Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 stycznia 2019 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda

Nielegalny hazard w gminie Rząśnik

(Zam: 17.04.2018 r., godz. 11.26)

Wyszkowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępstw gospodarczych z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Ciechanowie zabezpieczyli nielegalne automaty do gier hazardowych. Maszyny znajdowały się na tyłach sklepu spożywczego w gminie Rząśnik.

Funkcjonariusze przeprowadzili działania mające na celu likwidację salonów gier działających niezgodnie z obowiązującą ustawą o grach hazardowych. Ustalili, że w jednym ze sklepów spożywczych na terenie gminy Rząśnik organizowane są gry na automatach hazardowych bez wymaganego zezwolenia. Po wejściu do budynku ich ustalenia potwierdziły się. Na zapleczu sklepu znajdowały się dwa włączone, nielegalne automaty do gier oraz mężczyzna korzystający z jednego z tych urządzeń.
Zabezpieczone maszyny zostały przekazane funkcjonariuszom służby celnej, którzy prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.
Przypominamy, że zgodnie z ustawą o grach hazardowych za posiadanie nielegalnych automatów w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą surowe kary – można zapłacić nawet 100 tys. zł od jednego automatu. Odpowiedzialność ponoszą nie tylko osoby, które urządzają nielegalne gry, ale także właściciele lokali, w których stoją takie automaty. Funkcjonariusze zapowiadają kolejne wspólne działania w tym zakresie.
PP
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Komentarze

Dodane przez Las Rząśnikas, w dniu 17.04.2018 r., godz. 12.04
Gratulacje dla Wójta, że ma tak przedsiębiorczych i obrotnych mieszkańców.
Sens?
Dodane przez Volenti, w dniu 17.04.2018 r., godz. 13.00
Jaki jest w ogóle sens rejestracji takich automatów? Przecież nikt nikogo nie zmusza do grania w nie. Możesz zagrać jeśli tego wyraźnie chcesz i jeśli przegrasz to nie możesz zgłaszać żadnych rozszczeń do nikogo. Proste. Nielegalne automaty? Może niedługo będą też nielegalne piłkarzyki albo rzutki? przecież na nich też można przegrać? Albo nielegalne posiadanie kart do grania? Przecież w kartach też można przegrać? Świadomie ryzykujący nie zgłasza rozszczeń do nikogo - Volenti non fit Iniuria
Konkurencja
Dodane przez Rodak z USA, w dniu 19.04.2018 r., godz. 05.01
To moje Las Vagas ma w Rzasniku konkurencje.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl