Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 20 maja 2019 r., imieniny Bazylego, Krystyny

Gerymski trenerem Campera od przyszłego sezonu

(Zam: 15.03.2019 r., godz. 08.42)

Władze Campera Wyszków podpisały kontrakt ze Sławomirem Gerymskim, trenerem i byłym zawodnikiem reprezentacji Polski, na mocy którego poprowadzi on zespół seniorów w sezonach 2019/20 oraz 2020/21.
Sławomir Gerymski to postać bardzo dobrze znana w środowisku siatkarskim. Jako zawodnik na pozycji rozgrywającego Gerymski reprezentował MDK Warszawa (medale Mistrzostw Polski Kadetów i Juniorów), Jastrzębie Boryna (brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów), Stal Nysa (medale Mistrzostw Polski, zdobycie Pucharu Polski), Mostostal-Azoty Kędzierzyn-Koźle (Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, trzecie miejsce w ówczesnym Pucharze CEV) oraz Morze Szczecin, NKS Nysa, Resovię Rzeszów i Joker Piła. W karierze reprezentacyjnej Gerymski może pochwalić się blisko 80 występami w Reprezentacji Polski.
W Jokerze Piła najlepszy siatkarz ligi w sezonach 1996/97 oraz 1997/98, zakończył karierę zawodniczą i został trenerem. Jako szkoleniowiec Gerymski prowadził m. in. GTPS Gorzów Wielkopolski (swego czasu Camper wykupił od tego klubu licencję na grę w I lidze), Energetyk Jaworzno, KPS Siedlce (pamiętne finały I ligi z sezonu 2013/14, gdy siedlecki zespół uznał wyższość Campera) oraz Krispol Września. Gerymski jako zawodnik był m.in. podopiecznym trenera Jana Sucha. Ten ostatni w czasach prowadzenia Campera Wyszków często nazywał go swoim przyjacielem.
Mamy nadzieję, że utytułowany zawodnik i trener wprowadzi w poczynania wyszkowskich siatkarzy wysoką jakość, która pozwoli nawiązać do najlepszych wyników w historii klubu.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl