Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana

Nowy naczelnik wydziału promocji

(Zam: 14.05.2019 r., godz. 10.48)

  • (źródło fot. Starostwo Powiatowe w Wyszkowie
Rafał Jaźwiński został naczelnikiem wydziału promocji i rozwoju Starostwa Powiatowego w Wyszkowie. W odpowiedzi na nabór na stanowisko kierownicze w powiatowej jednostce samorządu terytorialnego wpłynęła tylko jego oferta.

Rafał Jaźwiński jest absolwentem politologii (specjalności: marketing polityczny oraz europeistyka), historii i pedagogiki Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku. Ukończył także studia podyplomowe z zakresu edytorstwa (Polska Akademia Nauk) i administrowania funduszami unijnymi (Szkoła Główna Handlowa). W czasie studiów organizował w ramach prac samorządu studenckiego, którego w roku akademickim 2006/07 był przewodniczącym, szereg imprez naukowych, kulturalnych, rozrywkowych i sportowych m.in. pułtuskie juwenalia oraz Pułtuski Festiwal Teatrów Niezależnych „ATENA”. W latach 2007-2019 otrzymywał trzykrotnie prestiżowe stypendium z rąk ministra nauki i szkolnictwa wyższego za osiągnięcia w nauce oraz był stypendystą programu Erasmus Mundus.
Rafał Jaźwiński zdobywał doświadczenie zawodowe współpracując z czołowymi organizacjami działającymi w obszarze non profit/trzecim sektorze m.in. Fundacją im. Stefana Batorego i UNICEF Polska oraz lokalnymi organizacjami pozarządowymi. W Biurze Promocji i Karier Akademii Humanistycznej zajmował się organizacją konferencji, public relations, reklamą prasową oraz tworzeniem strategii reklamowej uczelni. Przez ostatnie sześć lat był pracownikiem Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej DIDASKO. Ma dwuletnie doświadczenie związane z pełnieniem funkcji kierowniczych w projektach dofinansowanych ze środków unijnych i krajowych, które opiewały na łączną sumę 1,5 mln zł. Jest wiceprezesem Fundacji „Kocham Maków”, gdzie odpowiada za organizację pracy, pozyskiwanie funduszy, organizację i prowadzenie imprez, współpracę z JST i innymi organizacjami pozarządowymi.
Ma 37 lat i jest mieszkańcem Makowa Mazowieckiego. Prywatnie jest wielkim miłośnikiem kina, literatury pięknej (szczególnie francuskiej i rosyjskiej) oraz komiksu amerykańskiego. Interesuje się także polityką i piłką nożną.
„Z uwagi na dokończenie obecnego stosunku zatrudnienia nowy naczelnik pracę w Starostwie rozpocznie od niepełnego wymiaru etatu, pełnoetatowość zostanie osiągnięta pod koniec czerwca” – informuje Starostwo Powiatowe w Wyszkowie.
Oprac. J.P.

Komentarze

Dodane przez Ludzie z zewnątrz, w dniu 14.05.2019 r., godz. 11.58
W starostwie tak jak w gminie Brańszczyka zatrudnia się ludzi z poza powiatu. Czyżby pustynia intelektualna w szeregach koalicji na terenie powiatu. A może krótka ławeczka ludzi którzy mogliby zająć stanowiska z nominacji jedynie słusznej opcji. Ciekawe ile osób z poza powiatu zatrudnia Burmistrz Wyszkowa. Ale nie ważne skąd, ważne że opcja odpowiednia. Ciekawe jaki oszczędności wygenerował Marszał w związku ze zmianą regulaminu. Może któryś z radnych zapyta. Ale chyba nie za tej kadencji. Finanse publicznie czyli niczyje. A raczej radosna twórczość miłościwie nam panujących.
Dodane przez Anonim, w dniu 14.05.2019 r., godz. 13.27
Jego wygląd psuje do bałaganu jaki wprowadziła koalicja
Dodane przez Anonim, w dniu 14.05.2019 r., godz. 20.51
To jak wygląda nowy Pan naczelnik nie jest istotne ale to że w całym naszym powiecie nie ma osób chcących zostać naczelnikiem tylko trzeba aż wspomagać się z innych powiatów i to kolejny raz to lekko dziwi.
Gratulacje
Dodane przez Anonim, w dniu 14.05.2019 r., godz. 21.38
Gratulacje dla osoby zatwierdzająca tą kandydaturę. Maków mazowiecki, wygląd osoby reprezentującej wysokie stanowisko same pozytywy ! Proponuję by kandydatów zatrudniać z nad morza, może Wyszków stanie się stolicą polskiej turystyki :D
Dodane przez Anonim, w dniu 15.05.2019 r., godz. 00.31
Marszał zatrudnia taką samą metodą , jaką sam został zatrudniony
Dodane przez Maria, w dniu 15.05.2019 r., godz. 00.36
No na Marszałka to w powiecie nie było mocnych, pan z Makowa pokaże mu poziom. Trzymam kciuki.
Mistrz Zarządzania
Dodane przez Anonim, w dniu 15.05.2019 r., godz. 08.54
Patrząc na to co dzieje się w Starostwie Powiatowym od ostatnich wyborów stwierdzam że to żenujące. Po pierwsze starosta który o niczym nie zdecyduje sam. Trzyma się Marszała za rękaw i pozwala mu wprowadzać swoje co najmniej dziwne decyzje. Jak Marszał narobi balaganu to Żukowski będzie odpowiadał. Sobczak też oprócz przewodnictwa w radzie objął niepisane stanowisko imperatora. Co dzień w urzędzie z wytycznymi dla starosty. Egipa z zewnątrz tak jak Marszał jak gdyby coś nie tak to pakują teczkę i ich niem , a raczej nigdy nie było.
Dodane przez ~(), w dniu 15.05.2019 r., godz. 09.24
sprawdzany był wykrywaczem i przebicie było czy co?
Dodane przez Siostra tego, co Wyszków jego, w dniu 15.05.2019 r., godz. 10.04
To jest takie przyzwyczajanie mieszkańców do sprawowania ważnych funkcji w naszym samorządzie przez spadochroniarzy. Mieliśmy takich już w gminie, bardzo wpływowe małżeństwo Świtalskich i nic dobrego z tej promocji nie wyszło. Kolejna osoba z zewnątrz to tylko preludium pod misiewicza, któremu za CV robią selfie na fb z ważnymi osobistościami PiS, a którego nasz Bonaparte, jeszcze przed zejściem, próbuje zrobić dyrektorem szpitala. Nie ma na to naszej zgody Siostry. Bądźcie spokojne, bo byłoby jak z deszczu pod rynnę.
Dodane przez Anonim, w dniu 15.05.2019 r., godz. 10.30
Czy nowy Naczelnik studiował w Pułtusku w okresie, kiedy Dmitrij K. , pracował w Katedrze Historii Najnowszej na Wydziale Historii Akademii Humanistycznej w Pułtusku? Dmitrij K. Został wydalony z Polski przez polskie służby, podejrzany o "prowadzenie działalności wymierzonej w polskie interesy" Sprawę agenta wpływu Dmitrija K. na Pułtuskiej uczelni poruszano w Magazynie Śledczym Anity Gargas. Nie zapominajmy, że w Urzędzie pracują już urzędnicy po tejże uczelni. To nie jest człowiek z przypadku..... czyj znajomy? Czy przypadkiem nie jest Pan doktorantem tejże uczelni?
Dodane przez Anonim, w dniu 15.05.2019 r., godz. 10.46
Ej tam, swój chłop. Znajomy naszej gwiazdy. STOWARZYSZENIE "CIVIUM OMNIUM CIVITAS" zarejestrowane 14 kwietnie 2010r. jeden z celów działania: Kształtowanie postaw obywatelskich poprzez współpracę ze środowiskami akademickimi. Szczególnie akademią humanistyczną im. Aleksandra Gieysztora I jej absolwentami."
Dodane przez Oberwujacy, w dniu 15.05.2019 r., godz. 11.42
Przecież w Wyszkowie wykorzystali szyld PiS do ułożenia się z innymi, tam ci co myśleli zostali wycięci. Oni nie mają zielonego pojęcia, dostali się do rad, bo startowali z list PiS. Czego wy od nich wymagacie, mają was gdzieś i co z tego, że go musi prowadzić w gminie radni to zabardzo nie wiedzą o co chodzi, a jeden co wychodzi często to jeszcze zabłysnąć, może.
Dariusz F.
Dodane przez Anonim, w dniu 15.05.2019 r., godz. 13.48
Napoleon, to może sobie tylko pomarzyć o roli suflera pod stołkiem dyrektora szpitala. Myśli, że szpital to synekura, którą można oddać w ręce jakiegoś wędrownego sztukmistrza.
do anonima z 10.30
Dodane przez synanoga, w dniu 15.05.2019 r., godz. 14.04
Wyprzedziłeś mnie ztym wątkiem o ponad 3 godziny, ale nie szkodzi. Prowieniencje tej wylęgarni dożywotnich czynoników na państwowych garnuszkach znane były od wielu lat. Biją po oczach ze zdjęć i gablot dokumentujących powstanie i działalność tej uczelni. A panu specjaliście od marketingu politcznego wkuwanego w pułtuskiej Akademii i jak sądzę miłośnikowi łacińskich sentencji, dedykuję jedną z nich- "Barba crescit, caput nescit"
Dodane przez Anonim, w dniu 15.05.2019 r., godz. 15.37
Nowy naczelnik w starostwie , to podobno kolega ze studiów obecnej naczelnik promocji urzędu gminy .I wszystko jasne
Dodane przez Widz, w dniu 15.05.2019 r., godz. 16.21
Fudali dyrektorem szpitala... hahahahaha to się Sobczak oblizał smakiem. Taka niestety jest pozycja tresowanego na każdym kroku koalicjanta. Już oblizał się stołkiem wiceburmistrza dla Zaremby hahahahaha. Niech się kompromituje dalej.
Dodane przez Anonim, w dniu 15.05.2019 r., godz. 16.45
Następna gwiazda z pułtuskiej wylęgarni talentów! Co Pani ola na temat wylęgarni powie, absolwentka.
szok
Dodane przez piotr, w dniu 15.05.2019 r., godz. 20.35
uczeń tesli? piorun go pi.e..r z makowa a czemu nie z rumunii może lepiej by znał się na promocji naszego miasta, lub z peru tam też znają wyszków albo z uzbekistanu lub fidżi
Dodane przez Anonim, w dniu 15.05.2019 r., godz. 23.32
A na czym polega praca niektórych osób z działu promocji ? Bo z moich obserwacji wynika , że na siedzeniu w godzinach pracy na fb i na lajkowaniu postów rożnych osób i wydarzeń .W zasadzie to dotyczy sporej części urzędu
Dodane przez petent, w dniu 16.05.2019 r., godz. 13.21
Niektóre osoby korzystające z urzędu starostwa ale i pracujący tu urzędnicy z politowaniem patrzą na to co wyrabia Żukowski, Sobczak, Marszał. Rozbudowują wydziały promocji i organizacyjny nie wiadomo po co a brak urzędników w komunikacji i geodezji do obsługi klientów. Nie da się zagrywkami pijarowymi obsłużyć klientów albo przykryć złość długiego czekania na załatwienie swojej sprawy.
Gratki !
Dodane przez Była mieszkanka wwy, w dniu 16.05.2019 r., godz. 20.55
Gratki dla bliskiego znajomego z wydzialu politologii pani naczelnik Wittich . Czegos takiego to sie nie spodziwalam ....
Jeszcze jeden i jeszcze raz........
Dodane przez Anonim, w dniu 17.05.2019 r., godz. 06.29
Marszał dopiął swego. Razem z Wittych udzielają błogosławieństa nowym naczelnikom. Ciekawi mnie o jaki rozwój chodzi przy promocji. Może w końcu ktoś spyta tego specjalistę od promocji siedzącego na stołku wicestarosty. Starostwo stało się poligonem doświadczalnym ludzi którzy nie mają pojęcia o tym co robią.
Dodane przez Oberwujacy, w dniu 17.05.2019 r., godz. 07.37
Nie śmiejcie się z rozbudowywania wydziału promocji. Gmina pokazuje, jak jest to ważny wydział, dla utrzymania władzy. Co do uczelni w Pułtusku, zastępca Burmistrza, doktorem jest tej uczelni to i najlepszych, wybiera. Zwróćcie uwagę ilu tych decydentów jest z Wyszkowa, Tłuszcz, Branszczyk, Rzasnik teraz powiat wolominski i makowski.
Oni mają rządzić szpitalem?
Dodane przez Lama, w dniu 18.05.2019 r., godz. 11.33
Koleżanka z oddziałowa twierdzi, że szpitalem będzie rządzić D. Fudali i W. Chełstowski. Ktoś wie coś więcej?
Dodane przez Ratujmy szpital!, w dniu 21.05.2019 r., godz. 19.02
Dyrektorem powinien być ktoś taki jak Sobczak, dla uzdrowienia sytuacji. Później ktoś przejął by po nim postawiony na nogi szpital. Dyrektor z uczciwego konkursu, nawet z łomżyńskiego!

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl