Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 17 czerwca 2019 r., imieniny Adolfa, Laury

Ostatni nabór do Rhinos przed sezonem 2019

(Zam: 08.01.2019 r., godz. 12.22)

Rhinos Wyszków, pierwszoligowy zespół LFA, organizuje ostatni przed rozpoczęciem sezonu 2019 nabór do drużyny. Odbędzie się on w sobotę 26 stycznia w godz. 16.00-18.00 na boisku bocznym stadionu WOSiR w Wyszkowie.

Wyszkowskie Nosorożce, jak co roku, oferują możliwość dołączenia do ich szeregów. Od potencjalnych kandydatów na przyszłych futbolistów Rhinos wymagają jedynie ukończonych 17 lat oraz profesjonalnego podejścia. Wzrost i waga nie mają znaczenia! Członkowie drużyny mogą liczyć na szereg profitów i wspaniałą przygodę w roli reprezentanta Wyszkowa na arenie ogólnopolskiej!
Rhinos oferują:
– trening pod okiem polskich i amerykańskich szkoleniowców,
– pełen sprzęt (zero kosztów zakupu),
– profesjonalny sprzęt treningowy,
– treningi na boisku sztucznym dostosowanym do futbolu amerykańskiego,
– darmową siłownią (karnet open w Gym4u),
– opiekę fizjoterapeutycznę,
– ponad 2 500 tysiąca kilometrów do przejechania na mecze wyjazdowe po całej Polsce,
– świetną atmosferę.
Gorąco zachęcamy do spróbowania swoich sił w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dyscyplin sportowych w kraju!
Turu

Komentarze

Dodane przez kibic, w dniu 08.01.2019 r., godz. 14.51
Trzymałbym się daleko od sportu w Wyszkowie, a od tej dyscypliny, która w Wyszkowie nie jest zakorzeniona tym bardziej. Ten sport i sztuki walki jest w Wyszkowie pompowany bo ma radnych rządzącej opcji, poparcie władzy i biznesu. Jak przetrwać do lepszych czasów, najlepiej trenować bieganie, krótkie, średnie i długie dystanse, w każdej dyscyplinie sportu ważne jest wybieganie, trochę zajęć siłowych się przyda. W Wyszkowie jest słaby gospodarz, różne koterie sportowe, nieprzejrzyste zasady i brak ludzi z klasą. Jak jesteś przygotowany do sportu to szukaj szans u sąsiadów, w Wołominie, Legionowie, Kobyłce albo w Warszawie albo w innym miejscu w Polsce . Inna opcja może cię zaskoczyć. Co słychać u najlepszego obecnie sportowca w Wyszkowie, boksera Mateusza Tryca ? Od gali w Legionowie, w czerwca 2018 roku, brak jest informacji o jego karierze, może jest kontuzjowany ?
Dodane przez polonez, w dniu 08.01.2019 r., godz. 15.33
Macie szczęście, że macie takie pakiety i możliwości, pływanie powoli umiera w Wyszkowie.
Do kibic
Dodane przez P&P, w dniu 09.01.2019 r., godz. 11.17
Prezentuje Pan typowe zachowanie jakże kochanego "Typowego Janusza". Nie znam się to się wypowiem. Oni mają dobrze, bo mają radnych, to władza im daje, sypie wręcz miliony na działania, daje stadiony i hale za darmo, zawodnicy zarabiają miliony i rozbudowują bogate osiedla. Prawda jest taka, że prezentują jakiś poziom a i tak adekwatnie dostają niższe dotacje w przeliczeniu jak pozostałe sporty przez Pana kochane. Przyjdź, zobacz albo zostań w Wołominie, Legionowie, Kobyłce czy Warszawie i wysyłaj do nas zdjęcia z Mistrzostw jak dzięki temu świetnemu rozwojowi nosisz na swojej klatce medale. Załóż Klub i utrzymaj go chociaż przez rok w mieście "Typowych Januszy", którzy widzą tylko piłkę nożną jako najlepszy sport na świecie. Niezależnie od poziomu.
Dodane przez kibic, w dniu 09.01.2019 r., godz. 14.00
Jeszcze miliony chcecie zarabiać, a to ciekawe na takim malutkim boisku, z niewielką trybunką. Miliony to zarabiają w Stanach ale to sport zawodowy i komercyjny. W Wyszkowie jak szybko się pojawiliście tak szybko znikniecie. Tylko pieniądze na sport można było przeznaczyć na coś lepszego.Tak z ciekawości, amerykański QUAD w Wyszkowie to was sponsoruje czy uważa, że profanujecie Futbol? Powtórzę, lepiej omijać sport w Wyszkowie. Ten przyjaciel władzy, co zajmował się piłką to nie ma zarzutów prokuratorskich ?
Dodane przez Powodzenia 2019!, w dniu 09.01.2019 r., godz. 15.32
FA - sport nieTYPowych "Januszy" ;)
Do kibic
Dodane przez Anonim, w dniu 09.01.2019 r., godz. 16.39
Amerykański QUAD wycofał się z pomocy finansowej na sport w Wyszkowie po umoczeniu pięniedzy na narodowym sportcie. Nie tworzę tych klubow ale jestem ich kibicem i wiem, że zawodnicy w klubach walki i FA w Wyszkowie płacą aby grać a nie wymagą nic poza świętym spokojem. Ale Wam wiecznie to przeszkadza, bo to trudny sport do zrozumeinia. Każdy inicjatywa oddolna powinna być chwalona bo ludzię robią coś od siebie dla innych.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl