Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 24 maja 2019 r., imieniny Joanny, Zuzanny

Konferencja na temat transplantacji

(Zam: 08.03.2019 r., godz. 10.13)

Zespół Szkół nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie oraz Mazowiecki Urządu Wojewódzki 18 marca organizują w Wyszkowie konferencję „Transplantacja darem życia”. Spotkanie odbędzie się w hali sportowej CKU/ZS nr 3 (ul. Matejki 9) o godz. 10.00. Wstęp wolny.

Podczas konferencji wystąpią: konsultant wojewódzki w dziedzinie transplantologii klinicznej, przedstawiciel Centrum Organizacyjno-Koordynacyjnego ds.
Transplantacji „Poltransplant”, osoby po przeszczepach. Będzie możliwość rejestracji potencjalnych dawców komórek macierzystych i szpiku kostnego (Fundacja DKMS). Organizatorzy zapraszają też do degustacji zdrowej żywności.
„O przeszczepach organów mówi się w naszym kraju coraz więcej. Jest to pozytywne zjawisko, ponieważ temat jest ważny – w końcu chodzi o ludzkie życie – a mówienie o nim pozwala na rozwianie wątpliwości wielu osób.Idea ta znajduje coraz więcej zwolenników wśród ludzi młodych i wykształconych. Nam chodzi o to, aby nie mity i a prawda na ten temat docierała do społeczeństwa,w tym naszego wyszkowskiego” - podkreślają.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl