Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 21 marca 2019 r., imieniny Bernadety, Lubomira

Spotkaj seniorów z całej Polski

(Zam: 06.08.2018 r., godz. 12.15)
  • Wyszkowscy seniorzy mogą wspólnie pojechać na paradę - gmina funduje im przejazd. Udział w imprezie jest również bezpłatny
    Wyszkowscy seniorzy mogą wspólnie pojechać na paradę - gmina funduje im przejazd. Udział w imprezie jest również bezpłatny (fot. Fundacja Zaczyn)
Fundacja „Zaczyn”, z którą współpracuje Rada Seniorów Gminy Wyszków, zaprasza do Warszawy 18 sierpnia na V edycję Ogólnopolskiej Parady Seniorów „Dojrzali Wspaniali” – czyli wielkie święto społeczności seniorów i ich rodzin. Gmina Wyszków zapewni bezpłatny transport na to wydarzenie.

Parada rozpoczyna się o godz. 12.00 przy rondzie Charlesa de Gaulle’a (początek ul. Nowy Świat), następnie nastąpi przemarsz na teren Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28), gdzie odbędzie się Piknik Pokoleń.W trakcie pikniku każdy uczestnik będzie miał możliwość skorzystania z bezpłatnych badań, różnych aktywności, poczęstunku, otrzymania drobnych prezentów, uczestnictwa w dancingu z DJ Wiką i koncercie zespołu Skaldowie i in. W panelach dyskusyjnych wezmą udział m.in. aktorki Bożena Dykiel, Zofia Czerwińska, Anna Korcz, piosenkarz/prezenter Robert Janowski, dziennikarze: Beata Tadla, Tadeusz Sznuk, Jarosław Gugała, dziennikarz/publicysta Daniel Passent, Katarzyna Bosacka, Agnieszka Cegielska, Dorota Sumińska. Szczegóły na stronie www.parada.zaczyn.org.
Gmina Wyszków wspólnie z Radą Seniorów proponuje seniorom skorzystanie ze zorganizowanego bezpłatnego transportu na to święto, na którym będzie można spotkać seniorów z całej Polski. Zapisy na wyjazd przyjmowane są do 10 sierpnia w Urzędzie Miejskim w Wyszkowie, pokój 116 lub telefonicznie tel. 605 071 901 u pełnomocnik burmistrza ds. senioralnych Lidii Stępkowskiej.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl