Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 16 grudnia 2018 r., imieniny Euzebiusza, Zdzisławy

Powiat ma nowe władze

(Zam: 24.11.2018 r., godz. 14.54)

Zaskoczeń nie było. Starostą Jerzy Żukowski, wicestarostą Leszek Marszał, przewodniczącym Rady Powiatu Waldemar Sobczak - to wynik głosowań przeprowadzonych podczas pierwszej sesji Rady Powiatu nowej kadencji. W skład Zarządu Powiatu weszli także Bogusław Frąckiewicz, Paweł Deluga i Ewa Bartosiewicz. Wiceprzewodniczącymi Rady Powiatu zostali Teresa Czajkowska i Agnieszka Ołdak.

Obrady trwały (z przerwami) 3,5 godziny. W ich trakcie radni ustalili kształt władzy wykonawczej powiatu na lata 2018-2023. Koalicjanci, czyli Prawo i Sprawiedliwość oraz Wspólnota Samorządowa Wyszków już wcześniej we wspólnym oświadczeniu poinformowali, kogo zamierzają wytypować do władz powiatu. Żegnający się z funkcją starosty Bogdan Pągowski z PSL-u zgłaszał kontrkandydatów, ale mogli oni liczyć jedynie na pięć głosów, które ludowcy mają w Radzie Powiatu.
Obrady rozpoczęły się od wręczenia zaświadczeń o wyborze i złożenia ślubowania przez radnych. Obserwowała je liczna grupa przedstawicieli powiatowych jednostek organizacyjnych, urzędników, reprezentanci komitetów wyborczych, które funkcjonowały w minionej kampanii samorządowej. Była też Aneta Kowalewska (Wspólnota Samorządowa Wyszków), która obejmując funkcję zastępcy burmistrza Wyszkowa na kolejną kadencję, zrzekła się mandatu radnej powiatowej. Zastąpi ją, również obecny w sali konferencyjnej, Piotr Wykowski (jeszcze nie złożył ślubowania).
Radni rozpoczęli od wyboru przewodniczącego Rady Powiatu. Jerzy Żukowski (PiS) zaproponował Waldemara Sobczaka (PiS).
- To bardzo doświadczony samorządowiec, radny czterech kadencji. W latach 1998-2002 radny miejski, a od 2006 r. radny radny Rady Powiatu, w latach 2006-2010 wicestarosta powiatu. Dał się poznać jako osoba bardzo pracowita, znająca dobrze problemy samorządu, gwarantuje dobre funkcjonowanie Rady Powiatu Wyszkowskiego - oznajmił.

- Aby wybory były demokratyczne powinno być dwóch kandydatów. Rekomenduję pełniącego obowiązki wicestarosty Adama Mroza. Młody człowiek, dał się poznać jako dobry organizator - zabrał głos Bogdan Pągowski.
Adam Mróz (Wyszkowscy Demokraci) odmówił jednak kandydowania.
Głosowało 18 radnych (rada liczy 19 radnych, lecz Aneta Kowalewska rezygnując z mandatu, nie mogła głosować). Waldemar Sobczak otrzymał 13 głosów (bezwzględna minimalna większość wynosiła 10 głosów). Przeciw 5 było pięciu radnych, czyli tyle, ilu radnych liczy opozycyjny PSL (Adam Turek, Bogdan Pągowski, Sławomir Pędzich, Tadeusz Kuchta, Wojciech Kozon). Trudno z całą pewnością wyrokować, jakie były decyzje radnych, bo głosowanie było tajne, niemniej 13 głosów, które otrzymał Waldemar Sobczak pokrywa się z liczbą radnych, których mają komitety popierające wspólnie Grzegorza Nowosielskiego na burmistrza (Wspólnota Samorządowa Wyszków, Wyszkowscy Demokraci i Razem dla Ziemi Wyszkowskiej) o komitet Przymierze Samorządowe Gmin i Powiatu (Justyna Garbarczyk).
Podobny wynik 13:5 powtarzał się niemal przy każdym kolejnym głosowaniu, które przeprowadziła komisja skrutacyjna - Renata Rębała, Katarzyna Wysocka, Adam Turek.
- Dziękuję tym, którzy oddali na mnie głosy oraz tym, którzy może w przyszłości na mnie zagłosują. Po 16 latach uczestnictwa w radach, to dla mnie zaszczytna funkcja. Zobowiązuję się z największą starannością, rzetelnie, wypełniać obowiązki, byście państwo mieli pełen komfort na sesjach Rady Powiatu - oznajmił Waldemar Sobczak.
Świeżo wybrany przewodniczący na funkcję wiceprzewodniczącego zaproponował Teresę Czajkowską (PiS).
- To osoba bardzo doświadczona w pracy samorządowej, od 1991 do 1998 r. pracownik urzędu rejonowego, od 1999 jest pracownikiem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Obecnie pełni funkcję kierownika sekcji rehabilitacji społecznej. To dobry kandydat, bardzo pracowita osoba, myślę, że będzie dobrym wiceprzewodniczącym Rady Powiatu - uznał Waldemar Sobczak.
Teresa Czajkowska otrzymała 13 głosów. Zgłoszony przez Bogdana Pągowskiego Tadeusz Kuchta (PSL) - 4.
Wiceprzewodniczącą rady będzie także Agnieszka Ołdak (Wspólnota Samorządowa Wyszków), która wygrała głosowanie 13:5 z Wojciechem Kozonem (PSL).
- Zawsze dobrym zwyczajem było, że w prezydium rady jest członek opozycji. W jej imieniu zgłaszam Wojciecha Kozona, który był przewodniczącym komisji rewizyjnej i dał by sobie radę przy prowadzeniu sesji - oznajmił Bogdan Pągowski. - Taka propozycja (oddania funkcji wiceprzewodniczącego rady przedstawicielowi opozycji - przyp. red.) cztery lata temu została państwu złożona, ale ją odrzuciliście. Możemy do tego tematu wrócić - stwierdził Bogdan Pągowski.
Bogusław Frąckiewicz (Wspólnota Samorządowa Wyszków) rekomendował Agnieszkę Ołdak jako osobę pracowitą, aktywną, samodzielną, która łączy pracę zawodową z zaangażowaniem społecznym (m.in. prowadziła własną firmą, pracowała w Urzędzie Miejskim, teraz zatrudniona jest w Wyszkowskim Towarzystwie Budownictwa Społecznego).
- Zgłaszam kandydaturę Jerzego Żukowskiego na starostę - poinformował Waldemar Sobczak. - To radny z dużym doświadczeniem w ramach trzech kadencji. Był w latach 1998-2002 radnym gminy Brańszczyk, w latach 2006-2010 i 2014-18 radnym powiatowym, w latach 2006-2010 przewodniczącym komisji finansów. Był członkiem rady społecznej szpitala, od 2016 r. jest kierownikiem Placówki Terenowej KRUS. To zrównoważona, spokojna, stonowana osoba, gwarantuje dobre rządzenie powiatem - oznajmił.
- Nie zgłaszam kolejnego kandydata, bo nic z tego wynika. Chcemy się jednak dowiedzieć, jaki radny Żukowski ma pomysł na funkcjonowanie powiatu - stwierdził Bogdan Pągowski.
Przewodniczący Rady uznał, że nie ma podstaw do takiego żądania, bo porządek obrad nie przewiduje prezentacji kandydatów.
- Nie jesteśmy autorami porządku tego posiedzenia (zwołał je komisarz wyborczy ustalając porządek obrad - przyp. red.). Szkoda, że zarząd nie umieścił w nim punktu dotyczącego prezentacji kandydatów. Na początku pytałem, czy są wnioski co do porządku obrad - nie było. Dyskusja jest bezprzedmiotowa w tym momencie - poinformował Waldemar Sobczak.
- Jest logiczne, że kandydat przedstawia, co chce zrobić dla powiatu, nie trzeba umieszczać tego w porządku obrad - bronił swojego wniosku Bogdan Pągowski.
Jerzy Żukowski zdecydował się zabrać głos.
- Powiat ma przede wszystkim swoje zadania i głównie nimi powinien się zajmować. Szczegóły będą doprecyzowane z czasem. Podstawowe zadanie to służba zdrowia, gdzie jest nie za wesoło, bo są olbrzymie kolejki. Do tego dochodzi drogownictwo, zadania zlecone - wymienił pokrótce.
Za Jerzym Żukowskim zagłosowało 13 radnych, przeciw 5.
- Będzie to duże wyzwanie, dziękuję za obdarzenie mnie zaufaniem - komentował po ogłoszeniu wyników wyborów Jerzy Żukowski. - Pełnienie tej funkcji będzie wielkim zaszczytem i wielką odpowiedzialnością wobec wyborców. Zrobię wszystko, by państwa nie zawieść. Przed nami wyzwania, ale z nowo wybranym zarządem i całą radą ustalimy kierunki działania. Mam nadzieję, że pokonamy trudności dla dobra całego naszego społeczeństwa. Liczę na państwa wsparcie, liczę na osoby, które być może głosowały przeciwko mnie - podkreślił i zwrócił się do Bogdana Pągowskiego. - Myślę, że powinniśmy rozmawiać i razem wyznaczać cele, tym bardziej, że pan starosta jest radnym i będzie miał wpływ na to, co będzie się działo w powiecie wyszkowskim.
- Tym głosowaniem zdjęliście ze mnie odpowiedzialność jako starosty za powiat - stwierdził Bogdan Pągowski. - Zostawiamy powiat w dobrej kondycji. Są cztery projekty realizowane w szpitalu, dwie schetynówki do wykonania w przyszłym roku, czek na ponad 5 mln zł na budowę drogi w Somiance. Życzę pasma sukcesów, bo dzięki nim mieszkańcy powiatu będą zadowoleni - zwrócił się do nowo wybranego starosty.
W głosowaniu na wicestarostę też nie było zaskoczenia. Koalicyjnym kandydatem był Leszek Marszał (nie kandydował w wyborach samorządowych), którego zgłosił w czasie obrad Jerzy Żukowski.
- To osoba która cały swój dorobek poświęciła samorządowi, przeszedł w nim wszystkie szczeble w hierarchii. To mgr inż. informatyki, mieszkaniec Wyszkowa, naczelnik wydziału promocji, kultury i sportu Urzędu Miejskiego, osoba otwarta, pełna energii, potrafiąca słuchać i współpracować, zaangażowana w życie społeczne - stwierdził starosta.
Leszek Marszał dostał 13 głosów (przeciw było 5 radnych).
- Drzwi mojego gabinetu będą otwarte dla wszystkich. Przed nami wiele wyzwań, obiecuję ciężką pracę na rzecz powiatu wyszkowskiego i zrównoważony rozwój wszystkich gmin - podkreślił Leszek Marszał.
W skład Zarządu Powiatu zgodnie z decyzją większości radnych (13:5) weszli także adwokat, radca prawny Ewa Bartosiewicz, nauczyciel, samorządowiec Paweł Deluga, wieloletni członek Zarządu Powiatu Bogusław Frąckiewicz.
Podczas sesji starosta Jerzy Żukowski, przewodniczący Waldemar Sobczak wręczyli kwiaty i dziękowali za dotychczasową pracę odchodzącym ze swoich funkcji Bogdanowi Pągowskiemu i Adamowi Mrozowi.
J.P.
Nazwy użyte w nawiasach obok nazwisk oznaczają nazwy komitetów, w ramach których kandydaci ubiegali się o mandat w Radzie Powiatu
Komentarze

Dodane przez Witek, w dniu 24.11.2018 r., godz. 17.17
Ale łyso byłym władzom! I jako głosujący za "dobrą zmianą" w powiecie oczekuję tych zmian.
Dodane przez Alex, w dniu 24.11.2018 r., godz. 17.45
A co się stało z HRYNIEM JANEK NIE WYBRALI CIĘ?????????🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😋😋😋😋
Brawo, brawo, brawo!
Dodane przez Mieszkanka Wyszkowa, w dniu 24.11.2018 r., godz. 18.02
Niechaj się wiedzie!
Idzie nowe
Dodane przez Magda, w dniu 24.11.2018 r., godz. 19.19
Jak Pan Mróz jest ambitny i chce zachować twarz to powinien dla siebie wywalczyć super wydział w urzędzie miejskim niech weźmie przykład z Marszała bo inaczej będzie to ostatnie 5 lat. Uzyskał bdobry wynik w wyborach i nie powinien być "zwykłym" naczelnikiem
Dodane przez Anonim, w dniu 24.11.2018 r., godz. 20.06
Na zdjęciach widzę obłudę i nieszczere uśmiechy.Że też dajecie tak sobą manipulować?I z czego to się cieszyć?Że PiS ma starostę i przewodniczącego? A co w gminie?
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 24.11.2018 r., godz. 20.43
Pan Starosta Pągowski jak zawsze, z klasą: "życzę pasma sukcesów" - naprawdę świetne i oddaje wszystko, duże brawa!
Yes, yes,yes
Dodane przez Yes, w dniu 24.11.2018 r., godz. 21.32
Better is the enemy of the good
Współczucie
Dodane przez Obserwator, w dniu 25.11.2018 r., godz. 18.20
Współczuję Nowosielskiemu. Teraz będzie dwoma samorządami musiał rządzić.
Dodane przez Anonim, w dniu 26.11.2018 r., godz. 08.27
Kto chodził na spotkania organizowane przez PiS to widział duże podobieństwo przebiegu sesji powiatu. Najpierw powitanie pisowskich misiewiczów, później wstęp Sobczaka, spotkanie(sesja) i pytania do gościa, jak pytania zbyt trudne to Sobczak kończył spotkanie. Zobaczymy czy też będzie kończył sesję gdy opozycja będzie punktować PiS. Nie sądzę, że tak będzie bo PSL jeśli chce wrócić do władzy to będzie kopać po kostkach niż być opozycją z prawdziwego zdarzenia. To dalszy okres upadku powiatu w Wyszkowie.
Dodane przez Ola, w dniu 26.11.2018 r., godz. 09.52
Pis to niezbyt lotna partia. W Ostrołęce budują elektrownię na węgiel, która będzie zatruwać środowisko, w Wyszkowie Sobczak obiecał drugi tor od Tłuszcza do Ostrołęki. Śmieszy mnie to ale trzymam za słowo i będę rozliczała. Trafili na odpowiednich pomocników od Nowosielskiego, Marszała, Delugę i Frąckiewicza. Śmieszno i straszno.
Współczucie
Dodane przez Obserwator, w dniu 26.11.2018 r., godz. 15.21
To Nowosielski teraz będzie dwoma samorządami zarządzał. Współczuję i gratuluję.
Dodane przez Anonim, w dniu 26.11.2018 r., godz. 16.38
Ha ha ha, najlepszy słaby wróg.
Dodane przez Fred, w dniu 26.11.2018 r., godz. 17.52
Drugi tor to wspaniały pomysł. Buraki będzie można wozić do Ostrołęki. To tu jest przyczyna sukcesu wyborczego.
Dodane przez roms, w dniu 26.11.2018 r., godz. 18.45
Deja vu? "Wprowadzić zasady doboru kadry kierowniczej na zasadach kwalifikacji, a nie przynależności partyjnej..." - jeden z postulatów Sierpnia 1980r /narodziny NSZZ Solidarność/.
Dodane przez 123, w dniu 26.11.2018 r., godz. 22.11
I kierowca z Kołka Rolniczego (SKR Brańszczyk) Starostą, ludzie co to będzie ??? Czy w naszym powiecie nie mamy normalnych ludzie do zarządzania Starostwem ?
Dodane przez aga, w dniu 27.11.2018 r., godz. 00.36
wybor p.czajkowskiej do rady powiatu to porazka ,bo jeszcze bardziej według swojego widzi mi sie będzie przydzielała środki osobom niepełnosprawnym.bo od kilku lat tym samym a reszta jest pomijana
zdziwienie
Dodane przez obserwator, w dniu 27.11.2018 r., godz. 09.29
O ile dobrze pamiętam to Bala nie kandydowała do władz powiatu i w nich nie jest .Co więc robi na zdjęciu nowe władze powiatu.Ale tupet a może tak nie wypada bo to wprowadza w błąd ludzi którzy czytają.Warto swoje miejsce znać. A może nie ma co się dziwić bo nie zawsze zwraca się uwagę na to co wypada.
Do 123
Dodane przez ....., w dniu 27.11.2018 r., godz. 10.28
No cóż o to chodziło aby takiego wsadzić. Najwyżej wszystko przejmie.....wiadomo kto.
Głodna na co czekasz
Dodane przez Obserwator, w dniu 27.11.2018 r., godz. 15.53
Ale Wyszyńskaja to dopiero. Każdy stołek weźmie, byle wolny, byle natychmiast
Chłopki- roztropki
Dodane przez Anonim, w dniu 27.11.2018 r., godz. 16.00
Poprzedni z Trzcianki, a teraz z Turzyna, my to potrafimy sobie wybrać Powiatową władzę samorządowa, teraz nie narzekać, że źle się dzieję, w Szpitalu cegiełki i kolejki na parę lat do przodu. Wybraliśta to teraz mata.
Do Obserwator
Dodane przez ...., w dniu 27.11.2018 r., godz. 20.58
Nie chodziło mi o Wyszyńską, tylko o szefa wszystkich szefów. A co masz do niej. Znasz ją, wiesz czy jest pracowita i kompetentna? Łatwo krytykować kiedy się nic nie wie.
Dodane przez Matylda, w dniu 27.11.2018 r., godz. 22.42
Podziału środków dla niepełnosprawnych dokonywała rada powiatu a nie P. Czajkowska. Teraz będzie miała możliwość pozyskania większej ilości środków i tym trzeba się cieszyć. Życzę radzie powiatu dobrej współpracy, oby kierowali się dobrem mieszkańców a nie zaspokajaniem własnych ambicji partyjnych.
Dodane przez Anonim, w dniu 28.11.2018 r., godz. 09.27
Sobczak powinien zaprosić jeszcze Królową,Kowalczyka itd.,żeby ogrzać się w ich świetle.Tylko z tego co wiem,to Kowalczyk ma już dosyć znajomości z tym panem
Czas na działanie
Dodane przez Patriota, w dniu 28.11.2018 r., godz. 16.20
Ile można komentować, czas do pracy!
środki z PFRON są stałe
Dodane przez Barbara, w dniu 28.11.2018 r., godz. 18.19
Środki dla osób niepełnosprawnych przyznawane są corocznie odgórnie wyliczane algorytmem dla Powiatu, więc tu Rada nie ma nic do powiedzenia i pani Czajkowska też nic nie wskóra. Kwota przyznana która przychodzi od Państwa jest dzielona pomiędzy PCPR i PUP.
Panie Starosto!
Dodane przez Paweł, w dniu 29.11.2018 r., godz. 01.13
Panie Starosto! Jako mieszkaniec powiatu i rodzic byłego ucznia jednej ze szkół powiatowych, proszę Pana niech Pan nie boi się PSL-u i wymieni dyrekcję, która zastrasza kadrę i stosuje mobbing na najwyższym poziomie!!! Szkoda mi nauczycieli i uczniów.
Nuda...
Dodane przez Pati, w dniu 29.11.2018 r., godz. 11.48
Nudna ta polityka. Wolę seriale.
Popieram Pawła
Dodane przez Rodzic, w dniu 29.11.2018 r., godz. 12.27
Dlaczego nauczyciele uciekają z tej szkoły?Często młodzież nie ma zajęć,bo kadry brak!Wolą iść na zwolnienie niż uczyć. To jest chore!
Dodane przez Anonim, w dniu 29.11.2018 r., godz. 14.14
Dla nas nudna dla nich dochodowa. I tak ma być.
Dodane przez Anonim, w dniu 29.11.2018 r., godz. 15.10
Jerzy ty pieniaczom nie ulegaj, trzymaj na stanowisku dyrektora szpitala Domżałową, Nowosielowi szpitala nie oddawaj. Cecylia zawsze pod pazuchą od Struzika coś przyniesie na szpital, a wiesz na czym interesy chcieli robić ci z PO, na upadłych szpitalach, a obok jeszcze podobno wieżowce mają powstać a lotnisko może im przeszkadzać. Szpital padnie, kasą sie podzielą, wszyscy umyją ręce, a ty jak Warpas będziesz winny. Jak masz podejmować decyzję to słuchaj siebie i swojej żony. Zawsze możesz wprowadzić na stanowiska kontrolnie dziewczyny z zaprzyjaźnionego związku pielęgniarek.
Dodane przez Akuku, w dniu 29.11.2018 r., godz. 16.00
Ty nie Starostę proś, tylko przewodniczącego rady. Wszyscy wiedzą, kto rządzi w powiecie.
Układnu układowiec PSL = PiS
Dodane przez Mirosław, w dniu 29.11.2018 r., godz. 18.04
Wyszkowskie szkoły ponadgimnazjalne, zwłaszcza te dwie powstałe w wyniku potrzeby awansu kolesi z PSL i ich rodzin od chwili powstania są tworem opartym na nepotyzmie. Ojcem chrzestnym tej niby reformy jest wyszkowski PSL - a ci nigdy nic dobrego dla społeczeństwa nie zrobili. Dobro młodzieży tamtejszej dyrekcji nie jest znane. Dobre warunki pracy nauczycieli są dla "swoich". Najważniejsze są układziki i kumoterstwo. Obawiam się jednak, że obecne władze powiatowe wcale nie maja zamiaru tego zmienić. Sobczak wielokrotnie korzystał z tego układu i jest mu z tym wygodnie. Poprzednia i obecna władz dobro społeczne ma daleko w poważaniu.
Akuku 100 % racji
Dodane przez Anonim, w dniu 29.11.2018 r., godz. 19.02
Nie od dziś wiadomo,że rządzi Waldi i dziwię się członkom PiSu,że tak dają sobą manipulować.Ci, co umieli się postawić zostali wykluczeni z partii.qwa! Odejdźta wczyscy w piz.. i nie będzie miał kim sterować.Może wtedy wyższe władze pójdą po rozum do głowy.Bo jak na razie to tylko wiedzą,że tak jest ale nic z tym nie robią.
Dodane przez rodzic, w dniu 29.11.2018 r., godz. 21.14
Mam syna w jednej ze szkół ponadgimnazjalnych. Moje dziecko ma zajęcia do godz. 19. Dlaczego? Bo dyrekcja nie umiała szanować dobrych nauczycieli - nie wytrzymali takiego traktowania, zmienili pracę a teraz uczniowie czekają aż nauczyciel, po swojej pracy, dojedzie na zajęcia na godz. 17. Skandal!
Panie Sobczak, Mirosław ma rację!
Dodane przez Irena, w dniu 30.11.2018 r., godz. 21.39
Prawdą jest to co pisze Mirosław, że cyt.:"Wyszkowskie szkoły ponadgimnazjalne, zwłaszcza te dwie powstałe w wyniku potrzeby awansu kolesi z PSL i ich rodzin od chwili powstania są tworem opartym na nepotyzmie" oraz prawdą jest, że "dobre warunki pracy nauczycieli są dla "swoich". Najważniejsze są układziki i kumoterstwo." Nie tylko w mieście o tym głośno mówią, ale wiem od swojej przyjaciółki, która pracowała w jednej ze szkół średnich. Przypłaciła pracę tam depresją i terapią. Na szczęście już tam nie pracuje i współczuje swoim koleżankom i kolegom, na których nadal dyrektorka leczy swoje lęki i kompleksy.
Brawo Ireno!!!
Dodane przez Anonim, w dniu 07.12.2018 r., godz. 01.33
Dobrze, że ktoś to wreszcie napisał!!! Chyba mamy tą samą znajomą, która (na szczęście) nie pracuje już w tej szkole. Opowiadała mi jakie metody zastraszania stosuje tzw."królowa PSL". Wyrazy współczucia dla nauczycieli, uczniów i rodziców!!!
Dodane przez zielony, w dniu 12.12.2018 r., godz. 10.38
Ta ekipa WS- PiS jest nieprofesjonalna, niedawno wybierali ludzi do zarządu a dzisiaj już je odwołują i zmieniają na inne. Mieli prawie miesiąc na zastanowienie. W gabinetach na górze podobno Nowosielski z Sobczakiem ustalają nowy regulamin działania starostwa, wywalenia "złogów" PSLu i wprowadzenia swoich "misiewiczów". Tak przez 8 lat współpracowali z Sławkiem Wróblem, Frąckiewiczem, Jarkiem Kalinowskim, Staśkiem Jastrzębskim a teraz chcą oczyścić to "gniazdo" jak powiedziała prominentna działaczka z klasą obecnego burmistrza. Musieli nieźle chować wewnątrz siebie tą swoją wrogość do PSL. Nie wróży to dobrze starostwu jak takie autorytety biorą się za uzdrawianie powiatu. Bogdan Pągowski to jest ostoja i profesjonalizm jeśli popatrzy się na to co będzie już niedługo. Jeszcze nie ruszyli a już jest tyle skarg na działalność starostwa. Zobaczymy za co będzie odpowiadał w starostwie ten wybitny fachowiec Leszek Marszał, bo na razie podobno biega po wskazówki na górę. Niech pamięta, że nie awansował tylko został zesłany podobnie jak wcześniej Mróz, a za 5 lat może tylko zostać prezesem spółdzielni.
E. Bartosiewicz
Dodane przez Misiewicze, w dniu 12.12.2018 r., godz. 12.32
Już była w ogródku, witała się z gąską ...
do zielonego
Dodane przez Anonim, w dniu 12.12.2018 r., godz. 20.18
A niech wywalą "złogi PSL"(zwłaszcza p. Grażyna K. Cecylia D.). Dosyć panoszenia się i dręczenia ludzi za przyzwoleniem i aprobatą byłego starosty i europosła.
do zielonego
Dodane przez Zbych, w dniu 12.12.2018 r., godz. 21.52
Jeżeli "Bogdan Pągowski to jest ostoja i profesjonalizm" to dlaczego tolerował działania powiatowej królowej PSL-U? Gdyby był profesjonalny to nie pozwoliłby na to co czyniła i nadal to robi bezkarnie.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl