Menu górne

Dziś jest 24 sierpnia 2019 r., imieniny Bartłomieja, Jerzego

Nie zastraszycie nas

(Zam: 07.10.2018 r., godz. 10.34)

- Do czego się jeszcze posuniecie? Będziecie straszyć rodzinę? My się nie wycofamy. Jeśli jako mieszkańcy zebrani w komitecie Masz Wybór wejdziemy do urzędu, dotrzemy do dokumentów i dużo więcej będziemy wiedzieli. Na pewno się nie cofniemy, nie zastraszycie nas - kandydat na burmistrza Dariusz Andrzejewski zwrócił się do Grzegorza Nowosielskiego. Podczas konferencji zorganizowanej przy ul. Szpitalnej kandydaci krytykowali też skumulowanie w jednym miejscu pięciu placów rekreacji.

Dariusz Andrzejewski zarzucił Grzegorzowi Nowosielskiemu próbę oczernienia w związku z rozliczeniami dotacji w klubie Bug Wyszków.
- Czy prawdą jest, że chce pan zadłużyć spółkę miejską na kilkadziesiąt milionów złotych? Utrzymujecie to w tajemnicy? Czy prawdą jest, że wykorzystywana byłaby biomasa, która już za dwa lata będzie nieopłacalna? - zawrócił się za pośrednictwem mediów do kontrkandydata. - Potem podniesiecie nam ceny za ciepło, żebyśmy następną nietrafioną inwestycję utrzymywali. Pan wie, o czym ja mowię.
Wspomniał też o, jak to określił, złotych hydrantach.
- Mamy informację od pracowników wodociągów, ze zostały zakupione hydranty imitujące złote. Chcemy skierować pismo do burmistrza w tej sprawie. Ja potwierdzałem ją w trzech źródłach - podkreślił Dariusz Andrzejewski.
Inni kandydaci skupili się głównie na sprawach okręgu wyborczego nr 2 do Rady Miejskiej. Skrytykowali szczególnie place rekreacyjne przy ul. Szpitalnej.
- W naszej ocenie to nieefektywnie wykorzystane pieniądze w jednym miejscu. Takie place są również potrzebne np. Na Rybienku, Osiedlu Młodych, Osiedlu Parcele Huckie, Zapolu i w innych miejscach. Mało jest takich miejsc w parku miejskim - stwierdził Marek Głowacki. - Chyba zostały tu wydane pieniądze, bo po prostu musiały być wydane. Nikt nie pytał o sens.
- Mieszkańcy Osiedla Młodych składali pisma do burmistrza z prośbą o wybudowanie placu rekreacyjnego. Niestety, odpowiedź była odmowna z uzasadnieniem, że wskazana działka nie jest przeznaczona na ten cel - stwierdził Wojciech Ołów.
Głos zabrała też Dorota Cyma-Końska, mieszkanka ul. Zapole.
- Wielką refleksję budzi inwestycja na ul. Zapole, gdzie wcześniej był całkowity remont ciągu pieszo-jezdnego i całej jezdni, a w tym roku chodniki są zrywane, bo miasto wpadło na pomysł, że trzeba wprowadzić skrzynki gazowe w płoty mieszkańców - informowała. - Czy burmistrz w swoim domu też by tak inwestycję przeprowadził, że najpierw by coś zrobił, a potem rozwalał? Na tę chwilę chodnik w niektórych miejscach jest położony ponownie i jest nierówny, faluje, ma dziury i już nigdy nie będzie taki jak pierwotnie
Dorota Cyma-Końska poruszyła też kwestię wniosku skierowanego do burmistrza o wybudowanie progów spowalniających ruch na ulicy Zapole.
- W pierwszej chwili mieliśmy pozytywną odpowiedź, ale teraz przed wyborami przyszła odpowiedź, że progów nie będzie, bo nie ma na nie pieniędzy. Piękne place zabaw są potrzebne, ale priorytetowym zadniem jest bezpieczeństwo, na którym oszczędzać nie można. Jesteśmy niezadowoleni, że tak ważna sprawa została przez Radę Miejską zlekceważona - podkreśliła.
Justyna Tchórzewska także mówiła o kwestiach bezpieczeństwa.
- Inwestycja tutaj jest przepiękna, ale szkoda, że skumulowana w jednym miejscu. Dlaczego w gminie w jednych miejscach są bardzo bogate inwestycje, a drugie się pomija lub prawie wcale nie inwestuje? Przykładem jest ul. Leśna, gdzie mieszkańcy nie mogą doczekać się dokończenia chodnika. Na ul. Włościańskiej mieszkańcy wczesną wiosną, dżdżystą jesienią brną w błocie. Nie ma tam też kanalizacji. Wzdłuż ul. Pułtuskiej powinien być ciąg pieszo-rowerowy na wzór tego wybudowanego w kierunku Leszczydołu-Nowin. Nie mamy dogodnej komunikacji miejskiej. Dzieci do szkół średnich, czy dorośli do pracy dojeżdżają rowerami i narażają codziennie swoje zdrowie i życie podążając niebezpieczną ul. Pułtuską - podkreśliła kandydatka.
Zwróciła uwagę na niebezpieczne skrzyżowanie ulic Graficznej, Pułtuskiej, Sikorskiego. Uważa, że powinna tam powstać sygnalizacja świetlna albo rondo. Jej zdaniem, przejście dla pieszych obok drukarni powinno być podświetlone.
- Zieleń jest potrzebna, cieszy oko, pochłania dwutlenek węgla, ale nie można sadzić krzewów, szczególnie dzikiej róży bezpośrednio przy miejscach parkingowych. Jak kierowca ma wysiąść z auta? Musi niszczyć krzew, rysuje lakier samochodowy, niszczy ubranie - dodała.
- W naszym okręgu jest bardzo dużo terenów zapomnianych, nie widzi się ich potencjału - zabrał głos Adam Szczerba. - Mam tu na myśli ulicę Przemysłową, o którą mieszkańcy zabiegają, a w dobie obecnych inwestycji mogłaby być wykorzystywana jako miniobwodnica miasta. Nie ma kanalizacji np. na ul. Ruczajowej, co jest niewyobrażalne w obecnych czasach. Są obszary jak Polonez, gdzie mieszkańcy zabiegają o parking. O wszystkie zapomniane obszary naszego okręgu jako komitet będziemy zabiegali.
Jak podkreślił, budowana właśnie obwodnica śródmiejska to inwestycja, która była potrzebna nawet już kilkadziesiąt lat temu.
- Jeśli zostanie oddana do użytku trzeba zadbać o bezpieczeństwo pieszych, możliwość bezpiecznego włączania się do ruchu przez mieszkańców. Mieszkańcy za pośrednictwem moim albo zarządu osiedla już składają wnioski dotyczące bezpieczeństwa - zaznaczył kandydat.
Barbara Błaszczyk zwróciła uwagę na problem smogu.
- Nie można zostawić mieszkańców bez pomocy w realizacji ogólnopolskiego programu Czyste Powietrze. Samorząd musi wznieść się ponad podziały polityczne, aby w pełni wykorzystać przeznaczone na te cele środki - zauważyła. - Należy zastanowić się nad rozszerzeniem systemu grzewczego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej na budownictwo indywidualne.
Komitet podtrzymuje też postulat wykorzystania źródeł geotermalnych.
- Gmina przez ostatnie lata miała program dofinansowania wymiany pieców pozyskując pieniądze z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska. W tym roku zmieniono zasady - do tej pory pieniądze były w lutym, w tym roku zaczęto rozstrzygniecie przesuwać w czasie, nie wiadomo w jakim celu - stwierdził Adam Kasjaniuk. - Ludzie nie mają kotłów, sezon grzewczy się zaczyna, gmina milczy. Wielu ludzi skarży się, że nie ma informacji od gminy, która zapewnia jedynie, że sprawę wyjaśni po wyborach.
- Kiedy zostanę burmistrzem Wyszkowa place rekreacyjne pojawią się na Osiedlu Młodych, Ogródkach, na Polonezie, a nie tylko na ul. Szpitalnej, 400 domów od posesji burmistrza. Rozumiem, że pan burmistrz chciał zadbać o swoje zdrowie, bo przeczuwa, że to ostatnia jego kadencja, ale trzeba mieć na uwadze wszystkich mieszkańców - stwierdził Dariusz Andrzejewski. - Program Czyste powietrze jest bardzo ważny - w samorządzie chcemy stworzyć komórkę, która pomoże mieszkańcom w uzyskaniu dofinansowania. Jako burmistrz zaproponuję radzie dopłaty dla mieszkańców korzystających z dofinansowania z Narodowego Funduszu - dodał. - Jest wiele ulic, gdzie nie ma nowoczesności. Jest problem z kanalizacją deszczową na Zapolu. Mamy konkretne przykłady, kiedy miejska spółka nasyła policję na mieszkańców. Chcemy to wyjaśnić.
- Policjanci wraz z pracownikami wodociągów zaczęli chodzić i zadymiać ujścia, gdzie woda spływa. Nasza interwencja u burmistrza pomogła - wycofał się z postępowań administracyjnych, mandatowych. Obiecał zaprojektowanie odpływów do deszczówki. Do dziś tego nie wykonał. Za rządów Nowosielskiego nic się nie zmieni. Tu się nie dba o interes mieszkańca, tylko jakiejś elity - stwierdziła Dorota Cyma-Końska
J.P.
Komentarze

Dodane przez Kret, w dniu 07.10.2018 r., godz. 10.46
Andrzejewski, jak ci nie wstyd? Na twoim miejscu schowałbym się pod ziemię. Mając tyle długów bałbym się wierzycieli i przedsiębiorców... a ty wymyślasz takie głupoty: złote hydranty, może jeszcze złoty pociąg?! ODDAJ kasę uczciwym ludziom, dopiero się publicznie wypowiadaj.
Dodane przez Anonim, w dniu 07.10.2018 r., godz. 10.49
Jak patrzę jak w podsumowaniu debaty zachowywał się burmistrz Wyszkowa, Nowosielski, jak obrażał pozostałych kandydatów debaty, to podobnie zachowywał się prezydent Legionowa w stosunku do kobiet na swoich listach. Buta i arogancja. Dlatego pomysł PiS , że tylko dwie kadencje po 5 lat jest bardzo dobry. Nowosielski jest cztery kadencje, więc czas na nowego burmistrza Wyszkowa. Każdy będzie lepszy niż obecny.
Dodane przez Anonim, w dniu 07.10.2018 r., godz. 11.11
nie jestem za obecnym burmistrzem ale uważam że kolejną kadencję ma w kieszeni. z taką konkurencją to nawet ślepy zobaczy.Ludzie ogarnijcie się bo swoją gadką tylko wspieracie Nowosielskiego
Dodane przez ANTEK BORYNA, w dniu 07.10.2018 r., godz. 11.18
POPIERAM KRETA ANDRZEJEWSKI BRZYDKO SIĘ CHWYTA MA BRÓD ZA PAZNOKCIAMI JAK CI CHŁOPIE NIE WSTYD JESTEŚ BANKRUTEM FINANSOWYM 21 10 BĘDZIESZ BANKRUTEM POLITYCZNYM.
Dodane przez Kret od Nowosielskiego?, w dniu 07.10.2018 r., godz. 12.56
Drogi Krecie - przyjdź chociaż na jedno spotkanie z Andrzejewskim - zadaj mi pytanie. W internecie taki mądry a w życiu realnym? Nie będziesz miał jaj. Druga sprawa Andrzejewski jest fair w stosunku do ludzi. To Nowosielski was okrada drodzy mieszkańcy! A wy jak jesteście tacy ŚLEPI I GLUPI to wierzcie sobie w jego obietnice. Maksymalnie w przyszłym roku będziecie mieli podwyżki. I wtedy będzie placz. Popieram Andrzejewskiego i jego ekipę! Młodzi ludzie, nie celebryci wyrwani z kontekstu.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 07.10.2018 r., godz. 13.35
Komitet Masz Wybór konsekwentnie organizuje konferencje terenowe. Jesteśmy blisko ludzi i ich problemów, których dzisiejsza władza chciałaby nie zauważać. Pokazujemy zaniedbania burmistrza Nowosielskiego i sposoby rozwiązania problemów. Nie damy się zastraszyć.
Do Antek Boryna
Dodane przez Anonim, w dniu 07.10.2018 r., godz. 14.02
O bankructwo nie jest trudno.Jak ktoś prowadzi własną działalność gospodarczą to wie o czym mówię.Oczerniają Ci,co mają ciepłe posadki i nie mają pojęcia jak łatwo można popaść w tarapaty.Wystarczy,że inwestor nie wypłaci,albo wstrzyma wyplatę za wykonaną robote i leżysz.A w tych czasach coraz wiecej wyzyskiwaczy
Dodane przez Js, w dniu 07.10.2018 r., godz. 14.49
Jeżeli pani Cyma-Końska jest kandydatem na radną to powinna wiedzieć że jakimikolwiek pracami związanymi z sieciami gazowymi wykonuje PSG ponieważ ta państwowa spółka jest właścicielem sieci gazowej. Dlatego proszę na następnej terenowej konferencji sprostować swoją wypowiedź bo wyraziła się pani gmina, a gmina to MY. WYJĄTKOWO NIEKOMPETENTNE OSOBY DO RADY MIASTA I NA BURMISTRZA
Dodane przez MSZ, w dniu 07.10.2018 r., godz. 15.16
A pan Marek Głowacki to przez 4 lata tez nie zauwazał problemow jako radny bo go wiecej nie bylo na sesjach niz był.Czy w gminie tez bedzie ,,taki aktywny,,
OBWODNICA PÓŁNOCNA WYSZKOWA
Dodane przez Monter, w dniu 07.10.2018 r., godz. 16.17
Racja co do obwodnicy śródmiejskiej, która powinna być co najmniej dekadę wcześniej. Mówmy o stanie obecnym. Dziś potrzebna jest obwodnica północna aby wyprowadzić ruch TIRów poza miasto. Korytarz w ciągu którego ma ona powstać jest zabezpieczony jeśli chodzi o teren. Nikt z samorządu nie zabiega o jej powstanie. Czemu tak się dzieje ? Sama trasa w najlepszym przypadku o przekroju 2x2 częściowo przebiega przez miasto.
Dodane przez Tom, w dniu 07.10.2018 r., godz. 16.20
Kandydacie Andrzejewski! Zamiast straszyć ludzi zdejmij marynarkę i poćwicz jak już dotarłeś na siłownię. Może głowa ochłonie i już takich głupot nie będzie wygadywać.
Dodane przez Joda, w dniu 07.10.2018 r., godz. 17.12
Do Antek Boryna Dodane przez Anonim, w dniu 07.10.2018 r., godz. 14.02 Komentarz napisał Dariusz Andrzejewski, nie pierwszy w tym samym tonie na forum Wyszkowiaka.
Dodane przez Tomek WTB, w dniu 07.10.2018 r., godz. 17.25
Pan Andrzejewski jak nic wyląduje w procesie w trybie wyborczym. Niestety, ale gra za ostro, a to domena ludzi, którzy nie mają nic do stracenia. Nie podoba mi się to. Reszta grupy na tym traci. Ciekawe czy kandydat uregulował rachunki za całostronicowe reklamy w prasie? Bo jak nie uda się 21 października to tylko może mieć kolejne długi na karku. Media ostrzegam i proszę o czujność w tym temacie.
Dodane przez Anonim, w dniu 07.10.2018 r., godz. 19.12
Kreciku bez faktur dawałeś towar? Miałeś ochotę na szybki zysk oszukując fiskusa? Niejeden taki cwaniaczek bluknął. Jak masz sklep i chcesz zagrabić podatek z towaru sprzedanego bez paragonu buduj domy na sprzedaż.
Nie ufał bym
Dodane przez Marek Z, w dniu 07.10.2018 r., godz. 23.04
Niestety taka prawda
DO Js
Dodane przez Anonim, w dniu 08.10.2018 r., godz. 05.38
MY?A ja myslałem że burmistrz Nowosielski.
Do Joda
Dodane przez Anonim, w dniu 08.10.2018 r., godz. 07.08
to może wiesz, kto napisał bądź pomagał napisać liścik do redakcji szkalujący Andrzejewskiego. Fachowiec jesteś to "ton" powinnaś Joda zauważyć? jakbyś teraz dosłała pomroczności jasnej - to jako podpowiedź polecam komentarz Grunt to rodzinka pod artykułem: Konwencja komitetu Masz Wybór. Nie wierzę, że to autorski pomysł autora.
Dodane przez Anonim, w dniu 08.10.2018 r., godz. 08.18
A kim jest ten Robert Gorczyński, który tak zaatakował Andrzejewskiego ? A kim jest ten Marcin Chodkowski ? Te dwie osoby chcą wpłynąć na wybory samorządowe. A czy ten Robert Gorczyński to jest rodzina właścicielki Praktyka. Ktoś napisał, że Robert Gorczyński to rodzina Kowalewskiej i Piórkowskiej, czy to prawda? Czy Robert Gorczyński i Marcin Chodkowski robią interesy z urzędem czy też z spółkami komunalnymi? Kto teraz jest sponsorem Bugu Wyszków? Bug Wyszków miał nie być polityczny a czy ta Londzin nie jest w władzach Bugu Wyszków i startuje od Nowosielskiego ? Z tego co wiem to Andrzejewski jest "czysty" jako kandydat na burmistrza, dlatego mnie ciekawi dlaczego tak się na niego rzucili. Czy obecny burmistrz na coś do ukrycia?
Dodane przez Anonim, w dniu 08.10.2018 r., godz. 11.36
Każdy człowiek, który pracuje i ma na utrzymaniu rodzinę ponosi koszty. a gdyby policzyć cały majątek p Nowosielskiego zgromadzony przez te kilka lat, to przy tym wynagrodzeniu /śr. 10000 zł./16 letnich kadencji plus zarobki żony, potrzeba jeszcze co najmniej dwóch takich kadencji.
Czy będzie OBWODNICA??
Dodane przez Rybienko Nowe/Stare, w dniu 08.10.2018 r., godz. 12.13
p. Ewa Runo na debacie zadała Pytanie Panu Andrzejewskiemu: Panie Darku, jako nadrzędny cel w swoim programie wskazuje pan na budowę obwodnicy od Wierzbicy do Wyszkowa. Jak chce pan to zrealizować?(...) p. Dariusz Andrzejewski w tej kwestii wypowiedział następujące konkrety, które wyciągnęłam z jego wypowiedzi (poniżej). a) Obwodnica północna to nie jest zadanie gminy, Także pieniążki nie szłyby z naszego budżetu. b)o tej obwodnicy, mówi się od 20 lat. c) Chcemy poczynić konkretne kroki d) Nie można tego obiecać w krótkim czasie, e) bardzo zależałoby nam na tym, żeby wystąpić do organów centralnych f) Dzisiaj mamy taką sytuację, że rząd wspiera pewne inicjatywy( ...) Wyszków też ma prawo do obwodnicy. g) Będziemy do tego dążyć h) Myślę, że nowy burmistrz jak najszybciej powinien podjąć się tych działań. i) jest to inwestycja sfinansowana ze środków państwowych i o to będziemy bardzo zabiegać. j) Z chęcią nie będzie problemów, natomiast jak wyjdą pewne zamierzenia, to trzeba będzie zobaczyć. Panie Darku, jeśli stawiając tę sprawę jako priorytetową w swojej kampanii ma pan tylko tyle KONKRETÓW do powiedzenia, to proszę się posłuchać.. wygląda to mizernie, moża rzec że nic pan w tej kwestii nie powiedział.
Dodane przez jasio małolat, w dniu 08.10.2018 r., godz. 12.31
Długi nie zawsze wynikają z zaniedbań lub błędnych decyzji właściciela firmy. Bieżący przykład firmy Astaldi. Zmiana sytuacji politycznej, która wpłynęła na znaczący wzrost ceny materiałów i wynagrodzeń w branży budowlanej. Astaldi nie jest stać wykonać kilku inwestycji w cenach w jakich związała się umową. Czysta ekonomiczna kalkulacja, wolę zapłacić karę niż brnąć w kontrakty, które przyniosą mi jeszcze większe straty. I teraz prywatna firma rozkłada jedną decyzją całą inwestycję np. gminną. A gmina musi rozliczyć się w terminie z wydatkowania dotacji. Czyli nowy przetarg nowa większa kwota, którą trzeba zabezpieczyć w budżecie tylko teraz skąd, przecież otrzymane odszkodowanie za zerwany kontrakt nie wystarczy, a czas biegnie…. I czyja jest tu wina. Ktoś kto jest pracownikiem budżetówki zwali winę na Astaldi bo mogli przewidzieć to że ceny wzrosną i zabezpieczyć się dając w ofercie wyższą cenę, a prywatni przedsiębiorcy zwalą winę na gminę i państwo bo to sytuacja polityczno-gospodarcza doprowadziła do zbyt wysokiego i gwałtownego wzrostu cen a tym samym do nieopłacalności kontraktów a jak dalibyśmy wyższą cenę na etapie oferty to byśmy tego nie wygrali. I kółko się zamyka
Dodane przez Rybienko Leśne, w dniu 08.10.2018 r., godz. 13.14
A kiedy spotkanie z mieszkańcami Rybienka Leśnego, może warto publicznie zapytać Burmistrza, dlaczego umorzył karę za nielegalną wycinkę drzew na tyłach ulicy Kolejowej, na podstawie przepisów dotyczących terenów przeznaczonych pod budownictwo, a jak wszyscy wiedzą działka nie jest i nie byłą budowlana zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego i studium. Ciekawe czy zrobił to bez interesowanie umarzając kare za 1,2 milina ? Kolejna sprawa to zasypywanie i podnoszenie tego terenu odpadem budowlanym tj. ziemią z budowy TBS-u na ulicy Łącznej, kolejne postepowanie zamiecione pod dywan. Czy Gmina nie potrzebowała tej ziemi na swoje inwestycje, np. usypanie zabezpieczeń przeciw powodziowych o które proszę od kilku lat zagrożenie mieszkańcy, ważniejszy jest prywatny interes niż Gminny dla dobra mieszkańców ? Postepowanie w tej spawie było prowadzone wyjątkową nieudolnie, tylko po to aby nic nie wyjaśnić i nie nałożyć kolejnej kary i nie doprowadzić do przywrócenie terenu jak był wcześniej, czyli służył jako polder zalewowy. Wszyscy wiedzą łącznie z policją jaka była na miejscy wysypywania ziemi, ze ziemia (odpad budowlany), był z ulicy Łącznej, a nie kopalni jak twierdzi właściciel. Dlaczego Burmistrz działa tak nie gospodarnie ?
Dodane przez Geniusz, w dniu 08.10.2018 r., godz. 14.17
Żeby w czasach bumu inwestycyjno-budowlanego doprowadzić do bankructwa swojej firmy budowlanej to trzeba być naprawdę geniuszem.. Gratuluję panie Darku i jestem pewny, że doprowadziłby pan tak samo do upadku tego miasta
Dodane przez Sumienie, w dniu 08.10.2018 r., godz. 14.22
Ale jaką to trzeba mieć czelność, żeby narozrabiać, narobić długów i potem wszystkich wkoło obwiniać za swoje błędy. Jak można zrzucać swoje nieudacznictwo na innych i do całego świata mieć pretensje, że ktoś się spłaty długów domaga...
Dodane przez do Rybienka Nowe/Stare, w dniu 08.10.2018 r., godz. 15.00
Panie Rybienko, budowę obwodnicy północnej Wyszkowa przespała obecna władza Wyszkowa, z Nowosielskim na czele. Już nie chcę wspominać, że II etap obwodnicy śródmiejskiej oddano 30.11.2009 roku czyli obecne dwa odcinki buduje już 9 lat (w 2010 roku stracił dofinansowanie III i IV etapu tej obwodnicy). Oto znalazłem następującą notatkę : "......Modernizacja drogi krajowej nr 62, stanowiącej północną część Dużej Obwodnicy Warszawy planuje się na lata 2009-13. Zadanie przygotowywane jest w podziale na trzy odcinki, dla których stan zaawansowania prac projektowych jest na różnym etapie: Wyszogród - Serock, Serock - Wyszków, Wyszków - Łochów. W ramach inwestycji zostanie wzmocniona nawierzchnia drogi do obciążenia 115 kN/oś, poprawiona geometria, a także powstaną obwodnice miast położonych na przebiegu DK62, między innymi: północna obwodnica Wyszkowa, obwodnica Serocka (w ciągu DK61), obwodnica Pomiechówka oraz nowy odcinek w okolicy Zakroczymia. Droga uzyska status głównej ruchu przyspieszonego o ograniczonej dostępności jedynie poprzez węzły i wydzielone zjazdy lub drogi głównej. Pomiędzy marcem a wrześniem 2009 wykonano remont drogi na 11-sto kilometrowym odcinku pomiędzy Wyszogrodem a Czerwińskiem. Łączna długość odcinka drogi krajowej nr 62 pomiędzy Łochowem, a Wyszogrodem wynosi ponad 122 km. Północna obwodnica Wyszkowa w ciągu drogi krajowej 62 Długość odcinka: około 10 km Przekrój: 1 x (2 + 1); Planowana realizacja w latach 2013-15 Powiązania z drogami publicznymi poprzez węzły........" Przypominam, że dwujezdniowa obwodnica Serocka otwarta została pod koniec października 2011 roku, budowa trwała dwa lata, a budowa obwodnicy Łochowa nastąpi niedługo. Tylko w Wyszkowie burmistrz Nowosielski śpi, tak już od kilkunastu lat. Deklaracja D. Andrzejewskiego, na etapie debaty i tak była konkretna. Będzie to jeden z jego priorytetów.
Dodane przez do Rybienko Leśne, w dniu 08.10.2018 r., godz. 16.14
bezkarność za wycinkę drzew zagwarantowała dobra zmiana uchwalając Lex Szyszko.
Dodane przez !, w dniu 08.10.2018 r., godz. 16.44
Zgłaszać wszystkie zastrzeżenia w/s działań Nowosielskiego do prtokuratury!
Oj skonczy sie kampania..
Dodane przez Anonim, w dniu 08.10.2018 r., godz. 18.44
I co później p. Andrzejewski? Nie głupio będzie spojrzeć koledze Nowosielskiemu w oczy .. ??
Dodane przez 123, w dniu 08.10.2018 r., godz. 21.49
Trupy zaczynają wypadać z szafy ? Kolega Nowosielski już chyba przestanie się kolegować z Panem Andrzejewskim, czy to tylko ustawka, żeby dostać V-ce !!!
Dodane przez Kasza, w dniu 09.10.2018 r., godz. 00.13
Trzymamy za Was kciuki. Każdy wie, że głównym hamulcowym powstania wielkiej prawicowej koalicji jest pan Waldear Sobczak. Jest ciężkostrawnym także dla bliskich współpracowników, choć to ślepa jest uliczka. Wyrazy współczucia dla kandydatki PiS na burmistrza pani Runo, bo chyba pozostawiona zostala sama sobie. Pozdrawiam.
A gdzie kartki dobry burmistrz?
Dodane przez Baby Nowosielskiego Won, w dniu 09.10.2018 r., godz. 02.57
Oj kółko wzajemnej adoracji Nowosielskiego pojawiło się na Wyszkowiaku ? Jestem ciekaw ile wam płacą za oczernianie wszystkich dookoła. CZY robicie to z własnej woli? Bo jak z własnej to serio macie nudne życie i nic nie macie do roboty. Drogie urzędniczki tak oczerniających Andrzejewskiego - do roboty! W czasie pracy się pracuje a nie śmieszkuje na forum!
wpis 9.10.2018 godz. 0.13
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 09.10.2018 r., godz. 06.28
Widzę, że wypowiada się ktoś dobrze zorientowany. Niszczenie ludzi, wyrzucanie z PiS, odganianie od PiS, a także blokowanie jakiegokolwiek porozumienia różnych środowisk lokalnych to podstawowa działalność pana Sobczaka. To dlatego nie powstał w minionych 10 latach silny blok centrowo-prawicowy z czytelnym programem lokalnym, choć warunki do tego są idealne.
Dodane przez Anonim, w dniu 09.10.2018 r., godz. 07.42
Tak, ja na Sobczaka nie zagłosuję i nie będę specjalnie się wysilać żeby swoją decyzję uzasadnić. Po prostu nie. Głowacki napisał dobrą rozkminkę. Faktycznie odpycha od siebie potencjalny elektorat i należy zgodzić sie, że od ok. 10 lat jest głównym przeciwnikiem szerokiej koalicji w Wyszkowie. Czy jest aż taki mocny, że pozostała prawica nie potrafi od lat stworzyć solidnej alternatywy, która mogłaby wieść prym? Może wszyscy też widzą, że po wyborach wszystkim opadają ręce i przez kolejne lata niewiele się dla tej sprawy robi.
Dodane przez Anonim, w dniu 09.10.2018 r., godz. 07.59
Geniuszu ty, czy ktoś z twojej rodzinki nawystawiał lewych faktur licząc na szybki zysk? Od takich wałów nie można dochodzić praw w sądach. Niektórzy zmądrzeli i teraz stawiają domy na sprzedaż.
Dodane przez Anonim, w dniu 09.10.2018 r., godz. 09.12
Pan Nowosielski tak samo odwróci się od procesującej się z mieszkańcami Kozon, czy łączy go z nią zbyt wiele tajemniczych interesików, które zatopią go razem z tym przeładowanym statkiem.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 09.10.2018 r., godz. 09.18
Panie Głowacki, cyt. "warunki do tego są idealne", czy Pan nadal ma zamiar obrażać Wyszkowian? Czy tu jest aż tylu idiotów, żeby robić takie uogólnienia?
Dodane przez Anonim, w dniu 09.10.2018 r., godz. 09.37
Co do bankructw to pamiętam boom przy budowie autostrad tylko, że wiele polskich firm drogowych, które były podwykonawcami firm zagranicznych, zbankrutowało, bo im nie płacono a musieli brać kredyty, żeby wykonać swój zakres robót. To nie ma wiele wspólnego z sumieniem ale bardziej z niestabilnym rynkiem budowlanym. Pan Gorczyński pewnie takich niepłacących w czasie ma więcej ale wolał uderzyć w kandydata na burmistrza, bo jak tu inni pokazali powiązanie, jest mu bliżej do obecnej władzy.
Dodane przez Anonim, w dniu 09.10.2018 r., godz. 10.26
PiS w Wyszkowie kieruje się interesem Waldka i niestety to nie jest wielka tajemnica. Nie chciał Anny Król jako kandydatki na burmistrza, którą forsował minister Kowalczyk, bo wtedy może zostałaby burmistrzem albo wiceburmistrzem a Sobczak ponownie zostałby z niczym. Osłabił PiS, ministra Kowalczyka nie ma w kampanii w Wyszkowie, wybrał kandydatkę Runo z sąsiedniej gminy, ograniczył szanse PiS na sukces w Wyszkowie do zera. Pan Głowacki powinien się cieszyć, że dzięki dbaniu Sobczaka o własne interesy PiS jest słaby a jego komitet Masz Wybór ma szanse odnieść sukces w wyborach do gminy w Wyszkowie. Pan Głowacki jest guru prawicy w Wyszkowie, dzięki niemu istnieje demokracja w Wyszkowie, bo inaczej ekipa obecnego burmistrza zniszczyłaby wszystkie niezależne ruchy obywatelskie. Za to mu chwała, ale słownictwo pozostawia dużo do życzenia i budzi niesmak, nawet jeśli jest w stosunku do takiej osoby jak szef PiS w Wyszkowie. Robi pan z niego męczennika a to gwarantuje mu kolejną dekadę w Wyszkowie bezkarności. Jak widzę jak w sąsiednich gminach pozyskują dofinansowania od władzy centralnej PiS a w Wyszkowie po staremu to jest smutno i przykro.
Obwodnica
Dodane przez Rybienko stare/nowe, w dniu 09.10.2018 r., godz. 11.15
Szanowny Panie Andrzejewski. Uważam ze obecna wladza lokalna ani żaden z obecnych radnych nie zrobil nic w kwestii tej obwodnicy. NIC. I myślę, słuchając pana wypowiedzi że pan, też nie ma pojęcia jak to zrobić, a jedynie w celach wyborczych posluguje sie pan tym tematem. A slucham uwaznie wszystkich wypowiedzi w tym temacie bo wiem jak ważny to jest temat. Nie ma pan doświadczenia w tej materii juz widzę ze same "checi" nie wystarczą.
Dodane przez Kółko naganiaczy na gminnym garnuszku, w dniu 09.10.2018 r., godz. 11.52
Te kółko to raczej trójkąt: tłuszczak z popychadłem prezesa i Kowalewska
do Glowackiego
Dodane przez MSZ, w dniu 09.10.2018 r., godz. 13.10
dlatego trzeba glosowac na PiS ,na pania Runo ale pominac Sobczaka zeby mu sie to kandydowanie czkawka odbilo ciekawe jakby sie tłumaczyl ,,na gorze,,ze taki lider a mandatu nie zdobyl.ja popieram PiS krajowy ,na lokalny tez oddam swoj głos oprocz Sobczaka
Dodane przez W Wyszkowie też może byc Słońce., w dniu 09.10.2018 r., godz. 14.16
Rybienko nie bądź niedowiarkiem, daj szansę opozycji czyli komitetowi Andrzejewskiego. Nie jesteśmy głupsi niż Ci z Serocka, którzy obwodnicę już mają. Co do tego jak działa Nowosielski i jego kompani. Działanie Nowosielskiego polega na kombinowaniu, co tu zrobić, żeby się nie narobić i utrzymać poparcie. To są gierki, tu zatrudnimy tego tam tamtego, tu zrobimy drogę dla tej a tą podkupimy. Żadnych działań i planów wieloletnich. Nawet tak prosta sprawa jak budowa kawałka Okrzei do 3 Maja to komentatorzy Wyszkowiaka wysłali wiązkę do Nowosielskiego i jego radnych- bezradnych i drogę w końcu wybudowali bo Rojkowi na Skuszewie wybudowali trzy, żeby mógł się pokazać. To jest folwark na budżecie Gminy. Jak już jesteśmy przy sąsiadach to ten z Łochowa zaczyna budować obwodnicę, mimo, że PSL sypie mu piaskiem w oczy. Mówili co to będzie po burmistrzu Łochowa z PSL, który zmarł. Okazuje się, że ten jest dobry, nawet lepszy niż poprzedni. A u nas - siedzą, pierdzą w stołki i co miesiąc przelew na konto. W Wyszkowie też czas na zmiany - 16 lat bezowocnych rządów Nowosielskiego wystarczy. Podobnie z tym z Rząśnika, Kozonem, który do ostatniego dnia rozdawał kiełbasę albo kaszankę w ramach kampanii i przegrał. Trzeba tylko uwierzyć.
Panie Głowacki...
Dodane przez Oczywisty, w dniu 09.10.2018 r., godz. 14.24
Czy Pan wie, że Andrzejewski wyszedł z PiS, bo nie został kandydatem na burmistrza? W PiS wiedzą. Tak na szczeblu rady jak i gminy, a szczególnie okręgu. Czas Andrzejewskiego w PiS się skoczył. Chciał być ważniejszy od Prezesa. I albo zrozumie swój błąd, albo wiecznie miastem będzie rządzić Nowosielski. A Masz Wybór właśnie teraz podaje rękę burmistrzowi. Nie wstyd Wam?
Do MSZ
Dodane przez leon, w dniu 09.10.2018 r., godz. 14.29
Chce Pan powiedzieć, że szykuje się tercet egzotyczny do rządzenia Głowacki, Andrzejewski, Runo? Myślę, że obecna kandydat nie wejdzie w takie układy. To oznaczałoby jej koniec PiS, tak jak wszystkich, dla których swoje interesy są ważniejsze niż partii rządzącej
Karawana jedzie dalej
Dodane przez Inżynier Mamoń, w dniu 09.10.2018 r., godz. 14.36
Szczekacie na Sobczaka, a prawda jest taka, że dzięki niemu PiS w Wyszkowie widać. Jakoś nikt inny nie garnie się do pracy. Gdyby nie on to PiS byłby partią kanapową w Wyszkowie. Jeśli ktoś myśli, że brak Sobczaka pomógłby to jest w grubym błędzie. Każdy dbałby o własne interesy, aby zostać prezesem, wiceprezesem, dyrektorem itd. Własne ego najważniejsze. I może się to komuś nie podobać, ale Nowogrodzka i posłowie wiedzą kto pracuje na partię, a kto dba tylko o własny stołek.
Nokaut
Dodane przez pati, w dniu 09.10.2018 r., godz. 14.44
Żeby startować na burmistrza trzeba być krystalicznie czystym. Czy można to powiedzieć o Panu Andrzejewskim? Czy sytuacja z MPWiK to za mała nauka? Ja na jego miejscu wycofałabym się z kandydowania. Czasem ważne by zachować ostatki honoru. P.S. Strach pomyśleć co by było z budżetem miasta, jaki deficyt mógłby wystąpić. Masz Wybór? Nie ma wyboru. Wygranym może być każdy, ale nie D. Andrzejewski.
Dodane przez Anonim, w dniu 09.10.2018 r., godz. 15.37
Sobczak, dlaczego jako wieloletni lider PiS, nie jest pan kandydatem na burmistrza? Bo jest nim kolka co pod sądami z dzieckiem świeczki palił?
DO Anonima 7,42
Dodane przez Bogdan Osik, w dniu 09.10.2018 r., godz. 17.03
Komitet Masz Wybór jest taką alternatywą.Nie potrzeba partii,żeby działać dla lokalnej społecznosci.Każdy z nas i przed i po wyborach działa w jakiejś dziedzinie życia społecznego.
Dodane przez do MSZ, w dniu 09.10.2018 r., godz. 17.26
Głosowanie na Panią Runo to jak głosowania na Pana Sobczaka. Jeśli wygra Pani Runo to Pan Sobczak będzie rządził miastem
Do oczywisty
Dodane przez Anonim, w dniu 09.10.2018 r., godz. 20.18
A panu panie Sobczak nie wstyd,że wyszkowski PiS ma opinię jaką ma i to przez pana?Nawet bliscy pańscy współpracownicy głośno o tym mówią na mieście.Panu nie zależy na dobrej współpracy i dogadaniu się.Pan jest chory na władzę!.Przez pana Wyszków wiele na tym traci
Brawo mieszkańcy Sowińskiego: Kułaga i Dudzik
Dodane przez Aaaaaaaaaa, w dniu 09.10.2018 r., godz. 20.24
Miło poczytać jak pan, co dres zamienił na garnitur, wije się z przeprosinami. Pogonić ten samorządowy gang olsena.
DO Iinżynier Mamoń
Dodane przez Anonim, w dniu 09.10.2018 r., godz. 20.32
A jaką jest partią jest Pis w Wyszkowie? Co takiego robią , składają tylko wieńce na paru uroczystościach.Co takiego robią liderzy list Tauter ,Pokrasniewicz, Sobieski, Zaręba, że mamy im zaufać.Jestesmy prawie w przeddzień wyborów co takiego mają Ci panowie do powiedzenia poza tym co proponuje PiS ogólno krajowy?
Nie macie doświadczenia w tym co mówicie
Dodane przez Rybienko stare/nowe, w dniu 09.10.2018 r., godz. 21.29
Nie jestem niedowiarkiem bez podstawy. Żeby oddac glos nie polegam na wierze a na przekonaniu. Słucham p. Andrzejewskiego i mnie nie przekonuje. Po pierwsze z powoduu obwodnicy. Po drugie, stosuje argumenty zaczepne a nie merytoryczne. Uważacie, np ze bedziecie budować inwestycje budowlane bez potknięcia 😊, albo prowadzić z kochanymi kieszkancami gminy szerokie konsultacje społeczne - to jest dziecinada. Bylem na konsultacjach spolecznych przed budowa jednej z drog na rybienku nowym i oniemialem, jakimi ludzie potrafią byc zakapiorami. Jedenaście pomysłów na drogę i żaden mieszkanic nie chce ustąpić (mozna ustalac przez lata - wyszedłem). Chcecie powołać na etat urbanistę, a nie potraficie przewidzieć skutkow jego działania. Mozna porownac go do prawnika zatrudnionego na etat w korporacji. Na początku pokaże sie z dobrej strony, jednak skala problemów do rozwiazania spowoduje ze nie bedzie mu zależało na strategii ale przepracowaniu kolejnego płatnego miesiąca. Nie macie pomysłu na to jak rozwiązać problem zagospodarowania miasta i rzucacie ludziom tanie hasła, ktore powtarzam - nie przekonują. Lipa.
Dodane przez anonim, w dniu 09.10.2018 r., godz. 22.10
Ostatnie dwa miesiące kandydaci chcą odbudowywać Wyszków. dobre Pytanie powyżej zadane gdzie był pan Głowacki ? pod stołem w radzie powiatu? nic nie miał sensownego do powiedzenia razem z kompanem Sobczakiem. Obaj bili pianę o bzdury co kilka sesji aby pokazac się w tygodniku. Kolejny Pan Szczerba wiecznie nie obecny, mama za niego politykę lokalną załatwia a on korporacyjnym sznytem próbuje nas zaskoczyć. Kolejną kadencję w radzie znowu nam zaproponuję propagandę z obniżeniem o 200 zł diet radnych. Dla Emerytów to dużo w radzie jednak a takich większość, dla młodych wilków jak pan szczerba na lunch.
Dodane przez Komedia, w dniu 09.10.2018 r., godz. 22.22
PiS widać w Wyszkowie? Którym, chyba w tym k/Węgrowa panie. Było to widać podczas spotkania w Hutniku przy połowie sali, na niedzielnym spotkaniu w Kamieńczyku itp. Dobrze, nikogo żeś tu panie nie przekonał. Zacznij od listy tego, co przez te wszystkie lata zostało przez PiS Wyszków zainicjoewanie i wdrożone. Ja wiem, że opłaty za wodę i ścieki, tylko jednorazowo, poszybowały w górę o 30%/50%. Podwyżkę tę firmuje wice-przewodniczący Rady Nadzorcej PWiK W. Sobczak. Zrezygnował miesiąc temu z zasiadania ze wstydu?
Dodane przez Do Inżynier Mamoń, w dniu 09.10.2018 r., godz. 22.22
Pan Sobczak uruchomił jak widać po wpisie Pana swoje grono do obrony, jednak nic nie pomoże w wyborach "kilka dni" przed rozstrzygnięciem. Pis w Wyszkowie jest raczej "podkanapowy" jak Pan nazwał słusznie, ze swoim Liderem na czele Waldkiem i pomocnikiem prawą ręką. Niewiele aktywny, kilka lat bez pomysłów, nieliczny pod pomnikiem i na innych rzadkich wydarzeniach. Wszem i wobec wiadomo że lider ma za złe innym ze swojej nielicznej drużyny tak zwanych "synekur". Życzmy prezesowi co najmniej ponownie wice starosty aby nastąpiło zadośćuczynienie i spokój ducha.
Dodane przez do mamoń, w dniu 09.10.2018 r., godz. 22.40
Sam sobie odpowiedziałeś mówiąc: jakoś nikt inny nie garnie się do pracy... Zgadnij dlaczego, może to jest coś w rodzaju strajku włoskiego? Na tę sytuację, gdzie Sobczak pozostał sam, - sam sobie ciężko zapracował. Czy uważasz, że nie ma w Wyszkowie propisowskiego elektoratu? Przecież jest! No to sam sobie odpowiedz na pytanie - dlaczego Sobczak nie ma w tym elektoracie skutecznego zaplecza? On musi wszystko sam i pozostał sam! PS. A jaką wyszkowski PiS jest partją, jak nie kanapową? Jak funkcjonuje tu biuro poselskie PiS, ile spraw przez nie zostało załatwione, co nam daje ten "przybytek" poza paroma złotych dla szefa wyszkowskich struktur? Już nawet posłowie zaczęli się z tej porażki wycofywać.
Dodane przez Anonim, w dniu 09.10.2018 r., godz. 22.48
Żeby być burmistrzem należałoby być krystalicznie czystym? No to droga pati, jak czystym jest Nowosielski? Znasz go dobrze?
Do Inżynier Mamoń
Dodane przez Antek, w dniu 09.10.2018 r., godz. 23.23
Samochwała w kącie stała. Nie ma ludzi niezastąpionych. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Do kogo pijesz?. Może w końcu inaczej postrzegany byłby PiS w Wyszkowie.
Dodane przez Anonim, w dniu 10.10.2018 r., godz. 07.24
podpisuję się pod komentarzem Inżyniera Mamonia. Raczej strach pomyśleć jakby władza w PiS wyszkowskim dostała się w ręce "młodych wilków" :). może byłoby jak SLD w Wyszkowie pod wodzą młodego, ambitnego hahahahah człowieka. Sobczak to porządny uczciwy człowiek, tylko musimy zdać sobie sprawę, że mamy tu do czynienia z silnym układem.......
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 10.10.2018 r., godz. 07.46
Sobczaka obronić się nie da. Zarówno oczywisty, jak i inżynier Mamoń udają, ze nie znają faktów. A może rzeczywiście ich nie znają ? Jedyne co pan Sobczak robi skutecznie to niszczenie ludzi. Kiedyś byli to Rusak, Gajewski, Szklarski, Głowacki, Trzaska, Warpas i inni, dziś są to Andrzejewski, Wyszyńska, Król, Bala i inni. Jeżeli ten pan dalej będzie kontynuował swoją politykę to w kolejce stoi pani Runo i inni. To prosta zasada, stosowana od ponad 10 lat. Działa jak Wańka wstańka. To jedyne, co Sobczak robi skutecznie i nad czym rzeczywiście pracuje - każdego, kto go przerasta choćby o milimetr trzeba zniszczyć. Reszta nie jest ważna.
Masz Wybór?
Dodane przez jasio małolat, w dniu 10.10.2018 r., godz. 07.58
i właśnie z tych waszych wpisów jasno wynika, że w tych całych wyborach nikomu nie chodzi o dobro ludzi(wyborców) tylko to jest gra o stołki. "Stara gwardia PIS" vs "młode wilki PIS", runda kolejna;) Skoro we własnych szeregach nie możecie dojść do porozumienia to chcecie dojść do porozumienia z radnymi, którzy zostaną wybrani z innych komitetów niż wasze? Tu każdy ch..... na swój strój rozgrywa co się da. Wystartowaliście z przegranej pozycji, to raz, rozpoczęliście kampanię strzałem w kolano nie sprawdzając nawet faktów, to dwa, a teraz prowadzicie kampanię opartą na oczernianiu nawet tych z których się wywodzicie!? Powiem tak. Ludzie w końcu przejrzą na oczy i zrozumieją Wasze hasło "Masz Wybór" i 21.10.2018r pójdą do urn i dokonają własnego wyboru, po prostu zaorają Was. Taki będzie finał.
dobry burmistrz ?
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 10.10.2018 r., godz. 08.07
Temat niszczenia wyszkowskiej centro - prawicy przez Sobczaka jest oczywiście ważny. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że gdyby nie ten człowieczek to Wyszków wyglądałby zupełnie inaczej. Pod tym względem nasze miasto ma pecha. A szczęście różne lewicowo-liberalne, nowoczesne cwaniaki, które na tym korzystają. Rzucają mu bowiem jakieś ochłapy z pańskiego stołu w postaci członkostwa w radzie nadzorczej w PWiK i gość jest grzeczny. Jednak chciałbym teraz wrócić do konferencji terenowej komitetu Masz Wybór. Były dwa wiodące tematy. Nietrafione inwestycje i przykład z ul. Szpitalnej jest bardzo mocny. Po co 5 placów sportowo-rekreacyjnych w jednym miejscu, jeden mógłby oczywiście być, ale 4 mogłyby być np. na Osiedlu Młodych, w Rybienku, na Parcelach Huckich i jeden nowy w parku Wazów ? Każdy może się wybrać na Szpitalną i sobie obejrzeć. To najlepsza lekcja obywatelska. Drugi temat to zadymione osiedla. Co pan burmistrz zrobił, żeby to ograniczyć ? Praktycznie nic. A problem dotyczy wszystkich wymienionych wyżej miejsc w Wyszkowie i wielu innych. Dobry burmistrz ? Problematycznych tematów jest oczywiście dużo więcej, ale "dobry burmistrz" razem ze swoimi zwolennikami robią wszystko, żeby je ukryć, bądź zamilczeć.
Dodane przez lipa, w dniu 10.10.2018 r., godz. 08.26
Panie Marku G.jest pan wybierany też od kilku Kadencji i co do tej pory Pan osągnął ???!!!!. Częste absencje na Sesjach a wręcz nieobecnośc w moich oczach już pana dskredytują jako "skutecznego"Radneg i tyle w temacie.pozdrawiam.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 10.10.2018 r., godz. 09.13
Panie Głowacki, ja się pytam pana - co z tym zamachem smoleńskim? Był, nie był? 8 lat tumanienia już upłynęło.
Dodane przez Marian Koniuszko, w dniu 10.10.2018 r., godz. 09.20
Silny jest układ i owszem, ale PiS w naszym regionie cieszył się ok. 55% poparciem. To jest dopiero potęga. Jaki wynik wypracuje w Wyszkowie Pan Sobczak, podobny? Szkoda gadać, skoro za szefowania Pana Sobczaka w lokalnym PiS jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle? List do końca nie wypełniono, zabrakło chętnych :) Apropos "porządny i uczciwy" - taki to nie biegałby po plebanach oczerniając innych. A Pan Sobczak biegał. Ma nadzieję, że mu to zapewni stołek. Marne to jest.
Dodane przez Anonim, w dniu 10.10.2018 r., godz. 09.29
Tak jasio, a teraz spójrzmy na panią Kowalewską. Jej życie i to czym sie w nim kierowała począwszy dogadania się, związania z pewną osobliwą radą miasta Wyszkowa, znaną w całej Polsce ze swojej złodziejskiejdziałalności. Myślisz, że z tych ciągot wyrosła? :))) I o czym tu mowa? Już sama nazwa partii: Prawo i Sprawiedliwość wywołuje u osób jej pokroju dreszcze. Wstydu nie ma.
Dodane przez jasio małolat, w dniu 10.10.2018 r., godz. 09.35
czy Wy naprawdę czujecie się zastraszani? jeżeli tak to jak Was zastraszają? kto Was zastrasza? Sobczak, Runo, Nowosielski? próbujecie nieudolnie grać na uczuciach wyborców i kreować się na choć trochę znaczący cokolwiek komitet. I panie Głowacki, nietrafiona inwestycja może być wtedy kiedy Pana syn w NBP zainwestuje w instrumenty finansowe, które przyniosą ujemną stopą zwrotu.
Strach pomyśleć?
Dodane przez Wilka, w dniu 10.10.2018 r., godz. 09.58
No właśnie, pamiętaj importowany cwaniaku, że stan posiadania w radzie gminy Wyszków wynikły z zarządzania PiSem oraz kampanią wyborczą w 2014 r. wynosi 1 (jeden) radny ten drugi jest przechrztą z konserwatywno-prawicowego komitetu Masz Wóbór. Jest to kompromitacja na skalę Mazowsza i całego kraju. Przyszedłeś tu zwabiony pewną obietnicą i tylko betonujesz swoimi wpisami i pracą ten wyjątkowo nieskuteczny, a wręcz szkodliwy układ. Jak wam nie wypali zawiniesz ogon i tyle cię widzieliśmy. Sam widzisz że twoje argumenty kupy się nie trzymają i mają skutek odwrotny od oczekiwanego.
Gownoburza
Dodane przez Jii umba makkulu, w dniu 10.10.2018 r., godz. 10.20
Przed wyborami zawsze sie opluwaja a po wyborach pluja na nas a wy sie ludziska na to godzicie.nie zgodzcie sie choć z raz
Zapomniał jak...
Dodane przez do Marek Głowacki, w dniu 10.10.2018 r., godz. 10.52
Gdyby nie tacy ludzi jak Pan Panie Głowacki, prawica w Wyszkowie poszłaby do wyborów zjednoczona. Spójrz Pan w lustro. A co do korzystania z przywilejów - jak się ma Głowacki jr. zdaje się... Pański syn zatrudniony chwilę temu jako dyrektor w NBP? Mam nadzieję, że dobrze. Jednym zdaniem, wolę już burmistrza aniżeli pseudoalternatywę w postaci Niby Masz Wybór. P.S. Ważne, że Pańskiej intencje zdążyli już przeczytać posłowie z okręgu. A PiS jest - przypominam - największą wartością tego kraju.
Dodane przez Mamy Wybór., w dniu 10.10.2018 r., godz. 11.26
Niektórzy popisali, żeby udowodnić zwoje teorię i zamilkli, można i tak. Pytają niektórzy czego wy chcecie od tego Nowosielskiego, on jest taki dobry. Odpowiedź dali posłowie, którzy mieli do czynienia z samorządem - uchwalono dwie kadencje w samorządzie po 5 lat i finito. Jesteś dobry to zostajesz starostą, marszałkiem albo posłem, nie to radź sobie sam nieudaczniku. Po drugie z nudów i nieróbstwa władza staje się sitwą i serwuje sobie przywileje. Władza Nowosielskiego jest absolutna i demoralizuje sie absolutnie, niszczy konkurentów jeszcze przed samymi wyborami. Jakie przykłady - to to co zrobili z wyborami na przewodniczącego osiedla, inna sprawa to straszenie osób, które chciałby startować z niezależnych od władzy list ale nie wszystkim to odpowiada i nie chcą mieć konkurencji na swoim terenie. Po kolejne burmistrz i jego towarzycho dają kasę na drogi dla swoich, dają odznaczenia swoim, stanowiska dla swoich wydają kasę stowarzyszeniom swoim. Dlatego są strefy przepychu i zaniedbane tereny przez władzę. Widzimy plakaty i reklamy czyje ? Dlatego czas podziękować im i niech otwierają swoje biznesy. Wtedy zobaczą, że prowadzenie swojej firmy bez koneksji nie jest łatwe i nie będzie tak łatwo atakować , takich co coś robią i utrzymują się na rynku przez kilkanaście albo kilkadziesiąt lat. Pogońmy Nowosielskiego i jego ekipę bo przyssali się okropnie do swoich stołków. Nie zrobimy tego to będziemy się męczyć kolejne 5 lat. Jasiu żadnej wojny nie ma. To ,ze Sobczak z Głowackim prowadzą wojenkę na prawicy od wieków to przestało mieć znaczenie. Jest wielu sensownych ludzi i co wybory przybywa nowych bo mają parasol ochrony, tych starych. Nie ma wśród nich zgrzytów, są najwyżej różne podejścia, kultura polityczna, estetyka czy wrażliwość. Rozchodzą się po wyborach do swoich światów by za rok znowu mobilizować ludzi do poparcia dobrej zmiany.
Dodane przez Obserwator, w dniu 10.10.2018 r., godz. 11.57
Najlepsza Alternatywa Dla Wyszkowa to K.OGRODZIŃSK.
Może za 5 lat
Dodane przez Somianka, w dniu 10.10.2018 r., godz. 12.56
Teraz się nie uda. Za późno. Ale jak się Głowacki i Sobczak odsuną nieco na bok to prawica (realnie na to patrząc pod szyldem PiS) ma szansę na prawdziwe zjednoczenie. Wtedy ta kadencja, która nadchodzi będzie ostatnią Pana Nowosielskiego. Innej drogi nie ma Panowie. Zakopać topór wojenny, wyłonić dobrego kandydata i wygrać.
Dodane przez Wyborca, w dniu 10.10.2018 r., godz. 13.14
A ja mam wybór i z niego skorzystam. Głosowałem na p. Szczerbę w poprzednich kadencjach i się nie zawiodłem. Zawsze przygotowany, wie nad czym głosuje, zabiera głos i "psuje krew" tym którzy przychodzą szybko zagłosować jak każą i pobrać dietę. Jak się komuś nie podoba że nie biega po uroczystościachi nie pokazuje na galach to jego problem. Jak dla mnie radny nie od tego jest. A praca w korporacji to zarzut? Chyba lepiej niż miałby "grzać stołek" w spółce gminnej. Gdyby takich radnych było więcej może ta rada miałaby jakiś sens.
Dodane przez Anonim, w dniu 10.10.2018 r., godz. 13.23
Ja stawiam na Andrzejewskiego z jajami. Wolę go od chowającego się kiepskimi za kobietami Nowosielskiego z wydmuszkami.
do Mamy Wybór
Dodane przez jasio małolat, w dniu 10.10.2018 r., godz. 13.30
to gdzie są ci sensowni ludzie? pokaż mi ich, powiedz którzy to? Czołówka nadaje tempo i rytm. Jeżeli słyszę, że dwa komitety na prawicy zwalczają się i powodem tego jest jakaś tam ambicjonalna wojenka liderów to kompletnie skreślam te komitety i nie biorę ich pod uwagę. Jeżeli ktoś jest sensowny to nie skupia się wokół dwóch takich liderów, bo całą swoją sensowność traci gdyż jest utożsamiany z tymi wrogo nastawionymi liderami, ludzie ich szufladkują i przyklejają im łatkę. Tak jest również w przypadku Pani Runo i Pana Andrzejewskiego.
Dodane przez AWP, w dniu 10.10.2018 r., godz. 14.26
To, że Nowosielski nie ma jeszcze zarzutów, to nie znaczy, że ich nie będzie miał. Przykład w Pułtusku, gdzie tamteszy burmistrz (PSL) został wsadzony do ciupy po kilku latach od przekrętu w inwestycji. Wydaje sie, że działka w centrum Wyszkowa oddana została biznesmenowi ze szkodą dla majątku gminy. Tu widzę pole do popisu dla licznych kandydatów z aspiracjami jak Głowacki, Sobczak, Zaremba, Andrzejewski. Może panowie podrążą temat, bo jak narazie to zajmujecie się panowie samymi sobą. Pokażcie, że potraficie zawalczyć o społeczny interes. Z podwójnym pożytkiem.
Dodane przez Antek, w dniu 10.10.2018 r., godz. 15.23
Śmieszne te wpisy w pbronie Sobczaka, wszystkim dookoła mówi coś innego, manipuluje i oczernia. Skandal jak słyszę co mówi przeważnie do emerytów(sam nim jest), jak przekłamuje prawdę to wstyd i żenada jak można chodzić do kościoła, modlić się a za progiem takie oszczerstwa. Kto taką bronią wojuje od niej ginie, mawia się.
Do Jasio Małolat
Dodane przez WAF, w dniu 10.10.2018 r., godz. 15.39
Runo lider? Czyj? Kto to jest ta Runo? Jakiś konkret?
Nie ma na kogo głosować
Dodane przez do AWP, w dniu 10.10.2018 r., godz. 15.48
Jak patrzę na tę naszą wyszkowską elytę to śmiech mnie ogarnia. Burmistrz nie ma konkurenta. Głowacki, Andrzejewski, czy inni, jak Turek, to porażka. W takim mieście jak Wyszków trzeba postawić na kogoś młodego, spoza układu. Człowieka dynamicznego, z pomysłami i wizją miasta. Patrzę i nie widzę. Dlatego nie pójdę głosować, w dniu wyborów zostanę w domu.
Dodane przez obserwator, w dniu 10.10.2018 r., godz. 16.40
W PiS rządzą Panie Król, Wyszyńska i Bala. Taki Waldemar to sobie może pomarzyć o konfiturkach. One mają dobre stołki, hehe, a on pięść w nos. I skupia agresję wszystkich. Ale patrząc sprawiedliwie to jak widać ostatni honorowy na tym PiSu okręcie. Podziwiam, że chce mu się ciągnąć ten wózek. Ja bym odpuścił. Nic tylko patrzeć jak do tej trójcy dołączy kandydatka Runo. Po wyborach coś trzeba będzie miłego robić.
Jaki Masz Wybór?
Dodane przez Lucyna z Leszczydołów, w dniu 10.10.2018 r., godz. 16.44
Patrzę na ten komitet i zastanawiam się kto podpowiedział im, żeby kandydować. Toż to wstyd i hańba. Każdy tylko nie Andrzejewski. Najpierw przyjaciel Nowosielskiego, a teraz oponent. Lud może ciemny, ale kupić tego nie kupi.
Dodane przez bezpłciowy Szczerba, w dniu 10.10.2018 r., godz. 17.52
Ty się nie zawiodłeś, a ja jak najbardziej. Większość uchwał Adam Szczerba głosuje poprzez "wstrzymuję się". Po to został radnym, żeby podejmować decyzję a nie wstrzymywać się od głosu. Jestem za zmianami budżetowymi lub nie jestem, jestem za przyjęciem realizacji dokumentu lub nie jestem. Co to za głos "nie wiem". I jeszcze czasami publicznie twierdzi, że wstrzymuje się bo nie zdążył zapoznać się z materiałami... że co?
Dodane przez Sprawiedliwość, w dniu 10.10.2018 r., godz. 18.17
Jeśli są dowody na popełnienie przestępstwa przez obecnego Burmistrza , to na co czekają kandydaci na stanowisko BURMISTRZA, zapitalać do prokuratury i skończyć z tym DZIADOSTWEM.
PiS do władzy!
Dodane przez Rihana, w dniu 10.10.2018 r., godz. 21.00
Gdy PiS wygra wybory, pieniądze z rządu pójdą strumieniem na Wyszków. Że jest jak jest, to dlatego, że rządzi Nowosielski. Ani Nowosielski, ani Andrzejewski nie załatwi środków dla Wyszkowa. Wystarczy spojrzeć na to co dzieje się w sąsiednim Łochowie. Burmistrz z PiSu i gmina zmienia się nie do poznania! Dajmy szansę innym. Ale tym, którzy mają realne możliwości, a nie takim co obiecują i nic z tego dla Wyszkowa nie będzie. Wyszków zasługuje na skuteczniejszą władzę!
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 10.10.2018 r., godz. 21.41
Jak PIS przegra to w akcie zemsty nie da pieniędzy, ale jak PIS wygra to Unia też pieniędzy nie da. Co lepsze? Ja głosuję na kandydata niezależnego. Na K. Ogrodzińskiego.
Niech rozkwita nam słoneczko
Dodane przez Wiesiek, w dniu 10.10.2018 r., godz. 21.48
Każdy toczy jakoś wojenkę, chciał by coś powiedzieć o rządach Nowosielskiego o jego przekrętach, ale boi się wychylić bo może sobie nagrabić. Największy przekręt to plac Urzędu Miejskiego przy Galeo i rozbudowa samego goleo . Weszły nowe przepisy o zabezpieczeniu tych obiektów w parkingi i teren zielony, no to kosztem miasta i za pieniądze podatnika taki teren pozyskali , który ma kosztować 10 milionów . Nowosielski to dobry gospodarz, wie komu dać, a komu zabrać- rzygać się chce.
Dodane przez Anonim, w dniu 10.10.2018 r., godz. 22.55
A na ciebie kto zagłosuje Eychler Marek?
Smogorzewski z Legionowa autorytetem wyszkowskiego dziadostwa
Dodane przez TD, w dniu 10.10.2018 r., godz. 23.53
...Panel drugi poświęcony będzie samorządowym politykom publicznym (edukacyjnej, prorodzinnej, mieszkaniowej, planowania przestrzennego, inwestycyjnej, innym) - na ten temat dyskutować będą między innymi: dr Cezary Trutkowski z Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej, dr Radosław Knap – dziekan Wydziału Administracji Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica w Płocku filia w Wyszkowie, Bartłomiej Bodio – poseł na Sejm RP, ROMAN SMOGORZEWSKI – prezydent Legionowa oraz Adam Mróz, zastępca burmistrza Wyszkowa.
Dodane przez Anonim, w dniu 11.10.2018 r., godz. 07.02
Spotkajmy się dziś w bibliotece o 18.00.
do WAF
Dodane przez jasio małolat, w dniu 11.10.2018 r., godz. 07.41
"To ,ze Sobczak z Głowackim prowadzą wojenkę na prawicy od wieków...." reszta to ci "sensowni" podpięci pod starych wyjadaczy;). A kto to jest Runo?, a kto to jest Andrzejewski, Nowosielski, Turek, Ogrodziński? no kim oni mogą być?
do Rihana
Dodane przez jasio małolat, w dniu 11.10.2018 r., godz. 08.00
jaki strumień? jakie pieniądze? o ja głupi jasio, całe życie myślałem, że na pieniądze to trzeba zarobić a to wystarczy być z PIS-u i dojść do władzy;) WOW.... czym jest ta władza, że partia PIS chce za nią tyle płacić;) Kurczę, jak czytam takie teksty jak Rihana, to wydaje mi się, że naprawdę co niektórym codziennie rano ucieka kawałek rozumu razem z porannym "strumieniem" moczu do toalety;)
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 11.10.2018 r., godz. 08.04
Przede wszystkim cieszy mnie żywa dyskusja na naszym forum. To jest potrzebne. Komitet Masz Wybór jest komitetem obywatelskim i cieszy nas obywatelskie zaangażowanie. mam nadzieję, ze ta postawa doprowadzi wreszcie do odrzucenia zdegenerowanego układu i burmistrza administrującego gminą Wyszków już 16 lat. O 16 lat za długo.
Dodane przez Wyszkowskie dziadostwo, w dniu 11.10.2018 r., godz. 08.10
Za tą konferencją ze Smogorzewskim w Wyszkowie i w ogóle kryje się pani, co Smogorzewskiemu kojarzy się z seksem. Sorry, tak panią kojarzę. R.S.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 11.10.2018 r., godz. 08.31
Panie SPYGLASS, generalnie zgadzam się z głównym kierunkiem pańskich ocen. Piszę o tym w moich felietonach już od dawna. Być może nie w tak ostrej formie, ale kierunek ocen podzielam. Wyszków jest źle zarządzany i traci swoje szanse. Przez te 16 lat administrowania Wyszkowem przez p. Nowosielskiego mogło być dużo więcej zrobione w Wyszkowie, a jednocześnie być mniej cuchnących układów i dziwnych decyzji. Jednak nie podzielam niestety poglądu, że nie mogłoby być gorzej. Owszem mogę to sobie wyobrazić pod rządami niejakiego Sobczaka. Wtedy byśmy mieli prawdziwy Meksyk !!! Na szczęście ten człowieczek nie ma i nie miał nigdy odwagi zastartować w wyborach bezpośrednich. Zdaje sobie sprawę z tego, że byłby jedynie pośmiewiskiem i nie miałby żadnych szans.
Dodane przez wyszkowiak, w dniu 11.10.2018 r., godz. 08.35
Nie patrzmy na Łochów patrzmy na Wyszków. Tam idą pieniądze bo jest dobra współpraca burmistrza z marszałek Koc i to otwiera niektóre drzwi szybciej. W Wyszkowie jest koalicja PO-PSL -PO bis( Wspólnota Nowosielskiego) a pieniędzy niewiele z dofinansowania. Drogi wiejskie buduje Struzik w gminach wiejskich a nie na obszarach wiejskich gminy Wyszków. PO ma wice marszałków w województwie mazowieckim a chociaż ktoś wie jak się nazywają, a opozycyjny PiS bardziej blokuje dofinansowania niż je na samorząd pozyskuje. Czy PiS pozyska pieniądze wątpię bo nie ma nawet pomysłu na co pozyskać. Drogi , chodniki to każdy będzie budował, ale ile powstało nowych niewiele. Dziewczyny rządzą w PiS w Wyszkowie? Kolejny żart, startowały i niewiele dokonały. Co do Nowosielskiego - to jest to słaby burmistrz Wyszkowa, każdy to widzi, wygrywa bo ci co mogliby pójść i zagłosować mają to w nosie. Ale do czasu, gdy Wyszków stanie się miastem wymarłym.
Dodane przez Ann, w dniu 11.10.2018 r., godz. 09.02
Smogorzewski, przyjaciel Nowosielskiego, powinien być zaproszony na panel nt. wyższości rasy panów jak oni oraz seksizmu w urzędach miejskich. Czy te wzajemne ciągoty i znajomość są przypadkowa?
Dodane przez obiektywnie, w dniu 11.10.2018 r., godz. 09.43
Wymienione Panie to niech sobie rządzą własnymi d... :) i pilnują synekur, które nie wiadomo za jakie zasługi dla pis w ogóle spadły im z nieba.
Jeszcze jedna kadencja Nowosielskiego i Wyszków wyparuje.
Dodane przez Anonim, w dniu 11.10.2018 r., godz. 10.28
Pierwszą rzeczą jaką należało by zrobić to zmniejszyć wynagrodzenie dla radnych, są tacy co dostają 1200 zł, a są tacy co dostają prawie 3000 zł miesięcznie, uczestniczą w zebraniach czy tez nie. Radny to jest funkcja społeczna i w zupełności wystarczyłaby ustawowa dieta, a nie pobory urzędnicze. Radni na pewno dobrowolnie z tego nie zrezygnują potrzebne jest referendum. a do rady wtedy wejdą ludzie którzy będą myśleli o Wyszkowie. Tak wysokie diety wywindował Nowosielski już w pierwszej swojej kadencji i wszystkich mocno trzyma za mordę. Należy także przypomnieć o zlikwidowanych stołówkach szkolnych i wyparowaniu wyposażenia tych stołówek i maszyn z byłego FSO.
do Anonim
Dodane przez Papa, w dniu 11.10.2018 r., godz. 12.29
Pisz konkretnie, że dziś spotkanie kandydatki Runo i Wargockiej. Wtedy będzie wiadomo czy iść czy nie.
do Marek Głowacki
Dodane przez Wnikliwy Obserwator, w dniu 11.10.2018 r., godz. 14.49
Mareczku, jak się czujesz wiedząc, że powstanie tworu Masz Wybór to nic innego jak rozbicie prawicowego elektoratu i danie kolejnej wygranej Nowosielskiemu? Pewnie doskonale...
Dodane przez Kola, w dniu 11.10.2018 r., godz. 15.14
Panie Głowacki, dość pitolenia i zajmowania sie samymi sobą z Sobczakiem. Czy możemy liczyć na Wasze -MW- zaangażowanie w sprawy konkretne, które interesują mieszkańców? Czy stać Was na skuteczne zajęcie sie sprawą zamiany działki w centrum na tę pod lasem? Nie interesują nas felietony a konkretne poczynania. Wgląd w papiery transakcji, analiza itp. Wszyscy wymyślacie i obiecujecie, co to Wy nie zrobicie jak już tylko dostaniecie sie do rad. Pokażcie już teraz, że można na Was liczyć. Dodam jeszcze, że nie zwracamy się do Sobczaka, bo chyba wszystkim wiadomo dlaczego.
do wyszkowiaka z godz.8.35
Dodane przez Anonim, w dniu 11.10.2018 r., godz. 15.16
piszesz ze w łochowie jest dobra wspołpraca v-ce marszłek senatu Marii Kot z burmistrzem.Zgadza sie bo oboje sa z PiS-u.To dlatego Łochow zyskał ponad 700 mln zł.miasto na tym tylko zyskało.Wyszkow tez zyska duze srodki ale najpierw trzeba zmienic burmistrza.Kto ma szanse zgarnac najwiece od rzadu:oczywiscie Ewa Runo.jest tylko jeden warunek:musi zostac burmistrzem a to raczej niemozliwe.Nowosielski trzyma sie mocno i bedzie rzadzil kolejne 5 lat ze strata dla WYSZKOWA.
Dodane przez MSZ, w dniu 11.10.2018 r., godz. 16.10
Chyba ze mieszkancy pojda po rozum do glowy i dadfza szanse tej Runo a tym samym sobie i miastu na szybszy rozwoj
Do Rihana, wpis 10.10.2018 , godz. 21.00
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 11.10.2018 r., godz. 19.45
Sądzę, że nie ma pani racji. Myślę, że posłowie Prawa i Sprawiedliwości reprezentujący nas w parlamencie są otwarci na dobre pomysły i propozycje. Znam kilku z nich i osobiście podjąłbym się rozmów na ten temat. Oczywiście w przypadku, gdy nasz kandydat Dariusz Andrzejewski zostanie burmistrzem. Mamy liczne kontakty, które pozwalają przypuszczać, że taki pozytywny lobbing mógłby być skuteczny. Oczywiście konieczne byłoby ominięcie hamulcowych w wyszkowskim PiS, ale i to jest możliwe. Przy okazji mam do pani prośbę. Jest pani zwolennikiem Prawa i Sprawiedliwości. Ja również. Jeżeli to jednak oznacza dla pani konieczność oddania głosu na kandydata z list PiS proszę o nieoddawanie głosu na niejakiego Sobczaka. Ten pan nie powinien być nigdzie reprezentantem wyszkowian. Jeżeli potrzebuje pani, żebym temat rozwinął szerzej, to proszę dać znać. Przesyłam pozdrowienia.
do wnikliwego
Dodane przez Wilka, w dniu 11.10.2018 r., godz. 19.56
Zjednoczona prawica pod niby przywdztwem Sobczaka? Wolne żarty sobie robisz. Nowos ma trzy komitety, dlaczego na prawicy ma nie być dwóch? Zresztą widać po kampani, że komitet Masz Wybór lepiej jest zorganizowany. Ciekawszy, bardziej ambitny. Zresztą w poprzednich wyborach uzyskał dwa mandaty przy jednym pisowskim. Jak sobie wyobrażasz podporządkowanie się Sobczakowi, który posuwa się nawet do tego stopnia, że strofuje swoich ludzi, którzy zalajkują coś komuś spoza PiS? Wiemy, ze w PiS nie ma komu działać, pracować, ale też wiemy, ze sam Sobczak sobie na to skutecznie zapracował. Słaba jest ta ich kampania. Widać, że PiS nie pracuje na swoją kandydatkę na burmistrza, bo tak każdy ch.... na swój strój działa. Komitet Głowackiego jest zorganizowany, ułożony a przez to konkretny. Może nie obiecuje budowy drugiego mostu w Wyszkowie, ale bardziej przyziemne rzeczy. Twój komentarz odbieram jako krzyk rozpaczy przed zbliżającym się dniem sądu ostatecznego 21 pażdziernika. Próbujesz zwalać winę na Mareczka za jakieś marzenia o wspólnej liście pod przewodnictwem tego, który we własnym gronie nie cieszy sie już autorytetem i jest przez to sam. Przecież mają go dosyć nawet posłowie z okręgu, którzy od pewnego czasu traktują go jak kulę u nogi. Nie ma pomysłów, nie ma charyzmy, stołki się skończyły i co zostało? Kiedy drużyna tyłuje, zmienia się trenera. jak to nie pomaga do dymisjij podaje się prezes, tu przewodniczący. Titanik tonie, a dwuosobowa orkiestra Genowef i Waldimar gra w najlepsze. Wyszków to wbrew pozorom mała, prowincjonalna mieścinka. Zorientowani doskonale wiedzą co się gdzie dzieje. Osobiście rozumiem postawę ludzi z Masz Wybór, bo jak można się podporządkować komuś, kto nie cieszy się poważaniem nawet wśród swoich ludzi. Atmosfera jest nieciekawa. Dlatego niek kazdy robi swoje. A Waldimar jak się dobrze postara, to może załapie sie na jaką synekurę u Nowosielskiego. Dlaczego nie, za pensję dla Warpasa PiS wyszkowski pozamykał kuchnie w szkołach, pozwalniał kucharki, sprzątaczki i zlikwidował kilka wiejskich szkół. Kto sie w pierś uderzył? Ktoś słyszał przyznanie sie do błędu i przeprosiny? Dobrze, że o całej tej sytuacji wiedzą posłowie, którzy już niedługo będą musieli wyciągnąć wnioski. Inaczej sami za to zapłacą za rok na tym terenie. Wniknij w to dogłębnie obserwatorze.
wróżka
Dodane przez Anonim, w dniu 11.10.2018 r., godz. 20.38
będzie tak: do drugiej tury wejdzie Nowosielski i Runo. W II turze pozostali kandydaci poprą Runo. Mieszkańcy pochwycą nadzieję na zmianę, dobrą zmianę, pójdą do urn i zapanuje w Wyszkowie prawo i sprawiedliwość.
Dodane przez Anonim, w dniu 11.10.2018 r., godz. 21.14
Paniom z PiS na synekurach radzę więcej pokory a mniej zadzierania nosa.
Parking na ul. Leśnej to drogi żart
Dodane przez Krzysiek, w dniu 11.10.2018 r., godz. 21.39
Ten parking na ul. Leśnej to kpina z ludzi dojeżdżających do pracy do Warszawy.
Dodane przez Anonim, w dniu 11.10.2018 r., godz. 21.55
Runo, a ja myslałem, że Waldek zdecyduje się na kandydowanie. Miałby szansę ;)
Dodane przez TD, w dniu 11.10.2018 r., godz. 22.46
Pan Prezydent Legionowa Smogorzewski, przyjaciel i guru Nowosielskiego, pod koniec 2016 roku jako jedyny licytant kupił dom w miejscowości Skierdy koło Jabłonny za cenę 275 tys. zł. Dom został wyceniony przez biegłego na 365 tys. zł. Jeśli chodzi o kobietę – to tutaj mieliśmy do czynienia z dramatem samotnej matki, bodajże wtedy w ciąży, która nie zdołała spłacić kredytu hipotecznego. Do tego dochodzi wątek próby samobójczej. To są ludzie bez skrupułów.
Dodane przez Ć, w dniu 12.10.2018 r., godz. 01.56
Za dwa miesiące Smogorzewski sprzedał ten dom za ok 470 tys. Mam rodzinę w Legionowie i mówią, że teraz ten gość to wstyd i obciach dla całego miasta. W życiu na niego nie zagłosują, a nam w Wyszkowie radzą zrobić to samo z obecnym burmistrzem.
Do Anonim z 21.14
Dodane przez Antek, w dniu 12.10.2018 r., godz. 07.29
A kto niby zadziera nosa? Sobczak biegasz i opowiadasz bzdury o dziewczynach, robisz pod tzw.piórami im a piszesz, że nie mają pokory. Zostawiłeś ich samym sobie a masz pretensje jak łysy do fryzjera.
Dodane przez Kolka, w dniu 12.10.2018 r., godz. 07.41
I co z tych Pańskich licznych kontaktów Głowacki, jak nie można na Ciebie liczyć w zwykłych nurtujących sprawach. Wygląda to tak. Zróbcie ze mnie radnego, a ja będę wam pisał felietony przez kolejne 5 lat. Pierwsze trzy o marszu niepodległości, kolejne o dobrej zmianie. Co z konkretami? Proszę nie chować głowy w piasek, ludzie obserwują.
Dodane przez Wyborca, w dniu 12.10.2018 r., godz. 10.04
Powiem szczerze, że odechciewa się tych wyborów jak czyta się tu wszystkich speców często siedzących już w radach od lat. Do Was wszystkich pasuje tylko jedno zdanie z "Dzień Świra" - "Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!" - macie w nosie wszystkich wyborców, macie w nosie rozwój. Bujacie się i bijecie się między sobą aby tylko i wyłącznie udowodnić coś sobie wzajemnie a nie mieszkańcom. Jeden lepszy od drugiego. Na burmistrza nie ma kandydata i tak jest prawda. Jeden lepszy od drugiego.
Dodane przez Waldek, w dniu 12.10.2018 r., godz. 10.21
Ojcem rozbicia prawicy jest Sobczak, Zaremba i ....... Runo. Ludzie przyzwoici chcąc zjednoczenia pod jednym szyldem nie stawiają drugiej strony przed faktem dokonanym. Połączenie powinno wynikać z poszanowania wszystkich stron i kompromisu. Wspólnych decyzji. Wymieniona trójka sama sobie poukładała klocki i w ewentualnych koalicjantach szukała jedynie zająców do roboty na rzacz wyjętej przez Sobczaka, jak z kapelusza, kandydatki. Ludzie przyzwoici tak nie robią. Są jeszcze inne przyczyny mówiące, że nie warto z Sobczakiem wchodzić w alianse. Teraz przebiera nóżkami i winę za porażkę próbuje zwalić na innych. Gdzie honor?
Dodane przez Synekura, w dniu 12.10.2018 r., godz. 10.46
Och jak bolą ich te synekury Pań :) Tylko jakoś nikt nie interesował się sobiepaństwem PSL i np. Jackiem Bachańskim i synekurą w jednej z agencji, którą stracił bez odprawy.
Dodane przez czesiek, w dniu 12.10.2018 r., godz. 10.54
Andrzejewski ale Cię Głowacki władował na konia. Nie bądź jego popychadłem. Daj sobie spokój. Wyprostuj lepiej swoje sprawy.
Zmiana w PiS?
Dodane przez Lucyna z Leszczydołów, w dniu 12.10.2018 r., godz. 11.25
Oczywiście, że zmiana w PiS jest konieczna. Ale skąd wziąć takich ludzi skoro od wielu lat mamy takie tuzy jak Sobczak, Zaręba, Bala, Wyszynska i Krol. Mnie sie wydaje, ze Runo jest hakims powiewem swieżosci, ale to zdecydiwabie za mało. Potrzeba jeszcze kliku niwych ludzi w ich organizacji. Najlepiej mlodych, z ambicjami. Wtedy PiS bedzie mogl rozdawać karty w Wyszkowie dobierajac wlasciwych koalicjantow. W tym stanie jak widac nie jest to możliwe. Wyszkowski PiS powinien znaleźć lidera, ktory pociagnje za sobą ludzi i ewentualnych kialicjantòw.
Serwilizm aż ślinka cieknie
Dodane przez Sosnowska, w dniu 12.10.2018 r., godz. 11.52
Pani Piórkowska, żenujące jest te zasłanianie się córkami. Gdyby były dojrzalsze, same by się z pani i wujka Piotra powodu zażenowały.
Dodane przez ola, w dniu 12.10.2018 r., godz. 13.25
Co panie Marku Głowacki, milczysz bo nie jesteś w stanie nic konkretnego zrobić dla miasta poza pisaniem felietonów, często o wcale nienajważniejszych dla miasta rzeczach? Jest 13.23, komentarzy nie puszczają, a może już się ustosunkowałeś do tego z 15.14? Też jestem ciekawy.
PiS w Polsce, PiS w Wyszkowie i gdzie jeszcze?
Dodane przez do Wyszkowiaka, w dniu 12.10.2018 r., godz. 13.33
Jeśli ktoś twierdzi, że po 16 latach rządów Nowosielskiego ktoś inny niż PiS może zmienić Wyszków to chyba rozumy postradał. Głowacki z Andrzejewskim myślą, że PiS da im kasę na projekty. Przecież ich nikt z PiS nie przyjmie, no może poza jednym posłem z Ostrołęki, ale to i tak nic nie da. Silny samorząd w Wyszkowie jest nie na rękę obecnym posłom z okręgu, dlatego nie będą wspierać ani Masz Wybór ani PiSu. Dlatego to wasze gadanie czy lepszy MW czy PiS sensu nie ma. Ani jedni ani drudzy nic nie ugrają w Wyszkowie. Dlatego będzie rządził obecny burmistrz. Inna sprawa, że po wyborach na miejscu burmistrza przysunąłbym się do PiSu, bo jak się afery ujawnią to będą większe niż te, których można się będzie niedługo spodziewać w przypadku Andrzejewskiego. Dlatego nie wybierajmy między dżumą a cholerą. Są inni kandydaci, którzy prezentują dobry program i są nieumoczeni.
Brak słów
Dodane przez Kurka Wodna, w dniu 12.10.2018 r., godz. 15.24
Waldinio musi być dumny :D Połowa postów o nim. A jest takie powiedzenie, że nieważne jak mówią, byle nazwiska nie przekręcili. Potem się dziwić, że w cuglach zostaje radnym powiatowym. Tak się tylko zastanawiam jak bardzo Darku i Marku Waldemar nacisnął Wam na odcisk, że tak go zwalczacie. Ja wiem, że brak nominacji na birmistrza z ramienia PiS zrobił swoje, ale bez przesady. Ile można się pastwić :) A nawet jeśli, to robicie Sobczakowi dobrą robotę. I tak to wojenka w opozycji się toczy, a trzeci, którego trzeba by wspólnie usunąć rządzi...
Dodane przez Anonim, w dniu 12.10.2018 r., godz. 15.27
Dla mnie większość spraw w Wyszkowie jest do zmiany. Ten lekceważący stosunek obecnej władzy do ludzi. Taki Turek z PSL przez ponad 3 lata rączka w rączkę działał z władzą a nagle coś mu się odmieniło i biega z braćmi i udaje niezależnego od Nowosielskiego. Niektórzy powtarzają, że ludzie są głupi albo ciemny lud to kupi. Tak miało być w porządku a tu GDDKiA zamknęła wyjazd z ekspresówki. A Nowosielski i spółka jak zwykle zaskoczeni. Czy to na Masz Wybór Głowackiego i Szczerby czy na PiS to i tak będę głosował, bo mam dość tej bylejakości w Wyszkowie.
Dodane przez Wyborczyni, w dniu 12.10.2018 r., godz. 15.28
Idę o zakład, że tusz po wyborach niejaki Dariusz Andrzejewski usłyszy zarzuty... To jest domniemanie graniczące z pewnością. Panie Głowacki, na kiepskiego konia żeś Pan postawił. Mądry PiS, że się pozbył problemu.
Wybory na burmistrza Wyszkowa
Dodane przez Inżynier Mamoń, w dniu 12.10.2018 r., godz. 15.30
II tura - wariant 1: Nowosielski - Andrzejewski; Nowosielski pozostaje burmistrzem, wariant 2: Nowosielski - Runo; Runo nowym burmistrzem. Wybór należy do Państwa ;)
Taaak
Dodane przez do Ola, w dniu 12.10.2018 r., godz. 15.33
Dobrze prawisz Kobieto :)))
Dodane przez Anonim, w dniu 12.10.2018 r., godz. 16.15
co wy piep...rzycie.nikt wam nie da żadnych pieniedzy bez względu na to czy wygra pis czy kto inny.Sieczkę robicie ludziom z mózgu.Jak by faktycznie pis tak miało robić to cbś nie opędzi się od donosów.durnie.
Jeszcze tylko 7 dni do ciszy wyborczej
Dodane przez Zniecierpliwiony, w dniu 12.10.2018 r., godz. 16.38
Ciekawe jak to się wszystko ułoży... :)))
Inteligent Wyszkowski
Dodane przez Do Aninim, w dniu 12.10.2018 r., godz. 20.36
Nie obrażaj nas od durniów, bo to świadczy i braku Twojej inteligencji. Rząd daje kasę na projekty tak? Rząd jest z PiSu tak? A o CBŚ i jego kompetencjach to Ty wiesz tyle, ile Ci mama powiedziała. W Urzędzie Wojewódzkim leży ponad 1000 wniosków o dofinansowanie i to Wojewoda decyduje, ktore sfinansowac. Jego dobra wola. I nikomu nic do tego. Dlatego ważne kto dzieli. A o PARPie słyszałeś? Pewnie też nie. Spytaj mamy. Podpowie.
Zdjęcie zmnieńcie na czolowce
Dodane przez AntyRedaktor, w dniu 12.10.2018 r., godz. 20.37
Niedobrze sie już robi jak się patrzy
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 13.10.2018 r., godz. 07.28
Taka jest rzeczywistość, że dopiero będąc u władzy można dokonywać realnych zmian. Zarówno działanie w opozycji , jak i w charakterze felietonisty umożliwia jedynie zwracanie uwagi na problemy i jedynie wówczas, kiedy to staje się zbyt dokuczliwe dla władzy dochodzi do zmian. Tak było w przypadku stadionu w centrum miasta, który pan burmistrz Nowosielski chciał zrównać z ziemią i postawić w tym miejscu bloki. Jak wszyscy wiemy obiecywał w poprzedniej kampanii budowę nowego stadionu przy cmentarzu komunalnym. Czy ktoś go widział ?
Nieruchomość do dzierżawy (ul. Poniatowskiego) z dnia 12.10.2018
Dodane przez Anonim, w dniu 13.10.2018 r., godz. 10.43
Nieruchomość do dzierżawy (ul. Poniatowskiego)... "część działki nr 4938 położonej w Wyszkowie przy ul. Józefa Poniatowskiego. Masz Wybór, czy możecie to sprawdzić, bo googl pokazuje, że chodzi o ok Baśniowej. Pytanie" czy chodzi o dojazd, parking czy ogrodzenie? Podpowiedź zerknijcie na geoportal topo, gdzie położona i jak jest działka 4938. Panie Marku Głowacki masz pole do wykazania. życzę odwagi.
Do Anonim z 10.43
Dodane przez Antek, w dniu 13.10.2018 r., godz. 12.47
A dlaczego tego tematu nie podejmie drugi komitet prawicowy z kandydatką Runo?
Dodane przez Anonim, w dniu 13.10.2018 r., godz. 17.04
Bo ty Antek jesteś lepszy.
Dodane przez Anonim, w dniu 13.10.2018 r., godz. 22.00
A co wyszkowski PiS w ogóle porusza, poza pilnowaniem swoich małych i większych korytek?
Dodane przez Kola, w dniu 13.10.2018 r., godz. 22.38
Dziękuje, ale czy to wszystko, co ma pan do powiedzenia. Pisałem o konkretnej sprawie, którą ktoś mógłby pociągnąc ale widzę, że to małointeresujący dla pana temat. Chwamy głowy w piasek.
Dodane przez Kola, w dniu 13.10.2018 r., godz. 22.38
Dziękuje, ale czy to wszystko, co ma pan do powiedzenia. Pisałem o konkretnej sprawie, którą ktoś mógłby pociągnąc ale widzę, że to małointeresujący dla pana temat. Chwamy głowy w piasek.
Dodane przez Anonim, w dniu 14.10.2018 r., godz. 09.52
Pnie Głowacki kolega Kola zadał pytanie. Wypadałoby odpowiedzieć.
Dodane przez Kola, w dniu 14.10.2018 r., godz. 10.06
Jak pan, jako opozycjonista z tak wielkimi zasługami, doceniony przez prezydenta mówi, że "działanie w opozycji, jak i w charakterze felietonisty umożliwia jedynie zwracanie uwagi na problemy..." i skoro takie "zwracanie uwagi", to jedyna aktywność tak doświadczonego opozycjonisty, to ja już się chyba domyślam, że również na tym polegała pańska opozycyjność w latach studenckich, którą się pan tak chełpi. Nie można nie docenić pańskich zasług, ale żeby jedynie "zwracać uwagę", wcale nie trzeba pchać się i być radnym.
Dodane przez Anonim, w dniu 14.10.2018 r., godz. 10.48
Panie Kola, wszystko we właściwym czasie. Nie może pan w czasie kampanii liczyć, że zaraz wszyscy się rzucą i będą przeglądać to co jest albo, że Nowos będzie transparentny i wszystko wyłoży na stół. Przewodniczącym komisji rewizyjnej jest człowiek Nowosa, ostatecznie przewodniczącym żadnej komisji nie jest nikt z opozycji. Nawet w Sejmie, gdzie się żrą to opozycja ma odpowiednią liczbę przewodniczących komisji. Zobaczymy, czy taka korzystna zamiana nie była stosowana w innych przypadkach. Spokojnie dajcie władzę opozycyjnym komitetom Masz Wybór, Komitetowi Ogrodzińskiego lub nawet PiS bo nieraz ma przebłyski, to będzie szansa na wyjaśnienie nurtujących mieszkańców spraw równolegle z dobrym rządzeniem naszym miastem. Bo zbyt wiele złych informacji dla mieszkańców Wyszkowa. od strony Ostrowi otwierają ekspresówkę S-8 do Poręby a u nas zamyka się zjazd w Turzynie. A gdzie gospodarz Nowosielski ? Pewnie zajmuje się promocją swojej osoby.
Dodane przez Anonim, w dniu 14.10.2018 r., godz. 13.20
Chcem, ale nie mogem-- z kąd to znamy?
Dodane przez Kola, w dniu 14.10.2018 r., godz. 13.58
Czyli, najpierw nas wybierzcie, a my potem, spokojnie będziemy się zajmować nurtującymi mieszkańców sprawami. Tu nie potrzeba członków komisji a nawet radnych, żeby się tymi sprawami zająć.
Dodane przez Anonim, w dniu 14.10.2018 r., godz. 14.05
Co pan robił przez cztery ostatnie lata, dziwnych spraw w urzędzie jest wiele. Może przez waszą bierność, dziś w czasie kampani, jest tak wam ciężko. Nie wystarczy obudzić się na dwa miesiące przed wyborami.
Ale o co chodzi?
Dodane przez Obrotny, w dniu 14.10.2018 r., godz. 16.46
O co tyle krzyku? Łubu dubu niech żyje godpodarz naszego klubu. Niech żyje nam. A czy ro bedzie nowy gospodarz czy gospodyni wszystko jedno. Ułożę się z każdym.
Dodane przez Antek, w dniu 14.10.2018 r., godz. 17.19
No nie, niezłe parcie ma kandydatka do powiatu z nr 3 niejaka T. Cz. z PiS, trochę to niesmacznie wygląda, że na wózkach pod kościołami rozdają ulotki. Wstyd.
Dodane przez Aga, w dniu 14.10.2018 r., godz. 23.22
Ale przebija starą wyjadaczkę bez sukcesów na swoim koncie niejaką I.W z nr 2. Nikt nie pomyślał o aktywizacji niepełnosprawnych, którzy Pani T.Cz. wiele zawdzięczają. Kto cokolwiek zawdziecza I.W. ?
Wszystkie chwyty dozwolone
Dodane przez Lama, w dniu 15.10.2018 r., godz. 01.09
Jak widać, można i tak. Tyle, ze za 5 dni koniec tego międlenia. Burmistrz zostanie po raz 5 burmistrzem, a PiS z MW będą się dalej kłócić kto lepszy. Jedni warci drugich. Jak się nie potrafią dogadać to niech teraz 5 lat w opozycji siedzą. Może jak minie 5 lat to się obudzą. Oczywiście z naciskiem na może. Tymczasem to przykładają sobie pięć, sorry... pięść do nosa. A że 5tka to ładna cyfra, egzamin na 5 zda nasz burmistrz. A Masz Wybór i PiS kolegialnie (że mi to słowo przeszło przez głowę) zaliczą 2ję. Bo gdzie 2óch się bije, tam burmistrz korzysta. Sayonara :)
Dodane przez Wąska, w dniu 15.10.2018 r., godz. 03.00
Antku :) chyba zazdrościsz popierającego Panią Teresę, za jej dobre serce, zaplecza, które w ten sposób chciało Jej pomóc. P.s. co Cię tak zażenowało, to że niepełnosprawni na wózkach, czy to że pod kościołem? Przecież nie tylko PiS lubi rozdawać ulotki i wieszać banery pod kościołami. Kim Ty jesteś, że odmawiasz niepełnosprawnym tego rodzaju obywatelskiej aktywności i przydatności? Sam się powinieneś wstydzić swojej dyskryminacyjnej postawy. A co by było gdyby PiS wystawił kandydata na wózku? zapewne też powiedziałbyś, że to niesmacznie wygląda. Teraz to ja wstydzę się za Ciebie.
Dodane przez Niepełnosprawny, w dniu 15.10.2018 r., godz. 07.56
Trzymamy kciuki za Panią Czajkowską i jej wyborcze powodzenie. To nowa jakość w PiS.
Dodane przez Ula, w dniu 15.10.2018 r., godz. 08.32
Nowosielski zupełnie zignorował niepełnosprawnych, to teraz wysługuje się niejakimi Antkami aby deprecjonować zaangażowanie Teresy Czajkowskiej z PiS. Sztabowcy balonika dali ciała kolejny raz, a Antek... szkoda słów. Czajkowska ma mój głos.
KWW MASZ WYBÓR.
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 15.10.2018 r., godz. 08.33
Panią Teresę Czajkowską popieram i będę na nią głosował, bo komitet KWW MASZ WYBÓR nie wystawia listy do powiatu. Z tego co wiem nie należy do PiS. Komitet KWW MASZ WYBÓR wystawia listy kandydatów do Rady Miejskiej w Wyszkowie. Nasz komitet nie rywalizuje z komitetem PiS bo jesteśmy jako KWW MASZ WYBÓR komitetem lokalnym, bezpartyjnym, przedstawiającym rozwiązania dla Gminy Wyszków. :)
Dodane przez Anonim, w dniu 15.10.2018 r., godz. 09.14
Antoś zorganizuj jakiś mecz, bieg lub inny rodzaj aktywności fizycznej ze zbiórką na rzecz osób niepełnosprawnych. Może tym razem datek będzie większy niż 400 zł. Będą tobie i twojemu komitetowi wdzięczni ha ha ha.
Dobrze powiedziane
Dodane przez Ryszard Lwie Serce, w dniu 15.10.2018 r., godz. 09.32
Jednym słowem - szacunek
Dodane przez mol, w dniu 15.10.2018 r., godz. 10.07
Cicho coś o spotkaniu PiS w bibliotece
Do Grzegorz Gajewski
Dodane przez Anonim, w dniu 15.10.2018 r., godz. 14.00
Niestety jak masz takie informacje od pami kandydatki to Ciebie oszukała, należy do PiS od początku roku.
Do Grzegorz Gajewski
Dodane przez Anonim, w dniu 15.10.2018 r., godz. 14.01
Niestety jak masz takie informacje od pami kandydatki to Ciebie oszukała, należy do PiS od początku roku.
Przenosimy się pod inny artykuł
Dodane przez Obserwator, w dniu 15.10.2018 r., godz. 15.39
Dokładnie "Plan dla ul. Daszyńskiego" ;)
Dodane przez Sylwia Sylwia, w dniu 15.10.2018 r., godz. 20.18
Teresa Czajkowska i Iwona Wyszyńska. Osoby, które warto poprzeć.
Nie ma PiSu w bibliotece nie ma Wita Stwosza
Dodane przez Cichosza, w dniu 15.10.2018 r., godz. 21.20
I tyle apropos spotkania.
Spotkanie w bibliotece i parasol ochronny nad Sobczakiem
Dodane przez :), w dniu 16.10.2018 r., godz. 14.01
Taka nasza medialna rzeczywistość i rzetelność dziennikarska z misją :)
Dodane przez Anonim, w dniu 16.10.2018 r., godz. 16.26
To Sobczak pokazał redakcji, gdzie ją ma. Ze zbiorowym ogłoszeniem poleciał do konkurencji. Tyle z waszego parasola :)))
do Sylwia Sylwia
Dodane przez Roman Obserwator, w dniu 16.10.2018 r., godz. 21.14
Chyba jedna na drugą zagłosuje i finito! Nie ma to, jak autoprezentacja Czajkowskiej, a focia po mega liftingu? O roznoszeniu ulotek przy wykorzystywaniu podopiecznych nie wspomnę... Brawo dla tej kreatywnej katoliczki i oby nikt na nią nie zagłosował!
Dodane przez lipa, w dniu 17.10.2018 r., godz. 07.54
Roman Obserwato to Dobry obserwator gratuluję i pozdrawiam
Himalaje nienawiści
Dodane przez Pełnosprawny co wózek pcha, w dniu 17.10.2018 r., godz. 09.41
O, dlatego właśnie Idzkiewicz z Sitna dała Sobczakowi kosza i Bierzuńska i Osik i wiele innych osób. Jego nienawiść do wszystkich, któtórzy przerastają go choć o centymetr jest wielka jak Himalaje. komu Pani Teresa Czajkowska zagraża? Pomyślmy... Sobczakowi! A to, że aktywizuje niepełnosprawnych to również punkt dla niej. I wy towarzyszu Sobczak aktywizujcie wszystkich co się da. Ojej, nie masz pan chętnych, zostałeś sam? Mieć władzę w PiS i zostać sam. O czym to świadczy? Non stop, lansujesz sie pan po różnych sanatoriach, na litość bierzesz po zabiegach i operacjach. Jak jesteś słaby, to siedź na dupie i o zdrowie dbaj. Ludzie słabych wychuwaja instynktownie, dlatego przegrasz.
Dodane przez Lampucera zazdrośnica, w dniu 17.10.2018 r., godz. 11.21
Ciekawa czy się szprycuje botoksem jak ta no tego, co tam tak gwiazdorzy?
Uwaga! Akcja! Pomóżmy zwrócić Sobczaka Rodzinie!
Dodane przez LipaLi, w dniu 17.10.2018 r., godz. 11.55
Chłopie, skończ już z tą PO-lityką, pomóż zmęczonej żonie i jeszcze lepiej zajmij się dzieckiem.
Do Uwaga...
Dodane przez Antek, w dniu 18.10.2018 r., godz. 21.24
Brawo!
Do Grzegorza Gajewskiego
Dodane przez Anonim, w dniu 19.10.2018 r., godz. 00.32
Pani Teresa Czajkowska od kilku tygodni należy do lokalnych struktur PiS-u. Na tym forum często pojawiają się wpisy i komentarze zachęcające do głosowania na Teresę Czajkowską, jednocześnie w tych samych wpisach jest widoczna nawalanka w innych kandydatów z list Prawa i Sprawiedliwości. Są atakowane czy to Bala, czy to Wyszyńska czy sam Sobczak. Ktoś anonimowo wmawia nam że Karłowicz, Powierża czy Bloch są ok, a pozostali są be. Otóż pan Karłowicz - jeśli autor tych wpisów uważa że jest to jakiś zasłużony działacz PiSu, to proponuję wsiąść na rower i pojechać w kierunku mostu, tam zawrócić na rondzie i przyjrzeć się z bliska banerom po lewej stronie. Jest tam napisane jak byk, że to kandydat BEZPARTYJNY. Powierża też nie jest członkiem PiSu, może kiedyś był, co do pani Bloch to nie mam wiedzy. Tak czy inaczej jestem zniesmaczony tą nawalanką i przekonywaniem, że Czajkowska jest lepsza niż ten czy tamten.
Dodane przez Anna, w dniu 19.10.2018 r., godz. 20.20
Mówcie sobie co chcecie a ja, moja rodzina i przyjaciele zagłosujemy na Panią Teresę Hannę Czajkowską. To jedyna osoba warta poparcia. Zawsze kompetentna, sercem oddana nie tylko niepełnosprawnym, i z jakim rodowodem! Ludzie, zwróćcie uwagę na rodziny z jakich wasi kandydaci pochodzą, na to, czy rozumieją politykę. To, że są waszymi sąsiadami, kolegami nie znaczy, że powalczą o dobro naszej małej ojczyzny.
Dodane przez nn, w dniu 19.10.2018 r., godz. 21.02
Zwróćcie też uwagę, jakie stosują metody podczas kampanii, np. Teresa Hanna?
Dodane przez Kasia, w dniu 19.10.2018 r., godz. 21.17
A ja głosuję na ludzi, którzy są skromni, uczciwi, a nie którzy wiszą na każdym słupie albo ich wartość stanowi jedynie wielkość plakatu.
do Roman Obserwator
Dodane przez Radio RMF, w dniu 19.10.2018 r., godz. 21.37
focia po mega liftingu, a ty po mega botoksie, czy naturalnie jesteś zawsze taka spuchnięta?

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl