Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 20 maja 2019 r., imieniny Bazylego, Krystyny

Turniej wiedzy pożarniczej

(Zam: 15.03.2019 r., godz. 12.50)

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej 14 marca odbył się kolejny etap eliminacji do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

W jednostce spotkali się zwycięzcy gminnych eliminacji. Musieli się wykazać szczegółową wiedzą dotyczącą m.in. przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania w przypadku wybuchu pożaru.
W kategorii klas I-VI szkół podstawowych I miejsce zajął Kuba Brejnak (Szkoła Podstawowa w Długosiodle), II - Karol Woźny (Szkoła Podstawowa nr 1 w Wyszkowie), III - Gabriela Zdziarstek (Szkoła Podstawowa w Trzciance). W kategorii kl. VII-VIII i gimnazjów I miejsce Alicja Orlińska (Szkoła Podstawowa w Rybnie), II - Wiktor Szymański (Szkoła Podstawowa w Długosiodle), III - Jakub Deptuła (Szkoła Podstawowa w Brańszczyku).
Zwycięzcom, uczestnikom, a także ich nauczycielom gratulowali członkowie komisji konkursowej pracujący pod przewodnictwem wicestarosty Leszka Marszała.
Zwycięzcy będą reprezentować powiat w kolejnym etapie turnieju.
J.P.


Komentarze

Dodane przez 1+3, w dniu 15.03.2019 r., godz. 14.44
Za wszystkim stoi on, jedna dostarczyła pożywki, druga dołożyła i opisała, trzecia zaciera ręce. Bagno, w którym taplają się wszyscy.
Supermen
Dodane przez Anonim, w dniu 15.03.2019 r., godz. 18.09
Takiego parcia na szkło to jeszcze powiat wyszkowski nie widział. Marszał tu Marszał tam. Aż się boję otworzyć klapę w łazience bo wice z wc wyskoczy. Starosta to się przyznawał do fotela czy boi się pokazać a raczej wypowiadać publicznie. Ostatnio z przyjemnością oglądam transmisje z sesji rady powiatu. Ostatnio było coś o maśle. Dobry ubaw. Polecam.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl