Menu górne

Dziś jest 24 sierpnia 2019 r., imieniny Bartłomieja, Jerzego

Długi weekend bez wypadków

(Zam: 05.11.2018 r., godz. 12.39)

Trwająca pięć dni policyjna akcja „Znicz” to czas wytężonej pracy policjantów, szczególnie funkcjonariuszy ruchu drogowego. W tym czasie na drogach powiatu wyszkowskiego nie doszło do żadnego poważniejszego zdarzenia.

Tegoroczna akcja „Znicz” rozpoczęła się już 31 października. Przez 5 dni policjanci czuwali nad bezpieczeństwem tych, którzy wyruszyli w drogę, by odwiedzić groby bliskich. Funkcjonariusze obecni byli w okolicach cmentarzy, na trasach oraz na ulicach miasta. W czasie kontroli zwracali szczególną uwagę na prędkość, z jaką poruszali się kierowcy. Sprawdzali ich trzeźwość, stan techniczny pojazdów i sposób przewożenia dzieci. Na ponad 1020 wykonanych badań trzeźwości zatrzymali jednego pijanego kierowcę.
Od 31 października do 4 listopada wyszkowscy policjanci odnotowali 17 kolizji drogowych. Nie było wypadków. Jak podsumowuje wyszkowska komenda „Najbardziej cieszy fakt, że kierowcy wykazali się rozwagą i ostrożnością co spowodowało, że nie było tragicznych zdarzeń drogowych, a co najważniejsze ofiar w ludziach.”. W trakcie akcji „Znicz” nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego czuwało łącznie ponad 180 wyszkowskich policjantów (fot. KPP w Wyszkowie)
PP
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl