Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 19 marca 2019 r., imieniny Bogdana, Józefa

Kandydaci PiS na wójtów

(Zam: 08.09.2018 r., godz. 09.22)

Wiesław Przybylski w gminie Brańszczyk, Mariusz Bryk w gminie Somianka, Marek Machnowski w gminie Długosiodło, Marek Leszczyński w gminie Rząśnik i Elżbieta Oleksiak w gminie Zabrodzie to kandydaci na wójtów zaproponowani przez Prawo i Sprawiedliwość. Do sejmiku województwa będzie kandydować Joanna Bala. O funkcję burmistrza powalczy Ewa Runo.

Tak jak kilka innych wyszkowskich komitetów, także lokalny PiS zwołał w tym tygodniu konferencję prasową. W Zakładzie Doskonalenia Zawodowego 7 września gościli wicewojewoda Sylwester Dąbrowski, kandydaci na wójtów, przewodniczący PiS w powiecie Waldemar Sobczak, przewodniczący miejsko-gminnego PiS Eugeniusz Zaremba.
Kandydaci krótko przedstawili siebie, choć na konwencji zaplanowanej na 24 września w WOK „Hutnik” przedstawiciele PiS mają więcej powiedzieć o założeniach swojego programu. Spotkanie będzie połączone z koncertem Lecha Makowieckiego.
Kandydatka na burmistrza Ewa Runo już wiosną tego roku oficjalnie zadeklarowała start w wyborach samorządowych. Jest członkinią PiS, piastuje funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Wyszkowie. Jest magistrem zarządzania finansami i ma stopień naukowy doktora nauk leśnych uzyskany w Instytucie Badawczym Leśnictwa. Ma męża i 23-letniego syna.
- Kandyduję, bo uważam, że mieszkańcom Wyszkowa należy się zmiana na lepsze. Moim hasłem wyborczym będzie „ Samorząd silny, otwarty na ludzi, służący ludziom” - zaznaczyła.
Ewa Runo postuluje poprawę działania administracji lokalnej, zbudowanie Wyszkowa obywatelskiego.
- Ludzie muszą poczuć, że mają realny wpływ na decyzje władz. Chcę, żeby miasto, gmina stała się miejscem, w którym mieszkańcom będzie się żyć tanio, przyjemnie, bezpiecznie. Będziemy to realizować przez działania zsynchronizowane w obszarach - społeczeństwo, rodzina, edukacja kultura, sport, infrastruktura, bezpieczeństwo, przedsiębiorczość. Synchronizacja w tych dziedzinach pozwoli na dynamiczny, równomierny rozwój - tłumaczyła.
Wiesław Przybylski po raz trzeci stara się o funkcję wójta gminy Brańszczyk. Nie jest członkiem partii, ale z nią sympatyzuje. „Czas na dobrą zmianę w gminie Brańszczyk” to hasło wyborcze Wiesława Przybylskiego, który uważa, że nadszedł czas, by to mieszkańcy poczuli się w gminie gospodarzami.
- Znam dobrze gminę, mieszańców, wielu dorosłych było kiedyś moimi uczniami (kandydat 10 lat był dyrektorem w szkole w Brańszczyku - przyp. red.). Chciałbym być bliżej człowieka - zaznaczył. - Bardzo mi się podoba panujące w kraju ożywienie gospodarcze, działania w dziedzinie pomocy społecznej. Startuję z listy PiS, bo identyfikuję się z tym, co dzieje się w Polsce. Chciałbym, by gmina była nowoczesna, mieszkańcy czuli się gospodarzami, mieli realny wpływ na podejmowane decyzje.
Jako wójt chce budować żłobki, przedszkola, zadbać o warunki dla uprawiania sportu przez młodzież, godne życie dla seniorów, inwestycje w infrastrukturę drogową i in.
Jest mieszkańcem gminy Brańszczyk od 25 lat, ma 6 dzieci. Pracuje W Szkole Wyższej Gospodarstwa Wiejskiego na wydziale nauk o żywieniu człowieka i konsumpcji. Ma tytuł profesora zwyczajnego.
Mariusz Bryk (członek PiS od 2011 r.) od urodzenia mieszka w gminie Somianka. Jest magistrem administracji, od 13 lat prowadzi działalność gospodarczą, a od ponad 2 lat jest zastępcą kierownika Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Jak mówi, jest zaangażowany społecznie w organizację uroczystości patriotycznych w gminie Somianka. Ma żonę, dwójkę dzieci, jego pasją są podróże rodzinne.
- Chcę zmienić atmosferę pracy w gminie, by pracownicy wydajniej realizowali obowiązki. Zauważam potrzebę wielu zmian - istnieje nierównomierny rozwój gminy, a nawet jej stagnacja w wielu miejscach. Dla mieszkańców gminy będę miał zawsze czas, wspólnie będziemy realizować inwestycje w oparciu o potrzeby i konieczności. Zadbam, by wykonawcy inwestycji byli fachowcami i dobrze wykonywali pracę. Zaproponuję uroczystości patriotyczne - zadeklarował.
Marek Machnowski to absolwent SGGW (wydział ekonomiczno-rolniczy), od ponad 12 lat pracuje w ARiMR jako naczelnik wydziału. Od dwóch kadencji jest radnym gminy Długosiodło. Żonaty, ojciec 3 córek.
- Doświadczenie zdobyte w administracji i w czasie wykonywania funkcji radnego pozwoliło mi zobaczyć, jak wygląda samorząd z perspektywy samorządowca i mieszkańca. Urodziłem się w gminie Długosiodło, tu mieszkam i z tą gminą wiążę przyszłość - podkreślił. - Chcę, by mieszkańcy, radni mieli większy udział w stanowieniu i tworzeniu prawa. Teraz radni mają niewiele do powiedzenia, panują rządy jednej osoby.
Marek Leszczyński ma 39 lat. Urodził się i wychował w Rząśniku, od 8 lat żonaty, ojciec 2 dzieci. Ukończył Szkołę Wyższą im. Pawła Włodkowica w Płocku na kierunku zarządzanie zasobami pracy. Pracuje w zawodzie od 19 lat w dużych warszawskich firmach (teraz jako kierownik działu zatrudnień firmy eksportującej żywność do UE.
- Chcę rozwijać gminę poprzez nowe inwestycje, których brakowało. Chcę gminy przyjaznej, bezpiecznej, na poziomie europejskim, dającej szanse rozwoju dzieciom, szanse zawodowe, bezpieczeństwo, spokój osobom starszym - zaznaczył. - Pracę wójta chcę realizować jako misję wykorzystując możliwości gminy na jasnych zasadach.
- Program naszych kandydatów jest zbieżny z programem zaprezentowanym na konwencji PiS przez Mateusza Morawieckiego, Jarosława Kaczyńskiego. Chcemy być bliżej ludzi. Będą środki z budżetu państwa na inicjatywy lokalne, pomoc dla gmin rozpisujących konkursy dla miejscowości, poszczególnych ulic na różnego rodzaju inicjatywy społeczne - zaznaczył Sylwester Dąbrowski. - Gminy tego powiatu, poza Wyszkowem, rzadko występują o jakiekolwiek środki z budżetu państwa. Ich mieszkańcy są w jakiś sposób pominięci. Gminy powinny składać wnioski - podkreślił. - Część Mazowsza, szczególnie wiejskiego, była i jest zaniedbana, szczególnie na wschodzie. Linia Wisły była praktycznie granicą dobrobytu. Odpłacano się w ten sposób ludziom za to, że nie chcą głosować na pewne struktury polityczne. Dla nas nie jest istotne kto jakie ma poglądy. Dla nas najważniejszy jest człowiek, rodzina. Żyjemy w jednej Polsce, musimy wszystkich Polaków traktować jednakowo - dodał. - Jeśli nasi kandydaci zostaną wójtami, będziemy ich rozliczać z tego, co zrobili dla mieszkańców. Jesteśmy partią, która chce wspomagać rodziny, poszczególne osoby.
Wojewoda podkreślił, że dla PiS warunkiem niezbędnym do wystawienia kandydata nie jest członkostwo w partii.
- PiS nie patrzy na kandydatów, gospodarzy miast i wiosek sprawdzając, czy są członkami PiS. Zwracamy się ku ludziom, którzy mają zbliżone z naszymi poglądy, którzy chcą realizować program dla rodziny, mieszkańców - zaznaczył. - W niektórych miejscowościach PiS udziela poparcia kandydatom z innych list. Dajemy im rekomendacje. Nie muszą być członkami partii, ale muszą gwarantować, że będą dbali o mieszkańców i będą uczciwi.
Dyrektor oddziału regionalnego KRUS Joanna Bala, co potwierdził Sylwester Dąbrowski, będzie kandydować do sejmiku mazowieckiego. Listę tę będzie otwierał Wojciech Kudelski - prezydent Siedlec.
J.P.


Komentarze

Dodane przez Anonim, w dniu 08.09.2018 r., godz. 20.51
Gdzie Bala, olana?
Dodane przez Anonim, w dniu 09.09.2018 r., godz. 00.40
Oleksiak też olana? Tak jak Bala jest z Zabrodzia.
Dodane przez PiS tak, kombinatorstwo kogucika NIE!, w dniu 09.09.2018 r., godz. 09.02
Czyżby były to kolejne osoby do zniszczenia przez rajskiego kogucika
Dodane przez PIS Wyszkow, w dniu 09.09.2018 r., godz. 10.29
PiS Wyszkow z Sobczakiem na czele, jest za Nowosielskim, ale na Burmistrza wystawia Runo z Ochudno, w zamian za stołek Rady Nadzorczej w PWiK oraz jeszcze kilka stołków dla własnej rodziny-Sobczakow. No moze jeszcze za niepotrzebny stołek dla drugiego zbędnego v-ce burmistrza, jak uda im sie zdobyć PIS-owi pare mandatów w radzie gminy, w co bardzo wątpię.
Dodane przez Boss, w dniu 09.09.2018 r., godz. 15.20
Jak szef wszystkich szefów w tym ugrupowaniu będzie honorowy, to pominiętym Paniom z Zabrodzia, w ramach zadoścuczynienia wyrządzonej krzywdzie zorganizuje oddzielną konferencję. Ale czy możemy być tego pewni?
Żal
Dodane przez Fircyk, w dniu 09.09.2018 r., godz. 15.51
Nikt z nich nie zostanie wójtem
Dodane przez Sowa&Przyjaciele, w dniu 09.09.2018 r., godz. 17.12
Jarosław Kaczyński w Opolu: nie ma takiego miejsca, gdzie nie można wygrać. - no nie do końca Panie prezesie. Proszę przyjrzeć się Wyszkowowi, gdzie od roku miejscowy kacyk PiS gra na utrzymanie władzy przez antyrządowego kacyka o komuszo-platformianej proweniencji.
Dodane przez Urażone EGO jego, w dniu 09.09.2018 r., godz. 19.31
Tajemnicą poliszynela jest prawdziwy powód zachowania przewodniczacego Sobczaka w stosunku do kobiet z Zabrodzia. Pan przewodniczący, co winę za wszelkie porażki ugrupowania zwala na innych, a sukcesy przypisuje przeważnie sobie poczuł się upokorzony przez Joannę Balę, która w kwestii kandydata na wójta w gminie Zabrodzie postawiła na swoim. Pan przewodniczący, co to nie wtrąca się w politykę PiS w gminach, dogadał się z imiennikiem Waldemarem Manieckim (PSL) i robił wszytsko, aby ten został kandydatem PiS w tejże gminie. Plany przewodniczacego pokrzyżowała Joanna Bala, która skutecznie przeforsowała swoją kandydatkę Elżbietę Oleksiak. Brak obu Pań na opisanej konferencji PiS, to nic innego jak zemsta i kara urażonego porażką przewodniczącego. Joanna Bala z faworytki i ulubienicy Pana Sobczaka stała sie wrogiem publicznym numer jeden. Ewentualne, marne konsekwencje wyborcze są dla przewodniczącego sprawą drugoplanową, na pierwszym planie wiedzie urażone EGO jego. Szkoda tylko, że tego typu płytkie zachowania Pana Sobczaka firmuje kandydatka PiS na burmistrza Wyszkowa Pani Ewa Runo.
Sobczak grabarzem wyszkowskiego PiS.
Dodane przez Adam, w dniu 09.09.2018 r., godz. 19.46
Wyszków stanowi wyjątek. Sobczak zamienił miejscowy PiS we własny folwark z którego czerpie profity. Panie Sobczak wstydu to pan nie masz. Władze PiS to widzą o wszystkim wiedzą i nic nie robią. Wyszkowski PiS stracona organizacja.
Dodane przez Ela R., w dniu 09.09.2018 r., godz. 21.59
Pani Runo jest sympatyczną kandydatką na burmistrza. Spokojnie da sobie radę z prowadzeniem urzędu.
Dodane przez Anonim, w dniu 10.09.2018 r., godz. 08.17
Nic się nie ukryje. Strzał w kolano.
Don Wariato
Dodane przez Don Wariato, w dniu 10.09.2018 r., godz. 09.19
Do tej pory nie wiem jak tych kandydatów zaczarował?Ludzie niby inteligentni A dali się podejść jak dzieci.Żadna z tych osób nie będzie wójtem.Kandydaci strzelili sobie nie tylko w kolano a ale się po prostu na starcie włożyli.
Dodane przez Picnic, w dniu 10.09.2018 r., godz. 09.23
Zdjęcia kandydatów dużo mówią.To są zdjęcia ludzi smutnych przegranych .Entuzjazm aż bije na twarzach.
Dodane przez Anonim, w dniu 10.09.2018 r., godz. 11.27
Da sobie radę na stanowisku burmistrza? Dzielicie skórę na niedzwiedziu, albo robicie wyborców w bambuko.
Dodane przez do Wariato, w dniu 10.09.2018 r., godz. 13.43
To nie żadne zaczarowanie tylko normalna kalkulacja, stosowana w każdej partii, u sprawujących władze,wystartujesz to coś dostaniesz albo już coś dostałeś. Nie wiedziałem, że w tak małej partii są jeszcze przeciwnicy obecnej linii a tu Asia Bala i jej kandydatka. Zawsze przekonywano, że to Głowacki, Trzaska, Andrzejewski samo zło a pozostali nasi to cacy a jak się nie podoba to może odejść. Pani Runo dobrze wie co się dzieje w Wyszkowie i jej kandydowanie źle o niej świadczy.
Dodane przez Szkiełkiem i okiem, w dniu 10.09.2018 r., godz. 13.54
Wy się lepiej zajmijcie takimi personami jak mającym problemy ze zgagą Siekierskim, nierobem Mrozem, czy skompromitowanym nieudacznikiem Nowosielskim. Piórkowską, Kukwą i Kowalewską. PiS da sobie świetnie radę, bez waszych rad.
Dodane przez zielony, w dniu 10.09.2018 r., godz. 14.35
A co to za różnica, to jedna i ta sama rodzina.
Dodane przez Kasia, w dniu 10.09.2018 r., godz. 16.34
PiS wyszkowski to nie tylko Waldemar Sobczak. Kto nie chce, to nie musi na niego głosować, jest tylu ciekawych kandydatów. Ogólnie to trzymam kciuki za dobry wynik tej partii w gminach i powiecie wyszkowskim.
Dodane przez Oleksiak z psl?, w dniu 10.09.2018 r., godz. 21.30
Co?? Oleksiakowa z PSL , co jest dyrektorem gimnazjum kandyduje z PIS?? Ale numer, przecież ona ma podpisaną deklarację członkowską w PSL.
Dodane przez Anonim, w dniu 10.09.2018 r., godz. 22.39
Runo jest sympatyczna i da sobie radę w urzędzie..........ani sympatyczna ani kompetentna. A Bala by sobie też dala radę bo taka ona ładna i selfi robi fajne. Obie by daly radę z Waldkiem z tylnego fotela.
Dodane przez Anonim, w dniu 10.09.2018 r., godz. 22.39
Runo jest sympatyczna i da sobie radę w urzędzie..........ani sympatyczna ani kompetentna. A Bala by sobie też dala radę bo taka ona ładna i selfi robi fajne. Obie by daly radę z Waldkiem z tylnego fotela.
Don Roboty
Dodane przez Don Roboty, w dniu 11.09.2018 r., godz. 00.23
W końcu dobra, optymistyczna wiadomość, tak bardzo wyczekiwana przez prawicowy elektorat w Wyszkowie i powiecie. Informacja z dzisiejszego, nieformalnego spotkania namaszczonych w tej sprawie przez samego prezesa, kilku zaufanych osobistości PiS, mówi, że jak się okaże, że Pan Darek Andrzejewski uzyska lepszy wynik od Pani Runo, to z przeprosinami wraca do PiS, w którym rychło nastąpi nowe rozdanie. Decyzja ta ma przyczynić się do jeszcze wiekszej mobilizacji wyborczej prawicowego elektoratu, z czego tenże elektorat się bardzo cieszy.
Dodane przez schiz, w dniu 11.09.2018 r., godz. 01.15
Ale to jest pewne że p.Andrzejewski będzie miał lepszy wynik jak p.Runo
Dodane przez Anonim, w dniu 11.09.2018 r., godz. 08.13
Ja obstawiam tak : Runo 25 głosów, Andrzejewski - 27. No i zmiana na prawicy pewna jak w banku.
Dodane przez Ruch w mrowisku, w dniu 11.09.2018 r., godz. 08.29
Z pewnych źródeł wiadomo, że jeśli Maniecki uzyska lepszy wynik od Oleksiakowej, to wraca na łono PiS z przeprosinami... Widać, jak wiadomość ta podziałała na jego wyobraźnię i jak sprawnie prowadzi swoją kampanię. Natomiast w ogóle nie widać Joanny Bali z jej faworytką Oleksiakową. Czy również ta decyja "góry" ma przyczynić się do jeszcze większej mobilizacji elektoratu w gminie Zabrodzie? Zdrowa rywalizacja nikomu jeszcze nie zaszkodziła, tu jednak widać, że Panie z Zabrodzia pozostają w tyle do faworyta przewodniczącego Sobczaka. Z resztą do czego on sam walnie się przyczynił organizując ostatnią konferencję bez ich udziału, za co dostał z "góry" pierwsze poważne ostrzezenie.
Dodane przez Do wszystkich, w dniu 11.09.2018 r., godz. 09.17
Pan Sobczak ponownie pokazuje jakim jest strategiem. Wystawia wszystkich byle przegrać i zachować stołki. Nie bardzo rozumiem tych decyzji i nie bardzo wiem kto je popiera. Pani Runo zapisała się do PiSu długo po wyborach parlamentarnych, do PiSu nie wniosła nic, kompletnie nic. Każdy kto chociaż trochę myśli opuścił to ugrupowanie. Ciekawe czy Pan Sobczak zdaje sobie sprawę że przez niego i podobnych do niego ludzi poparcie będzie tracił cały PiS. Kiedyś przyjdzie czas że Pan Sobczak odpowie za wszystko, bo zamiast usunąć się w cień to przeszkadza. Warto również zastanowić się nad tym, czy mieszkańcy miasta po tym co wyrabia Nowosielski dadzą mu kolejną kadencję, jeśli tak to znaczy to będzie tylko i wyłącznie ich wina.
Dodane przez Anonim, w dniu 11.09.2018 r., godz. 10.15
Nowosielski kolejną kadencję będzie burmistrzem. Na niego w Wyszkowie nie ma mocnych. On dobrze wie jak zdobyć głosy. Dla niego pracuje kilka komitetów i wszyscy dobrze wiedzą, że warto się postarać, bo po wyborach burmistrz nie wypnie na działaczy du...y.
Dodane przez jasio małolat, w dniu 11.09.2018 r., godz. 10.31
macie teraz dobitny przykład, PIS to nie program, PIS to walka o stołki, a "ciemny naród wszystko kupi".
Ola
Dodane przez oj boli jasia ;), w dniu 11.09.2018 r., godz. 11.23
Boli cię ta rywalizacja na prawej stron ie jasiu, co? Wiadomo, że tylko i wyłącznie wyjdzie ona prawej stronie na dobre. Wszyscy kandydaci się aktywizują, czego nie można powiedzieć o szajce popierającej Nowosielskiego.
Dodane przez Paproć i wilgoć, w dniu 11.09.2018 r., godz. 11.46
Nic nie jest pewne, a już na pewno to, że Andrzejewski ma już tej chwili zagwarantowaną wygraną na fotel burmistrza. Musi się ostro zabrać do roboty, jeszcze mocniej, jeszcze szybciej, jeszcze więcej. Nowosielski nie nadąża, a w zadyszcze się jąką i chrząka. Gość przegraną czuje nosem. I jest to dla nas wszystkich w Wyszkowie dobra wiadomość.
Dodane przez Anonim, w dniu 11.09.2018 r., godz. 11.52
Burmistrz po wygranych wyborach też się wypnie na pozostałych.Nie macie na co liczyć. Wiem, bo już to przerabiałem wszystko ładnie pięknie jak potrzeba osobę na listy .
Dodane przez M., w dniu 11.09.2018 r., godz. 12.16
Pani Joasiu, z całym szacunkiem, ale nie wystarczy postawić na swoim.
Dodane przez Idziemy PO was, w dniu 11.09.2018 r., godz. 12.34
Bo wszyscy po prawej, to jedna rodzina, Darek, Joasia, Waldek i Regina
Olu,
Dodane przez jasio małolat, w dniu 11.09.2018 r., godz. 13.00
oj jak mnie boli ta rywalizacja;) o ja nieszczęśliwy jasio, co ja pocznę jak się na dobre pogryzą? a jak nastąpi rozłam w PIS? niewątpliwie Polska popadnie znowu w ruinę? Ja Was proszę, Wy się dogadajcie, pomyślcie trochę o ojczyźnie i społeczeństwie bo jak my będziemy żyć?;););)
Jasiu Małolacie
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 11.09.2018 r., godz. 13.10
PIS to stan umysłu, po prostu.
zarządzanie przez wykluczanie......
Dodane przez jasio małolat, w dniu 11.09.2018 r., godz. 14.21
myślałem, że określenie "stan umysłu" dotyczy tylko putinowskiej Rosji;) coś jednak w tym jest;)
Dodane przez Ola, w dniu 11.09.2018 r., godz. 14.31
Kowalską sprzątneli, jasia wyciągnęli ;) oj boli! najbardziej chyba ta samoświadomość mielizny i cienizny. Cztery lata pierdzenia w stołek, a jedyny efekt to hemoroidy. Przed wystąpieniem publicznym załóż jasiu pampersa, bo możesz po puścić z tej złości. A fe, tfu!
Dodane przez Ola, w dniu 11.09.2018 r., godz. 14.41
Kowalską sprzątneli, jasia wyciągnęli ;) oj boli! najbardziej chyba ta samoświadomość mielizny i cienizny. Cztery lata pierdzenia w stołek, a jedyny efekt to hemoroidy. Przed wystąpieniem publicznym załóż jasiu pampersa, bo możesz po puścić z tej złości. A fe, tfu!
do ruch w mrowisku
Dodane przez zabrodziak, w dniu 11.09.2018 r., godz. 14.54
Nie ma takiej opcji, żeby maniecki wygrał cokolwiek. Poparcia ludzi nie można kupić. Trzeba sobie na nie zasłużyć. Z PISem czy bez, nadal zero.
konferencja
Dodane przez Basik, w dniu 11.09.2018 r., godz. 14.56
Może te panie z Zabrodzia nie chcą mieć nic wspólnego z Sobczakiem, nawet zdjęcia. To by dobrze o nich świadczyło.
wybierzmy mądrze!
Dodane przez Waldek, w dniu 11.09.2018 r., godz. 17.50
A ja pójdę na wybory i zagłosuję na porządnych, szanowanych ludzi. Nie tych, którzy uaktywnili się przed wyborami i wszędzie ich pełno, że aż strach lodówkę otworzyć. Niektóre twarze już mi się opatrzyły, a jeszcze kampania na dobre nie ruszyła. Jest mi obojetne czy człowiek startuje z PISu, PO, czy jeszcze czegoś innego. Liczy się człowiek i to, co do tej pory zrobił dla ludzi. Mam nadzieję, że wszyscy tak do tego problemu podejdą. Zjedzą i wypiją, co tam cwaniacy będą stawiać,ale zagłosuję mądrze i rozsądnie. Tylko w rozsądku ludzkim nadzieja dla Polski.
Dodane przez Na to czekaliśmy, brawo!, w dniu 11.09.2018 r., godz. 19.05
Radosna wiadoość z ostatniej chwili, na tajnym spotkaniu dwóch przedstawicieli prawicy, kandydatów na burmistrza dogadano się, że przegrany całym sercem wasprze lepszego. Wyszkowianie mają świetny wybór! KOmu bliski jest PiS - zagłosuje na swojego, komu nieupartyjniona prawica- zagłosuje na nią. W drugiej turze i tak wszyscy zagłosujemy na jednego kandydata. Wyszków potrzebuje zmiany!
W Brańszczyku pozamiatane
Dodane przez Iga, w dniu 11.09.2018 r., godz. 20.19
Witam. W Brańszczyku startuje na wójta Profesor Wiesław Przybylski. Mądry, wykształcony, porządny człowiek. Pełen pomysłów, chcący wprowadzić wiele innowacji, posiadający wiele możliwości i kontaktów na zewnątrz. Profesor SGGW w Warszawie. Przy obecnie panujących układach w gminie Brańszczyk, ma wygraną w kieszeni. Obecny wójt i jego poplecznicy dali się mieszkańcom porządnie we znaki. Buta, ignorancja potrzeb mieszkańców, niegospodarność, zatrudnianie rodziny na kierowniczych stanowiskach( w trzech szkołach dyrektorami najbliższa rodzina). Zasypane drogi piaskiem, zamiast remontów. Rozpadające się chodniki, budowane w pośpiechu przed poprzednimi wyborami. Zaniedbane wodociągi i częsty brak ciśnienia wody. Zimą mieszkańcy mają problem z dotarciem do pracy, bo droga jest posypywana od gminy do posesji wójta. Nie organizuje się spotkań z mieszkańcami, a jeżeli już sporadycznie to tylko dla wtajemniczonych, aby uniknąć konfrontacji z problemami stawianymi przez mieszkańców. Nazwa komitetu wyborczego obecnego jeszcze wójta to ,,Nasza Gmina Brańszczyk". Nie jest to nazwa przypadkowa, gdyż kojarzy się z określoną , zamkniętą grupą sprawującą władzę( nasza czyli nie wasza).
dość plucia
Dodane przez członek PSL, w dniu 11.09.2018 r., godz. 20.37
Wiem na pewno, że pani dyrektor Oleksiak jest bezpartyjna. Przynależność do PSL nie jest ujmą, ale pan Sobczak powinien zgłosić do prokuratury doniesienie i zażądać ukarania autora wpisu z 10.09. z 21.30. Chyba w czasie wyborów sądy są zobowiązane rozstrzygnąć kwestię od ręki i ukarać hejtera. Nie można działać na szkodę kandydatów. Czas ukrócić to bezkarne plucie na przyzwoitych ludzi, tylko dlatego, że mają szansę wygrać i to w I turze.
Kapuś z PSL
Dodane przez Zielony zmielony, w dniu 11.09.2018 r., godz. 23.29
PSL-owiec, jak przystało, całkowicie zielony. Pewnie kapuś z PSL z Mrozem pod wyszkowskim sądem stał. Pan Waldemar doskonale wie, że nie ma żadnych podstaw na doniesienia w prokuraturze. Już kiedyś z Warpasam biegał od sądu do prokuratury i nie wyszło mu to na dobre. Ty z PS-u donieś jak cię coś zaboli np. to, że ktoś chciał splamić wizerunek PSL przypisując do tej nieskazitelnej partii kogoś takiego jak E. Oleksiak. Goń króliczka, kapuj. Podstawę ci podpowiedziałem. Do dzieła. A potem podziel się wiedzą, o tym jak inny PSl-owiec Bachański, pożegnał się z zajmowaną przez lata rządów PO-PSL. Będzie to na pewno bardzo ciekawa i pożądana lektura.
Dodane przez Uczciwi grają uczciwie, w dniu 12.09.2018 r., godz. 01.31
....W drugiej turze wesprzrmy kandydata, który zasiądzie w tylnym rzędzie G. N. Obencego wszewchwladcy........ Moze jakiś pomysł to jest jednak czy dobry. Niech kazdy sam podejmie decyzję takiego rozdania . Do pakietu,l dodajmy aspiracje być może bardzo realne Pana Sobczaka na dokończenie poprawy starostwa. Nie bez powodu pręzy się latami na radach powiatowychp rzed mediami i Pągowskim.
Dodane przez Realista, w dniu 12.09.2018 r., godz. 06.21
W Brańszczyku pozamiatane hahaha hahaha.Ludzie nie są głupi nikt nie chce żeby przyszły wójt był na czyimś pasku.Chcą niezależnego kandydata.
Dodane przez POzamiatane, w dniu 12.09.2018 r., godz. 09.42
Wójtowie bez rządowego wsparcia się kończą. Po co komu taki z PO, czy PSL, czy od Nowosielskiego? Struzik jako marszałek też się już kończy.
Dodane przez Sojuz, w dniu 12.09.2018 r., godz. 11.49
Prawdopodobnie Sobczak będzie miał jedynkę na liście powiatowej. Chce być starostą. Nie wiem, czy to jest dobry pomysł. On sam nie ma na Wyszków i wyszkowski PiS dobrych pomysłów. Tylko by się modlił. Za Ojczyznę, ale to za mało, jak dla mnie.
Dodane przez Bóg, Honor i Ojczyzna, w dniu 12.09.2018 r., godz. 15.03
Nie słyszałem nic o żadnym porozumieniu. Jednak nie życzę sobie, żeby PiS w tajemnicy przed mieszkańcami dogadywał się z Nowosielskim. Jeśli tak jest, to nikt z mojej rodziny nie zagłosuje już, nie tyle na PiS, co na Sobczaka i Runo. Alians z obecną władzą już mieliśmy. Wtedy władza rękoma PiS pozwalniała kucharki i sprzataczki, pozamykała szkolne kuchnie i w końcu polikwidowała wiejskie szkoły. Jest to niezmyta plama na honorze wyszkowskiego PiS. Przewodniczący nie zmyje z siebie tego odium dogadując się z Nowosielskim. Jeśli okaże sie to wszystko prawdą, niech partia sprawiedliwych i prawych razem z nim urządzi modlitwę za ojczyznę na schodach wyszkowskiego sądu, żeby było jak było. Jak koalicja, to koalicja. Wszędzie razem.
Dodane przez Bóg, Honor i Ojczyzna, w dniu 12.09.2018 r., godz. 15.03
Nie słyszałem nic o żadnym porozumieniu. Jednak nie życzę sobie, żeby PiS w tajemnicy przed mieszkańcami dogadywał się z Nowosielskim. Jeśli tak jest, to nikt z mojej rodziny nie zagłosuje już, nie tyle na PiS, co na Sobczaka i Runo. Alians z obecną władzą już mieliśmy. Wtedy władza rękoma PiS pozwalniała kucharki i sprzataczki, pozamykała szkolne kuchnie i w końcu polikwidowała wiejskie szkoły. Jest to niezmyta plama na honorze wyszkowskiego PiS. Przewodniczący nie zmyje z siebie tego odium dogadując się z Nowosielskim. Jeśli okaże sie to wszystko prawdą, niech partia sprawiedliwych i prawych razem z nim urządzi modlitwę za ojczyznę na schodach wyszkowskiego sądu, żeby było jak było. Jak koalicja, to koalicja. Wszędzie razem.
Dodane przez grazyna, w dniu 12.09.2018 r., godz. 16.48
chodzi o porozumienie ugrupowan na prawicy a nie PiSu i Nowosielskiego
Do realisty
Dodane przez Iga, w dniu 12.09.2018 r., godz. 17.05
Panie realisto z Brańszczyka, przy obecnie panujących układach władzy w gminie Brańszczyk oraz zniechęceniu większości mieszkańców, obecny wójt nie ma najmniejszych szans. Każdy kontrkandydat nawet z poparciem kosmitów a co dopiero PISu, wygra z obecnym.
Dodane przez Realista, w dniu 13.09.2018 r., godz. 06.20
Iga nie zaklinaj rzeczywistości.Pękul ma wygraną w kieszeni.Może i wygrał by Przybylski jakby się odciął od wyszkowskiego PiSu.A tak to jest pozamiatane.Ludzie nie są głupi chcą samodzielnego gospodarza A nie na pasku i z układami zależnego od innego i to z Wyszkowa.
Do ludzi
Dodane przez Ja, w dniu 13.09.2018 r., godz. 08.35
Głosujmy na Przybylskiego . Do trzech razy sztuka. Sobczak musi odejść
Wszyscy na Przybylskiego
Dodane przez Iga, w dniu 13.09.2018 r., godz. 09.53
Wszyscy myślący , chcący nowoczesnej gminy Brańszczyk głosujemy na Pana Profesora Przybylskiego. To swój chłop, nie wynosi się choć ma taki wielki dorobek zawodowy
Dodane przez Anonim, w dniu 13.09.2018 r., godz. 10.32
Żadnej spółki Nowos - Sobi nie będzie. Nie wyobrażam sobie takiej z tym, co pod sądami w antyrządowych protestach uczestniczy. Dotyczy też Kowalskiej Anety, zastępcy burmistrza jeszcze.
Dodane przez Lizus, w dniu 13.09.2018 r., godz. 10.39
Chcecie Waldemara w Brańszczyku?
Powiedział co wiedział
Dodane przez Kazik, w dniu 13.09.2018 r., godz. 16.13
Chcemy uśmiechniętego , przyjaznego ludziom i mądrego , mającego wiele pomysłów na rozwój nowoczesnej gminy Profesora Przybylskiego.
Dodane przez Pankracy, w dniu 14.09.2018 r., godz. 03.27
Wszyscy jesteście siebie warci.Są ludzie z genami zwycięstwa i ludzie przegrani.Ludzie którzy sami ze sobą przegrywają.Gen porażki.Ludzie destrukcyjni.Potrawią z wygranej obrócić wszystko w klęskę.I tacy ludzie nie wygrają wyborów nigdy.Choćby zaklinali rzeczywistość po raz trzeci czwarty czy setny.Otaczają się klakierami ludźmi którzy Cię poklepują głupoty gadają do uszka.Podkręcają ego.Nie mają lub nie chcą mieć człowieka który złapie za jaja i przywróci do pionu takiego kandydata.Chcą słuchać szeptów niby przyjaciół.
Pytanie do wyszkowskiego PIS
Dodane przez Anonim, w dniu 16.09.2018 r., godz. 21.27
Jakie macie stanowisko w sprawie północnej obwodnicy Wyszkowa?
mosiek
Dodane przez Anonim, w dniu 17.09.2018 r., godz. 07.13
Wszyscy głosujmy na Pękula.
nie profesor
Dodane przez ja, w dniu 17.09.2018 r., godz. 09.33
Wójt Brańszczyka -samorządowiec z 20-letnim stażem, który zbudował wiele dróg; zmodernizował szkoły z salami gimnastycznymi które funkcjonują od kilkunastu lat, skansen, wodociągi, instalacje solarne, strefa przemysłowa w Turzynie która stale się rozwija dając miejsca pracy i podatki na kolejne inwestycje, przedszkola w których uczęszcza grubo ponad 100 dzieci, domy które licznie się budują w każdych miejscowościach bo jest pełna infrastruktura (woda, kanalizacja,chodniki,szkoły); w zimę główne ulice są posypywane solą- jako nieliczna gmina w powiecie...wiele trzeba czasu żeby opisać. ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ w każdej strefie życia mieszkańców. vs. profesor nie ma powiązania z samorządem ale z poparciem jednej słusznej partii (samo bycie to za mało dla Brańszczyka) wyskakujący z kapelusza miesiąc przed wyborami. Jednym się podoba innym nie, ale takie są FAKTY.
tak dla Pękula
Dodane przez ja, w dniu 17.09.2018 r., godz. 18.43
Popieramy obecnego wójta p. Pękula. Jest to prawy człowiek dbający o dobro publiczne. Drogi, szkoły, strefa przemysłu w Turzynie, niezależny od PiS-u, przedszkola, chodniki, skansen.......i dłuuuugo by wyliczać. A Pan profesor skoro taki wykształcony, to powinien pozostać na uczelni, bo tam jest potrzebny. Co się stało,że chce ją porzucić? Czyżby zarobki w Brańszczyku były lepsze? Przecież nasi rodzice pamiętają, co się działo gdy był dyrektorem szkoły, a raczej nim bywał, bo go więcej nie było. Szkoła była bez nadzoru, bo trzeba było pracować w Siedlcach i jeszcze gdzieś. Człowiek chciał załatwić sprawę to nie było z kim rozmawiać, bo dyrektora profesora nie było. I tak ma teraz być w urzędzie? Nigdy!!! Chcemy żeby nasza gmina nadal się prężnie rozwijała, była wspaniała,a to osiągniemy tylko z Panem Pękulem. Panie wójcie trzymamy kciuki i głosujemy. Niech Bóg będzie z Tobą.
Sobczak zrezygnował z rady nadzorczej PWiK
Dodane przez Ścieki, w dniu 18.09.2018 r., godz. 08.20
Trochę to przypomina zagranie radnego Turka. Przez 3.5 roku wszystko mu pasowało, choć już w pierwszym roku mógł się przekonać, że urząd Nowosielskiego to teren bagienny. Teraz Waldemar Sobczak rezygnuje na miesiąc przed wyborami. Dobrze to i źle. Mam nadzieję, że opowie nam jaki w PWiK mamy syfi z czego wynikają ciągłe podwyżki taryf za wodę i ścieki.
Dodane przez Anonim, w dniu 18.09.2018 r., godz. 09.02
Przybylski wygrałby,gdyby nie związał się z wyszkowskim pisem.A tak to przegra z kretesem.Po raz trzeci z rzędu.Bedzie nazywany człowiek przegrywający.I żaden pis mu nie pomoże.Co trzeba mieć w głowie,żeby wygrane wybory na wójta mieć w kieszeni.I je przegrać,bo przegra na pewno zapisując się ni stąd do wyszkowskiego pisu.Destrukcja?Brak wyczucia politycznego?W otoczeniu osoby nieprzychylne?Naiwność?
ja
Dodane przez Brańszczyk, w dniu 18.09.2018 r., godz. 15.51
Żeby wygrać wybory trzeba się wyróżniać w społeczności lokalnej, zrobić coś więcej niż tylko mieszkać na danym terenie. Demokracja jest przewrotna, mieszkańcy nie pamiętają gorszych czasów bo ich nie było przez ostatnie 20lat. Jazda na profesurze od żywienia, która spadła z nadania. Patrzcie wiejskie ciemniaki to ja profesor -głosujcie na mnie, mieszkam w Brańszczyku i sorry za ciemniaka się nie uważam (tak odbieram ten przekaz, jakby na wizytówce wpisywać mgr - w obecnych czasach wiocha). Co profesor ma do zaoferowania poza oczernianiem poprzednika? NIC. A obecny wójt nie rzuca słów na wiatr, to co powie to i zrobi bo zna możliwości. Nie obiecuje oderwanych od rzeczywistości inwestycji bo wie że ich nie zrealizuje, a inni obiecują z przekonaniem - nawet nie są świadomi że nie można tego wykonać. Co jest lepsze, realne propozycje czy słodkie obietnice bez możliwości realizacji? Za moment wstawię ten tekst tylko dlatego że za kadencji obecnego wójta przeprowadzono inwestycję i w całej gminie Brańszczyk jest szerokopasmowy internet. Co?...już nikt nie pamięta jak było przed - bo do dobrego człowiek się szybko przyzwyczaja.
Prawda zabolała
Dodane przez Ja Bolek, w dniu 18.09.2018 r., godz. 18.45
I kto tu pisze o oczernianiu. Przybylski to jasny, inteligentny i pozytywny przekaz. Pękul ocenia i neguje kontrkandydata. Strach zagląda do wnętrza układu. Wygląda ,ze do pisania komentarzy zasiadła cała rodzina obecnego wójta, tak zachwalają jego poczynania. A wystarczy zapytać przeciętnego mieszkańca co sądzi o obecnie nam ,,panującym". Nieprzyjemny, arogancki, nie szanujący ludzi. Inwestycje obecnego wójta to droga , która się ,,zwinęła" po sześciu latach, dziury w drodze wielkości leja po bombie. Mieszkańcy ponieśli koszty tych wójtowych ,,inwestycji". Zarobiły warsztaty samochodowe, naprawiając uszkodzone podwozia, nadkola itd. Mieszkańców gania po lasach straż leśna , wlepiając mandaty, na drodze policja, bo na drodze chałdy piachu. Zima samochody lądują w rowach lub na drzewach, bo na drodze szklanka. Inwestycje tak, przed wyborami z myślą, że ciemny lud to kupi i imprezy wiejskie. Lud przyjdzie wypije i zje, ale ciemny już nie jest i przy urnie podziękuję za brak szacunku i arogancję obecnej zasiedziałej władzy.
Do ja
Dodane przez Kazik, w dniu 18.09.2018 r., godz. 18.48
Czym wyróżniał się obecny wójt zanim objął Urząd, czy nie była to czasem prywatna inicjatywa stolarska. Jakie miał dokonania zawodowe, czy naukowe?
Dodane przez Anonim, w dniu 19.09.2018 r., godz. 06.21
A kto jeszcze będzie kandydował na wójta w Brańszczyku?Bo nie ma alternatywy.Jeden rządzi za długo drugi związał się z partią i takiego ludzie nie wybiorą.
Do wójta Brańszczyka
Dodane przez Stasiek, w dniu 19.09.2018 r., godz. 08.37
Buta kroczy przed upadkiem
Dodane przez nie dacie rady, Pękul w cuglach., w dniu 19.09.2018 r., godz. 11.12
Scieki racja brachu, po 7 latach brania kasy w Wodociągach Waldek stał się niezależny, a inny członek rady nadzorczej w PEC z pisu dlaczego został. A pani dyrektor to też niezależna czy ustalona z pierwszym sekretarzem Nowosielem ? Pytanko, kiedy pani dyrektor pójdzie na urlop w związku z prowadzoną przez nią kampanią wyborczą ? Ludzie z Brańszczyka, mieliście swój komitet, mieliście kandydata , który mógł wygrać z Pękulem, będę patrzył co ugracie pod nazwą pis.
Dodane przez Anonim, w dniu 19.09.2018 r., godz. 12.44
Stasiek głąbie nie buta tylko pycha.
Brańszczyk
Dodane przez ja, w dniu 19.09.2018 r., godz. 14.27
Nie wiem co obecny wójt robił zanim został wójtem, być może rodzina pisze - ja nie jestem. Patrze obiektywnie... droga, która się zwinęła mówisz? Wystarczyło 3 wypadki na s8 żeby tak zdewastować drogę, został tam skierowany cały ruch. Czyja wina wójta? Jeśli tak uważasz to nie masz wiedzy i nie powinnaś się wypowiadać. Wójt nie ma kompetencji żeby zamykać drogę (chyba że zagraża bezpieczeństwu i robi to w porozumieniu z innymi instytucjami) Zadam pytanie, kto tą drogę zrobił (pozyskał środki) a wcześniej wszystko zaplanował? Idąc dalej, łatając wspomianą drogę która jest lokalna a ruch poszedł nią duży do tej pory nie zostałby ani jeden kawałek asfaltu - o bezpieczeństwie już nie wspomnę. Co do samochodów w rowie (zimą) stan nawierzchni jest ważny, ale umiejętności i dostosowanie prędkości przez kierowcę są ważniejsze - na końcu za takie zdarzenie odpowiada kierowca. Jestem wyborcą, proszę o wspomniane przykłady jasnego, inteligentnego i pozytywnego przekazu pretendenta i ocen/negowania obecnego włodarza. Proszę o fakty oraz miejsce gdzie można sprawdzić wiarygodność tych informacji.
Dodane przez Anonim, w dniu 19.09.2018 r., godz. 16.19
ja za długo i niezrozumiałe piszesz.
Do ja
Dodane przez Ja Bolek, w dniu 19.09.2018 r., godz. 18.36
Droga jest po to żeby nią jeździć, a skoro zwinęła się bo były 3 wypadki na S 8, to widać jakiej jakości to była droga. Kto tę drogę zrobił i zaplanował? Oto jest pytanie o zadania ustawowe wójta, opłacanego z naszych podatków. Nikt nam łaski nie robi, wójt to stanowisko służebne wobec mieszkańców gminy. O tym dawno zapomniał obecny wójt Brańszczyka. Co do wypadków jest wielu świadków zdarzeń, były protokoły policji. Przywróćmy samorządność mieszkańcom gminy! Wszyscy głosujemy na Przybylskiego!
Dodane przez Anonim, w dniu 19.09.2018 r., godz. 23.23
Tą drogę to zrobili dla furmanków i rowerów? Puścili objazdem trochę tirów i po drodze. Kto odebrał tą drogę i ile" boków przytulił" za odbiór? Układy i układziki, aż z daleka śmierdzi.
Dodane przez Anonim, w dniu 19.09.2018 r., godz. 23.27
W Sitnie sołtys nie pozwolił odebrać drogi- bubla. Musieli frezować nawierzchnię i wylewać drugi raz. Miał rację, bo za kilka lat trzeba byłoby ją zwinąć tak jak w Brańszczyku.
a
Dodane przez a, w dniu 20.09.2018 r., godz. 08.26
Widzę tu debatują sami zwolennicy "dobrej zmiany". Partia rządzi, partia radzi....bierny,mierny ale wierny. Droga w klasie do 15t nie jest niezniszczalna, zwłaszcza jesienią i zimą.
Dodane przez Antek, w dniu 20.09.2018 r., godz. 13.34
Pani Dyrektor nie może iść na urlop bo raz że jest dyrektorem a po drugie podlega karcie nauczyciela, a więc w tym czasie nie ma urlopów. Chyba że bezpłatny.
Tak dla Pękula
Dodane przez Ja, w dniu 22.09.2018 r., godz. 14.12
Nie wiem czy Pękul zatrudnił rodzinę do pisania komentarzy, ja w każdym razie nie jestem z nim spokrewniony. Obserwuję i widzę ile dobrego zrobił dla gminy Pękul. Chylę czoła panie wójcie i oddaję głos na Pana podobnie jak wszyscy moi znajomi. A propos zatrudniania rodziny, profesor też ją zatrudnił, głośno chwalą się, że piszą, namawiają innych do pisania. Sam profesor ma w swojej najbliższej rodzinie,, siedzącego,, członka, który zważywszy na to, że ciągle,, siedzi,, domyślnie się gdzie, więc ma duuużo czasu i zapewne wielu zacnych kolegów, którzy chętnie piszą komentarze.
Dodane przez Anonim, w dniu 23.09.2018 r., godz. 19.36
Kogo ma siedzącego?
Dodane przez Anonim, w dniu 24.09.2018 r., godz. 14.30
Kto siedzi? Jak się nazywa?Pierwsze litery imienia i nazwiska.
Dodane przez obywatel, w dniu 02.10.2018 r., godz. 06.35
Gustawie, proszę tylko o jedno. Nie rób wraz ze swymi poplecznikami czarnego pijaru nikomu. A i nie działaj na rumuńską pandę: pan da, pan da. Bo to nie świadczy dobrze chyba, co? No chyba, że ktoś tak podpowiedział. I wtedy efekt odwrotny. To co daje się zaobserwować... niedźwiadek się budzi tuż przed kampanią. Wiadomo kto za panem stoi... pamiętajcie co boskie to do Boga, a co ziemskie to dla ludzi. Oddzielcie sferę sacrum od profanum. Jest pan utytułowany, więc tytułuj innych na uczelni. A swoją drogą, zawsze się zastanawiałem, jak naukowiec w wieku 50. lat, bo nie wiem ile było na liczniku, dochodzi do tytułu profesorskiego. Chyba że profesor danej uczelni, a to lekka, acz wyraźna różnica.
Dodane przez do Iga, w dniu 02.10.2018 r., godz. 16.03
Wydaje mi się, że wiem kim jesteś. Taka śmieszna kobiecina. Piszeta tu, że ktoś sobie kogoś zatrudnia do pisania tych, jakże "interesujących" komentarzy. A sama Igo, wiadomo jaka, kim jesteś, kto Cię zesłał na to forum?? Napiszę, że żal Wam zadek ściska, bo wiecie, że ktoś jest lepszy niż osoba z tytułami. O tej bucie, to pisał nie kto inny jak, wiadomo mi kto. A co, może lepszy jesteś? Zawsze jak pana widzę, zapatrzony w dal, z żoną pod rękę. Coś tu było o obsadzaniu stołków. Proszę wytłumaczcie sobie, raz, a konkretnie, że stając do konkursu, spełniając wszelkie wymogi, jak można konkursu nie wygrać? A zdarza się też, że kandydat nie ma konkurencji? Jak można nie wygrać, nie wiem?? Zostało wspomniane, że jeden kandydat obraża drugiego. Ale w jaki sposób? Wiecie co, najlepszym kontratakiem jest ignorowanie ruchów kogoś, kto obraża... Droga w Waszej gminie w zimę jest jedną z najlepiej zadbanych dróg w powiecie. Czego Wy chceta? Moja rada. Każdy ma kibel w domu, więc tam jad wylewajcie i ulżyjta sobie w inny sposób. Najlepiej po śniadaniu i kolacji... A tak w ogóle to pokój ludziom dobrej woli. Chodzimy wszyscy do kościoła. A prawda jest taka, że jeden drugiemu tak zazdrości, że żal d... ściska. Pozdrawiam i więcej życzliwości :)

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl