Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 22 września 2019 r., imieniny Maurycego, Tomasza

Zatrzymać młodość

(Zam: 20.05.2019 r., godz. 09.18)

Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak po raz kolejny przyjechali do Wyszkowa, tym razem prezentując spektakl „Wiecznie młodzi”, czyli komedię o ludziach, którzy chcą zatrzymać swoją młodość.

Aktorzy tworzą Mam Teatr, prezentują spektakle, w których widzowie mogą przejrzeć się jak w lustrze. To historie opowiedziane z humorem, ale oparte na gruntownej obserwacji codzienności, prezentujące życiowe prawdy.
Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak 19 maja w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik” wystąpili w spektaklu „Wiecznie młodzi”. To opowieść o małżeństwie z dość długim stażem, nie szczędzącym sobie uwag i złośliwości, ale jednak umiejącym dojść do porozumienia. Mimo wielu lat spędzonych razem, szarej rzeczywistości domowych i zawodowych obowiązków potrafią się nawzajem zaskoczyć i zatroszczyć o siebie. Każde stara się być atrakcyjnym dla partnera, stąd pęd do zatrzymania upływającego czasu, co prowadzi do dosyć radykalnych posunięć. On pewnego dnia przychodzi po zabiegu chirurga plastycznego, ona próbuje narzucić restrykcyjną dietę i ćwiczenia. „Czy diety, ćwiczenia, wyrzeczenia a nawet lęki i płacz pomogą zatrzymać czas? Czy to będzie celem ich dalszego życia? Kto bardziej zwariuje: on czy ona?” - te pytania zadają twórcy spektaklu, który wyreżyserował Karol Stępkowski. Scenariusz napisała Marzanna Graff.
Wyszkowska publiczność nagrodziła aktorów oklaskami na stojąco.
J.P.
Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl