Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 stycznia 2019 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda

Koncert dla Adasia

(Zam: 13.04.2018 r., godz. 09.09)

Podczas występu charytatywnego organizowanego na rzecz chorego mieszkańca gminy Zabrodzie Adasia Wernio wystąpią Rewia Dziecięca „Sylaba”, podopieczni Studia Piosenki Ireny Zdunek, Autorskiej Szkoły Artystycznej Tomitofa oraz finaliści konkursu Supertalent Wyszkowa.

Koncert odbędzie się 11 maja w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik” o godz. 18.00, a cegiełki będą do nabycia w kasie ośrodka od 20 kwietnia. Pieniądze zostaną przekazane na leczenie 7-letniego Adasia, który zmaga się z rzadką chorobą genetyczną. Powoduje ona odkładanie się żelaza w mózgu zabijając komórki, a stopniowe zwyrodnienie układu nerwowego jest nieodwracalne. „Proszę Was o pomoc, bez której nie wystarczy nam pieniędzy na te wszystkie działania, bez których Adaś nie dostanie przeszczepu komórek macierzystych, który może wpłynąć na jego dalsze życie. Proszę Was jako matka dziecka, na którym zapadł wyrok i która ma tylko jedną szansę, by je ocalić. Pomóżcie mi zachować moje dziecko w sprawności i ocalić je przed śmiercią, która nieustannie czyha za plecami.” – apeluje mama chłopca.
Przypominamy, że Adaś jest podopiecznym fundacji „Lepszy Los” z Wyszkowa, a zbiórka pieniędzy na jego rzecz odbywa się za pośrednictwem portalu siepomaga.pl www.siepomaga.pl/adam-wernio. Można też wysłać SMS na nr 72365 o treści S9252 (koszt 2,46 brutto).
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl