Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 stycznia 2019 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda

Rozbój w centrum miasta

(Zam: 04.06.2018 r., godz. 09.47)

Zaatakował przechodnia i ukradł mu pieniądze. Do zdarzenia doszło w centrum Wyszkowa. Sprawcą okazał się 27-letni wyszkowianin.

Jak wynikało z relacji pokrzywdzonego, około godziny 5.30 w rejonie przejścia znajdującego się pomiędzy pocztą a piekarnią przy ul. Sowińskiego podbiegł do niego mężczyzna i przewrócił go na ziemię. Z kieszeni spodni zabrał 48-latkowi kilka tysięcy złotych i uciekł.
Śledczy zajmujący się tą sprawą szybko wytypowali mężczyznę, który miał być sprawcą napadu. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec Wyszkowa. Mężczyzna został zatrzymany dzień po zdarzeniu i osadzony w policyjnej celi. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mu zarzut dokonania rozboju. Wyszkowianin przyznał się do zarzucanego mu czynu, a o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi mu do 12 lat więzienia.
PP
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Komentarze

nadal aktualne
Dodane przez Socjalny, w dniu 05.06.2018 r., godz. 15.54
Dodane przez Socjalny, w dniu 23.05.2018 r., godz. 18.33 Panie Głowacki, a może PiS nie chce z panem się łączyć w jakieś wspólne komitety. Na nic tu pańskie felietony w tym temacie. Proponuję zająć się sobą i nie oglądać się jeden na drugiego. Szkoda czasu na niepotrzebne waśnie. Dlaczego Pan tego nie rozumie i ciągle drąży temat wyszkowskiego PiS. To już nie Pana bajka. do Socjalnego Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 23.05.2018 r., godz. 21.18 Ma pan rację, że PiS w Wyszkowie nie chce się łączyć z innymi siłami i tworzyć szerokiego frontu. Tak było i w przeszłości i o tym jest właśnie mój felieton. Te niedawne rozmowy to było jedynie udawanie. Ostatnio wychodzą z tego środowiska coraz bardziej jednoznaczne komunikaty w tym samym kierunku. Ogłoszenie kandydata na burmistrza było jednym z nich, bowiem wspólny kandydat był właśnie przedmiotem rozmów. Cała historia odbyła się zresztą w zupełnie groteskowy sposób, ponieważ najpierw wyszkowski PiS ogłosił kandydata na burmistrza w okolicach świąt, a więc ponad półtora miesiąca temu, a niedawno, ok. tydzień temu miały miejsce wewnętrzne, demokratyczne wybory kandydata. I oczywiście został wybrany ten, którego wcześniej ogłoszono. Trudno zrozumieć, że członkowie PiS coś takiego akceptują. Może pan to wyjaśni forumowiczom, jak można to zrozumieć ? do Głowackiego. Panie, nadal zamiast zajmować sie swoim programem, pisze Pan felietony dotyczące PiS i jego kandydata na burmistrza. Jak jest to wszystko, co ma Pan Wyszkowianom do zaoferowania, to proszę podać, uchylic rąbka tajemnicy, kto będzie kandydatem pańskiego komitetu. Pośmiejemy się razem. Irytuje mnie to, że z PiS zrobił sobie Pan temat zastępczy. Czy w przedwyborczym okresie nie dostrzego Pan problemów, które dotykają mieszkańców? Pańskie teorie spiskowe (nowosielski Sobczak) powoli stają się nudne.
Dodane przez Anonim, w dniu 05.06.2018 r., godz. 21.28
Może i nudne ale prawdziwe i to jest żałosne.
Dodane przez Anonim, w dniu 06.06.2018 r., godz. 08.47
A to, że jest to pana Marka jedyny pomysł na kampanię nie jest żałosne?
Dodane przez Anonim, w dniu 06.06.2018 r., godz. 14.56
Może i żałosne ale niech wyszkowski PiS powie oficjalnie ze jest w koalicji z Nowosielskim i ze nie jest w ich interesie żadna zmiana.
Dodane przez merkel, w dniu 06.06.2018 r., godz. 20.12
pis. to jedyna polska partia........................

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl