Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 21 marca 2019 r., imieniny Bernadety, Lubomira

Festiwal smaków w Kamieńczyku

(Zam: 06.08.2018 r., godz. 11.19)

Jak co roku na początku sierpnia na rynku Tadeusza Kościuszki odbył się organizowany przez gminę Wyszków Festiwal Miodu i Chleba. Pyszności, zabawa, koncerty pozwoliły miło spędzić niedzielne popołudnie i wieczór.

Festiwal miał podobną formułę jak w poprzednich sezonach, pojawiło się jednak wiele nowych stoisk. Mieszkańcy i przyjezdni licznie więc degustowali, kupowali miód, chleb, sery, wyroby wędliniarskie, ryby, lemoniadę, oscypki, chleb ze smalcem, dania z grilla i in. Zainteresowaniem cieszyły się wyroby rękodzielnicze m.in. wianki, ozdoby dla pań, przedmioty codziennego użytku z drewna, biżuteria. Jak co roku odbyły się cieszące się niezmiennie dużym zainteresowaniem warsztaty pieczenia chleba. Można było zwiedzić Muzeum Etnograficzno-Historyczne Henryka Słowikowskiego w ramach dnia otwartego. Odbyły się konkursy dla gości wydarzenia oraz na produkt festiwalu. Muzycznie energii słuchaczom dodawali Wyszkowiacy, Jarzębina z Broku, Czerwone Teksasy (zespół prezentujący przeboje Czerwonych Gitar), Kapela Łochowska, Piersi Lepsi. Gwiazdą festiwalu była Danuta Błażejczyk.
J.P.
Więcej na ten temat w najbliższym numerze „Wyszkowiaka”
Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl