Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 17 czerwca 2019 r., imieniny Adolfa, Laury

Jesteśmy partią wiarygodną

(Zam: 09.04.2019 r., godz. 12.43)

- To co mówimy, to realizujemy. Rozwijamy kraj i mamy na to pieniądze - przekonywała w Wyszkowie wicemarszałek Senatu Maria Koc.

Spotkanie odbyło się 8 kwietnia w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej i było częścią wizyty Marii Koc w powiecie wyszkowskim (tego dnia odwiedziła też gminy Zabrodzie i Brańszczyk oraz jedno z lokalnych przedsiębiorstw).
Wicemarszałek kandyduje do Parlamentu Europejskiego. Omawiała wiele bieżących spraw dotyczących polityki rządu. Jak podkreśliła, w ramach Funduszu Dróg Samorządowych 497 mln zł jest przeznaczonych na drogi na Mazowszu. Samorządy do 12 kwietnia mogą składać wnioski o dofinansowanie inwestycji.
- Myślę, że po realizacji tego programu odczujemy jakościową zmianę - stwierdziła.
Za ważny dla Polski powiatowej i gminnej program uznała pomysł przywracania połączeń autobusowych.
- Byłam w Sierpcu - tam starosta pokazywał mi PKS, który upadł. Sprzedano dworzec, wygląda to jakby spadła w tym miejscu bomba atomowa. Połączeń nie ma, jedynie te opłacalne przejęli prywatni przewoźnicy. Ludzie są odcięci od świata - podkreśliła wicemarszałek. - Będą więc dopłaty do kilometra. Samorządy będą mogły ogłaszać przetargi na realizację kursów. To ważne rozwiązanie, bo wiele ludzi mówi, że ma kłopot z dojazdem do stolicy powiatu, urzędu, lekarza itp. Nie można w ten sposób ludzi wykluczać. Połączenia powinny być przywrócone tak, jak inna infrastruktura, którą nasi poprzednicy likwidowali - posterunki, urzędy pocztowe itp.
Maria Koc zachęcała do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego.
- Ważne, by głosując nie kierować się emocjami, ale konkretną wiedzą i przesłankami. Zachęcam do głosowania na PiS, bo jesteśmy partią wiarygodną, realizujemy program, który zapowiadaliśmy - przekonywała.
Podkreśliła, że obietnice w ramach tzw. piątki Kaczyńskiego są wprowadzane z życie - projektu ustaw wpłynęły do Sejmu.
- To co mówimy, to realizujemy. Rozwijamy kraj i mamy na to pieniądze. Można obiecywać, a my podajemy konkrety - stwierdziła.
Według niej, dochody budżetu państwa w 2015 r. wyniosły 289 mld zł, w w 2019 r. - 387 mld zł.
- Nikt na świecie nie ma takich wskaźników. Jak to się stało? Wzrost gospodarczy mamy powyżej 5 proc. PKB - jesteśmy czwartym krajem na świecie z takim wzrostem. Oponenci mówią, „jaki to sukces, skoro mamy koniunkturę?”. My potrafimy z niej korzystać. Trzeba umieć stymulować rozwój gospodarczy. Ważne jest uszczelnienie systemu podatkowego. PiS nie podniosło żadnego podatku, a jest tendencja do ich obniżania. Jesienią PIT dla wszystkich zostanie obniżony z 18 do 17 proc. - stwierdziła wicemarszałek. - PiS jest partią wiarygodną, bo realizuje swój program. Jak było z naszymi poprzednikami w tej kwestii, to pamiętacie.
Maria Koc zapowiedziała walkę deputowanych PiS-u w Parlamencie Europejskim o fundusze dla rolnictwa, na infrastrukturę, rozwój. Zapewniła, że europosłowie z PiS będą walczyć o Unię jako wspólnotę silnych państw narodowych.
- Z kolei siły socjalistyczno-liberalno-chadeckie dążą do stworzenia federacji regionów, gdzie narodowość nie ma znaczenia - stwierdziła. - W naszej wizji zajmujemy się bezpieczeństwiem, walczymy o dobry standard życia obywateli i państwa narodowe - dodała. - Jako posłowie PiS w Parlamencie Europejskim na pewno będziemy stanowić monolit - będziemy w jednej frakcji politycznej, zawsze będziemy mówić jednym głosem stanowiąc znaczącą grupę. W Koalicji Europejskiej mówią, że jeśli powchodzą do Parlamentu Europejskiego, rozproszą się po frakcjach, a w każdej są różne interesy. Czy o to chodzi? My będziemy stanowili realną siłę, która może mieć wpływ na to, co się dzieje w UE. Ważne, by ludzie, którzy będą w europarlamencie walczyli o sprawy polskie i byli w tym skuteczni. W końcu większa część prawa, która obowiązuje w Polsce, jest stanowiona w Brukseli. Będziemy wymagali, by Unia Europejska szanowała wybory demokratyczne nie tylko Polaków, ale też w innych państwach. W Polsce wybory wygrało PiS, trudno pewnie pogodzić się z tym lewicowcom rządzącym w Brukseli. Ale wybory były u nas demokratyczne i trzeba je szanować, nie stosować podwójnych standardów. A że są one stosowane, widzimy na przykładzie reformy sądownictwa.
Maria Koc nie widzi szans na wprowadzenie emerytury bez podatku dochodowego.
- Gdy będą emerytury bez podatku, ten co ma teraz 8 tys. zł dostanie 10 tys., a ten co ma 1 tys. zł będzie miał 1,2 tys. zł. My chcemy, by ci, którzy są najmniej uposażeni najwięcej korzystali, dlatego będzie trzynasta emerytura i obniżenie podatku PiT - stwierdziła Maria Koc.
Jeden ze słuchaczy, Grzegorz Gajewski stwierdził, że korzystny byłby wspólny projekt turystyczny powiatów węgrowskiego i wyszkowskiego. Zapytał też o szanse podwyższenia kwoty wolnej od podatku.
- Są nowe władze w powiecie wyszkowskim i węgrowskim, trzeba doprowadzić do ich spotkania. Ziemia wyszkowska turystycznie ma podobny potencjał, jak węgrowska. Taka współpraca jest możliwa - uznała Maria Koc. - W kwestii kwoty wolnej od podatku pewne działania były poczynione, będzie obniżenie PIT. To jest to, co proponujemy. W dalszej kolejności po wyborach przygotujemy kolejne propozycje. Na ten moment wprowadziliśmy zmiany na tyle, na ile było nas stać.
Wicemarszałek Senatu nie ominęła też tematu najnowszych zapowiedzi PiS.
- W sobotę była konwencja w Kadzidle. Prezes mówił o dopłatach dla rolników - do hodowli tucznika - 100 zł, krowy - 500 zł. Opozycja mówi, że „jest program krowa plus, a dla nauczycieli nie ma pieniędzy”. Taka ocena to z ich strony to zła wola i manipulacja. W krajach europejskich w tej perspektywie finansowej jest fundusz dla rolników - ci którzy hodują krowy, świnie w sposób tradycyjny, produkują mięso i mleko lepszej jakości, mogą korzystać z dopłat. To specjalny program Unii Europejskiej, z którego inne kraje korzystają, a Polska nie. My chcemy, by Polacy też z niego czerpali. To nie ma nic wspólnego z nauczycielami, to są środki unijne.
Maria Koc odniosła się też także do protestu nauczycieli.
- Zgadamy się, że zarabiają mało. To są zaniedbania wielu lat, ale nie rządu PiS, bo my pensje podnosimy. Zwiększyliśmy subwencje, co roku były podwyżki, na pewno niewystarczające, ale proszę zauważyć, z jakiego pułapu zaczynaliśmy. Nasi poprzednicy z kolei podnieśli nauczycielom wiek emerytalny do 67 lat - stwierdziła. - Strajk w okresie egzaminów to stawianie sytuacji na ostrzu noża, a zakładnikami są dzieci - dodała. - Zmiany systemowe są potrzebne, ale potrzeba też dobrej woli. Na razie nie ma pola do rozmów. Propozycje są na stole i mam nadzieję, że przyjdzie opamiętanie. Nie wyobrażam sobie, by nauczyciele nie pracowali w trakcie egzaminów. Sławomir Broniarz włączył się w politykę, jest na konwencjach PO, Koalicji Europejskiej. Jest politykiem opozycji. Czy taki człowiek może zachować bezstronność w negocjacjach. To strajk, który ma osłabić PiS w kampanii wyborczej - oceniła Maria Koc.
Poniedziałkowe spotkanie w bibliotece miejskiej poprowadził przewodniczący PiS w powiecie wyszkowskim, przewodniczący Rady Powiatu Waldemar Sobczak.
J.P.
Komentarze

bez złej woli i manipulacji
Dodane przez Anonim, w dniu 09.04.2019 r., godz. 13.06
Pani senator, jesli o wiarygodności partii Prawo i Sprawiedliwośc zapewnia Pani aktyw będący na garnuszkach z partyjnego rozdania, to kiepsko wróży tej partii na przyszłość, przynajmniej w Wyszkowie.
Dodane przez Lolo, w dniu 09.04.2019 r., godz. 13.27
Wiarygodny, szczególnie ten co obok Pani siedzi.
Dodane przez Anonim, w dniu 09.04.2019 r., godz. 14.32
Czy Pani Bala oprócz lansowania się na imprezach i wstawiania fotek na fb to ma jakieś jeszcze obowiązki w pracy? Kiedy cokolwiek robi , jak wiecznie w drodze . A może jej zadaniem jest tylko wyglądać ? Uświadomcie mnie
tak konkretnie,dla wiedzy
Dodane przez Anonim, w dniu 09.04.2019 r., godz. 14.52
Co robi wyszkowski PiS, poza organizowaniem propagandowych nasiadówek z udziałem parlamentarzystów, odfajkowywaniem patriotycznych uroczystości i pierdzeniem w prominetne stołki partyjnego aktywu? Co robi dla zwykłych mieszkańcow powiatu, tylko w ramach projektów, czy to premiera Morawieckiego, czy to samego prezesa Kaczyńskiego? Projektują Mieszkania+, stołówki szkolne, likwidują bariery niepełnosprawnym, wykluczenie komunikacyjne staruszkom z okolicznych wsi, racjoalizują podatki lokalne, opłaty za wodę,śmieci? Co robi ta partia w Wyszkowie, ktoś wie?
Dodane przez Anonim, w dniu 09.04.2019 r., godz. 15.22
Pilnuje synekur
Wiarygodną dla Żydów.
Dodane przez Adam, w dniu 09.04.2019 r., godz. 15.41
Podnosicie podatki, mnożycie biurokratyczne przepisy, na przedsiębiorców nasyłacie kontrole, dajecie zatrudnienie swoim za duże pieniądze, bo wam się należy jak powiedziała B. Szydło. Rację mają ci, którzy twierdzą, że czy PiS, czy PO to jedno zło. Teraz jeszcze milczycie w sprawie roszczeń żydowskich, a niektórzy z was mówią, że trzeba je będzie zapłacić.
Dodane przez Odczepcie się od Bali!, w dniu 09.04.2019 r., godz. 16.35
Zostawcie ją w spokoju! Każden prawo ma kampanię robić do parlamenta. Wybory do Sejmu jesienią i Wyszków chce mieć swego osła! Wszyscy popierajo Balę!
Dodane przez Ameryka chce surowców, w dniu 09.04.2019 r., godz. 16.38
Po to temat roszczeń został wywołany, bu Polska zapłaciła surowcami (w ziemi). Jak zmieni się ustawa "co w ziemi, to właścicela" zobaczycie o co chodzi. Już skupuje się ziemię która masurowce. I za chwile te 300 mld monet odbiorą Polsce, ale inaczej.
Dodane przez Żydzi mieli giga majątki, w dniu 09.04.2019 r., godz. 16.39
6-7% obywateli żydowskich miało w rękach 20% polskiego mienia...
Dodane przez Anonim, w dniu 09.04.2019 r., godz. 16.58
i ani słowa o roszczeniach żydowskich, o ustawie 447?
Dodane przez ola, w dniu 09.04.2019 r., godz. 19.51
Sobczak się posypał. Widać kosztuje go te mieszanie.
Dodane przez Anonim, w dniu 09.04.2019 r., godz. 21.20
"Tempo likwidacji rodzinnych gospodarstw jest obecnie dwukrotnie szybsze niż za rządów koalicji PO-PSL. W wyniku rosnącej presji cenowej, administracyjnego nękania, uciążliwych przepisów i urzędniczej bezkarności tylko w tym roku do rezygnacji z hodowli trzody chlewnej zostało zmuszonych już 28 tys. polskich gospodarstw."
wiarygodna - dla kogo?
Dodane przez Anonim, w dniu 09.04.2019 r., godz. 21.47
Dotacja od rządu PiS w wysokości ponad 20 milionów dostał największy amerykański bank inwestycyjny na świecie JP Morgan, - Na to idą nasze podatki. Trzeba głośno o tym mówić. Tak, tak, tak, emerycie, pielęgniarko, prawniku, handlarzu, nauczycielu czy rolniku – rząd PiS Twoimi pieniędzmi instaluje w Polsce amerykański bank.
Do Oli
Dodane przez Anonim, w dniu 09.04.2019 r., godz. 22.30
Przecież Sobczak to m.in Twój koalicjant , to o co kaman ? Nie awansowałaś czasami ?
Dodane przez wyborca, w dniu 09.04.2019 r., godz. 22.53
Ale wyszkowski PIS do d..y! Mieli tyle zmienić ale ... boją się! (nawet własnego cienia, bo klęczą przed Nowosielem). Miały być zmiany w szpitalu, ZS 1, CEZIU - i co? I g...o! Rozliczymy was!
do wyborcy 22,53
Dodane przez Anonim, w dniu 10.04.2019 r., godz. 09.06
Im chodziło tylko o własne kieszenie, uwierzyłeś w te frazesy głoszone przez członków PiS. Tylko o stołki i kasę im chodzi o nic innego. W pierwszym rzędzie cztery panie, wierne i lojalne panu Sobczakowi, bo mają dobrze płatne posady, tylko jedna jeszcze nie dostała kierownika/dyrektora, ale za chwilę dostanie. Dlaczego Pan S otacza się kobietami, emerytami, bo nimi łatwo się manipuluje, uzależnia od źródła dochodu, stanowiska, a żeby coś zmienić trzeba mieć odwagę. Nie głosuję na PiS.
mocne słowa wicemarszałek Marii Koc
Dodane przez Anonim, w dniu 10.04.2019 r., godz. 10.04
"- My wiemy, że są próby przekupienia i to jest ohydne. Przeciąganie radnych, kupczenie stanowiskami jest niedopuszczalne. Oświadczenie radnych elektów wydane zostało po to aby uciąć wszelkie spekulacje na ten temat. Ci, którzy takie haniebne propozycje składają i namawiają do oszustwa wyborczego powinni zniknąć z życia politycznego i publicznego. Jeżeli ludzie obdarzają kogoś mandatem zaufania, to powinno się być uczciwym – tłumaczy Maria Koc" - po podst. podlasie24.pl
Dodane przez Słabo, w dniu 10.04.2019 r., godz. 10.47
Tak, jesteście wiarygodni pani Koc, jak ten pan z wiecznie zaciętą lepą, siedzący obok pani. Gdzie ta zwycięska koalicyjna frekwencja? Nieznaczący narodowcy zrobili spotkanie w Cechu na 40 osób. Wiarygodna partia PiS u władzy w Polsce i Wyszkowie z pani udziałem niespełna 30.
Do Anonim z godz. 9.06
Dodane przez Antoni, w dniu 10.04.2019 r., godz. 14.39
Pewnie poprzednicy to tak nie robili co? Cały urząd swoich...
Dodane przez Anonim, w dniu 10.04.2019 r., godz. 15.21
Niech Sobczak nie robi już żadnych zmian w żadnych placówkach. Jest "nagi", i po co nam kolejni spadochroniarze jak ten pan z Marek. A i z Kalinowską i z Popławskim wyszkowianie doskonale potrafią się dogadywać. Nie ma sensu zastępować ich pisowskimi misiewiczami.
PIS partią wiarygodną?
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 10.04.2019 r., godz. 21.55
Coś w tym jest, ale zapewne więcej jest wiary niż tej godności.
Do słów M. Koc
Dodane przez Oburzony, w dniu 11.04.2019 r., godz. 06.22
Cytuję "Jeżeli ludzie obdarzają kogoś mandatem zaufania, to powinno się być uczciwym" - no tak jak widać największym mandatem odarzono L. Marszałka który wogóle nie startował a uczciwy W. Sobczak go przygarnął bidulkę. Zawiązaliście koalicję z tymi co protestowali pod sądami - tacy jesteście uczciwi. Wyszków wam tego nie wybaczy.
Znający życie
Dodane przez Realista, w dniu 11.04.2019 r., godz. 06.29
A na Orleanie dzisiaj Werwa diesel już po 5,60 zł/l. O innych podwyżkach nie wspomnę. Ot tak jest wspaniałe - dla swoich chyba.
Tracę do kasty ZNP resztki szacunku
Dodane przez Red is bad, w dniu 11.04.2019 r., godz. 09.09
Nauczycielski realisto, chciałbyś wyjętej z d... podwyżki, a przeraża cię podwyżka cen paliwa wynikająca z notowań cen ropy? Do szkoły możesz dojeżdżać rowerem. Będzie i tanio i ekologicznie.
Do red is bad
Dodane przez Anonim, w dniu 11.04.2019 r., godz. 15.29
Nie wypowiadaj się w kwestii paliwa znawco. A jeżeli chcesz dyskusji to najpierw zajmij się zgłębieniem wiedzy jaka jest cena za baryłkę. A później matematyku wypowiedz się ile jest podatku w oplat kształtujących ostateczną cenę litra benzyny czy oleju napędowego. Populisto od podwyżek wyjętych z d...
Przepis na życzenia.
Dodane przez Anonim, w dniu 11.04.2019 r., godz. 15.46
Żeby można było zrobić coś dla mieszkańców Wyszkowa i powiatu trzeba przed wszystkim mieć kadry. Ludzi wykształconych znających miejscowe potrzeby oraz realia dotyczące faktycznego stanu gospodarki którymi ludzie odpowiedzialni powinni się kierować. A tak mamy festiwal objetnic. Ale już niedługo. Z pustego i Salamon nie naleje. Polski rząd przyjął zasadę dokrecania śruby. I dobrze. Należy tylko uważać żeby nie zerwać gwintu.
plusy
Dodane przez Włodek, w dniu 11.04.2019 r., godz. 22.14
Łopatka wieprzowa dziś w hurcie po 14 z groszami, a suwerenie przed programami było 10 zł, kumasz ile Cię kosztuję plusy, czy jeszcze potrzebujesz czasu? Czuwaj suwerenie...plusy są wokoło Ciebie...
Dodane przez Pała, w dniu 11.04.2019 r., godz. 22.49
Tęczowy koalicjant Marszał, wyciął z kalendarza imprez powiatowych ze wszech miar udane i pożyteczne wydarzenie patriotyczno-historyczne "Hubal", od lat z powodzeniem organizowane w Porębie i postawił na krwawą sieczkę - galę sztuk walki pana Delugi. To jakby napluć pisowi w twarz! Patriotyzm? Sobczaka przegrał z mordobiciem Marszała! I kto tu rządzi szeryfie?
A co z dyrektorką Szpitala?
Dodane przez Pielęgniarka, w dniu 11.04.2019 r., godz. 23.20
Długo jeszcze? PiS rządzi a PSL w szpitalu jak rządził tak rządzi
jedynie słuszna koncepcja
Dodane przez Janusz skryba, w dniu 12.04.2019 r., godz. 07.10
Protest pielęgniarek słuszny bo pisowski, godzący w obecną opozycję, protest nauczycieli niesłuszny bo nie pisowski, . Rozumiecie już drodzy pedagodzy? Pielęgniarkom się słusznie należy, a wy jesteście łże elitą, niedostatecznie wyznający prawdę smoleńską i wam się słusznie nie należy. Komuchy jedne. To przecież takie proste.
do pielęgniarka
Dodane przez Anonim, w dniu 12.04.2019 r., godz. 07.57
jeszcze zatęsknicie za dyrektor z PSL. Dyrektor przechodzi niedługo na emeryturę i wtedy zrzuci wam PiS panią dyrektor z rozdania. Ciężkie idą czasy.
Dodane przez RB, w dniu 12.04.2019 r., godz. 09.42
Podatki w benzynie były są i będą. Zastrajkujesz pajacu z tego powodu i dlaczego milczałeś w czasie rządzenia PO PSL ?
Dodane przez Anonim, w dniu 12.04.2019 r., godz. 11.22
Z Samoobrony. Obraz nędzy i rozpaczy się dopełnia.
Dodane przez zielony, w dniu 12.04.2019 r., godz. 12.10
PiS i tak nie ma wiele do powiedzenia. Dyrektorką podobno ma być "znajoma" burmistrza, pani Agnieszka. Czy tego chcą pielęgniarki, pewnie już "pękają" z zadowolenia. Co do "Hubala" to starosta Pągowski ma rację. Jeszcze niedawno Mróz z tej opcji podpisał porozumienie z stowarzyszeniem Wizna, jej przedstawiciel, Dariusz Szymanowski, obecnie wiceburmistrz Wołomina, jest częstym gościem w Wyszkowie. Gala Sztuk Walki to jest ukłon dla Delugi ale także dla Trześniewskiego, który jest bardzo aktywny przy strajku nauczycieli.
Dodane przez Anonim, w dniu 12.04.2019 r., godz. 21.44
Aktyw+nawiedzeni+ puste krzesła.Pis się kończy !!!!!!
Jaworski
Dodane przez Anonim, w dniu 13.04.2019 r., godz. 19.17
Joanna, forsowana prze Koc na synekury się kończy w niewybrednym stylu. Wieś wie o tym.
Dyrektor szpitala
Dodane przez Naczelna, w dniu 14.04.2019 r., godz. 09.26
Szpitalem ma zarządzać ktoś od Szumowskiego, czyli PiSior
I?
Dodane przez do Naczelnej, w dniu 14.04.2019 r., godz. 23.46
I to źle, że z PiS? W końcu jakaś zmiana by była? A co Wam dała Domżała z PSL-u? Ochłap na koniec. I co lepiej, żeby została?
Dodane przez Prawdziwe oblicze tęczowej koalicji, w dniu 15.04.2019 r., godz. 11.50
A starosta Żukowski i przewodniczący Sobczak w sprawie Hubala buzi nawet nie otworzyli. Dziwi, szczególnie w przypadku tego pierwszego, bo chłop z gminy Brańszczyk. Sobczak, jak się tylko dopadł do synekur, patriotyzm odłożył do lamusa, koniunkturalista. Czyżby starostwem trząchał próżniak zastępca, a panowie zwycięzcy robią za usłużnych statystów? Co kolejnego Marszał zaplanował do zniszczenia? Ma już na swoim koncie kilka tego typu osiągnięć.
Dodane przez O co kaman ?, w dniu 15.04.2019 r., godz. 14.22
No to wielki szacunek dla Pana Bogdana Pągowskiego .PiS w Wyszkowie chowa głowę w piasek ,a człowiek z PSL pokazuje destruktywnej koalicji klasę .Brawo .
Dodane przez Anonim, w dniu 15.04.2019 r., godz. 16.24
Wydział promocji naprawdę ma wielkie osiągnięcia ; najpierw Anecia awansowała na wiceburmistrz , potem Lesiu na wicestarostę , Edzia na naczelnika... . Jak ktoś chce w urzędzie awansować , to najlepiej zaczynać od działu promocji - promocji siebie .
Dodane przez Starostwo, w dniu 15.04.2019 r., godz. 19.58
Pan Pagowski pobral z kasy powiatu ponad 60 000 zl jako odprawe i za zalegle niby urlopy. To moze teraz udawac opozycje. A niby taki uczciwy. A Domzalowej nie odwoluja bo czekaja na to zeby mogla dostac nagrode jubileuszowa 50 000 zl plus 500000 jako 3 miesieczna odprawa. Taki to i Pis uczciwy. Zamiast z hukiem odwolac. A Ogonowskiej nie cierpia w szpitalu. Ale juz sie zakrecila kolo Nowosielskiego
Pielęgniarka
Dodane przez Nowa dyrektor szpitala?, w dniu 16.04.2019 r., godz. 22.48
Tylko nie Ogonowska. Każda tylko nie ona. Starosta obsadza chyba szpital, więc powinien być ktoś z PiSu. I dobrze by było. Zmiana jest potrzebna. Ile można cierpieć widząc Domżałową i Ogonowską. Czas żeby przyszła dyrektorka, która potrafi zarządzać, a nie patrzeć na innych jak na zło konieczne.
Dodane przez Tytułowe zdjęcie, w dniu 17.04.2019 r., godz. 00.33
Kocowa mówi: jesteśmy partią wiarygodną... i mina Sobczaka, bezcenna...

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl