Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 19 marca 2019 r., imieniny Bogdana, Józefa

Kolejny kandydat na burmistrza

(Zam: 11.05.2018 r., godz. 09.37)

Już nie tylko Ewa Runo (PiS), ale także Piotr Turek z Polskiego Stronnictwa Ludowego oficjalnie ogłasza chęć kandydowania na burmistrza Wyszkowa.

Rzecznik prasowy J.J. Dawidzki wydał komunikat: „10 maja 2018 roku, odbyło się posiedzenie Miejsko Gminnego Zarządu Polskiego Stronnictwa Ludowego pod przewodnictwem Prezesa Jacka Bachańskiego. Na posiedzeniu zaprezentowano kandydaturę Piotra Wojciecha Turka na Burmistrza Miasta i Gminy Wyszków. Kandydat przyjął propozycję startu w wyborach samorządowych i zadeklarował, chęć pracy na rzecz zrównoważonego rozwoju naszego miasta i gminy na miarę dwudziestego pierwszego wieku.”.
Przypomnijmy, że pod koniec kwietnia miejscy radni przyjęli rezygnację Piotra Turka z funkcji wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej. Nie zgadzał się on z decyzjami większości radnych m.in. dotyczącymi przeznaczenia gminnych pieniędzy na budowę placu Miejskiego.
J.P.

Komentarze

Stracony głos
Dodane przez Waga, w dniu 11.05.2018 r., godz. 09.53
Pan ze zdjęcia przez cztery lata klepał wszystko, co mu burmistrz rozkazał, a przed miesiącem w wielkim niby buncie zrezygnował z dobrze popłatnej synekury w Radzie Gminy i udaje bohatera. Ktoś dał sie nabrać? Ja nie. W PSL kandydatem na burmistrza powinien być moim zdaniem Bachański, co żyje i mieszka w Warszawie. Bachański na burmistrza!
No to Nowosielski ma problem
Dodane przez Anonim, w dniu 11.05.2018 r., godz. 11.41
Mieszkańcy mają już dość tego betonowego układu, który od kilkunastu lat rządzi w Wyszkowie. Burmistrzowi Nowosielskiemu wydawało się, że ma wszystko pod kontrolą, nawet lokalny PIS, a tu taka niespodzianka i to ze strony "zaprzyjaźnionego" PSL!
Dodane przez Zielony zmielony, w dniu 11.05.2018 r., godz. 14.37
Jak mają dość betonowego układu, to również mają dość PSl-owego przytakiwacza Turka. Nie kto inny jak on sam tworzył ten betonowy układ. Zielony chłop-ek ma ludzi za idiotów?
Dodane przez Jaw....ski, w dniu 11.05.2018 r., godz. 20.28
Nigdy wiecej PSL we wladzach,jeszcze długo,dlugo będziemy pamietali to co robiono z ludzmi,aby posadzić na stołeczkach swoich nie zawsze madrych ale za to cwanych i pazernych. Czy znacie kogoś z PSL o kim mozna wyrazić sie pozytywnie?
Psl
Dodane przez Robert, w dniu 12.05.2018 r., godz. 08.58
Moim marzeniem jest by PSL zniknęło ze sceny politycznej raz na zawsze. 1.Nigdy nic nie zrobiło dla ludzi i kraju 2.Kadry- Sawiecki Kalinowski Bury. I kupa -:) innych .... 3.Najważniejsze,to nie jest żaden PSL lecz najnormalniej ZSL Można by dużo pisać ale po co jak ich już nie ma PS Na szczęście

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl