Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 19 grudnia 2018 r., imieniny Dariusza, Gabrieli

Dachowanie na krajówce

(Zam: 02.03.2018 r., godz. 11.57)

Kierowca skody jadąc trasą S8 nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Podróż zakończył dachowaniem samochodu. Ze zdarzenia wyszedł cało.

Po południu 1 marca dyżurny wyszkowskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu na trasie S8 w rejonie węzła komunikacyjnego w Lucynowie. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z wydziału ruchu drogowego. Funkcjonariusze ustalili, że 32-letni kierujący, mieszkaniec powiatu białostockiego, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił kontrolę nad pojazdem, następnie uderzył w bariery oddzielające pasy ruchu. Po uderzeniu samochód dachował. Kierowca nie odniósł żadnych obrażeń. Nie było też innych poszkodowanych w tym poważnie wyglądającym zdarzeniu. Z utrudnieniami drogowymi zmagali się natomiast inni kierujący jadący w kierunku Warszawy, dla których policjanci wyznaczyli objazdy.
Policja niezmiennie apeluje o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz zachowanie zdrowego rozsądku na drogach, zwłaszcza zimą. Pamiętajmy, że za kierownicę powinniśmy wsiadać wypoczęci i trzeźwi, a samochody powinny być sprawne technicznie i przygotowane do zimowych warunków.
Oprac. PP
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie
Komentarze

Tatusiowe widelki siegna jak wielu z tych okolic
Dodane przez Anonim, w dniu 07.03.2018 r., godz. 14.38
Red. Rachon w swym programie wrecz z pretensja poinformowal ,ze poprzednio pracowal w malej stacji telewizyjnej. Sadze, ze takiego wyboru dokonal z powodu stanu swojego zdrowia. Jestem pewna ,ze obecna praca z wielu powodow nie wyjdzie mu na zdrowie. To ,ze ktos glupio w dodatku macha rekami , straszy zza szyby nie oznacza ,ze inni sie przestrasza w tym rowniez potwierdzajacych klamstwa policji skarg . Wyciagamy za uszy po kolei kogo sie da z kazdej sytuacji. W Polsce jak na calym swiecie dziala prawo! Sami potwierdzacie zaklamany, chory kolor jaki stosujecie od lat. A w Syrii dzieci gloduja az sie prosi ,zeby im pomoc!

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl