Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 24 maja 2019 r., imieniny Joanny, Zuzanny

Joanna Bala radną sejmiku

(Zam: 24.10.2018 r., godz. 15.20)

Mieszkanka naszego powiatu Joanna Bala (PiS) została wybrana radną sejmiku województwa mazowieckiego. W całym okręgu otrzymała 17817, w powiecie wyszkowskim - 7025. Do sejmiku nie dostała się dotychczasowa radna Cecylia Domżała (PSL).

W sejmiku przedstawiciele Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Platforma Nowoczesna Koalicja Obywatelska uzyskali 18 mandatów, KW Prawo i Sprawiedliwość - 24, KW Polskie Stronnictwo Ludowe - 8, KWW Bezpartyjni Samorządowcy - 1.

Radni
Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Ludwik Jerzy Rakowski
Katarzyna Bornowska
Helena Cichocka
Krzysztof Skolimowski
Bartosz Wiśniakowski
Krzysztof Strzałkowski
Urszula Kierzkowska
Tomasz Kucharski
Wioletta Paprocka-Ślusarska
Izabela Ziątek
Wiesław Raboszuk
Rafał Rajkowski
Tomasz Śmietanka
Elżbieta Lanc
Marcin Podsędek
Maciej Lasek
Piotr Kandyba
Jadwiga Zakrzewska

Komitet Wyborczy Sprawo i Sprawiedliwość
Witold Kołodziejski
Michał Prószyński
Michał Grodzki
Tomasz Zdzikot
Wojciech Zabłocki
Rafał Romanowski
Artur Czapliński
Łukasz Gołębiowski
Mirosław Milewski
Radosław Fogiel
Jakub Kowalski
Agnieszka Górska
Ewa Białecka
Wojciech Kudelski
Marcin Grabowski
Krzysztof Żochowski
Joanna Bala
Michał Góras
Maciej Górski
Andrzej Bittel
Katarzyna Lubiak
Dominika Figurska
Damian Olszewski
Stefan Traczyk

KW Polskie Stronnictwo Ludowe
Adam Struzik
Mirosław Orliński
Paweł Obermeyer
Konrad Wojnarowski
Leszek Przybytniak
Janina Orzełowska
Mirosław Augustyniak
Bożena Żelazowska

KWW Bezpartyjni Samorządowcy
Konrad Rytel
J.P.

Komentarze

Kampania zrobiła swoje
Dodane przez Obserwator, w dniu 24.10.2018 r., godz. 16.50
Rewelacyjna kampania PiS zrobiła swoje. Wyszkowski PiS osiągnął w tych wyborach niepodważalny sukces. A JB również dzięki pomocy Pani Marszałek Koc została Radną. Ludzie z PiS-u w Wyszkowie mogą być dumni ze swojej kampanii i jej efektów.
Dodane przez do Obserwatora., w dniu 24.10.2018 r., godz. 18.44
Nie wiem gdzie ty widziałeś tą dobrą kampanię a tym bardziej w Wyszkowie. Może powiedz jakie były propozycje tego twojego PiS w ramach wyborów do samorządu. Akurat znaczek PiS w tych wyborach dał wiele głosów a ogłupianie ludzi przez telewizję i transmisje z konwencji zrobiło swoje. Rzuciliście dużo kasy na banery, plakaty i reklamę i tyle. Znam tych dziewięcioro radnych PiS z gminy Wyszków. Powiedz, kto jest z nich przyzwoitą i kompetentną osobą, bo ja takiej nie widzę. Wiele słów o Sobczaku napisał np. Głowacki. Wydaje się, że duża część osób orientujących się co się dzieje w Wyszkowie, podziela jego opinie ale nie chce tego mówić publicznie i głośno. Gratuluję ale nie jest to dobry wybór dla Wyszkowa, podobnie jak kolejny wybór Nowosielskiego na burmistrza Wyszkowa.
Do obserwatora czyli pana Sobczaka
Dodane przez Tez obserwator, w dniu 24.10.2018 r., godz. 20.45
Proszę mnie nie rozmieszać tą kampanią.Sukces ludzi startujących pod szyldem PiSu to zasługa tylko i wyłącznie partii.W Waszym przypadku wyborcy głosowali na partię a nie na osoby
Dodane przez Obserwator, w dniu 24.10.2018 r., godz. 21.20
Zaczęło się od tego, że Sobczak strzelił focha i nie zaprosił Bali na konferencję prezentację kandydatów na wójtów. Bala nie zawdzięcza tego sukcesu Sobczakowi i wszyscy dobrze o tym wiedzą. Gratulacje.
Dodane przez 123, w dniu 24.10.2018 r., godz. 21.32
Jakie widzisz rewelacje w tym PIS-ie, jak wygrali, ale nie maja zdolności koalicyjnego i nigdzie nie będą rządzić, ani w naszym powiecie, ani w sejmiku woj. mazowieckiego. Wygrani w opozycji, to mi sukces.
Środa. Zieloni podsumowali wybory
Dodane przez Ciekawe, w dniu 24.10.2018 r., godz. 23.27
"...Bardzo mocne poparcie, które uzyskaliśmy potwierdza, że PSL w samorządzie ma swoje bardzo mocne miejsce - powiedział Jarubas. Polityk PSL powiedział też, że podczas obrad ludowcy dokonali przeglądu potencjalnych scenariuszy dot. koalicji w sejmikach wojewódzkich. To, co możemy powiedzieć i jest to głos jednolity dla całego Stronnictwa, dla wszystkich 16 regionów - nie wyobrażamy sobie koalicji z partią antysamorządową, jaką jest PiS..." (My też panie i panowie z PSL wyszkowskiego nie wyobrażamy sobie z wami koalicji w powiecie)
Dodane przez obserwator, w dniu 25.10.2018 r., godz. 09.16
Kampania? Sobczak wybuduje drugi most w Wyszkowie. Nie na Narwi koło Obrytego, nie na Bugu koło Somianki ale w Wyszkowie. Może pomiędzy drogowym a kolejowym?
Nasza kandydatka.
Dodane przez Wazelinka, w dniu 25.10.2018 r., godz. 10.46
Oddaliśmy głosy na J. Balę, żeby odsunąć od Sejmiku Domżałową z PSL. Nic więcej. J. Bala jest ładna i owszem, ale rozgrywana przez żądnego powrotu do wyższego rzędu władzy posła z Ostrołęki, co stracił uznanie Prezesa Kaczyńskiego i może tylko pomarzyć o powrocie na stołki, które kiedyś zajmował. Nie sprawdził się, ale o szczegółach nie będziemy jeszcze pisać.
Dodane przez Anonim, w dniu 25.10.2018 r., godz. 11.48
Gratulacje do Pani Bali. Doskonale wykorzystuje koniunkturę macierzystej partii. Co innego inna blond, co tyłek przyspawała do samorządowego stołeczka, w czasach najlepszej prosperity jej macierzystej PO. A może i tam uznali, że tytulik w jej przypadku nic nie znaczy. Dlaczego tak?
do Głowacki
Dodane przez Anonim, w dniu 25.10.2018 r., godz. 12.32
Gdzie jest drugi taki kraj,w którym: Minister rządzi sądami.Faszyści to patrioci.Przeciwnicy władzy nie należą do narodu.Znany na całym świecie elektryk jest traktowany gorzej niż komuniści.Telewizja "publiczna" działa jedynie w swoim niepublicznym interesie.Słowo konstytucja to wulgaryzm.Premier kłamie w żywe oczy(rekord Polski).Knebluje się usta sędziów walczących o praworządność.Protestujące z parasolkami kobiety to ladacznice.Fundacja,dzięki której uratowano tysiące dzieci i dorosłych to wymysł szatana.Wspólnota państw dająca pieniądze na rozwój to imaginacja.Chory z nienawiści prezes,który za nic nie odpowiada zieje jadem,obraża miliony.Komunistyczny prokurator tworzy prawo.
Głowacki i Andrzejewski gdzie jesteście?
Dodane przez Rambo, w dniu 25.10.2018 r., godz. 13.34
Panowie, może jakiś jeden komentarz? Smutno jakoś bez tego. Byliście tacy aktywni, a teraz... głowa w piasek? No cóż, łatwo oczerniać, ale trudno przyznać się do porażki i przerosić za haniebne słowa.
Oczywiście
Dodane przez Prawda, w dniu 25.10.2018 r., godz. 14.39
Kandydatka zawdzięcza ten sukces Marszałek M. Koc. Bez tego poparcia Bala mogłaby pomarzyć o Sejmiku.
Dodane przez ola, w dniu 25.10.2018 r., godz. 17.21
A niby komu ma zawdzięczać, jak nie swojemu naturalnemu zapleczu jakim jest PiS? I Koc i Zaremba to PiS! Ma dziękować Pągowskiemu i Bodio od Palikota? No zastanówcie się. Jeśli chodzi o mnie, mój głos nie zależał od nikogo poza mną samą i Pani Bala swoja postawą sama sobie na to zapracowała. Do podjęcia tej decyzji, autorytety nie były mi potrzebne.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 25.10.2018 r., godz. 18.04
Joanno, gratulacje. To ładny wynik. Cieszymy się z tego sukcesu. Mam taką nadzieję, że kadencja w sejmiku mazowieckim osoby z naszego powiatu przyniesie wiele pozytywów.
Dodane przez Pielęgniarka, w dniu 25.10.2018 r., godz. 23.18
Panie Głowacki, zapomniał Pan, że mamy osobę z naszego powiatu w Sejmiku Mazowieckim, dyrektor szpitala Domżałową. A w sumie nie dziwię się, że mógł Pan to przeoczyć. Ona tam była, a jakby jej nie było. Nic Wyszków z tego jej zasiadania nie ma i mieć już raczej nie będzie. Pozdrawiam Pana.
Dodane przez Anonim, w dniu 05.11.2018 r., godz. 20.14
Joanna oprócz tego,że wygląda to nic więcej!Tak samo jak Anna K. .Innych pozytywów nie widzę

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl