Menu górne

Dziś jest 18 października 2019 r., imieniny Juliana, Łukasza

Jesteśmy niezadowoleni i zdeterminowani

(Zam: 09.07.2019 r., godz. 14.27)

223 osoby popisały się pod listem do burmistrza, w którym domagają się przywrócenia Agnieszki Drążewskiej na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Leszczydole Starym. We wtorek rodzice i uczniowie przyszli do burmistrza złożyć pismo w tej sprawie.

Niedawno w Urzędzie Miejskim rozstrzygnięto konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej w Leszczydole Starym. Dotychczas pełniąca tę funkcję przegrała. Lepsza zdaniem powołanej przez burmistrza komisji konkursowej okazała się Agnieszka Lachowska-Marzoch.
Ci, którzy we wtorek przybyli do Urzędu Miejskiego nie zapowiadali wcześniej swojej wizyty (wtorek jest dla burmistrza dniem przyjmowania interesantów). Grzegorz Nowosielski wyszedł do mieszkańców czekających na niego w korytarzu.
- Ta szkoła nie będzie już tą samą szkołą, Agnieszka Drążewska zawsze będzie dla nas panią dyrektor. Wiemy, że mało wskóramy przychodząc tu do urzędu, ale chcemy jej bronić. Wsłuchując się w głos mieszkańców nie tylko naszej wioski usłyszałem, że mamy walczyć o panią dyrektor, dalej z nią być - oznajmił młody człowiek, który przyjechał z około dwudziestoma innymi osobami.
- To jest pismo bardziej od rodziców niż od dzieci - ocenił burmistrz Grzegorz Nowosielski zwracając się do tych ostatnich. - Tak jest w życiu, że nic nie jest stałe i czasami przychodzi jakiś nauczyciel, inny odchodzi, przychodzi dyrektor i odchodzi. W tym urzędzie był mój poprzednik, po mnie będzie ktoś inny. Chcę was zapewnić, że zrobimy wszystko, by wasza szkoła była coraz lepsza, żebyście mieli coraz lepsze warunki, byście spokojnie się uczyli, bawili, by szkoła była bardzo przyjazna. Pani dyrektor przestaje pełnić swoją funkcję od 1 września. Procedura jest już zamknięta, zostałą przeprowadzona zgodnie z przepisami. Takie sytuacje nie są nadzwyczajne, dzieją się w wielu szkołach. Pani dyrektor zostaje u was jako nauczyciel, więc nie jest tak, że się z nią żegnamy. Zrobimy wszystko, by w tej szkole działo się coraz lepiej. Uspokójmy emocje. Dziękuję za pismo, zapoznam się z nim bardzo dokładnie.
- Nie chcemy, by to się nie skończyło na tym piśmie, chcemy walczyć dalej - stwierdziła jedna z mieszkanek.
- Jeśli mamy dyskutować na temat pani dyrektor, to może dzieci zwolnimy z tego obowiązku. Zapraszam np. w następny wtorek - zaproponował burmistrz. - Pewne sytuacje już zaszły - są przepisy, prawo, procedury. Nie jest tak, że uda się nauczycieli, dyrektorów dobierać przez rodziców, bo to szkoła publiczna. Dajcie państwo szansę nowej pani dyrektor. W czasie swojej kariery samorządowej miałem sytuacje, kiedy za pół roku ludzie uśmiechali się i mówili, że zmiana wyszła jednak na dobre.
Zdaniem mieszkańców Agnieszka Drążewska powinna pozostać na stanowisku dyrektora chociażby po to, by czuwać nad realizacją budowy sali gimnastycznej.
- Inwestycję prowadzi gmina Wyszków. Wiele inwestycji w szkołach zrealizowaliśmy, także spokojnie za tę również bierzemy odpowiedzialność. Zadanie zakończymy, rozliczymy dofinansowanie. Zapewniam, że nad nim czuwamy i nie będzie w tym względzie żadnych kłopotów - stwierdził burmistrz.
Pismo, które przytaczamy poniżej, mieszkańcy zanieśli burmistrzowi wysyłając je do wiadomości ostrołęckiej delegatury Mazowieckiego Kuratorium Oświaty i naczelnika wydziału edukacji i spraw społecznych Urzędu Miejskiego.
„Uprzejmie informujemy, że jesteśmy zaskoczeni i zszokowani wynikiem rozstrzygniętego konkursu na dyrektora Szkoły Podstawowej w Leszczydole Starym. Zgłaszamy naszą dezaprobatę do wyniku konkursu. Uważamy, że takie działanie jest dalece krzywdzące dla dotychczasowego dyrektora szkoły p. Agnieszki Drążewskiej oraz dla uczniów i społeczności lokalnej. Pani Agnieszka Drążewska poświęciła 34 lata pracy w Szkole Podstawowej w Leszczydole Starym, w tym 20 lat na stanowisku dyrektora. Prowadziła placówkę z należytą dbałością, godnie reprezentowała ją na zewnątrz, zgodnie z powołaniem sprawowała opiekę nad uczniami, bez zastrzeżeń sprawowała nadzór pedagogiczny kształcąc pokolenia mieszkańców Leszczydołu Starego i okolicznych miejscowości. Sumiennie i z należytym oddaniem wykonywała swoje obowiązki dyrektora, nauczyciela i wychowawcy pokoleń młodych ludzi, nie budząc zastrzeżeń, zaskarbiając sobie zaufanie uczniów i rodziców naszej szkoły. Za swoją pracę otrzymała bardzo dobrą ocenę.
Dokonano wyboru „lepszej” kandydatki, która ze Szkołą w Leszczydole Starym nie miała nic wspólnego, nie była w naszej szkole, nie widziała jej od środka, nie zna historii szkoły ani jej uczniów.
Dlatego nie rozumiemy i prosimy o rzetelną odpowiedź, jakimi kryteriami kierowała się komisja konkursowa ogłaszając taki a nie inny wynik?
Jako rodzice chcielibyśmy dowiedzieć się jakie argumenty zdecydowały o wyborze Pani Agnieszki Lachowskiej-Marzoch na stanowisko dyrektora Szkoły w Leszczydole Starym (czy było to większe doświadczenie w kierowaniu placówką oświatową, lepsza wizja rozwoju szkoły?). W związku z tym prosimy o udostępnienie informacji o przeprowadzonym konkursie w szczególności zgodnie z § 7 ust. 2 rozporządzenia MEN w sprawie regulaminu konkursu na stanowisko dyrektora publicznej szkoły oraz trybu pracy komisji konkursowej:
- informacji o składzie komisji
- uchwałę o dopuszczeniu lub niedopuszczeniu kandydatów do dalszego postępowania konkursowego
- informację o rozmowach przeprowadzanych z kandydatami, pytania zadane kandydatom w czasie postępowania konkursowego oraz informację o udzielonych odpowiedziach
- informację o liczbie głosów uzyskanych przez poszczególnych kandydatów.
Śmiemy stwierdzić, że do tego konkursu zakradła się polityka, która nie powinna mieć miejsca. Nadmieniamy, że zarówno rodzice, jak i uczniowie Szkoły w Leszczydole Starym nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń co do pracy dyrektor Agnieszki Drążewskiej. Decyzja o przegranej dotychczasowej dyrektor wywołała oburzenie i niedowierzanie wśród społeczności lokalnej i uczniów. Przytaczamy słowa jednego z rodziców, który stwierdził, że „gdyby nie dyrektor, to jego dzieci nie uczęszczałyby do tej szkoły”. Potwierdzamy, że dobroć, czułość i szacunek sprawiały, że bez obaw powierzaliśmy dzieci jej osobie, uczniowie w naszej szkole czuli się bezpieczni, a rodzice spokojni o swoje dzieci.
Domagamy się przywrócenia stanowiska dyrektora Szkoły w Leszczydole Starym p. Agnieszce Drążewskiej, by mogła doprowadzić do końca rozpoczęte inwestycje szkolne, podtrzymać właściwie ukształtowaną przez lata pracy atmosferę, poziom pracy i kształcenia uczniów w tej placówce. Obecnie trwa budowa sali gimnastycznej, na którą czekaliśmy 16 lat i to dzięki ogromnej wytrwałości, uporowi i dążeniu do polepszenia warunków zawdzięczamy dyrektor Agnieszce Drążewskiej.
Nie możemy się pogodzić z tym, że 3 lata przed odejściem na zasłużoną emeryturę została pozbawiona pracy na tym stanowisku pracy, którą wykonywała bez zarzutów. Nie dano nam okazji podziękować jej za lata sumiennej pracy, pełnej poświęceń na rzecz naszej szkoły i społeczności lokalnej. Dowiedzieliśmy się od pracujących nauczycieli w naszej placówce, że rezygnują z pracy w naszej szkole argumentując, że ich decyzja jest związana ze zmianą dyrektora.
Jesteśmy niezadowoleni i zdeterminowani, jesteśmy gotowi nagłośnić sprawę w gazetach lokalnych, TV czy serwisach społecznościowych.
Liczymy na mądrą, przemyślaną decyzję, satysfakcjonującą obie strony.”.
Przedstawiciele protestujących zamierzają w najbliższy wtorek spotkać się z burmistrzem, by kontynuować rozmowy na temat postulatów zawartych w piśmie.
J.P.
Komentarze

ola
Dodane przez Anonim, w dniu 09.07.2019 r., godz. 15.32
suweren się budzi?
szkoda
Dodane przez Obserwator, w dniu 09.07.2019 r., godz. 16.13
Szkoda,że niektórzy nie dostrzegają tego. że po drugiej stronie barykady stoi tez człowiek, który niedługo rozpocznie pracę w tej szkole. A podpisy- można zdobyć. Po co ten cały szum. Nikomu on nie służy ani obecnej, ani przyszłej pani dyrektor. Jeszcze więcej pomyj się wyleje na głowę obecnej dyrektorki. Jeśli zostaną wyciągnięte wszystkie brudy, to będzie bolało.
Dodane przez obserwator, w dniu 09.07.2019 r., godz. 17.40
Osobiscie uwazam, ze dyrektor powinien byc tylko przez dwie kadencje. To co robia niektorzy dyrekorzy czujac sie pewnie przechodzi czasami ludzkie pojecie. Nalezy dac szanse nowej pani dyrektor.
nauczyciele
Dodane przez zaciekawiona, w dniu 09.07.2019 r., godz. 17.47
A którzy nauczyciele odchodzą z pracy, to chyba jakaś bzdura. Większość nauczycieli jest z pewnością zadowolona ze zmiany. Czas żeby odejść z klasą, a nie robić szumu wokół tej sprawy. W innych placówkach to się udało.
Dodane przez Mieszkanka, w dniu 09.07.2019 r., godz. 20.38
Cyrk! Tylko w Leszczydole takie kabarety. Skączą się oceny za cukiereczki i ciasta. Skączą się dziwne układziki między rodzicami i nauczycielami. To co nowe zawsze napawa lękiem. A co do odejścia nauczycieli to pożyjemy zobaczymy. Skończy się na gadaniu...
Dodane przez "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść", w dniu 09.07.2019 r., godz. 20.59
A po co wciągać w gierki pani Drążewskiej dzieci. Większość z nich już jest absolwentami, a niektórzy to chyba jeszcze nie są uczniami.Dla dzieci jest bez znaczenia, kto będzie dyrektorem. Należy dać szanse nowej pani dyrektor.
Dodane przez Żenada, w dniu 09.07.2019 r., godz. 21.07
Cały ten konkurs to jedna wielka smiechawa i to jak zareagował Pan burmistrz na słowa młodych ludzi że będą się starać polepszac ich szkole oni nie przyszli tam żeby narzekać na jakość tej placówki tylko po to żeby pokazać jak bardzo zależy im na obecnym jeszcze dyrektorze i jak bardzo są związani żałosne
Dodane przez Anonim, w dniu 09.07.2019 r., godz. 21.21
O, nawet pani Bierzuńska. Niedawno przepraszała burmistrza za startowanie z komiteciku Masz Wybór, z zapewnieniem że krzywdy jako radna mu nie zrobi.
Dodane przez Anonim, w dniu 09.07.2019 r., godz. 22.06
Już nie mogę się doczekać nowego roku szkolnego. Wreszcie może zmieni się coś w tej szkole, w ktorej panuje PRL. Konkurs się odbył, wygrał lepszy i tyle. Czas przestać szczuć dziećmi i wmawiać im ciągle niesprawiedliwość wokół i nastawiac przeciwko Bogu ducha winnej nowej Dyrektorce. Odpocznijcie od tego ziania jadem i dajcie odpocząć dzieciom, są wakacje.
Dodane przez Anonim, w dniu 09.07.2019 r., godz. 22.44
Z tą radną to było do przewidzenia.
Po strajku majowym nie ma co popierać wyszkowską kastę nauczycielską.
Dodane przez Anonim, w dniu 09.07.2019 r., godz. 22.59
Mam mieszane uczucia. Jestem za społecznością Leszczydołu, który wie co dla nich najlepsze i dla nich dzieci. Szacunek dla radnej Bieżuńskiej, sołtysa z PSL Rogulskiego i innych aktywnych z tego terenu, którzy godnie reprezentują ludzi. Widzieliśmy wcześniej jak inni z Kamieńczyka czy Gulczewa nie reagowali, ugrywali i zniknęły u nich wiejskie szkoły. Układy, układziki burmistrza z przyjaznymi sobie nauczycielami, związkami zawodowymi nauczycieli, wspieranie strajków i wyszydzanie łamistrajków to choroby, którym rodzice postanowili się przeciwstawić. Podjęli się trudu i będę obserwował jak to się skończy. Konkurs to jednak konkurs i jego wyniki powinny być respektowane, nowa dyrektor pewnie nie ma możliwości powrotu do szkoły na Polonezie. Zadziwiające jest zachowanie dyrektora Szczerby i jego nauczycieli, przecież współpracowali z szkołą w Leszczydole bo dzieci przyjeżdżały gimbusem do gimnazjum na Polonezie i wycięli taki numer dyrektorce Drążewskiej, na trzy lata przed emeryturą. Nie wiedzieli wątpliwe, wiedzą też jak skończył ich dyrektor w Rybnie. Jak to się powinno skończyć może zrezygnuje nowa dyrektor, bo mieć przeciwko sobie cała szkołę a i nie będąc specjalnie zaufaną burmistrza to zbyt wielkie wyzwanie i szkoda zdrowia.
Dodane przez anonim, w dniu 09.07.2019 r., godz. 23.14
PRL to panuje w Wyszkowie, gdzie I sekretarz rozdaje stanowiska a ludzie walczą o swoje prawa, godność i przyszłość dla swoich dzieci. Który mamy rok w Wyszkowie, 56, 68, 70, 76 a może 80 ? W każdym razie co najmniej 40 lat zapóźnienia.
szkoła w gminie Wyszków
Dodane przez normalne, w dniu 09.07.2019 r., godz. 23.27
brawo rodzice!tak trzeba reagować kiedy żle się dzieje! a Pan Burmistrz niech się skupi na rzeczach dla niego ważniejszych.... oświata to nie jest dla niego temat ...ostatnio chwalił się że budżet gminy przekroczył 200 mln. zł.A!!! ILE SKORZYSTALI NAUCZYCIELE W GMINIE OD CZASU KIEDY BUDŻET WYNOSIŁ 70 MLN ???? całe zero! KAŻDY SZANUJĄCY SIĘ SAMORZĄD DOKŁADA NAUCZYCIELOM DO ICH GŁODOWYCH PENSJI, TYLKO NIE W WYSZKOWIE! rodzice, walczcie o wasze dzieci! a te wyżej komentarze piszą ci co nie wiedzą co to szkoła.
Dodane przez KEN, w dniu 09.07.2019 r., godz. 23.54
Jak 34 lata była dyrektorką szkoły to nie dziwię się, że zżyła się z Leszczydołem i ludzie ja popierają. Burmistrz zakiwał się z tym konkursem i upokarza nową dyrektor. Obciach i tyle. A Rybienko Leśne już się cieszy z nowego dyrektora ? Niezły zjazd ich czeka.
Dodane przez Nauczyciele ogarnijcie się bo jest wstyd., w dniu 10.07.2019 r., godz. 00.12
To, że środowisko nauczycielskie w Wyszkowie nie potrafiło uszanować wieloletniej dyrektorki szkoły to źle o nim świadczy. W prywatnych szkołach w Olszance i Łosinnym nie słyszałem o problemach z wyborem dyrektorów bo układy i układziki tam nie wpływają.
Dodane przez Jola, w dniu 10.07.2019 r., godz. 08.00
Mam nadzieje, ze podobny los spotka dyrektora z 5 i dyrektorke z 1. Oni to maja za uszami.
układ
Dodane przez ()()(), w dniu 10.07.2019 r., godz. 09.13
Pani radnasołtys prowadziła z pania dyrektyor układ biznesowy oparty na prywatnych korzyściach finansowych. Dlatego pani radnasołtys tak bardzo walczy o dyrektora. Poza tym pani dyrektor bylaby raczej słabym nauczycielem i ta akcja jest również po to, żeby pani obecna dyrektorka dostała ciepła dochodową posadkę od pana Burmistrza.
Dodane przez wakacyjnie, w dniu 10.07.2019 r., godz. 09.31
Negatywne emocje, kłamstwa, obłuda i manipulacje towarzyszyły w czasie trwania wszystkich kadencji tej pani i nadal jest tak samo, a jeśli wróci, to będzie niezła jazda. Trzymajcie się pracownicy szkołóy.
Dodane przez propozycja, w dniu 10.07.2019 r., godz. 09.38
Mam propozycję ,należy wysłać panią Bierzuńska do Brukseli, a panią Drąrzewska do parlamentu polskiego. Wtedy wszyscy będą zadowoleni.
Dodane przez Referendum, w dniu 10.07.2019 r., godz. 10.05
Na jesień, referendum w sprawie odwołania Burmistrza Nowosielskiego, dość jego złych rządów w Wyszkowie, taki wielki znawca i mądrala niech się sprawdzi w biznesie.
Dodane przez Bagno, w dniu 10.07.2019 r., godz. 11.21
Nauczyciel do tego biorący udział w gierkach Nowosiela to "chory obywatel" Wyszkowa. Tak stękali jacy to oni biedni, organizowali marsz poparcia dla siebie a na mediach społecznościowych fotki z ich wakacyjnych wojaży zagranicznych albo po kurortach nadbałtyckich. Trwa teraz festiwal obrażania dyrektor Drążewskiej przez pijar urzędniczy i koleżanki po fachu, widzieliśmy to podczas rozwiązywania gimnazjum nr 2. Czy nowa dyrektor to świeża energia, śmiem wątpić, geografii uczyła gorzej niż Michalikowa, doświadczenie, to już lepiej wygląda na jej tle Paweł z "S"O a ponieważ nie strajkował to nie był brany pod uwagę. Nie jest więc dziwne, że Leszczydół broni swojej sprawdzonej dyrektorki. A te posądzenie o układziki można o kant stołu, jakby miała to we krwi to każdy wie komu się podlizać i kto rozdaje karty. To najlepsze wyjście, żeby nowa dyrektor zrezygnowała jeśli ma trochę przyzwoitości.
Dodane przez do Bagno, w dniu 10.07.2019 r., godz. 11.59
Gdyby stara dyrektor miała klasę to by odeszła , jak dyrektorzy z innych szkół i przedszkoli .. Ktoś naważył tego piwa i je musi wypić, a to na pewno nie była nowa pani dyrektor. A jeśli będzie nowy konkurs to i tak potrzebny będzie jeszcze jeden kandydat.
Komedia komisja
Dodane przez Krzysiek, w dniu 10.07.2019 r., godz. 12.36
Patrząc na wyszkowskie samorządowe realia to poznając skład komisji można będzie się uśmiać, ale to dramat
Dodane przez zorientowana, w dniu 10.07.2019 r., godz. 12.40
Przecież nowa pani dyrektor cieszy się dobrą opinią , miała tez wielu olimpijczyków. Takie ocenianie człowieka jest nie fair.
Dodane przez rodzic, w dniu 10.07.2019 r., godz. 14.53
Jak taka dobra nowa dyrektor to dlaczego nie startowała na Rybienku Leśnym, na którym mieszka ? Dlaczego dyrektor z Rybienka Leśnego pozwolono dotrwać do emerytury a tą z Leszczydołu Starego utrącono 3 lata przed emeryturą ? W Czwórce też kombinowano z dyrektor szkoły i najlepiej ta szkoła na tym nie wyszła. Nowa dyrektor powinna zrezygnować, bo w innym przypadku źle to o niej świadczy i całym tym środowisku nauczycielskim. O Leszczydole sobie przypomnieli jak trzeba rozdać stanowiska.
Dodane przez Anonim, w dniu 10.07.2019 r., godz. 17.25
Toż oni mają swojego radnego. Czyżby nastepny radny bezradny?
Dodane przez Ah, w dniu 11.07.2019 r., godz. 03.57
Za Nowosielskiego w Wyszkowie nie ma zadnych standardow. Szybkie kariery robia tacy ludzie jak Deluga zz ochroniarza w Mozi na dyr szkoły , Marszal ze stazysty od monitoringu na wicestaroste. Dyr banku na naczelnia oswiaty tez blyskawicznie sie przeksztalcil. Jaki pan taki kram.Źalosne.
Dodane przez Anonim, w dniu 11.07.2019 r., godz. 12.06
Bo pewnie tam mają już " swego lojalnego" dyrektorka.
dyr
Dodane przez mm, w dniu 12.07.2019 r., godz. 13.13
Mi jest szkoda Pani Agnieszki Marzoch bo jest super
Dodane przez +++, w dniu 13.07.2019 r., godz. 11.16
Pani Marzoch jest ok.
Dodane przez bacha, w dniu 14.07.2019 r., godz. 00.59
Wzięli się wreszcie za Drążewską, to ciekawe kiedy wezmą się za powiatowych dyrektorów z CEZIU i ZS 1, którzy czują się przyspawani na zawsze do swoich stołków? Oby jak najszybciej!!!
cyrk
Dodane przez haha, w dniu 14.07.2019 r., godz. 10.40
Ale cyrk, kto jest reżyserem tego przedstawienia. Pani sołtys ma dorosłe dzieci i walczy o "dobrą" pania "dyrektor" dla swoich dzieci? To jest po prostu CYRK.
A szpital ciągle w rękach PSL
Dodane przez Myszka Miki, w dniu 15.07.2019 r., godz. 00.49
Ile jeszcze mocium panie? Starosto, pobudka...
Czy draństwo musi nadal trwać???
Dodane przez Nauczyciel, w dniu 15.07.2019 r., godz. 06.45
Całe klany usadowiły się w szkołach powiatowych i choć szkoły traktują jako prywatne folwarki nic się im z tego powodu nie dzieje. Patrz klan Popławskich. Dawny komunista, później PSL owiec a teraz pewnie PIS owiec. Ani burmistrz ani PiS nic z tym nie robią. A fe, a fe. Ludzie kiedy w z tym dra....em skończycie.
Dodane przez anonim, w dniu 15.07.2019 r., godz. 10.41
Dobra dyrektor Drążewska i każdy o tym wie, Nowos w tych gierkach i układzikach pogubił się. Chce pewnie sam otwierać salę gimnastyczną w Leszczydole. Nauczyciele uczą coraz gorzej, coraz bardziej odskakuje nam Warszawa. Współczuje uczniom i ich rodzicom, których poddano próbie już podczas strajków w trakcie egzaminów.
do Bachy
Dodane przez Anonim, w dniu 16.07.2019 r., godz. 00.25
Czy się wezmą? Pożyjemy, zobaczymy... I burmistrz, i starosta chcą mieć święty spokój, bo niezłą kasę biorą za nicnierobienie. Gdyby chcieli zrobić porządek w tych dwóch powiatowych szkołach to już zrobiliby to. Ale boją się. Panie Waldku, Pan musi wkroczyć. Jak nie Pan to myślę, że zrobi to Prezes.
do anonim
Dodane przez "Dobra", w dniu 16.07.2019 r., godz. 10.08
"Dobra"- dobrze manipuluje. Dobrze reżyseruje przedstawieniem, które trwa i trwa. A pani sołtys najpierw "miała nadszieję na owocną współprace z nową panią dyrektor". Cóż za zwrot myślenia? A sale może otworzyć każdy np. pani sołtys.
odwołajmy Króla
Dodane przez Lipa, w dniu 18.07.2019 r., godz. 15.42
Też jestem za odwołaniem Nowosielskiego, nie liczy się z ludźmi zupełnie. Obsadza stanowiska kim chce, a ludzi zdanie nie ma znaczenia. Wyszków tonie...
folwark
Dodane przez &@, w dniu 21.07.2019 r., godz. 17.20
Nie można traktować szkoły jak prywatnego folwarku do zaspokojenia prywatnych potrzeb i zysku, a pracowników nie wolno traktować jak jak folwarcznego inwentarza. Koniec & kropka.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl