Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 stycznia 2019 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda

Kolarskie święto w Długosiodle

(Zam: 09.03.2018 r., godz. 14.51)

Ostatnim mocnym akcentem tegorocznej zimy będzie czwarty, finałowy maraton w kolarskim cyklu Northtec MTB Zimą. Do rywalizacji w Długosiodle 18 marca zaprasza Cezary Zamana, kolarski mistrz Polski i gorący zwolennik jazdy w niskich temperaturach.

- Jak do tej pory, frekwencja w Northtec MTB Zimą pozytywnie zaskakuje. Widać, że idea jazdy na rowerze w każdej porze roku zatacza coraz szersze kręgi, co mnie, jako promotora fizycznej aktywności, bardzo cieszy – zapewnia Cezary Zamana, dyrektor sportowy cyklu Northtec MTB Zimą.
W Długosiodle rozegra się nie tylko walka o zwycięstwo w maratonie. Dojdzie tutaj do rozstrzygnięć całego zimowego cyklu. Poznamy zwycięzców w klasyfikacji indywidualnej, drużynowej i rodzinnej. Bez względu na temperaturę 18 marca będzie gorąco. Triumf w tym niełatwym cyklu czterech maratonów to niemały prestiż i wzmocnienie swojej pozycji w peletonie Mazovii w nowym, wiosennym sezonie.
Na zawodników czekają trzy dystanse: Hobby (10 km), Fit (27 km) oraz Mega (49 km). Ten ostatni najeżony licznymi interwałowymi fragmentami w lesie i przecinającym gajówkę Grabnik. Za trasy odpowiada Cezary Zamana, słynący wśród polskiej kolarskiej społeczności jako twórca najbardziej interesujących tras. Świetnie zorganizowane będzie też zaplecze zawodów z szatniami dla startujących i salą gimnastyczną w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Długosiodle, w której pomysłowe animatorki poprowadzą gry i zabawy dla najmłodszych. Organizatorzy gwarantują też, że jedna z osób startujących w Długosiodle otrzyma nowy rower szosowy ufundowany przez głównego sponsora cyklu, firmę Northtec.
Zapisy na ostatni tegoroczny maraton zimowy trwają w internecie. Wystarczy zgłosić się pisząc na adres biuro@zamanagroup.pl. Akces do startu można zgłosić także w dniu zawodów w godz. 8.00-10.30. Rejestracja będzie prowadzona w Szkole Podstawowej (ul. Kościuszki 5).
Współorganizatorem maratonu jest Urząd Gminy Długosiodło.
Program Northtec MTB Zimą Długosiodło, 18 marca
Niedziela:
- godz. 8.00-10.30 – zapisy w Biurze Zawodów,
- godz. 9.50 – start dystansu Hobby
- godz. 10.30 – ustawianie zawodników w sektorach startowych,
- godz. 10.50 – start dystansów Mega i Fit (start sektorowy),
- godz. 12.00 – dekoracja dystansu Hobby,
- godz. 13.30 – dekoracja dystansu Fit,
- godz. 14.00 – dekoracja dystansu Mega
- godz. 14.30 – dekoracja generalna cyklu
- godz. 16.00 – przewidywane zakończenie.
Oprac. J.P.

Komentarze

Dodane przez Anonim, w dniu 10.03.2018 r., godz. 15.26
Zastanawiające było pogardliwie zadane pytanie redaktora Wiadomości czy publikować taki komentarz? Piszący je, w odpowiedzi na potwierdzoną przez niego prowokację nie mają wpływu na fakt ich selekcji. Piszą prawdę i w dzisiejszych czasach jest im to obojętne. Brzydzą się prowokacjami, niektórymi osobami i z tego powodu tak właśnie piszą . Wspomnianego pana redaktora spotkałem na debacie w IPN. Zrobił na mnie niekorzystne wrażenie. Co naprawdę kryje osobowość nadętego, niedostępnego kolejnego schizola na ekranie ? Nie do przyjęcia, luz , małpowanie innych redaktorów w czasie trwania programu. W ten sposób psychicznie łatwiej ale przecież bierze się za to ogromną kasę. Prowokujcie, publikujcie sobie ile chcecie albo nie !

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl