Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 17 czerwca 2019 r., imieniny Adolfa, Laury

Konwencja wyborcza PiS

(Zam: 26.09.2018 r., godz. 11.48)

Należę do partii, która wprowadziła dobrą zmianę. Polakom zaczęło się żyć lżej, rodziny zaczęły żyć godnie, polska gospodarka stała się konkurencyjna. Dobrą zmianę możemy wprowadzić również tu w Wyszkowie - podkreśliła kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Ewa Runo. Głos zabrała na konwencji wyborczej lokalnych struktur partii, która odbyła się 24 września w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik”.

Wśród gości konwencji byli m.in. posłowie Marek Zagórski i Krystyna Pawłowicz, wicekurator oświaty Dorota Skrzypek, dyrektor oddziału regionalnego KRUS Joanna Bala, wiceprezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Anna Król, członkowie, sympatycy partii, mieszkańcy. Spotkanie poprowadził Paweł Runo - prywatnie syn kandydatki PiS na burmistrza. Ewa Runo zaprezentowała swój program.
- Moje życie, praca związane są z gminą Wyszków. Tu założyłam rodzinę, rozwijałam się zawodowo, naukowo. Chciałabym, by gmina Wyszków była miejscem, w którym żyje się bezpiecznie, wygodnie, miło, tanio - stwierdziła. - Chciałabym, by ludzie tu żyjący czuli wspólnotę lokalną, mieli oparcie we władzach samorządowych, które będą słuchały oczekiwań i zaspokajały potrzeby. Chciałabym, by administracja była dla ludzi przyjazna, by idąc do urzędu wychodzili z załatwioną sprawą. To troska o przyszłość naszych dzieci, mojego syna skłoniła mnie do kandydowania. Należę do partii, która wprowadziła dobrą zmianę. Polakom zaczęło się żyć lżej, rodziny zaczęły żyć godnie, polska gospodarka stała się konkurencyjna. Dobrą zmianę możemy wprowadzić również tu w Wyszkowie. Mogę to zrobić ja i kandydaci na radnych. Pokażemy, że niemożliwe jest możliwe, jak marzenia przekuwać w rzeczywistość.
Ewa Runo podkreślała, że zależy jej na zrównoważonym rozwoju wszystkich grup społecznych.
- Jesteśmy po to, by wykorzystać to, co rząd nam daje, by dzięki temu ludziom żyło się lżej, bezpiecznie, by mieli pracę na miejscu, nie musieli za nią jeździć do Warszawy. Nieprawda, że młodzi ludzi lubią tam pracować, oni tam jadą za chlebem. Oni chcą pracować w Wyszkowie, wracać do domu o 16.00 i wychowywać dzieci - podkreślała kandydatka. - Drużyna PiS-u jest gwarancją tego, że będziemy współpracować z rządem, wykorzystamy to, co rząd nam oferuje. Głosując na dobrą z zmianę w Wyszkowie, głosujecie nie tylko na nas, ale dla samych siebie, na dobrą przyszłość dla naszych dzieci. Nasz program daje możliwości rozwoju w Wyszkowie.
Przedstawicielka PiS-u deklarowała organizację cyklicznych konsultacji społecznych, odbywających się także za pośrednictwem internetu. Obiecała uruchomienie budżetu obywatelskiego (3 proc. budżetu inwestycyjnego gminy), wdrożenie lokalnej inicjatywy uchwałodawczej (jest przewidziana w ustawie o samorządzie gminnym), rejestru wykonawców inwestycji gminnych, poprawienie i rozszerzenie usług elektronicznych, poszerzenie współpracy z organizacjami pozarządowymi. Zadeklarowała chęć budowy mieszkań socjalnych, wykorzystania programu Mieszkanie Plus, tworzenia większej ilości miejsc w żłobkach i przedszkolach, organizacji bezpłatnych badań i akcji profilaktycznych dla dzieci i dorosłych.
- Utworzymy dom seniora, dzięki któremu zwiększymy dostępność do kultury, rehabilitacji, form spędzania wolnego czasu. Będziemy wspierać niepełnosprawnych przez likwidację barier, utworzenie centrum z dostępem do rehabilitacji, rewalidacji. Zapewnimy opiekę wytchnieniową, mieszkania treningowe dla niepełnosprawnych - wyliczała.
W planach ma obniżenie cen za odpady komunalne, wprowadzenie bezpłatnej komunikacji dla dzieci i seniorów, przeznaczenie większych kwot na organizacje kół zainteresowań dla dzieci.
- Zachowamy obecną sieć szkół i zmodernizujemy infrastrukturę - zaznaczyła.
W jej programie znalazła się „racjonalizacja obwodów szkolnych” w celu równomiernego wykorzystania szkolnej bazy lokalowej, przywrócenie kuchni i personelu sprzątającego do szkół. Ewa Runo uważa, że większe środki powinny być przeznaczone na dodatki motywacyjne dla nauczycieli, którzy stosują innowacje pedagogiczne. Kandydatka widzi możliwość rozwoju kultury i sportu poprzez zagospodarowanie terenów PKP, wyremontowanie starego dworca i udostępnienie go niekomercyjnym twórcom. Zapowiada remont i budowę nowych obiektów sportowych przy szkołach, zwiększenie dostępności pływalni poprzez obniżenie cen za wstęp. Chce rozwinąć istniejące i stworzyć kolejne świetlice na wsiach. Kolejne punkty jej programu to modernizacja stadionu, budowanie plenerowych stref aktywności, wykorzystanie parku i terenu nad rzeką na potrzeby kultury i rekreacji, budowa amfiteatru i stałej infrastruktury na plaży.
Ewa Runo chce uporządkowania miasta pod względem urbanistycznym, uchwalenia precyzyjnego miejscowego planu zagospodarowania, zatrudnienia miejskiego urbanisty. Zapowiada przemyślanie nasadzenia zieleni miejskiej i jej pielęgnowanie. Chce zbudować centrum sportów ze środków Ministerstwa Sportu. Deklaruje opracowanie wieloletniego planu inwestycji komunalnych.
- Wiele miejscowości nie ma kanalizacji, brakuje instalacji gazowych. Potrzebne jest rozwijanie programu budowy ścieżek rowerowych, rewitalizacja obszarów dworca. odbudowanie połączenia kolejowego z Warszawą. Niezbędna jest budowa miejsc parkingowych, chodników, dróg, które muszą powstawać równomiernie - nie tam, gdzie radny sobie lepiej radzi, ale tam, gdzie jest potrzebne.
Jako burmistrz Ewa Runo chce korzystać z finansowania w systemie partnerstwa publiczno-prywatnego.
W jej programie znalazło się też oświetlenie ulic, wymiana oświetlenia na ledowe, doświetlenie przejść dla pieszych, rozbudowa monitoringu, działania na rzecz rozładowania natężenia ruchu na drodze krajowej nr 62. Uważa, że należy wesprzeć gminę Somianka w budowie mostu (realizowanego w ramach rządowego programu „Mosty dla Regionów”). Kandydatka uważa, że potrzebna jest sygnalizacja świetlna na ul. Kościuszki. Planuje wspierać przedsiębiorczość, utworzyć dogodne warunki dla inwestorów.
- Powołamy radę gospodarczą z przedstawicieli przedsiębiorców, którzy będą w niej pracowali społecznie - zadeklarowała.
Obiecała obniżenie podatków „od nieruchomości i od działalności gospodarczej”, wsparcie małych producentów rolnych przez umożliwienie sprzedaży produktów, rewitalizację targowiska przy ul. Dworcowej.
- To wszystko pozwoli na równomierny rozwój, wzrost aktywności społecznej, gospodarczej, wzrost liczby mieszkańców, poprawę satysfakcji z życia i pracy w Wyszkowie. Osiągniemy to tylko wtedy, kiedy wsłuchamy się w głos mieszkańców i uwzględnimy go w swoich działaniach. Apeluję do wszystkich mieszkańców o aktywny udział w wyborach. Od was zależy jak nasza gmina będzie się zmieniać - apelowała Ewa Runo.
Głos zabrała także m.in. kandydująca do sejmiku województwa Joanna Bala.
- Idziemy do wyborów ze wspaniałą drużyną na czele z Ewą Runo. Nasze hasło to „Dotrzymaliśmy słowa w rządzie, dotrzymamy w samorządzie” - zaznaczyła. - Istotna jest współpraca na każdym szczeblu samorządu począwszy od województwa kończąc na samorządzie gminnym. Jeśli oddacie głosy na naszych kandydatów, w tym na mnie, możecie mieć pewność, że słuchamy ludzi i ich potrzeby będziemy realizować - dodała. - Pani Ewa Runo przestawiła dobry program wyborczy, kompatybilny z programem rządu PiS. Tylko współpraca na wszystkich szczeblach władzy może dać nam sukces. Apeluję idźcie 21 października na wybory, oddajcie swój głos w pełni przekonani, że chcecie, by było lepiej.
W trakcie konwencji PiS zaprezentował swoich kandydatów do Rady Miejskiej, Rady Powiatu. Spotkanie było połączone z koncertem Lech Makowieckiego.
J.P.
Komentarze

Dodane przez xyz, w dniu 26.09.2018 r., godz. 12.49
Nie konwencja pis tylko zjazd PZPR
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 26.09.2018 r., godz. 15.15
Od dawna twierdzę, że największym przekrętem PZPR było założenie partii PIS i przejęcie władzy jako prawica.
Dodane przez Anonim, w dniu 26.09.2018 r., godz. 18.49
Psychol zwiał z psychiatryka.
Dodane przez putin, w dniu 26.09.2018 r., godz. 19.25
PIS. to jedyna polska partia. kochamy PIS..............................
Dodane przez Zenek, w dniu 26.09.2018 r., godz. 23.43
A sałatkę serwowali, czy coś innego żarli? Waldka schowali, jak Kaczyńskiego w 2015.
co zrobili
Dodane przez widzacy, w dniu 27.09.2018 r., godz. 08.47
Super kolejne spotkanie kolejne poklepywanie się po pleckach kolejne obiecanki, ale zaraz zaraz, Wasza partia rządzi już trochę i mieliście okazje się wykazać zapraszaliście swoich góro na spotkania Pana Czarneckiego, Kowalczyka i Czartoryskiego no i żeby nie pominąć Panią Pawłowicz. Dodatkowo macie ludzi w KRUS i NFOSiGW no ni niech mi ktoś z Was powie co zrobiliście przez ten czas, poza zajęciem dobrych stołków, dla mieszkańców powiatu czy choćby jednej z gminy - tylko nie wszyscy na raz. A tak myślałem właśnie nic !!!
Dodane przez zielony, w dniu 27.09.2018 r., godz. 10.51
Jaki wyborca taki radny. Nie chcę mieć twarzy Waldemara więc nie głosuję na wyszkowski PiS.
Dodane przez anonim, w dniu 27.09.2018 r., godz. 11.06
Sala w połowie pusta. Słaba ta drużyna Pani kandydatki PIS. Czyżby takie nikłe zainteresowanie oznacza taki sam wynik? Nie widać też entuzjazmu w samej tak zwanej drużynie. Jaki lider taka atmosfera.
Dodane przez Anonim, w dniu 27.09.2018 r., godz. 14.47
PiS jako jedna z dwóch partii z terenu Wyszkowa idzie pod własnym szyldem. Pozostali pochowali się pod komitetami. Przykład? co trzy komitety to nie jeden. no i salę się wypełni. i kasy więcej na reklamę wyborczą... itp. Ale czy to uczciwe? Ocenią wyborcy. Nie liczy się ilość ludzi w drużynie, ale ich poziom i kompetencje!!!! - anominie 11,06
Dodane przez ,,,, w dniu 27.09.2018 r., godz. 15.12
panie Łazarczyk który to już raz pan statuje, chyba wszystkie komitety pan obleciał. czas się wycofać.
do anonima z 11.06
Dodane przez Anonim, w dniu 27.09.2018 r., godz. 15.13
"sala w połowie pusta"- słowa przeciwnika, obiektywnym okiem tylko kilkanaście miejsc pustych. Burmistrz dopiero przy trzech komitetach prawie, prawie zapełnił salę. I jakby niektórzy nie byli jego podwładnymi i nie musieli przyjść to wątpię aby nie była "sala w połowie pusta". Jaki lider taka drużyna - powtarzaj to sobie częściej, może zobaczysz jakim jesteś człowiekiem.
do 26.09.2018, godz. 18.49
Dodane przez Josek, w dniu 27.09.2018 r., godz. 17.51
i wylądował na liście Ogrodzińskiego. Komitet seledynowych bzików - czy co !!!!
Entuzjazm
Dodane przez xxx, w dniu 27.09.2018 r., godz. 19.22
Ci Państwo juz mają mandaty w ręku, ich entuzjazm powala, twarze znane, to i wygrana pewna... kandydatka jaka charyzmatyczna, no cyrk na kółkach. Cały czas się zastanawiam, czy ekipa prezesa pis wie, co się dzieje w naszym mieście, czy zna deal kandydatki zecswoim szefem w urzędzie? Tylko niedojda intelektualna da się nabrać na rzekomą walkę wyborczą. Od samego początku to ustawka, kiedyś wspomniałem, że najpierw panią wsadzili na dyrektora upadającej szkoły, a już był plan, żeby stanęła w wyborach. A wywiad na tubie pokazał butę, jak to się znudziła pani praca w ośrodku i zapragnęła zostać dyrektorem
Dodane przez pisior, w dniu 27.09.2018 r., godz. 19.49
Jak burmistrz nie potrafi zachować się przyzwoicie to powinien skończyć jak Zdanowska.
Dodane przez duży jasio, w dniu 27.09.2018 r., godz. 21.04
Państwo Osikowie polecam pracę nad kampanią szanownego kandydata Bogdana, bo niestety odlatujecie w złą stronę. Z listy KWW Masz Wybór z okręgu nr 3 wejdzie niestety jeden kandydat i musicie wyprzedzić swojego kandydata na burmistrza, byłego prezesa. Po dwa mandaty wprowadzą zapewne komitety obecnego burmistrza. Do pracy w terenie! Szybciej, sprawniej, mądrzej!
Dodane przez Anonim, w dniu 28.09.2018 r., godz. 06.45
Ależ to żałosny widok. Przyszli radni bezradni tryskają entuzjazmem, kandydatka pewna wygranej, bo nawet jeśli przegra, to ma już lepszy stołek zapewniony. Dziwi brak pokory, przecież tu nie będzie awansu jak ma dyrektora, gdzie w teczce przynieśli jak za komuny. Czy pomoże obecność Pawłowiczowej, takiej prawej i sprawiedliwej, która firmuje to, co się tu dzieje? A gdzie jest pan kolejarz? Nie dali mu głosu? By zabłysnął intelektem! Choć popieram PiS krajowy, to na wyszkowską żałosną ferajnę pisowską głosu nie oddam.
Dodane przez M I B, w dniu 28.09.2018 r., godz. 10.26
Taki jest plan żeby wszedł kto ma wejść niech Cię Edzia głowa o to nie boli.
Dodane przez Anonim, w dniu 28.09.2018 r., godz. 11.35
do Anonima 06.45 - siejesz dezinformację, twoim celem jest zniechęcenie do PiS wyszkowskiego. Zgaduję z którego jesteś komitetu.
Gratulacje
Dodane przez widzacy, w dniu 28.09.2018 r., godz. 12.59
Patrząc na działalność wyszkowskiego PISu już dziś gratuluje Panu Burmistrzowi za piękne rozegranie wyborów trzy komitety pracujące na jego wygraną, śmiem twierdzić że na 100% zapewnia mu nadal stanowisko burmistrza bo przeciwnicy bez szans, a do tego patrząc na kontr kandydatów do rady powiatu także i władze w powiecie jeśli nie samodzielną to z jakimś drobnym układem pewnie z PSL. A co do narzekań na takie zachowanie ze strony burmistrza (3 komitety) trzeba myśleć i działać strategicznie działacze PIS bo liczy się wynik wyborów, a wy nic dotychczas nie zrobiliście dla powiatu czy gmin i myślicie że popłyniecie na fali poparcia PIS w kraju - noto sie zdziwicie żaden z waszych kandydatów nie ma szans w gminach a w powiecie czytaj wyżej. Pozdrawiam
do Anonim z 11.45
Dodane przez Anonim, w dniu 28.09.2018 r., godz. 18.51
Czekam na konkrety, co w moim poście jest dezinformacją? Powtórzę: popieram PiS, ale nie wyszkowski, powiem nieskromnie, że inteligencja mi nie pozwala wierzyć w rzekomą zmianę
Dodane przez Anonim, w dniu 29.09.2018 r., godz. 06.00
Jest już pierwszy baner wyborczy. Na ulicy Sowińskiego przy fontannie ,gdzie zwykle wiesza swoje banery gmina rozwiesił się Waldemar Sobczak.Przypadek czy układ PIS -Nowosielski ?
Kępka miszczu
Dodane przez Tom, w dniu 29.09.2018 r., godz. 06.53
Kępka były korwinista, później kukizowiec, kolejno startował od lewicowego Jerzego Osęki, teraz w PiSie. Moja prognoza: znów go nie wybiorą, a w następne wybory wystartuje z innego komitetu.
anonimie z 18.51
Dodane przez Anonim, w dniu 29.09.2018 r., godz. 08.47
Twoje Hasło: popieram PiS, ale nie wyszkowski można odczytać jako wywołanie niechęci do PiS -u lokalnego i wywołanie w czytelniku odczucia, ze w Wyszkowie nie maco głosować na PiS, bo jest taki "niepisowy" . Czy coś oprócz krytyki lokalnego PiS robisz jako zwolennik PiS jako partii? Moja inteligencja z kolei, nie pozwala mi uwierzyć, że popierasz PiS nawet krajowy. Dezinformacją, jest, że "nie dano głosu ..... taki jesteś przykry, że nie będę dalej cytować. Z jakiego jesteś komitetu?
Dodane przez PiS TAK! układowiec z Nowosielskim NIE!, w dniu 29.09.2018 r., godz. 08.51
Ogólnopolskie poparcie na poziomie 45 %, a w Hutniku 1/3 sali pusta. Inni mówią, że połowa. Listy nie do końca obsadzone. Honorowi goście mieli chyba nielada kłopot z taką sytuacją. Niechętnie tu przyjeżdzają. No i zabrakło posła/ministra - największego po tej stronie przyjaciela Wyszkowa, wymowa absencji symboliczna. Kandydaci pozostawieni sami sobie, których bym przy urnie nie karał, a wyciągnął wnioski i całkowicie pominął głównodowodzącego, odpowiedzialnego za ten fatalny stan ugrupowania.
Dodane przez Flancowany, w dniu 29.09.2018 r., godz. 12.16
Jestem z PiSu wyszkowskiego ale niestety niewiele mam z Wyszkowem wspólnego. Jak się domyślasz anonimie z 08.47, o coś mi w tym wszystkim chodzi. Próbowałem w Węgrowie, Łochowie, Mińsku a teraz próbuję naprawić PiS w Wyszkowie. Oczywiście, że liczę na jakąś synekurę kiedy Waldeczek PO-dskoczy na stołeczek PO-d starosty. Może rozważę przeprowadzenie się do Wyszkowa. Może spotkamy się na kawie, żeby było anonimowo, w kawiarence internetowej przez internet i porozmawiamy, opowiem Ci jaki mam plan na Wyszków PO zgliszczach PiS. I o sobie i swojej inteligencji ci opowiem...
Dodane przez Do anonima z 08.51, w dniu 29.09.2018 r., godz. 12.21
Waldeczek powycinał lub skrępował co zdolniejszych w PiS-ie wyszkowskim i efekty tego widać na przykładzie w połowie pustej sali na konwencji rządzącego krajem ugrupowania. Dziwne co? Waldeczek zaimportował sobie nowych kolegów z niewiadomo skąd. Jak planik ikładu z Nowosem się nie powiedzie, flancowani przyjaciele Waldeczka z PO-dkulonym ogonem ulotnią się szybciej niż się tu PO-jawili. Pa. PS. Odzywaj się częściej :)
A co ma do tego głównodowodzący?
Dodane przez Lama, w dniu 29.09.2018 r., godz. 12.51
Szef miejskich struktur Geniek Zaremba niczemu nie winien. Winni Ci co doprowadzili do rozpadu prawicy. Czyż nie?
Do Flancowany
Dodane przez Antek, w dniu 29.09.2018 r., godz. 19.17
Wszędzie się Ciebie pozbyli to wparowałeś tutaj. Raczej rozwalasz niż naprawiasz. Ludzie obudźcie się i przejżyjcie na oczy, ile można darować i popierać chory układ. Nie dajcie się zwieść tanimi chwytami Waldemara.
do Aninima z 8.47
Dodane przez anonim, w dniu 30.09.2018 r., godz. 00.59
Drogi Anonimie, należy bez nerwów przyjąć do wiadomości, że takich, jak ja, zwolenników prawicy krajowej, jest znacznie więcej. Nikogo nie zniechęcam do głosowania na wyszkowski pis. Każdy ma wolność wyboru. Otrzymałem odpowiedź na swoje pytanie, zwracam honor: faktycznie SZEF przemawiał! A może powiesz, jak było ze stołkiem dla pani? To wstydliwa kwestia? A co PiS zrobił dla tej szkoły poza wsadzeniem swojego dyrektora? Nie było informacji w gazetach, ale jak ma się czym pochwalić to czekamy? Co ja robię dla PiSu krajowego? Myślę, obserwuję i wypowiadam swoje zdanie. Oddaję głos w wyborach, tak, tak, ale w wyborach prezydenckich i parlamentarnych. Mogę? Czy już zostałem zbanowany? Nie będę się natomiast licytować na poziom inteligencji, bo Tobie zapewne nie dorównam. Pozostaję w szacunku dla Twoich opinii i kończę dyskusję, bo prawda sama się obroni.
Dodane przez Anonim, w dniu 30.09.2018 r., godz. 10.28
Głosujemy na PiS,a komu się nie widzi może oddać swój głos na komitet Masz Wybór.
do Flancowany od 08.47
Dodane przez Anonim, w dniu 30.09.2018 r., godz. 10.41
:) zbierasz drużynę? ale mnie ubawiłeś :) chyba dam się namówić na kawę. Czasami bywa tak, ze nie warto robić remontu, ani naprawiać. Trzeba zburzyć i zacząć od nowa. tak jest taniej i szybciej. Ty obleciałeś kilka miast i nie potrafisz zmontować dobrej brygady, przyjmuję propozycję, wykaż się i zorganizuj tą kawę, wysłucham co masz do powiedzenia.
do 00.59 od 8.47
Dodane przez Anonim, w dniu 30.09.2018 r., godz. 11.11
Dziękuję.
Dodane przez Arek C., w dniu 30.09.2018 r., godz. 12.28
Co do baneru przy fontannie, to czy nie powinien tam wisieć baner kandydatki pis na burmistrza?
Dodane przez :), w dniu 30.09.2018 r., godz. 13.16
Chciałbyś burzyć, a myślisz, że jakie masz do tego prawo? Sam nie dasz rady. Musisz mieć drużynę, ale i tu jej chyba nie znajdziesz. Może w Pułtusku? Tam jeszcze nie próbowałeś. Choć i tam jest ciasno i każdy swojego miejsca pilnuje. No ale się nie załamuj.
Baner
Dodane przez haha, w dniu 30.09.2018 r., godz. 15.48
Dwa banery: niedoszłej burmistrzyni i oby niedoszłego radnegi wiszą na parkanie kościoła św Idziego, czy to własciwe miejsce? Inni też będą mogli obwiesić wszystkie okoliczne kościoły?
Oświadczenie
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 01.10.2018 r., godz. 16.31
Oświadczam, że wszelkie banery pisparti, jak i inne materiały reklamowe z emblematami wrony tejże partii rozwieszane na moim ogrodzeniu będą do odbioru w każdą środę w workach z innymi śmieciami. Pogrzebcie tam sobie. W środy wystawiam śmieci. Jeżeli owe rozwieszanie na moim płocie b edzie trwało nadal to wystąpię na drogę sądową - zniesławienie.
PRECZ Z PISEM !!!!!!!!!!!!!
Dodane przez Anonim, w dniu 01.10.2018 r., godz. 22.24
Ludzie !! Czy was naprawdę tak te srebrniki otumaniły ??? Jak można popierać Pis ??? Poparcie dla Pis to jest zdrada demokracji i popieranie dyktatury, jednowładztwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodane przez kibic, w dniu 02.10.2018 r., godz. 07.05
Baner Sobczaka i tej pani pojawił się także na ogrodzeniu stadionu. My domyślamy się kto zablokował dofinansowanie dla boiska panie Sobczak i wywieszenie tam banerów to jest wyjątkowy cynizm i kompromitacja. Zabierajcie stamtąd te banery.
Dodane przez Anonim, w dniu 02.10.2018 r., godz. 10.29
Ciebie Eychler poszukam w tych workach. Będziesz tam jak znalazł.
Dodane przez koso, w dniu 02.10.2018 r., godz. 12.26
Pani Doktor! Ten wstęp powinna Pani sobie darować. Ludzie nauki nie powinni posługiwać się językiem prymitywnej propagandy wykorzystywanej przez agitatorów. Proszę nas nie lekceważyć. Od ludzi nauki należy wymagać więcej!
Do kibic
Dodane przez anonim, w dniu 02.10.2018 r., godz. 19.58
Pojawia się bo Pan Sobczak zmienił kierunek działania. Teraz popiera już wszystko, umowa to umowa. Plan układu działa, Pan Sobczak jest od powiatu a nie od gminy jak twierdzi, więc nie musi się angażować jako Pis w wybory na rzecz gminy. Nie zaszkodzi.... i nie zaszkodził do tej pory swojemu wychowankowi, za bliską przyszłość jako starosta?
Dodane przez Joanna Dark, w dniu 02.10.2018 r., godz. 21.25
Oczywiście, że zagłosuję na prawicę. będzie to głos mieszany pomiedzy Masz Wybór a PiS. Wiem, że nie zagłosuję na beton pisowski w osobie Waldemara Sobczaka. Hamulcowego zmian w samym ugrupowaniu i w ogóle wypalonego człowieka, który wszystko postawi, aby tylko znaleźć wygodny stołeczek pod swój tyłek. Jego rezygnacja z Rady Nadzorczej PWiK mnie nie przekonuje. Nie potrafił zapobiec szokowej podwyżce opłat za wodę i ścieki. Zrobi na mnie wrażenie jak zrezygnuje z dużo bardziej intratnej synekury w Radzie Nadzorczej należącego do PKP Warsu. Czy on nie wie kiedy ze sceny zejść?
do haha
Dodane przez kicia mała, w dniu 02.10.2018 r., godz. 21.56
Przyszła niedoszła burmistrzyni powiesiła się tam gdzie chce. Ona jest Pani doktor, więc wiesz... Dlatego pleban temu urokowi uległ i zezwolił?
Dodane przez Anonim, w dniu 03.10.2018 r., godz. 08.05
Czy my wyborcy rozpier...my kiedyś te zgniłe układy?????
Dodane przez Anonim, w dniu 03.10.2018 r., godz. 09.19
Jeżeli Sobczak chce być starostą to niech pamięta, że prawica mu nie wybaczy, że odwoływał starostę Trzaskę, mimo, że lepiej rządziła niż on. Nie przeprosił Trzaski i odwołał ją z osobami, o których trudno powiedzieć coś dobrego. Będą protesty nad jego kandydaturą i też Kaczyński się dowie o jego romansowaniu z Mrozem, Nowosielskim i resztą tego świeczkowego towarzystwa. Jeśli już na kogoś głosować do powiatu z listy PiS to na Teresę Czajkowską.
Dodane przez Sosnowska, w dniu 03.10.2018 r., godz. 10.57
Czajkowska Teresa, Wyszyńska Iwona TAK. Sobczak Waldemar, niech bierze przykład i zacznie korzystać z uroków emerytury. Dość starców w samorządzie.
Dodane przez Antek, w dniu 03.10.2018 r., godz. 12.16
No dziś debata ciekawe czy E. R. dostała wytyczne i gotowca?
Dodane przez Anonim, w dniu 03.10.2018 r., godz. 13.23
A jakże by inaczej .To podwładna burmistrza i musi tak tanczyć jak jej Grzesiek zagra.Wstyd mi za wyszkowski PIS ,co jesteście jeszcze w stanie zrobić za te stołki dla Was Judasze.
Dodane przez Anonim, w dniu 03.10.2018 r., godz. 13.35
Tak sobie czytam te komentarze i widzę, że w wyszkowskim PiSie wszystko po staremu. Prezes Sobczak tradycyjnie na jedynce, młodych co jeszcze cztery lata temu startowali z list PiSu, albo nie ma wcale na listach, albo są gdzieś daleko na listach. A będzie ciekawie jak prezes Sobczak z jedynki a się nie dostanie do koryta. To będzie bolało. Panie Sobczak czy pan wie, że jak będzie się kończyć przyszła kadencja w samorządzie to pan będzie miał już 70 na karku... Jak ktoś to wcześniej napisał " trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść"
Dodane przez Anonim, w dniu 03.10.2018 r., godz. 13.36
PiS tak, Sobczak nie - i tyle w temacie!
Dodane przez Litości, w dniu 03.10.2018 r., godz. 13.58
Dla pewnych ludzi 70-tka nie przeszkadza doić synekurę. Niezależnie od szyldu i układu. Kończ waść, bo jaki z Ciebie przywódca pokazuje właśnie pustawy Hutnik i nie do końca obsadzone listy. Trochę wstyd, co? Ja głosuję na Iwonę Wyszyńską i Andrzejewskiego.
Dodane przez MSZ, w dniu 03.10.2018 r., godz. 14.42
popieram glosowac na PiS o procz Sobczaka.Moze czas zeby wyborcy go przechytrzyli i niech PiSzdobedzie duzo mandatow w powiecie i gminie ale pan Sobczak niech obejdzie sie smakiem.Moze wreszcie ktos z wladz PiS zastanowi sie czemu wyborcy dali mu czerwona kartke
Dodane przez tyle w temacie, w dniu 03.10.2018 r., godz. 14.43
PiS - NIE, ale Sobczak - Tak
Dodane przez Anonim, w dniu 03.10.2018 r., godz. 15.03
Też tak myślę,że w PIS Wyszków wszystko po staremu.Na listach brakuje młodych i działających ludzi a za to są leśne dziadki których działalność ogranicza się tylko do składania wieńców podczas różnych uroczystości.Ja tego nie kupuję.
Do MSZ
Dodane przez Antek, w dniu 14.10.2018 r., godz. 06.35
Tak przyglądam się scenie politycznej i działaniom wszystkich komitetów, to rzeczywiście nic ważnego i ciekawego dla nas mieszkańców gminy i powiatu nie proponują. Gdzie tu synergia, promocja, sprawne zarządzanie, wizja itp. Nie wspomnę o tym, o którym piszesz, nic nie proponuje z wizją tylko plecie trzy po trzy, aby coś gadać i tak omamia starsze pokolenie, które tak naprawdę nic o nim nie wie. Pójdźmy na wybory i wybierzmy nowe bardziej odpowiedzialne i godne piastowania mandatu radnego osoby.
Do MSZ
Dodane przez Antek, w dniu 14.10.2018 r., godz. 06.35
Tak przyglądam się scenie politycznej i działaniom wszystkich komitetów, to rzeczywiście nic ważnego i ciekawego dla nas mieszkańców gminy i powiatu nie proponują. Gdzie tu synergia, promocja, sprawne zarządzanie, wizja itp. Nie wspomnę o tym, o którym piszesz, nic nie proponuje z wizją tylko plecie trzy po trzy, aby coś gadać i tak omamia starsze pokolenie, które tak naprawdę nic o nim nie wie. Pójdźmy na wybory i wybierzmy nowe bardziej odpowiedzialne i godne piastowania mandatu radnego osoby.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl