Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 17 czerwca 2019 r., imieniny Adolfa, Laury

Statuetki Osobowości i Sukcesy 2019 rozdane!

(Zam: 09.04.2019 r., godz. 08.45)

W należącym do Grupy Arche luksusowym hotelu Pałac i Folwark Łochów odbyła się IX edycja Gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2019”. Wręczono statuetki za wyjątkowe dokonania w dziedzinie twórczości, przedsiębiorczości oraz inicjatyw społecznych. Ten wyjątkowy wieczór prowadziły Kasia Motloch i Wiola Wrzesińska. Organizatorem i pomysłodawcą jest Mariusz Pujszo, wydawca magazynu „Osobowości i Sukcesy”.

Najważniejsi byli jednak tego wieczoru laureaci, których wybrali członkowie Redakcji magazynu „Osobowości i Sukcesy” oraz laureaci nagradzani w poprzednich edycjach. Kto się znalazł w tym gronie? Statuetki zostały przyznane w kategoriach: „Osobowość Roku”, „Super Sukces Roku”, „Sukces Roku”, „Człowiek Sukcesu”, „Międzynarodowy Sukces Roku” i wyróżnienie „Na Drodze do Sukcesu”.
Laureatami statuetek „Osobowość Roku 2019” zostali: Piotr Rubik, Leszek Czajka, Piotr Gąsowski, Marcin Miller, Zbigniew Buczkowski, Karol Strasburger, prezes UODO Edyta Bielak-Jomaa, prof. Mirosław Wielgoś, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Katarzyna Bonda, Tadeusz Drozda, Olga Bończyk, Krzysztof Głowacki, Krzysztof Zanussi, Teo Vafidis, prof. Michał Kleiber, Ryszard Rembiszewski, prof. Wiesław Tarnowski, Mieczysław Nowicki.
Statuetki „Człowiek Sukcesu Roku 2019” odebrali: Monika Białek, Beata Drzazga, Anna Kolisz, Waldemar Gawłowski, Piotr Mikulec, Antoni Piekut, Andrzej Kraśnicki, Zbigniew Cierniak, Wojciech Kurowski, Andrzej Saenger i Anna Wicha.
W kategorii „Super Sukces Roku 2019” nie mieli sobie równych La Vie Skin i Holiday Park & Resort. Statuetką „Sukces Roku 2019” uhonorowane zostały Muszynsky Show, którą odebrali Ewelina Muszyńska i Marcin Muszyński, Opax, INTEROLEO Extra Virgin - Najlepszy Produkt, Biuro Podróży HolidayCafe.pl, Ankol Poland, KGH Polska Sp. z o. o., Rubin Beef, Fabryk Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk, Odkupienie Win, Restauracja Thaisty, MO.YA fashion, PrintMedia24.pl, Horizon Air Services Gołembiewski, Jump Planet, The Legendary Jack’s Bar&Restaurant Poland, Bartla Development – Osiedle Harmonia, Klinika Aesthetica, CLAUDIE design, Łyko Jubiler, Grupo Mahersol & Kancelaria Joanna Herman, Spillo Media Group, Sara Zalewska, Kaczyński Inwestycje, Smart Kid Belt, marka NANOMAX Dynamic Technology, Zwycięzcy Pucharu Gordona Bennetta – Jacek Bogdański i Mateusz Rękas, PGE Narodowy, Warszawska Opera Kameralna odebrała dyrektor Alicja Węgorzewska, Polski Komitet Sportów Nieolimpijskich, Serial „Ojciec Mateusz” odebrał producent Krzysztof Grabowski, Michał Piela, Program Poszukiwacze Historii – Olaf Popkiewicz i Sebastian Witkowski, Kino Świat, Babilon Promotion – Grupa Boksu Zawodowego, Muzeum Romantyzmu w Opinogórze, Radio dla Ciebie, Smak Natury Marek Hałat, Golden Grant, Vima Collection, GP Systems Grzegorz Parat, Tatra Premium Magazine, TV MAZOVIA, Thalgo, JAAQOB, Krakowski Teatr Komedia, Biuro Programu „NIEPODLEGŁA”, Centrum Rehabilitacji Kompleksowej, Geria Medica, Izabella Żebrowska, PZKosz odebrał prezes Radosław Piesiewicz, Igor Jaszczuk, Aneta Larysa Knap – kolekcja Gold (Najlepszy produkt), Paweł Jaguś, Expertoo, Orchid Centrum Zdrowia i Urody w Sopocie, Klinika Dr. Strzałkowski.
Z kolei statuetki „Międzynarodowy Sukcesy Roku” odebrali: Mateusz Grzesiak i Eveline Cosmetics.
Specjalnymi wyróżnieniami „Na Drodze Do Sukcesu Roku 2019” uhonorowani zostali: Izabella Krzan, Patrycja Wieja, Dariusz Janik, Piotr Maksymiuk, Niekasyno, Małgorzata Kucharska i Natalia Opyrchał.
Statuetki wręczył Mariusz Pujszo.
- Już po raz dziewiąty nagrodziliśmy wyjątkowe osobowości, które poprzez swoją pracę czy działalność w minionym roku zasłużyły na wyróżnienie. Nasze nagrody pokazują, że sukces może odnieść każdy. Muszę tutaj podkreślić, że w tym roku nagrodę otrzymało wiele firm i osób z województwa mazowieckiego, co pokazuje o jego silnym zapleczu i możliwościach - stwierdził.
Wydarzenie uświetniło około 500 gości z Polski, jak i z całego świata. Dla wszystkich przybyłych przygotowano liczne atrakcje oraz występy artystyczne, spotkania z tegorocznymi laureatami. Na scenie pojawili się między innymi: Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, Natalia Opyrchał, Izabela Trojanowska, Olga Bończyk, Marcin Miller, a także prosto z Paryża Jerry Leonide w duecie z zespołem Clarisse Sisters z gorącego Mauritiusa. Na scenie Goście podziwiali występ skrzypaczki Izabelli Żebrowskiej a także po sukcesie w Brazylii Ewa Vieira z
gorącym tanecznym pokazem Grupy As Belezas do Brasil.
Mocnym akcentem Gali był pokaz kolekcji autorskiej marki MO.YA fashion. Również ekscytującym elementem była licytacja na rzecz Fundacji „Jestem Optymistą”.
Partnerem Gali było Województwo Mazowieckie, a nad przebiegiem i organizacją Gali czuwała firma Excellent Events oraz magazyn „Osobowości i Sukcesy”. Jednym z patronów medialnych wydarzenia był tygodnik "Wyszkowiak".
org.
Komentarze

Dodane przez Anonim, w dniu 09.04.2019 r., godz. 09.11
Zabrakło Joanna Bala, w kategorii rozczarowanie roku.
Dodane przez Nikt, w dniu 09.04.2019 r., godz. 17.47
Niestety, Pani Joanna nie przeszła z klasą próby czasu.
Dodane przez forever, w dniu 09.04.2019 r., godz. 21.41
Joanna Bala to jest odkrycie samorządowe z naszego powiatu. Szybko robi karierę a to nie jest łatwe w Wyszkowie gdzie są tacy kolesie utrudniający jak Nowos i Waldi. Joanna postawiła na dobrych polityków czyli marszałek Marię Koc i Arka Czartoryskiego, dała sobie radę w dyrektorowaniu. Joasiu, chcę być w twojej drużynie.
Do forever
Dodane przez Anonim, w dniu 09.04.2019 r., godz. 22.46
Hahaha nie wierzę w to co czytam 😂 Joanna , odkrycie samorządowe . Jedno muszę przyznać ; z dyrektorowaniem " daje " sobie radę
Dodane przez Lolo, w dniu 09.04.2019 r., godz. 23.41
Co do Bali czy ktoś może podać jedną załatwiona sprawę dla Wyszkowa czy zaangażowanie się w rozwiązanie jakiegoś problemu, może jakieś spotkanie ta pani zrobiła. Mam wrażenie, że ona tylko na zdjęciach wygląda.
Dodane przez forever, w dniu 10.04.2019 r., godz. 00.20
Joanna jest osobą, która ma ciąg na bramkę zwaną sukces. Jak Kalinka nie zostanie europosłem to Joasia będzie najważniejszym politykiem w powiecie. Może nie potrafi przemawiać ale jest skuteczna. Wyszyńską zastąpiła Żukowskiego, ma dobre relacje z nowym wójtem z Zabrodzia a inni też całują ja po rączkach. Ma dobre relacje z prawicą, z Głowackim włącznie. Joanna zachowuje się normalnie a nie jak z innymi, jest wszędzie zapraszana, może budować sobie zaplecze.
Dodane przez 11 punktów, w dniu 10.04.2019 r., godz. 00.40
Piękny widok pań Joanny, Iwony i Ewy z poniedziałkowego spotkania z M. Koc w bibliotece. Jedna ma wiedzę z pracy, druga ze wsi. Wszystkie są siebie warte.
do 11 punktów
Dodane przez Anonim, w dniu 10.04.2019 r., godz. 08.48
i tylko jedna z tej trójki wymienionych przez Ciebie nie jest jeszcze dyrektorem, na razie.... , ale biorąc dochód wypracowany z działalności gospodarczej - 37298,20 (podzielić przez 12 to 3108zł na miesiąc, zdaje się przed opodatkowaniem?) - pozostają rady nadzorcze i ciepła posadka, dostanie synekurę i to już wkrótce.... wierność i lojalność, jak widać można kupić. Będzie wolny wakat w szpitalu.......
Dodane przez Anonim, w dniu 10.04.2019 r., godz. 11.10
Na samą myśl profilaktycznie odechciewa się już chorować
Dodane przez Anonim, w dniu 10.04.2019 r., godz. 12.13
A no " zaplecze " jej się przyda - trzeba gdzieś " przekonywać" wyborców
Dodane przez Pani Joanno proszę się tym zająć., w dniu 10.04.2019 r., godz. 14.26
Z uwagi na charakter protestu Samorząd Mazowsza solidaryzuje się z nauczycielami z mazowieckich szkół i tym samym zrekompensuje nauczycielom stratę wynagrodzenia za udział w strajku czyli 100% środków niewypłaconych z tytułu strajku w ciągu roku nauczyciele otrzymają jako dodatki motywacyjne czy nagrody - napisała Elżbieta Lanc z zarządu województwa.
Dodane przez JoAnna, w dniu 11.04.2019 r., godz. 01.51
Zawijam kiecę i lecę hahahahaaaaaa

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl