Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 24 maja 2019 r., imieniny Joanny, Zuzanny

Prezes Bugu Wyszków rezygnuje

(Zam: 10.03.2019 r., godz. 16.52)

Po roku pracy w roli prezesa klubu Bug Wyszków Marcin Chodkowski postanowił zrezygnować z tej funkcji. Swoją decyzję tłumaczy sytuacją rodzinną i nowymi wyzwaniami zawodowymi.

W niedzielę 10 marca MKS Bug Wyszków w mediach społecznościowych opublikował oświadczenie Marcina Chodkowskiego.
„Szanowni Państwo „Wszystko ma swój czas i przychodzi kres na kres” śpiewał zespół Perfect w jednej ze swoich piosenek. Podobnie i mój czas na stanowisku Prezesa Zarządu Bugu Wyszków powoli dobiega końca.
Z uwagi na sytuację rodzinną związaną z niedawnymi narodzinami kolejnego dziecka oraz nowymi wyzwaniami zawodowymi, które zdecydowałem się podjąć, nie jestem w stanie dalej godzić nowych obowiązków z obowiązkami Prezesa Zarządu Klubu. Pełnienie funkcji Prezesa takiego Klubu jakim jest i jakim ma być Bug Wyszków wymaga ogromnego zaangażowania i poświęcenia. Ponieważ nie jestem w stanie dać Klubowi tyle na ile zasługuje, jedyną racjonalną decyzją jest rezygnacja i przekazanie obowiązków nowej osobie.
Swój mandat będę sprawował do czasu najbliższego Walnego Zebrania Członków, które jest zaplanowane na pierwszą połowę kwietnia 2019 r. W trakcie Walnego skład zarządu zostanie uzupełniony o jedną osobę, a następnie zarząd w nowym składzie wybierze spośród siebie nowego Prezesa.
Obecna sytuacja finansowa Klubu jest względnie stabilna, choć nadal bardzo ciężka. Z tego powodu jednym z ostatnich moich zadań będzie zorganizowanie zbiórki funduszy na spłatę długów Klubu, w trakcie której będzie można wylicytować bardzo atrakcyjne przedmioty, jak choćby oryginalna koszulka meczowa Arkadiusza Malarza opatrzona jego autografem.
Nie mam żadnych wątpliwości, że osoby które pozostają w Klubie dają gwarancję kontynuacji przyjętej dotychczas filozofii i strategii rozwoju. Z tego powodu ze spokojem mogę „przekazać pałeczkę” następcy.
Na podsumowanie i podziękowania przyjdzie czas na Walnym Zebraniu Członków, jednak już dzisiaj pragnę podziękować tym wszystkim, którzy w ostatnim roku włożyli ogromny wysiłek w pracę na rzecz rozwoju Bugu Wyszków.
Marcin Chodkowski”.
J.P.

Komentarze

Dodane przez 123, w dniu 10.03.2019 r., godz. 17.50
Bardzo dobra wiadomość dla klubu, Pan Chodkowski nic dobrego dla klubu nie zrobił, dalej tonie w długach, nie podołał obowiązkom Prezesa, poddał się i ucieka.
Dodane przez Anonim, w dniu 10.03.2019 r., godz. 19.32
Hahahaha
Niedaleko jabłko ...
Dodane przez pierworodny, w dniu 10.03.2019 r., godz. 20.39
Ale doniesienie do prrokuratury zdążył złożyć. Z tego POwodu ze spokojem może „przekazać pałeczkę” następcy.
.
Dodane przez do 123, w dniu 10.03.2019 r., godz. 22.50
Zapraszamy Ciebie na stanowisko Prezesa Bugu Wyszków. Pokaż Panu Chodkowskiemu jak się powinno prezesować.
????
Dodane przez andrzej czerwinski, w dniu 11.03.2019 r., godz. 00.12
Pamietam gdy Bug byl w II lidze. Szkoda , ze to sie ne wraci jak mowia bracia Czesi
Niedaleko pada jabłko od jabłoni.
Dodane przez Krystian, w dniu 11.03.2019 r., godz. 07.20
Domyślałem się że tak będzie. Zbliżały się wybory samorządowe trzeba było kogoś znaleźć do brudnej roboty - przedstawiania w niekorzystnym świetle innych kandydatów. Chodkowscy (ten stary też) jak nikt nadają się do takich zadań. Potwierdzeniem moich domysłów będzie to nowe miejsce pracy "społecznika Marcinka" Tak coś mi się wydaje ze będzie miało związek z miłościwie nam panującym Burmistrzem.
Dodane przez kibic, w dniu 11.03.2019 r., godz. 10.29
Jaka piękna kompromitacja projektu politycznego Bug Wyszków, po roku pijaru prezesika Marcinka zabrakło pomysłów i trzeba odejść. Jeśli się okaże, że na stanowisko w gminie Wyszków lub powiecie wyszkowskim to pierwszy będę protestował przeciwko tej osobie i namawiał do protestu. Miało być apolitycznie ale okazał się jak zwykle, że zawirowania w Bugu wykorzystano i rozpoczęto gierki polityczne, że obrzucono błotem byłego prezesa Andrzejewskiego, że wziął kasę dla siebie (a pracował społecznie), zrobiono doniesienie do prokuratury na kandydata na burmistrza, żeby było ciekawiej i wszystko było happy, nawet jak Bug Wyszków spadł do niższej ligi, po kompromitującym dwumeczu z drużyną ludową z Promnej. A gdzie nowi sponsorzy tego dobrze zorganizowanego klubu, gdzie stoiska, żeby coś przekąsić i wypić, nie ma. Ostatnim aspektem tego projekciku był mecz z trzecioligową Legią i koszulka Malarza na licytację, nieudana prowokacja czyli anonimowy atak na radnego opozycji Osika, że nie interesuje się sprawą Andrzejewskiego, ponoć postawiono kilka zarzutów, tylko jeszcze nie wiadomo na czyją szkodę działał były prezes i wszystko jak w ckliwym filmiku zakończyło się pijarową konferencją prasową gieroja prezesa klubu, który oddaje klub w bardzo dobrym stanie. Poczekamy do maja, kto przejmie ten znakomity interes i rozwinie się sytuacja. Czas skończyć z ładowaniem kasy z gminy w niszowy futbol amerykański i ratowanie i postawienie na nogi wyszkowską piłkę nożną, którą interesuje się kilka tysięcy osób.
Dodane przez do Krystiana, w dniu 11.03.2019 r., godz. 10.44
Miałem takie same przeczucie jak ty, Krystian. Już to, że przeznaczyli na prezesowanie sobie 3600 złotych miesięcznie (3x1200 złotych) gdy ponoć była trudna sytuacja w klubie i trenerzy nie dostali zaległej kasiory mnie zdziwiło. Zabrał swoje zabawki i POszedłłł. Czekam co teraz będzie, może deweloper zainwestuje i zostanie prezesem klubu. A może Zaręba, Abramczyk albo Rojek.
Mój punkt widzenia
Dodane przez Greg, w dniu 11.03.2019 r., godz. 11.22
A ja miałem przeciwne odczucie. Widziałem sporo informacji o sponsorach. Na razie tylko drużyn młodzieżowych, ale to przecież również odciąża budżet. Widziałem sporo różnych działań organizacyjnych. Widziałem, że chłopakom wreszcie zaczeło się chcieć grać w "jedynce". Nie wiem jak wygląda obecnie sprawa długu, ale tu były chociaż chęci, a za poprzedniego prezesa było wrażenie stagnacji, a wręcz sportowego kroku w tył i skłucenia całego środowiska. I przestańcie mówić o tym barażu. Chłopaki dali z siebie co mogli, a stan personalny w tych meczach i tak był o niebo lepszy od tego na jesieni. Było to za mało by się utrzymać, ale zarzucanie za to winy na nowego prezesa, który przejął drużynę po okresie tkzw. transferowym jest dość słabe.
Dodane przez MKS Bug Wyszków., w dniu 11.03.2019 r., godz. 11.41
Może wybiorę się na walne zebranie, żeby zobaczyć spotkanie dwóch prezesów, Andrzejewskiego i Chodkowskiego.
do .
Dodane przez !, w dniu 11.03.2019 r., godz. 12.05
Wystarczy, że Chodkowski pokazał klasę i dyletanctwo. Jak się chciał uczyć prezesowania ode mnie, to mógł nie pchać się niedouczony na stołek. Wstyd.
Porażka totalna
Dodane przez Górski, w dniu 11.03.2019 r., godz. 12.11
Jedyny "sukces" prezesika to płatny zarząd. Cieszyć się tylko, że wyborcy podziękowali tatusiowi i zostawili tego kandydata za burtą.
Dodane przez kibic, w dniu 11.03.2019 r., godz. 12.49
18-latek to powinien grać dobrze w III lidze, żeby zrobić karierę piłkarską, a ty mówisz, że zaczęło im się chcieć grać w drużynie z okręgówki. Powinni być na czele z 10 punktową przewagą nad drugim a tu wleką się w środku. Prawda ostatnio wygrywają ale też pamiętam 9:1 z trzecioligową Legionowią. Jeśli nie awansują w tym roku to stracą dwa sezony. Czy ta ekipa zdolna jest przygotować ich do sezonu, żeby grali w czubie IV ligi ? Znajomy mówi, że nie ma na to szans. Ta akademia piłkarska to powinna być w WOSiRze, bo żadne stowarzyszenie dyletanckie nie zorganizuje na odpowiednim poziomie i przy odpowiedniej selekcji klub dla kilkaset młodych piłkarzy. Te ich drobne sukcesy młodzieżowe to nic gdy odbiją się od seniora średniaka.
Dodane przez Anonim, w dniu 11.03.2019 r., godz. 13.19
Dlaczego nawet jednej kadencji dwuletniej nie dał rady ? Ma wsparcie burmistrza,urzędu, partii politycznych, biznesu, rodziców itp. To niedorzeczne.
Dodane przez mks, w dniu 11.03.2019 r., godz. 14.06
Każdy może kandydować na prezesa i pokazać jakie ma pomysły na postawienie klubu na nogi. Podobno to takie proste.... wiec czekamy na idealnego kandydata, który pokarze jak się kieruje klubem.
Dodane przez Anonim, w dniu 11.03.2019 r., godz. 14.39
Proponuję żeby klub przebranżowił się na uprawianie narciarstwa alpejskiego. Sport sezonowy efekty nie przyjdą tak od razu i będzie można trochę spokojnie posiedzieć.
Dodane przez Anonim, w dniu 11.03.2019 r., godz. 15.07
Już jeden został prezesem Bugu Wyszków, wyładował z kilkadziesiąt tysięcy złotych przez 8 lat w klub i synek marcinek nasłał na niego prokuratora. Ktoś chce zostać fra.....m to droga prosta. Z tego co czytam ten felieton to są już nowe osoby do zarządu i nastąpi przekazanie pałeczki. Niech pokażą co potrafią.
do mks
Dodane przez !, w dniu 11.03.2019 r., godz. 15.25
No właśnie każdy, nawet dyletant z ulicy co w życiu piłki nie kopał, może zostać prezesikiem. Przykład Chodkowskiego idealny... Właśnie pokazał co potrafi, czyli jedna wielka klapa! Może na prezesika WOSiR?
.
Dodane przez Greg, w dniu 11.03.2019 r., godz. 15.32
Ale ja nie zaprzeczam, że Pan Andrzejewski włożył w to dużo wysiłku i być może pieniędzy. Widać było jednak, że nie miał już pomysłu na wyjście z trudnej sytuacji, a ona się dynamicznie pogarszała. Pan Chodkowski wprowadził efekt świeżości i nowego spojrzenia. Gołym okiem widać, że atmosfera wokół klubu jest obecnie lepsza. Ale proponuję również pogadać z rodzicami chłopców, którzy tam trenują. Ci z którymi ja rozmawiam bardzo sobie chwalą tą zmianę. Przypomnę, że chłopcom ciężko było znaleźć halę do grania w zimę. A co do seniorów to potrzebne są ogromne nakłady finansowe. Dopóki się nie znajdzie sponsor z prawdziwego zdarzenia, to o 3 lidze będzie można tylko pomarzyć.
Dodane przez lolo, w dniu 11.03.2019 r., godz. 16.14
Waldemara Sobczaka i Eugeniusza Zarembę, proponuję.
Dziękuję Panie Prezesie
Dodane przez Love, w dniu 11.03.2019 r., godz. 16.19
Za rok z pana życia. Na pewno nie łatwy czas dla kluby gdy okazało się że poprzedni prezes "nie podołał" rachunkom. Bardzo Pana proszę, by do walnego zgromadzenia, przygotować szczegółowy raport zamknięcia Pana prezesury, niech służy za wzór. i wiedzę dla prasy i kibiców Komentarze nie przychylne, to nie zawiść, tylko troska o ukochany klub. Proszę wybaczyć tym piszącym powyżej ;)
Dodane przez kibic, w dniu 11.03.2019 r., godz. 18.39
Nowosielski, Sobczak, Marszał,Chodkowski. Brawo Wy.
Buuu hahaha buuu hahaha
Dodane przez 6 króli, w dniu 11.03.2019 r., godz. 21.41
To ile cudotwórca zainkasował do kieszeni za te cuda na kiju?
Bug Wyszków
Dodane przez Ktoś, w dniu 11.03.2019 r., godz. 21.52
Zażenowany jestem komentarzami zatroskanych o losy Bugu Wyszków. Jak zwykle wypowiadamy się według zasady " nie wiem ale się wypowiem". Może szanowni komentujący dowiedzą się u źródła jak jest naprawdę. Zapytajcie się swojego przyjaciela byłego Prezesa co stało się z pieniędzmi z dotacji z roku 2017 ? spytajcie też obecny zarząd kto spłaca długi , które powstały za czasów byłego Prezesa...pytań jest mnóstwo o to co było Rozliczcie najpierw poprzednika za 8 rządów w Klubie. Daleko mi do jednego i drugiego Prezesa lecz przyglądając się z pozycji rodzica temu co teraz dzieje się w klubie widzę że pomimo trudności Klub jest na właściwej ścieżce.
Bug
Dodane przez Zmartwiona, w dniu 11.03.2019 r., godz. 22.04
Co się dzieje z tym Bugiem
Dodane przez go home, w dniu 12.03.2019 r., godz. 09.29
Love, skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle? Na co ten dyletant piłki nożnej liczył? To nie zawiść a realna ocena sytuacji i
Dodane przez kibic, w dniu 12.03.2019 r., godz. 10.19
ktosiu, poprzedniego prezesa gmina Wyszków rozliczała przez te osiem lat i wszystko było dobrze. A dotacje za 2017 rok, kto rozliczał jak nie nowy prezes na początku 2018 roku ? Nie martw się Bug Wyszków nie upadnie, bo wstyd byłoby gdyby grały tylko dziewczyny z Loczków i drużyna futbolu amerykańskiego. Skoro jest taki dobry i uporządkowany to dlaczego kierował tylko rok i zabrał swoje zabawki ? A dług każdy wie jak powstał, burmistrz zmniejszył dotacje dla Bugu i tyle. To w końcu trenerzy dostali kasę zaległą czy nie ?
Dodane przez Buhahahaha, w dniu 12.03.2019 r., godz. 10.28
Dziś imieniny Grzegorza to pewnie będą wielkie wycieczki do urzędu. Nie zawracajcie tylko głowy Grzesiowi problemami klubu bo on myśli o pomyślności całego Wyszkowa, głównie tych co mają dużo kasiory do wydania. Wszystkiego najlepszego Słońce Wyszkowa.
Dodane przez anonim, w dniu 12.03.2019 r., godz. 10.36
Władzy w Wyszkowie to najbardziej przeszkadza siedlisko żmij czyli komentatorzy Wyszkowiaka, że tez muszą atakować wybrańców Wyszkowa.
Dodane przez !, w dniu 12.03.2019 r., godz. 13.11
Doszedł prezesik do wniosku, że nie da się wiele ugrać, kiedy całe forum Wyszkowiaka patrzy mu na ręce i postanowił znaleźć sobie nową uczciwą pracę. Chwała mu chociażby za szczerość.
Dodane przez Rodzic, w dniu 12.03.2019 r., godz. 15.07
Lepiej jak lepiej ale drożej na pewno. Płatne ligi zimowe dresy plus 100 składki bez zniżki, wyjazdy do Warszawy na lige W tym roku dopiero 3 miesiące a już ok 600 zł, a jeszcze badania lekarskie 40 zł. Dodatkowo dres, stroje. Sport dla bogatych.
Dodane przez 6 króli, w dniu 12.03.2019 r., godz. 16.13
Na co liczył, że manna z nieba będzie leciała? Ciekawe kogo namaścił na swoje zastępstwo.
Powód.
Dodane przez Do Rodzic, w dniu 12.03.2019 r., godz. 16.37
Z tego co wiem to wyższe składki mają przyspieszyć spłatę zadłużenia klubu. Niestety rozpasanie przez poprzednie lata daje taki efekt. Podobnie zreszta będzie po obecnych rządach partii rządzącej...
Chyba powiedział, że sytuacja rodzinna się zmieniła,
Dodane przez olka, w dniu 12.03.2019 r., godz. 21.01
więc czego się doszukujecie? Wszyscy ogarniacie pracę i rodzinę? Wasze żony i dzieci są szczęśliwe? Czy tylko przed komputerami siedzą bo nie macie dla nich czasu i chęci aby z nimi jakoś spędzić czas? A co do Bugu-jest zadłużony i potrzebni są sponsorzy, a jeśli coś Wam nie pasuje, to może się zrzućcie. I miejsce pracy się zwolniło-proszę kandydujcie. Każdy ma szansę się wykazać. Ale lepiej popisać sobie na komputerku, że się wie co Chodkowski ma w głowie, planach i jeszcze czepiać się jego ojca. Ku... Polaczkowo.
Dodane przez olka, w dniu 12.03.2019 r., godz. 21.05
i co jeszcze dodam, klub jest tak zadłużony, że nikt nie chce mu sal wynajmować, że nawet do pobliskich wsi dzieciaki jeździły na treningi. A do lubiących zaglądać do cudzych portfeli, to wiedzcie, że prezes ma dobrze płatną pracę, kraść nie musi jak to delikatnie próbujecie przekazać.
Do KiBICA
Dodane przez ktoś, w dniu 13.03.2019 r., godz. 00.14
1. No tak Panie Kibicu w myśl zasady" Nie wiem ale się wypowiem" 2. Ktoś tu ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Nie odnosiłem się do dotacji z lat wcześniejszych bo nie mam na ten temat wiedzy natomiast zabrałem głos w sprawie dotacji z 2017 roku. I dla jasności w myśl przepisów to dotację można realizować tylko do końca roku budżetowego a więc w tym przypadku do końca 2017r a sprawozdania składa sie w ciągu 14 lub 30 dni od zakończenia zadania. Tyle co wiem to nowy zarząd zaczął swoją pracę jakoś pod koniec lutego no to drogi Kibicu jak Chodkowski miał rozliczyć tą dotację ? No jak? A co do długu...według mnie sprawa jest jasna nierozliczona dotacja równa się zadłużenie i na moje oko jest do zwrotu całkiem niezła sumka.......tak około 200000 samej Gminie Wyszków. A kto spłaca...pewnie że obecny Zarząd. no bo kto ma spłacać? Andrzejewski? Nie no on jest krystalicznie czysty on z tym nie ma nic wspólnego... O Bug Wyszków jestem całkowicie spokojny, bo był, jest i będzie i nie straszne są mu Loczki(z całym szacunkiem do dziewczyn) i inni tacy. Skończcie w końcu czepiać się porządnego człowieka. Panie Chodkowski: Psy szczekają karawana idzie dalej... ustawił Pan Bug Wyszków na właściwym torze,
Dodane przez anonim, w dniu 13.03.2019 r., godz. 09.04
olka ty nie udawaj naiwnej, robił audyt rok temu to wiedział jaka jest sytuacja, widziały gały co brały. Jak ty to tak opisujesz to znaczy, że niewiele zrobił i więcej tu PR niż pracy. Andrzejewski tez nie dużo lepszy, pchał się na stanowisko burmistrza a sam miał wiele nie załatwionych spraw, powinien nie zgrywać wielkiego kandydata i odmówić a nie się pchać. Co do ojca to niewiele lepszy. Wymyślił budowę drogi w centrum, jak i Chopina zrobili, Ratuszową, teraz plac miejski, za grube miliony, niech lepiej wyrówna parkingi przy tej jego drodze, po jednej i drugiej stronie Pułtuskiej bo można coś urwać w samochodzie. A z tego Białego Domu to co zostało ? Następny POwski menadżer.
Dodane przez członek klubu, w dniu 13.03.2019 r., godz. 09.13
Dług zostaje , a prezes rezygnuje . Panie prezesie nie ma co się tak denerwować, podawał Pan już kwoty od 35000 do 350000, teraz 200000. Rozumiem, że jak klub na prostej to jest wyprowadzone, a nie z długiem i Pan mówi , że klub zostawia i jest spokojny. Na walnym przedstawi Pan dokumenty świadczące o tym długu jak i to co zostało zrobione. Myślę , że po roku będziecie wstanie powiedzieć jak powstał dług , czy była kradzież jak powyżej jeden komentarz sugeruje, czy inne okoliczności co do rozliczenia dotacji, to myślę ,że gmina też już kontrolowała. Radni na pewno też, tym powinni się zainteresować.Do zobaczenia na walnym.
Dodane przez kibic, w dniu 13.03.2019 r., godz. 10.01
Racja, nie znam się ale wypowiem. Poprzedni zarząd działał osiem lat a nie rok jak ten, przez osiem lat otrzymywał dotacje i się z niej rozliczał, pewnie bezproblemowo bo nic nie było słyszeć. Z dotacji można się rozliczać pewnie i w następnym roku, do konkursu na dotacje na następny rok, można się pewnie porozumieć z urzędem w tej sprawie, bo w styczniu i lutym nie byłoby pieniędzy w ogóle a przecież szkolenie trwa i wydatki też. Transze z UE 2006-2013 rozliczano jeszcze w 2014 czy później. To, że zwróciliście 200 tysięcy z powrotem Gminie to świadczy, że coś z wami nie tak, takie jest moje zdanie. Ten tor, żeby nie był rosyjski i na granicy trzeba będzie zmieniać rozstaw kół, ha ha. Przypominam, że za poprzedniego zarządu Bug Wyszków bił się do końca o III ligę i na finiszu przegrał z Polonią Warszawa. Ten jest chwalony za grę w okręgówce, w V lidze, niezłe priorytety. Co do spłacania zaległości, to nowy zarząd wiedział jakie są i powinien przedstawić plan naprawczy. A poprzedni zarząd pewnie tez nie dostał Bugu bez zobowiązań, które musiał ogarnąć, nic więc nowego, tylko nie pamiętam, żeby poprzedni biegał do prokuratury.
Dodane przez Anonim, w dniu 13.03.2019 r., godz. 10.42
NiK albo RIO powinni zbadać rozliczanie przez urząd miejski dotacji na Bug Wyszków przez ostatnie 10 lat. Jeżeli wszystko będzie dobrze, to dziwne zwrócenie 200000 złotych przez nowy zarząd do urzędu miejskiego, może zgodnie z prawem ale na niekorzyść klubu, który zarząd reprezentuje. Czy z innymi klubami sportowymi urząd podobnie się rozlicza ?
Dodane przez kibic Bugu, w dniu 13.03.2019 r., godz. 12.44
Te prezesowanie młodego Chodkowskiego okazało się strzałem w stopę.
Dodane przez Wyszkowiak, w dniu 16.03.2019 r., godz. 23.48
Ludzie, czytając Wasze komentarze nóż się w kieszeni otwiera. Poziom tego czy w klubie jest dobrze czy źle postrzegacie przez pryzmat tego jak grają seniorzy. Tak może napisać tylko ktoś kto nie miał nic wspólnego z piłką na poziomie lokalnym. Nie macie pojęcia o tym jak się z klubu pieniądze wyprowadza skoro bronicie poprzednika. Wierzycie w działalność społeczną, niesamowite. To, że obecny prezes ustalił wynagrodzenie świadczy o niczym innym jak przejrzystości sw
Dodane przez anonim, w dniu 18.03.2019 r., godz. 09.01
Oświeć nasz wyszkowiak czego nie wiemy. Jak klub spadł o jeden poziom niżej to się poprawiło czy pogorszyło? Jak wyprowadzał kasę poprzednik bo nie wiemy? Czy prezes, który pracuje w kancelarii prawnej i pewnie zarabia nieźle nie może przez rok popracować społecznie i nie brać kasy w słabym finansowo klubie? Dlaczego to ma świadczyć o przejrzystości, że bierze wynagrodzenie za zarząd, a jest to klub składający się z jednej drużyny seniorów, bez drużyny rezerw ? Akademia piłkarska przy klubie to projekt komercyjny, po co drużynie seniorskiej, 300 albo i więcej juniorków, jak słabo opłacani są seniorzy ? A jak obecnie są opłacani trenerzy w akademii piłkarskiej, w Escoli Varsovia Warszawa, jest 60 trenerów UEFA, pełna obsługa mentalna, motoryczna i medyczna, z tego co mówili w tv, trener zarabia 3400-3700 zł. A czym może się pochwalić obecny prezes Chodkowski ?

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl