Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 21 marca 2019 r., imieniny Bernadety, Lubomira

W obronie niezależności sądów

(Zam: 02.08.2018 r., godz. 21.44)

- Cieszę się, że po raz kolejny możemy ustawić w tym miejscu świeczki pokazując, że na Polsce naprawdę nam zależy – podkreślił Adam Mróz, który zwrócił się do uczestników akcji zorganizowanej przez Klub Obywatelski przed wyszkowskim Sądem Rejonowym.

Tak jak rok temu, choć w mniej licznym gronie niż podczas pierwszej tego typu manifestacji zorganizowanej w Wyszkowie, uczestnicy zebrali się na placu przy ul. Kościuszki stawiając na schodach sądu świeczki. „Chcemy mieć prawo i możliwość korzystania ze swojej wolności, a gwarantują nam ją tylko niezależne sądy. Jeśli chcesz powiedzieć stanowcze „nie” ograniczeniu wolności obywatela i niezależności sądów, przyjdź 2 sierpnia o godz. 20.00 pod Sąd Rejonowy w Wyszkowie z symboliczną świeczką” – w ten sposób Klub Obywatelski zachęcał do udziału w spotkaniu.
- Jesteśmy wytrwali w obronie demokracji, wolności, niezawisłości sądów. Rok temu spotkaliśmy się tutaj, by wyrazić swój sprzeciw wobec zmian uderzających w trójpodział władzy i niezależność sądownictwa – witał uczestników przedstawiciel Klubu Obywatelskiego Adam Mróz. – Konsekwentnie tu wracamy, by przypomnieć, że zawsze będziemy stać na straży praworządności. Nie zapominamy, nie rezygnujemy. Będziemy się tutaj pojawiać z przypomnieniem, że fundamentalne wartości powinny takimi pozostać. My, tutaj zebrani, cenimy takie wartości, jak demokracja, solidarność, praworządność i szacunek dla drugiego człowieka i obywatela. Korzystamy z wolności z takim trudem wywalczonej przez naszych ojców i dziadów. Chcemy mieć prawo i możliwość korzystania ze swojej wolności, a gwarantują nam ją tylko niezależne sądy.
Adam Mróz mówił o konieczności kompromisu, dialogu, konsultacji w opozycji do panującego, jego zdaniem, dyktatu jednego środowiska politycznego.
- To środowisko nie szanuje głosu odrębnego, a są ludzie, którzy mają prawo myśleć inaczej, mają prawo mieć inne poglądy w każdym obszarze. Mają prawo do życia, mają prawo czuć się Polakami. My Polakami się czujemy, korzystamy z tej wypracowanej, wywalczonej wolności – stwierdził. – Jeśli postawimy tutaj świeczki, to przypomnimy obietnicę złożoną rok temu. Powiedzieliśmy, że będziemy stać na straży praworządności, będziemy przychodzić pod ten symboliczny sąd i upominać się, by nasz głos był wysłuchany. Dziś tego słowa dotrzymujemy.
Zebrani zaśpiewali hymn państwowy. Spotkanie trwało niespełna pół godziny.
J.P.


Komentarze

Dodane przez Anonim, w dniu 02.08.2018 r., godz. 22.11
Że Bachanski ma obsesje na punkcie PiS to wiadomo od zawsze,ale że radny Wróbel pobiegł ze świeczką pod sąd?! Oby wyborcy Wam za to podziękowali...
Dodane przez Anonim, w dniu 02.08.2018 r., godz. 23.01
Coś im nie wyszła ta AKCJA.I pani Wittich z wydziału promocji z przyjaciółmi nie było, to aż dziwne.
CZAS HONORU
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 02.08.2018 r., godz. 23.04
Tyle i tylko tyle.
Dodane przez Anonim, w dniu 02.08.2018 r., godz. 23.20
"Cenimy takie wartosci jak demokracja,praworządność i szacunek do drugiego czliwieka".Chyba sobie pan żartuje panie Mróz?!! Gdzie byly te wartosci przez 8 lat waszych rządów? I gdzie one są u Was teraz? Nie macie szacunku do nikogo ,kto jest przeciwko Wam! to widać po pracownikach w naszym Urzędzie Miejskim.Jak to się mówi "kto nie jest z Wam,ten jest przeciwko Wam"-tak to odbieracie i tak to hasło wprowadzacie w życie... Wam nie zależy na dobru nas wszystkich.Wy chcecie swojego dobra i utrzymania swoich pozycji
Dodane przez Cyrk wyjechał ale..., w dniu 02.08.2018 r., godz. 23.20
Ależ się nazbierało tych "obrońców demokracji, wolności, sądów" i pewnie czegoś tam jeszcze. Lato, jest ciepło, poszli by na spacer i przewietrzyli umysły albo zrobili coś pożytecznego (szczególnie, że ponoć chcą "stać na straży praworządności", cenią "takie wartości, jak demokracja, solidarność, praworządność i szacunek dla drugiego człowieka i obywatela"), a nie zajmują się głupotami i robią jakieś szopki. Schizofrenia? Twierdzą, że "to środowisko [PiS? Obóz rządzący? Prawica? Środowiska o poglądach konserwatywnych?] nie szanuje głosu odrębnego, a są ludzie, którzy mają prawo myśleć inaczej, mają prawo mieć inne poglądy w każdym obszarze" i jednocześnie (jako tzw. totalna opozycja, w rzeczywistości szalona opozycja) niemal od momentu ogłoszenia wyników wyborów negują dokonany przez społeczeństwo wybór, donoszą na Polskę do UE - ciągle domagają się nakładania na nasz kraj sankcji, utrudniają pracę Sejmu robiąc jakieś blokady mównicy, przeszkadzając w obradach, wyciągają na ulice i podjudzają ludzi, zachęcają do obrażania i atakowania polityków partii rządzącej oraz organów władzy, a także do dewastacji mienia publicznego (przypomnijmy sobie jak Nitras bronił pajaców chcących bazgrać po ścianach budynku parlamentu i obrażał interweniujących wówczas policjantów). Takie piękne hasła niosą na swych sztandarach, szkoda, że w tym samym czasie sami sobie przeczą własnymi czynami. PS Poprzednio był tam też burmistrz. Czy teraz jest już za blisko wyborów, żeby brać udział w tej szopce bo ludzie mogli by nie zdążyć zapomnieć?
Dodane przez "Tłuszczowy" dobrobyt..., w dniu 03.08.2018 r., godz. 00.20
Wszystkim się sporo przytyło, lecz najbardziej zaskakującym jest, że prawie wszyscy lekarze mają dużą nadwagę wymagającą natychmiastowej redukcji.
Apolityczni urzędnicy
Dodane przez Marek, w dniu 03.08.2018 r., godz. 01.03
Może to naiwne, ale urzędnicy chyba powinni być apolityczni. Albo przynajmniej publicznie nie powinni okazywać swoich sympatii politycznych.
Dodane przez Anonim, w dniu 03.08.2018 r., godz. 01.51
Bachański, obrońco praworządności, powiedz dlaczego zostałeś zwolniony bez odprawy z zajmowanego za rządów PO-PSL stanowiska. Pochwal się.
A to ci taki tłok wśród protestujacych.
Dodane przez K.T., w dniu 03.08.2018 r., godz. 06.22
Burmistrz ze swoimi kombinatorami jak Hryniewicz i jemu podobne bufony to nie chcą wolnych sadów????? Zbliżają się wybory - to lepiej "Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek". W takiej liczbie to wy niczego nie zwojujecie.
ZDZIWIENIE
Dodane przez OBSERWATOR, w dniu 03.08.2018 r., godz. 06.48
JAK NA 73 TYSIĄCE OBYWATELI POWIATU WYSZKOWSKIEGO, A 27 TYSIĘCY W MIEŚCIE TO TŁUMÓW NIE BYŁO. CZEKAMY NA WYBORY SAMORZĄDOWE.
Dziwny jakis ten protest.
Dodane przez Ed., w dniu 03.08.2018 r., godz. 06.52
Patrzę i nadziwić się nie mogę. Toż to albo radni albo urzędnicy miejscy. By nie być gołosłownym trochę ich wymienię. Radni to: Abramczyk Jan,Wróbel Sławomir, Piórkowska Elżbieta, Kutwa Danuta, Rojek, Bachański, Mróz - wicestarosta z żona kierownikiem MOPS . Urzędnicy i ci co czerpią garściami korzyści z funduszy miejskich: Siekierski, Gielo, Pękul, Kowalski i wspomniana już pani Mróz. Pewnie nie wszystkich wymieniłem, pewnie nie wszystkich znam ale w wymienieni protestują w obronie swoich stołków i obronie swojej bezkarności. To raczej protest dziwadło. Społeczeństwo swój rozum ma nie nie zawsze da się wam oszukać wyszkowscy kombinatorzy.
Dodane przez obserwator, w dniu 03.08.2018 r., godz. 08.55
Gdyby ktoś doświadczył tego, co wyczyniali za tymi murami, niektórzy przedstawiciele tzw. "wolnych sądów", to z pewnością protest byłby wskazany, ale przeciwko arogancji, buty i korupcji " nadzwyczajnej kasty".
Dodane przez Anonim, w dniu 03.08.2018 r., godz. 09.18
Chodkowski weź pan ich wszystkich na swoją tratwę i popłyńcie z prądem...
Dodane przez Anonim, w dniu 03.08.2018 r., godz. 09.30
To taki odważny burmistrz?po tym samym widac,ze dla utrzymania władzy nie ujawnia swoich poglądów.Gdzie honor panie burmistrzu?! Było pokazać,ze masz pan jaja!Nie przychodząc pod sąd pokazałeś pan,ze ich nie masz[jaj].No i że Edzi nie było? To wszystko zagrywki wyborcze.JEDNA WIELKA OBŁUDA!!!
Dodane przez Anonim, w dniu 03.08.2018 r., godz. 09.50
Czekam na dobrą zmianę w naszym Urzędzie Miejskim.Pracownik urzędu powinien być apolityczny tzn.każdy ma swoje poglądy,ale nie powinien ich okazywać w miejscu pracy. Niestety, z doświadczenia wiem,że w naszym urzędzie ludzie o innych poglądach politycznych są dyskryminowani.Urzędnicy pana burmistrza czują się mocni wiedząc,ze mają "plecy".Coś takiego nie powinno mieć miejsca.
Dodane przez pisior, w dniu 03.08.2018 r., godz. 10.03
Piłsudski miał rację - "Bić k..y i złodziei". Tylko kto w Wyszkowie ma to zrobić, Sobczak i wyszkowski PiS, który za stanowiska w urzędach i spółkach komunalnych od Nowosielskiego siedzą cicho, czy może Głowacki, który nagle zniknął przed wyborami. Zagłosuję na Andrzejewskiego bo innej opcji nie mam.
duPa, duPa, narodowa duPa
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 03.08.2018 r., godz. 10.12
Boli was, naziole, co? Oj boli, że co prawda niewielka grupa, ale w Wyszkowie, który już uważaliście za swój, katolicki, pisowski i faszystowski. To wam powiem co was boli najbardziej, otóż to, że zdajecie sobie z tego sprawę, że to tylko mała garstka z tych, którzy wskażą wam środkowy palec w wyborach. Ci najodważniejsi, którzy nie boją się pokazać własnej twarzy w obawie przed wybiciem szyby w oknie, utratą pracy a częściej klientów w swoim zawodzie, bo kto wie, może mają inne poglądy. Rok temu też uważaliście, że już byliście w ogródeczku, już się z gąską witaliście, a tu nagle ŁUP !!! Zaproszona przez was szmata - wygwizdana i ośmieszona uciekła z biblioteki w asyście policji zakrywając twarz. Cała Polska to widziała! próbowaliście ośmieszyć Wyszków, no to Wyszków ośmieszył was.
ale jaja
Dodane przez laki, w dniu 03.08.2018 r., godz. 10.28
No i nad wszystkim czuwał "gospodarz domu" Komendant Straży Miejskiej
Dodane przez Anonim, w dniu 03.08.2018 r., godz. 10.33
Tytuł powinien brzmieć "W obronie własnej d..y"
Dodane przez ..., w dniu 03.08.2018 r., godz. 11.07
Mróz w rzeczy taki inteligentny a z kartki czyta? Obsadziliscie urząd i wszystkie inne instytucje swoimi rodzinami i Wy mówicie o sprawiedliwości?!! Rzygać mi się chce jak obserwuje, co się w naszym Urzędzie Miejskim dzieje... Czy jak zrobię kampanię burmistrzowi,to w ramach wdzięczności dostanę pracę,jak obecni pracownicy działu promocji? Mam nadzieję,że doczekam zmian w naszym miescie?
Dodane przez ktoś, w dniu 03.08.2018 r., godz. 11.15
I przywrócić źrenicę wolności - liberum veto. Jak nie przywrócą to ruscy albo inna zagranica pomogą
Dodane przez Adam M., w dniu 03.08.2018 r., godz. 11.19
Czy ktoś mi przyzna, że we mnie jest Dyzma ?
a mi wstyd
Dodane przez Tatoo, w dniu 03.08.2018 r., godz. 11.24
że urzędnicy na których płacimy podatki zamiast pracy dla wszystkich ....już teraz upolityczniają swoja pracę.Etos urzędnika maja gdzieś...
Dodane przez Anonim, w dniu 03.08.2018 r., godz. 12.36
A na wyborach osiedlowych tacy byli mocni żeby nie dopuścić Bogdana Osika na przewodniczącego, tak się organizowali i Mróz i Mrozowa i reszta urzędu.A teraz co, zabrakło już Gwarantu do podwożenia i frekfencja cienka.Żenada.
Dodane przez roms, w dniu 03.08.2018 r., godz. 13.04
Skupienie, zaduma, ale i strach maluje się na sfotografowanych buźkach. Może dałoby się opublikować pełną treść wygłoszonej prelekcji, która wzbudzała tak zróżnicowane odczucia manifestujących?
Dodane przez Anonim, w dniu 03.08.2018 r., godz. 13.15
Jedne stoją pod sądem,drugie latają z aparatem za burmistrzem,a trzecie na fb. wstawiają swoje golizny... ot takich mamy urzędników!!! Kółko wzajemnej adoracji
Dodane przez Szmata, w dniu 03.08.2018 r., godz. 13.54
ORMOwcu konfidencie, dawniej na KODy do Warszawy jeździłeś z córeczką. Pochwal się jak się ciebie kapusiu pięknie pozbyła z mamą ze swojego życia.
Dodane przez Kozioł, w dniu 03.08.2018 r., godz. 14.56
Teraz, mam nadzieję, będziecie Państwo wiedzieć, na kogo głosować w wyborach samorządowych.
Dodane przez Anonim, w dniu 03.08.2018 r., godz. 14.58
W obronie sądów, aby dalej sędziowie mogli bezkarnie zaj...ać 50 dych czy galoty w sklepie. Kto mógł zostać sędzią? Nie liczyła się wiedza petenta tylko znajomości i pochodzenie.
Dodane przez Uczciwy, w dniu 03.08.2018 r., godz. 16.06
Hejterzy, którzy piszą na tej stronie (bo nie można tych osób nazwać inaczej), mierzą innych swoją miarą, bo sami, jakby weszli na stołki, toby kradli i wsadzali swoich. Wyszkowscy urzędnicy nie są przestępcami, wręcz przeciwnie, widać, że niektórzy z nich wkładają dużo pracy i dużo poświęcają, żeby zrobić coś dobrze. Osoby tu piszące, poprostu nie mają wykształcenia ani wiedzy, żeby zdobyć lepszą pracę i zwyczajnie zazdroszczą, że komuś coś się udaje. Pani redaktor powinna zmienić system pisania komentarzy, na taki, który wymaga imienia i nazwiska osoby komentującej, bo to co się tu dzieje, to zwyczajna mowa nienawiści i zawiści.
Do Anonima 03.08.2018 r., godz. 13.15
Dodane przez Kobiety z UM, w dniu 03.08.2018 r., godz. 16.29
Ale przynajmniej damy się lubić :-)
Dodane przez Grzegorz Kowalski, w dniu 03.08.2018 r., godz. 16.36
I ty Wysocki tam poleciałeś? Ty tym sądom wiele zawdzięczasz, prawda?
Do uczciwego
Dodane przez Anonim, w dniu 03.08.2018 r., godz. 16.58
A gdzie Twoje imie i nazwisko?jak taki uczciwy jestes to czego się boisz?Ty pewnie jeden/a z tych pracowitych urzędników? Oczywiście,ze tacy w Urzędzie też są . Pracuj dalej uczciwie...uczciwość popłaca
Dodane przez Anonim, w dniu 03.08.2018 r., godz. 17.42
Najlepszy jest gość, który postawił zapalony paschalik wielkanocny
Dodane przez Anonim, w dniu 03.08.2018 r., godz. 22.03
Ludzie burmistrza pierwsi do hejtowania i nawoływania do nienawiści.Spójrzcie na Marka Siekierskiego jaki zrobił się aktywny w ostatnim czasie.Jak na dyrektora to mógłby się bardziej podszkolić w pisowni,bo brak składu i ładu...No ale... tam większość pracuje w ramach wdzięczności,to i wykształcenie nie bylo brane pod uwagę.Niech pan panie burmistrzu przejrzy na oczy i zobaczy jakimi ludzmi się otacza(są przy panu dla własnych korzyści).
,,Uczciwy’’
Dodane przez Robert, w dniu 04.08.2018 r., godz. 08.46
Chcesz podpisu z imienia i nazwiska,a sam sie nie podpisujesz,komentarze nazywasz hejtem a sam innym zarzucasz brak wiedzy i wykształcenia jak by wszyscy musieli mieć wykształcenie żeby się wypowiedzieć,ale wy jesteście obrońcami demokracji i wolności,ale już wiesz że jak inni by weszli na stołki to by kradli,za to wasz P.Eychler to sama mowa miłości i radości. Ja bym chciał żeby ci urzędnicy pokazali papiery jakie szkoły kończyli że są tacy wykształceni,studia i średnie szkoły kończyli na wiejskich uniwersytetach ( nie mam nic do W.U.) po to tylko żeby papier dostać, i takie macie wykształcenie P.Uczciwy. Przyjdzie czas i na Wyszków✌🇵🇱
wsi spokojna wsi wesoła
Dodane przez Anonim, w dniu 04.08.2018 r., godz. 09.04
przecież swoje wywody piszą tu sami nieudacznicy którzy nic w życiu nie osiągnęli i liczą tylko na jakąkolwiek jałmużnę, a nuż może ktoś coś da.Ciemnaki nie mający własnego zdania którzy idą za przekazem jak ćmy do światła
Dodane przez Anonim, w dniu 04.08.2018 r., godz. 14.51
Wszyscy wiedzą jak jest. Szczerze pisząc to obecnie petenci są dobrze obsługiwani przez urzędników. Żeby dostać pracę w budżetówce to od wielu lat trzeba mieć znajomości. Chyba za wysokie mają zarobki. Od kilku lat jest powiedzenie, że w budzetówce to się popierdzi w stołek a pensję weźmie. Jak się ma "plecy" to obowiązków mało. Zapierniczają inni.
Dobre wykształcenie ?
Dodane przez Profesor, w dniu 05.08.2018 r., godz. 11.39
Ci co skończyli dzienne studia na dobrych uczelniach to chyba mniejszość. Wydaje mi się, że większość to zaoczne szkółki niedzielne typu Pułtusk lub Włodkowic. Ewentualnie jakieś podyplomówki, też zaocznie, które skończy każdy kto zapłaci.
Dodane przez ...cyrkowe przedstawienie trwa, w dniu 05.08.2018 r., godz. 12.36
P. Uczciwy, chcesz zobaczyć mowę nienawiści, to przeczytaj sobie komentarz Eychlera: "Boli was, naziole, co? W Wyszkowie, który już uważaliście za swój, katolicki, pisowski i faszystowski. Tych, którzy wskażą wam środkowy palec. Zaproszona przez was szmata". Środowiska lewicowo-liberalne lubują się w używaniu wymyślonego na potrzeby nierównej walki ze środowiskami o sprzecznych z ich ideologią poglądami określenia "mowa nienawiści", to właśnie Eychler niemal w każdym swoim wpisie prezentuje, co to jest prawdziwa mowa nienawiści. Oczywiście, wiem, że psychicznie chory człowiek nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, co mówi ale jednak jego komentarze są tak bardzo przesycone nienawiścią, agresją, brakiem szacunku do ludzi o poglądach innych niż ci, którzy mu mieszają w głowie, bezradnością, frustracją, że ciężko obok tego przejść obojętnie (aczkolwiek Cejrowski kiedyś wypowiedział się na temat takich, jak Eychler: "z głupkami nie ma sensu dyskutować, przed głupkami trzeba się bronić"), może trzeba go odesłać na przymusowe leczenie zanim tak bardzo uwierzy w te brednie, które mu wtłoczono do głowy, że w końcu komuś zrobi krzywdę. A ta gromadka sprzed sądu pokazuje jakie realne poparcie mają działania szalonej opozycji, garstka ludzi - działacze wyszkowskiej PO, ludzie związani z naszą lokalną władzą, a więc także działający we własnym interesie, osoby o "antypisowskich" poglądach i garstka ludzi, którzy z jakiegoś powodu dali się nabrać na to, że szalona opozycja naprawdę działa w interesie walki o demokrację, "niezależne" sądy, konstytucję itp.
Do Kobiety z UM
Dodane przez Zdzichu, w dniu 05.08.2018 r., godz. 14.08
Potwierdzam. Dacie się lubić ;-)
Dodane przez Anonim, w dniu 05.08.2018 r., godz. 18.51
Wsiechlerze czemu nie zostałeś lekarzem?
wyszkowska kasta?
Dodane przez wyszkowski lekarz, w dniu 05.08.2018 r., godz. 20.15
Na zdjęciach widać że obok kasty sędziowskiej w Wyszkowie również istnieje "kasta lekarska". Przykład cała rodzinka doktorstwa Tarnawskich [ porządni ale też ś........e ] z córunią na studiach za pieniądze, Kluczyńskich i innych. Wypasione fury, ogromne wille, wielka kasa ale miny smutne.
Do kobiety z urzędu
Dodane przez Też z urzędu, w dniu 05.08.2018 r., godz. 23.00
Już sobie tak nie słodzcie,bo wy nawet między sobą się nie lubicie.Największe zazdrośnice jesteście,a do tego aroganckie. Może ktoś kto Was nie zna to uwierzy...
Dodane przez Kasta, w dniu 06.08.2018 r., godz. 13.42
Widoczne na zdjęciach są jeszcze następujące kasty : Kasta właścicieli sklepów sportowych, Kasta właścicieli restauracji, Kasta emerytów, Kasta rencistów, Kasta żeglarzy Spinakera, Kasta budowlańców, Kasta studentów. Jeśli jakiejś nie wymieniłem to proszę o uzupełnienie.
Dodane przez Anonim, w dniu 06.08.2018 r., godz. 13.50
jeszcze Kasta ludzi z miasta.
Dodane przez Krystian, w dniu 06.08.2018 r., godz. 14.53
Jeszcze kasta murarska (taka do wapna).
Dodane przez ..., w dniu 06.08.2018 r., godz. 22.20
Jeszcze widzę kastę nauczycieli biologii i niemieckiego, kastę malarzy kolejowych. No i kastę komunalno-tebeesową.
Dodane przez WWY, w dniu 06.08.2018 r., godz. 23.14
Taka sytuacja w kontekście słów pana Mroza i wspomnianej kilka komentarzy wyżej pani doktor Kluczyńskiej. Mówi on: "My, tutaj zebrani, cenimy takie wartości, jak demokracja, solidarność, praworządność i szacunek dla drugiego człowieka i obywatela. (...) - To środowisko nie szanuje głosu odrębnego, a są ludzie, którzy mają prawo myśleć inaczej, mają prawo mieć inne poglądy w każdym obszarze". Jakiś czas temu w miejskiej bibliotece było spotkanie z człowiekiem, który opowiadał o swojej podróży przez Gruzję. Mówił, że jako Polak był bardzo ciepło przyjmowany przez Gruzinów bo pamiętają jak w czasie wojny z Rosją do Tbilisi, wraz z innymi przywódcami państw Europy środkowo-wschodniej przyleciał prezydent Lech Kaczyński, pamiętają jego słynne wystąpienie i są za to wdzięczni. Na sali siedziała wówczas także pani doktor i w momencie gdy podróżnik o tym opowiadał - nie była to opowieść polityczna, jedynie cytował słowa jakiegoś Gruzina - prychała i pufała zdegustowana, co chwila tylko ostentacyjne "pfff, pfff, pfff". Komu ci ludzie sprzed sądu chcą wmówić, że "szanują drugiego obywatela i człowieka i uważają, że ludzie mają prawo myśleć inaczej, mają prawo mieć inne poglądy w każdym obszarze", jeśli nawet w tak niewinnej sytuacji, jak ta w bibliotece wylewa się z nich złość, żółć, pogarda?
Dodane przez Anonim, w dniu 06.08.2018 r., godz. 23.42
Podsumowując: kasta tłustych kotów, którzy chcieliby, żeby było jak było. Ale to se nevrati...
Dodane przez KASTING, w dniu 07.08.2018 r., godz. 09.22
Podsumowując - kasta ludzi rozumnych, wykształconych i polskich patriotów (nie mylić z faszystami).
Dodane przez Anonim, w dniu 07.08.2018 r., godz. 11.01
Kasta ludzi normalnych.
Do KASTING
Dodane przez Anonim, w dniu 07.08.2018 r., godz. 15.10
Chyba zarozumiałych... i polskich patriotów latających na skargę do naszych oprawców Niemiec.Nasi dziadkowie przywracają się w grobach widząc jak KODziaże i Pełowcy donoszą na swoj kraj.Tfu!
Kasting. 9.22
Dodane przez R...ski, w dniu 07.08.2018 r., godz. 22.08
Kasting,nie osmieszaj sie nazywajac was ludzmi rozumnymi,wyksztalconymi i polskimi patriotami. Jestescie takimi jakimi was widza inni a nie takimi jak myslicie o sobie. Anonim z 15.10 nazwal was PO imieniu. Wyszkow jest miastem gdzie nie jest sie osoba anonimowa,o kazdym z was mozna wiele POwiedziec. Czego bronicie? Tylko i wylacznie swojego eldorado. Tylko ciekawi,dlaczego wszyscy na tych fotkach sa tacy smutni z nijakimi twarzami. Czy chodzi o to,ze czegos sie boicie,moze rzetelnej kontroli waszej ,,patriotycznej" dzialalnosci. Spokojnie, na wszystko przyjdzie czas,jak mowili nasi ojcowie.
Dodane przez Anonim, w dniu 07.08.2018 r., godz. 22.35
Złodzieje, aferzyści najbardziej prywłaszczyli sobie miano patriotów. Im więcej mają za uszamy, tym głośniej krzyczą.
Dodane przez Zasmucona, w dniu 07.08.2018 r., godz. 23.00
Ta przepychanka słowna pod tym artykułem pokazuje, że obydwie strony czują do siebie olbrzymią niechęć, a wręcz pogardę. Siebie natomiast uważają za lepszych. Niestety nic dobrego z tego nie będzie. Historia nie raz to pokazała. Na koniec, i jedni, i drudzy na tym stracą... Zwłaszcza ci, którzy uważają się za mądrzejszych (mam na myśli każdą ze stron) powinni odpuścić. Rozkręcanie spirali nienawiści to droga donikąd...
Dodane przez Anonim, w dniu 08.08.2018 r., godz. 08.15
Ostatnie walki za odpływającym korytem. Pozostanie tylko ujadanie.
Dodane przez Anonim, w dniu 08.08.2018 r., godz. 10.22
07.08.2018 - 66. rocznica zamordowania Jana Kmiołka, ps. Wir i Stanisława Kowalczyka, ps. Baśka. Jan Kmiołek i Stanisław Kowalczyk zostali zamordowani na terenie więzienia przy ul. Rakowieckiej 7 sierpnia 1952 roku. Ciało Jana Kmiołka odnaleziono po ponad 65 latach od jego śmierci.
Dodane przez Anonim, w dniu 08.08.2018 r., godz. 14.19
jak będzie "W obronie niezależności lokalnej prasy" to pójdę. Z lokalnych gazet niewiele można się dowiedzieć, co jest tego przyczyną?
Dodane przez Anonim, w dniu 08.08.2018 r., godz. 14.52
Oj można się dowiedzieć bardzo dużo jak to nam panujący burmistrz robi super rzeczy „przed wyborami”😉
Dodane przez Rysio, w dniu 08.08.2018 r., godz. 16.00
Przygladajac sie twarzom tej grupki POd sadem dostrzega sie smutek i bezmyslnosc. Wszyscy jacys dziwni,moze musieli przyjsc, taki dostali nakaz. A moze maja przeblyski,ze sa kompromitacja pewnych grup zawodowych i traca szacunek do siebie. Nie chcialbym byc klientem,uczniem czy pacjentem tych,ktorzy zamiast skupic sie na tym co robia,osmieszaja sie demonstrujac ze swieczkami. Wszyscy ci,nie sa znani z tego,zeby gdziekolwiek wlaczyli sie z pomoca I obrona pokrzywdzonych. A to co robia,to tylko I wylacznie z mysla o sobie,aby bylo jak jest i krecic lody,dalej bezkarnie.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl