Menu górne

Dziś jest 23 lipca 2019 r., imieniny Apolinarego, Bogny

Nowy wydział, nowa naczelnik

(Zam: 31.01.2019 r., godz. 09.05)

Agnieszka Londzin kieruje nowo powstałym w Starostwie wydziałem promocji i rozwoju. Docelowo ma on m.in. przejąć zadania realizowane dotąd przez przeznaczony do likwidacji Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu.

Jak już wcześniej informowało Starostwo Powiatowe, w nowo utworzonym wydziale pracować będzie 6 osób, z czego 5 to obecni pracownicy urzędu przeniesieni głównie z wydziału organizacyjnego i spraw społecznych. W nowej strukturze organizacyjnej nadzór nad wydziałem pełni wicestarosta Leszek Marszał. Agnieszka Londzin do tej pory pracowała w Starostwie Powiatowym jako audytor wewnętrzny.
J.P.

Komentarze

Gdzie konkursy na stanowiska ?
Dodane przez Anonim, w dniu 31.01.2019 r., godz. 10.02
A gdzie konkurs na stanowisko naczelnika wydziału, starosto Żukowski z PiS, prezesie Sobczak z PiS ? Gdzie nowe standardy, które głosi prezes Jarosław Kaczyński i jego ludzie ? Nie róbcie dziadostwa w Wyszkowie, mają nas obsługiwać ludzie kompetentni a nie z klucza partyjnego. Jakie kompetencje ma ta pani ? Nie zbrukajcie samorządu. To wygląda na skandal i wstyd.
Dodane przez Anonim, w dniu 31.01.2019 r., godz. 10.43
Komuna rządzi, PiS Wyszków lokajem za trzy stołeczki.
wydziały promocji
Dodane przez Longin, w dniu 31.01.2019 r., godz. 14.07
Wszelkie wydziały promocji w samorządach powinny być zlikwidowane. Marnowanie publicznych pieniędzy.
Dodane przez Fuj pis, w dniu 31.01.2019 r., godz. 16.08
Obijala sie przez 8 lat na stolku audytora. A po likwidacji nagle stala sie fachowcem od promocji. Jesli w powiecie teraz nie jest potrzebny audytor to trzeba kogos rozliczyc z niepotrzebnego utrzymywania stanowiska przez tyle lat. A wszystko to z naszych podatkow. Jak pani nie wstyd P. Londzin. Do czego sie jeszcze posunie zeby wyciagac kase publiczna.
Nowy naczelnik promocji i rozwoju.
Dodane przez Anonim, w dniu 31.01.2019 r., godz. 16.48
Konkursów dla tych którzy wspierali kampanię wyborczą burmistrza nie będzie. Po co. Żeby na światło dzienne wyszły niekompetencja i brak właściwego przygotowania. Pani L. nowy naczelnik wydział, jak to uzasadnia wicestarosta Marszał ze swojego naukowego doświadczenia będzie zarządzała informatykami mając na uwadze prowadzenie Facebooka co potrafi chyba 5 latek. Ogólnie bałagan i brak rozwagi żeby nie powiedzieć wprost głupota w organizacji pracy urzędu. Regulamin wicestarosta będzie zmieniał szybko. Już by zmienił tylko wstyd. Już wszystko w starostwie będzie tak jak w gminie Wyszków bo kto pupilowi burmistrza zabroni - Deluga który zmienia poglądy częściej niż przepocone gacie czytaj deklaracja ja z Sopczakiem nigdy. Proponuję jeszcze stworzyć stanowisko dla przewodniczącego rady powiatu. Przecież od rana do wieczora siedzi w starostwie zaszczycąc swoją obecnością na zarządach i spotkaniach starosty. Starosta niedecyzyjny boi sie podjąć jakąkolwiek decyzję sam. Co dziwi bo przecież sam podpisuje mniej lub bardziej świadomie te buble samorządowe. Czas pokaże a wyborcy nie zapomną że zostali zrobieni w trąbkę.
Dodane przez Anonim, w dniu 31.01.2019 r., godz. 17.40
Londzin nadaje się na to stanowisko tak samo jak Wittich.I zgadzam się z komentarzem wyżej
Dodane przez aaaaa, w dniu 02.02.2019 r., godz. 11.44
Jeszcze za mało etatów? ?
Dodane przez Bielińska, w dniu 04.02.2019 r., godz. 17.29
Starosta? Kierowca Kółka Rolniczego ze społecznym awansem. Jak tam dzieci panie/chłopie Jerzy, nie znudziły im się jeszcze warszawskie synekury? Może w starostwie tatko coś załatwi?
Dodane przez Anonim, w dniu 05.02.2019 r., godz. 09.46
Wszystko to syf. Pod miłym uśmiechem fałsz i hipokryzja. Święty Jerzy co pokonał smoka. Czy taki on święty?

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl