Menu górne

Dziś jest 24 sierpnia 2019 r., imieniny Bartłomieja, Jerzego

Wyszków z wyróżnieniem PZPN

(Zam: 29.10.2018 r., godz. 09.08)

Samorząd otrzymał wyróżnienie za wkład w rozwój infrastruktury sportowej. Podczas 18. konferencji „Bezpieczny Stadion” zorganizowanej przez Polski Związek Piłki Nożnej odebrał je naczelnik wydziału promocji, kultury i sportu Urzędu Miejskiego Leszek Marszał.

W środę 25 października w Kielcach ponad 400 przedstawicieli świata sportu, klubów piłkarskich i instytucji odpowiedzialnych za zabezpieczanie imprez sportowych miało okazję wysłuchać prelekcji, paneli dyskusyjnych, podpatrzeć projekty okołostadionowe. Zwieńczeniem jednodniowego wydarzenia była uroczysta gala, podczas której Zbigniew Boniek wręczył wyróżnienie naczelnikowi Leszkowi Marszałowi. Nagroda to wyraz uznania dla samorządu za budowę boiska bocznego na wysokim poziomie. To też nagroda dla wyszkowskich działaczy zrzeszonych w klubach sportowych. Budowa boiska do piłki nożnej i futbolu amerykańskiego z trybuną i infrastrukturą techniczną kosztowała blisko 6 mln złotych. Gmina zrealizowała inwestycję w całości z własnego budżetu.
Organizowana już po raz 18. konferencja na stale zagościła w kalendarzu Targów Kielce, a tegorocznym panelistą był m.in. dr Steve Frosdick, ekspert ds. bezpieczeństwa z Wielkiej Brytanii, który wygłosił prelekcję zatytułowaną „Świadomi ryzyka… Nieprzygotowani na odpowiedzialność”. Część konferencji została poświęcona Mistrzostwom Świata FIFA U-20 – wydarzeniu, które od 23.05 do 15.06 przyszłego roku pierwszy raz w historii odbędzie się w Polsce. Głos w tej sprawie zabierał Marek Doliński – dyrektor Turnieju, dyrektor Departamentu Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury PZPN. Tradycyjnie o projektach kibicowskich opowiadał dr Dariusz Łapiński - Krajowy Koordynator ds. Współpracy z Kibicami PZPN.
W cieszącym się ogromnym zainteresowaniem panelu dyskusyjnym udział wzięli: Zbigniew Boniek - Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, dr Jarosław Szymczyk - Komendant Główny Policji oraz Jan Tomaszewski - były Reprezentant Polski w piłce nożnej. Dzięki urządzeniom do głosowania na pytania moderatora odpowiadali wszyscy zgromadzeni, a odpowiedzi stanowiły doskonały punkt wyjściowy do rozmów dla uczestników panelu.
Oprac. J.P.
Komentarze

Dodane przez Buhahahahaha, w dniu 29.10.2018 r., godz. 09.18
Kampanii ciąg dalszy i polityki sukcesu.Jesteśmy najlepsi w budowie obiektów sportowych. Wybudowali boisko na futbol amerykański a nagroda z PZPN. Przypominam. Bug Wyszków powoli umiera w okręgówce a Camper Wyszków zamiast być liderem w III lidze, cieszy się, że przegrał z liderem Wichrem Kobyłka. Co to za drużyny znane w światku piłkarskim czy siatkarskim ? A nagrodę odbiera kto, nowy wicestarosta, Marszał, osoba kompletnie bez nabiału, ale ojciec prezes spółdzielni w Wyszkowie. Tak się robi kariery w Wyszkowie.
Dodane przez anonim, w dniu 29.10.2018 r., godz. 10.51
Wyszków (woj. mazowieckie) ale stadion jakby nie nasz. To miało być przed II turą ale jej nie ma i jest obciach.
Dodane przez LMM, w dniu 29.10.2018 r., godz. 10.58
LMM- Leszek - jak to Leszek, Marszał, Misiewicz. Gdzie są zdemontowane trybuny stadionowe? Ni trybun, ni pieniędzy.
kretyn?
Dodane przez Do buhahahaha, w dniu 02.11.2018 r., godz. 11.28
Proponuję przejść się chociaż raz na boisko, chociaż raz na jakikolwiek mecz jakiejkolwiek drużyny, i przyjrzeć się chociaż raz na boiska. I wtedy może głowa zacznie myśleć samodzielnie a nie co dziadek, tata, kolega podpowie i wtedy być może uda się zrozumieć dlaczego nagroda jest przyznana przez PZPN. Coraz gorzej, społeczeństwo spekulantów mocnych w internecie. Błazenada.
Dodane przez do mocnego w gębie anonima, w dniu 02.11.2018 r., godz. 13.13
Nie ośmieszaj się, chodzę na to co zwie się boiskiem bocznym, które spełnia role boiska głównego, bo główne jest głównie podlewane i zadeptywane pod festyny i dożynki. Co do tej błazenady, o której mówisz. Boisko bez toalety i żadnego zaplecza, beton i toiki na mecz. Od WOSIR nie można przejść z centrum tylko trzeba zajeżdżać od Okrzei a parkingu jak na lekarstwo. Przez 1,5 godziny to można byłoby coś zjeść i wypić a tu zero jakiejkolwiek możliwości, raz były zapiekanki i się skończyły. Nie ma gdzie rozprostować kości, brak popielniczek czy koszy. Mam pisać dalej. Nagłośnienie żadne, brak trybuny z drugiej strony, żeby była atmosfera, muza po zdobytym golu tragiczna, dobrze, że jest rzadko puszczana. Mam pisać dalej. Gra drużyny bez sensu, głupio tracone bramki już w pierwszych minuty, nędzne umiejętności, brak zaangażowania w grę, ambicji, biegają jak bez głowy, bez taktyki, trener dawno do wymiany, 9:1 z Legionowią u siebie. Władcy Bugu czy wy nie widzicie jaka jest zapaść w wyszkowskiej piłce? Mam pisać dalej. Miała być piłka apolityczna a Londzin startuje od Nowosielskiego, prezes wyciąga kwity na Andrzejewskiego, gdzie ci nowi sponsorzy? A ten Marszał to czym się wyróżnił dla wyszkowskiej piłki, że pobiegł po nagrodę ? A czy z tego będą pieniądze na Bug? Czy to prawda, że przez PiS straciliście dofinansowanie na boisko główne, a teraz wchodzicie z nimi w koalicję ? Błazenada.
Dodane przez kibic, w dniu 02.11.2018 r., godz. 13.46
Czy to prawda, że deweloper ma zainwestować w Bug Wyszków ?
Stadion
Dodane przez Gg, w dniu 03.11.2018 r., godz. 17.29
Jeśli chodzi o stadion to się zgadzam. Jakość plastiku w krzesełkach sprawia, że siedzieć na nich mogą dzieci. Dorosły facet przy próbie oparcia się rozkłada się do pozycji leżącej. Brak nagłośnienia, łazienek, a nawet gniazdek w gnieździe spikera. Beton wygląda bardzo surowo, a wystarczyło podszlifować go nieco. Nie wiem gdzie jest błąd, czy po stronie projektu, czy odbioru, ale całość jak na nowy obiekt nie prezentuję się wcale imponująco. Co do zespołu, to warto sprawdzić w jakiej sytuacji finansowej był przejęty. Potrzeba trochę czasu prezesowi. U mnie ma kredyt zaufania.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl