Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 24 maja 2019 r., imieniny Joanny, Zuzanny

Huczne ostatki w Wyszkowiance

(Zam: 08.03.2019 r., godz. 09.25)

Ponad sto osób uczestniczyło w zabawie zorganizowanej 5 lutego w Restauracji „Wyszkowianka”.

Cotygodniowe, środowe spotkania seniorów w „Wyszkowiance” zapoczątkował Jan Skoczylas, który uznał, że trzeba dać seniorom szansę na wyjście z domu, poznanie nowych ludzi, humor i zabawę. Za niewielką opłatę goście mają do dyspozycji kawę, herbatę, coś słodkiego. Spotkania odbywają się od sześciu lat. Uczestniczą w nich osoby nie tylko w Wyszkowa, ale też Pułtuska, Nasielska, Węgrowa, Sokołowa Podlaskiego, a zdarza się, że z Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej i in.
- Ludziom spodobały się te spotkania, inne miasta zazdroszczą nam ich - podkreśla Jan Skoczylas. - Dla mnie to radość, przyjemność, że mogę coś dla innych zrobić - dodaje. - Obsługa w „Wyszkowiance” jest bardzo sympatyczna, profesjonalna.
Seniorzy gromadzą się w „Wyszkowiance” w środy z wyjątkiem okresów Adwentu i Wielkiego Postu. Raz na jakiś czas (andrzejki, sylwester, karnawał) organizują zabawy bardziej huczne, jak ta, która odbyła się w miniony wtorek.
- Chętnych do zabawy było o wiele więcej niż mogliśmy przyjąć - cieszy się z frekwencji Jan Skoczylas, któremu uczestnicy nie szczędzili braw w podziękowaniu za zaangażowanie w organizację imprezy.
Za obecność dziękowała też prezes PSS Społem w Wyszkowie Jadwiga Tofel.
- Cieszę się, że tak liczną grupę możemy tu gościć, że nasza oferta spodobała się i dobrze się bawicie - stwierdziła. - Kiedy po 23 latach przerwy powróciliśmy do działalności gastronomicznej pan Jan przyszedł do mnie z propozycją takich wieczorków. Jest nam miło, że przychodzicie do nas, że tak wspaniale spędzacie czas.
PSS Społem zafundowało uczestnikom ostatkowej imprezy tort i szampana. Wspólnie wnieśli toast.
Środowe spotkania są otwarte dla wszystkich - nie trzeba się zapisywać, wystarczy po prostu przyjść. Odbywają się w godz. 16.00-20.00.
- Każdego chętnie witamy - zaprasza Jan Skoczylas.
Najbliższe spotkanie po Świętach Wielkiej Nocy.
J.P.


Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl