Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 24 maja 2019 r., imieniny Joanny, Zuzanny

Supertalent po raz ostatni

(Zam: 11.03.2019 r., godz. 10.12)

W minioną niedzielę poznaliśmy laureatów kolejnej, dziesiątej edycji nagrody Supertalent Wyszkowa. Była to za razem ostatnia edycja konkursu, w ramach którego nagradzano osoby prezentujące swoje umiejętności taneczne, recytatorskie, wokalne i in.

Gala finałowa odbyła się jak co roku w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik”. Oceniano ponad trzydziestu wykonawców podzielonych na kilka kategorii. Trwający trzy i pół godziny koncert zakończył się wręczeniem nagród zarówno głównych, jak i komplementarnych. Radni działającego w Radzie Miejskiej klubu Masz Wybór (Monika Bieżuńska, Bogdan Osik, Adam Szczerba) przyznali ufundowaną przez siebie nagrodę zespołowi gimnastycznemu ze Szkoły Podstawowej nr 4. Nagrodę przewodniczącego jury Piotra Semczuka otrzymał Julian Obuchowski, nagrodę przewodniczącej Rady Miejskiej Elżbiety Piórkowskiej - Magdalena Witkowska. Przewodniczący komisji promocji i kultury Rady Miejskiej Wojciech Rojek wyróżnił Maję Szybę. Nagroda naczelnik wydziału promocji, kultury i sportu Rady Miejskiej Edyty Wittich powędrowała do zespołu Seniorinki. Dyrektor WOK „Hutnik” Mariusz Kowalski wręczył swoje wyróżnienie Michałowi Murzie, a Radio „Nadzieja” - Oliwii Jastrzębskiej i Michałowi Murzie. Rewia Dziecięca Sylaba nagrodziła Zofię Łachacką, a nagrodę publiczności otrzymały Wiktoria Królikowska i Martyna Łyszkowska.
W konkursie głównym nie przyznano nagrody Supertalent w kategorii chóry, ponieważ wystąpił jeden zespół. Seniorinki otrzymały za to wyróżnienie. W kategorii gra na instrumencie nagrodę Supertalent otrzymała Roksana Sówka, w kategorii recytacja - Roman Szymanik, w kategorii śpiew do lat 15 - Wiktoria Kukwa, śpiew powyżej lat 15 - Ewa Antoniak, a kategorii taniec - Adrianna Denis i Sandra Korytkowska, w kategorii inne - Martyna Łyszkowska i Wiktoria Królikowska.
Zgodnie z decyzją organizatorów (WOK „Hutnik”) była to ostatnia edycja konkursu, który po raz pierwszy odbył się w 2010 r.
J.P.


Komentarze

Dodane przez ???, w dniu 11.03.2019 r., godz. 12.22
A czemu ostatni? Chcemy więcej!
Głupi pomysł
Dodane przez Lipa, w dniu 11.03.2019 r., godz. 17.04
Ten kto zadecydował że to ostatni *SUPER TALENT * ,niech pozostanie na stanowisku też ostatni MIESIĄC, bo tyle jest wart na tym stanowisku. Gdzie wy te szkoły kączyliście, bo wasze pomysły zwalają z nóg. Brak przedstawicieli Gminy i Powiatu, świadczy o AROGANCJI obecnej Władzy.
Dodane przez Anonim, w dniu 11.03.2019 r., godz. 18.54
A co się będzie w tym Hutniku odbywac ?
Dodane przez Anonim, w dniu 12.03.2019 r., godz. 10.09
Nagroda Piórkowskiej bez Piórkowskiej, nagroda Rojka bez Rojka, niezłą laurkę sobie władza wystawia.
Do anonima godz 10.09
Dodane przez Anonim, w dniu 12.03.2019 r., godz. 14.19
No fakt ! Jak mogli nagrodzić nie widząc wykonania ?
Rzeczy ważne i ważniejsze...
Dodane przez Hipolit, w dniu 12.03.2019 r., godz. 16.43
Ludzie , czego Wy chcecie? Przecież się nie rozdwoją, w tym samym dniu co supertalent była prezentacja nowych pojemników na psie odchody na naszym nowym placu...
Dodane przez widz, w dniu 12.03.2019 r., godz. 16.55
Rząd dla władz miasta był niemal kompletnie pusty, poza radnymi z komitetu Masz Wybór nie było NIKOGO, naczelnika wydziału promocji też, chociaż , o dziwo przyznała nagrodę... wróżka? ŻENADA i WSTYD.
Do Widza
Dodane przez Anonim, w dniu 12.03.2019 r., godz. 20.41
Naczelnik wydziału ipromocji nie ma czasu na odkrywanie talentów bo lansuje się z naczelnikiem Mrozem na budowie placu miejskiego . A co ona ma wspólnego z inwestycjami ? A druga sprawa ; nagrody zostały ufundowane z ich kieszeni czy z kasy gminy ?
Dodane przez Bruno, w dniu 13.03.2019 r., godz. 13.42
Pani nowa naczelnik pod względem arogancji i olewania prawdziwych ludzi w tym mieście (Tak, tak, są jeszcze inni ludzie poza klika Pana G.N...) dorównuje swojemu "wspaniałemu" poprzednikowi, pięknie... No bo Pani Przewodnicząca czy vice Burmistrzowa to bez zaskoczenia.. A miala Pani szansę zrobić na mieszkańcach dobre pierwsze wrażenie.No cóż, znów nie wyszło...
Dodane przez Przykre, w dniu 13.03.2019 r., godz. 13.47
Jedna z nielicznych trafionych imprez w tym mieście i co? Ostatnia? Czyja to decyzja? Co w Hutniku zostanie? Same występy seniorów i kino? Naprawdę myślicie, że my mieszkańcy nie widzimy jak nas traktujecie? Ale no tak,kielbasa wyborcza już rozdana, już nie jesteśmy Wam potrzebni
Dodane przez Do anonima, w dniu 13.03.2019 r., godz. 15.08
Jakby sama zapłaciła to by może przynajmniej przyszła, tak jak radni z Masz Wybór. Pokazała gdzie ma wyszkowskie talenty...Tam gdzie my ją. Promotorka od siedmiu boleści.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl