Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława

Rekrutacja na Uniwersytet Dziecięcy

(Zam: 04.10.2019 r., godz. 12.10)

Do 11 października trwa przyjmowanie zgłoszeń od rodziców lub opiekunów prawnych

Uniwersytet Dziecięcy w Wyszkowie powstał z inicjatywy burmistrza. Koordynatorem zajęć, podobnie jak w roku ubiegłym, jest Agnieszka Deptuła, a partnerami Szkoła Wyższa im. P. Włodkowica w Płocku i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Wyszkowie.
Raz w miesiącu dzieci w wieku 6-9 lat, czyli uczniowie klas I-III szkół podstawowych, będą mogli wziąć udział w zajęciach, dzięki którym odkryją tajemnice świata nauki, poszukają odpowiedzi na nurtujące pytania, rozwiążą zagadki dotyczące życia codziennego. Udział w tego typu wykładach to świetny sposób na rozwijanie kreatywności dziecka i wspaniałą zabawę w gronie rówieśników.
Zajęcia na Uniwersytecie Dziecięcym są bezpłatne. Rekrutacja odbywa się drogą elektroniczną. Do 11 października rodzice i opiekunowie prawni przyszłych studentów powinni przesłać drogą mailową (na adres: udw@wyszkow.eu) zgłoszenie dziecka (wypełniony formularz zgłoszenia). Potwierdzenie przyjęcia dziecka na studia wysłane będzie pocztą elektroniczną. Rodzice i opiekunowie prawni przyjętych studentów będą zobowiązani do przekazania organizatorom na pierwszych zajęciach wydrukowanego i wypełnionego formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na www.wyszkow.pl. Ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Oprac. J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl