Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 17 czerwca 2019 r., imieniny Adolfa, Laury

Dwa wypadki, pięć kolizji

(Zam: 15.04.2019 r., godz. 13.06)

To bilans zdarzeń drogowych minionego weekendu. W jednym z nich poszkodowana została piesza.

Do wypadku doszło w piątek po południu w Przyjmach. Według policji, kierujący toyotą wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierowcy quada. Ten ostatni uderzył w jedną z dwóch idących kobiet. Poszkodowana z ogólnymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.
Wczoraj po południu na ul. Ogrodowej w Wyszkowie pijany rowerzysta omijając samochód stracił panowanie nad jednośladem i uderzył w bok nadjeżdżającej z naprzeciwka skody. Został przewieziony do szpitala.
Do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch osobówek doszło też wczoraj na skrzyżowaniu ulic J. Piłsudskiego i W. Sikorskiego. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, kierujący audi jadąc ul. W. Sikorskiego nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierowcy, także audi, i doprowadził do zderzenia pojazdów. Na szczęście nikt z uczestników nie odniósł poważniejszych obrażeń. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który doprowadził do zdarzenia. Badanie wykazało, że był pijany.
W miniony weekend prawo jazdy stracił też 50-letni kierowca BMW zatrzymany przez patrol z posterunku policji w Somiance. Badanie na zawartość alkoholu wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.
Oprac. J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl