Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 18 stycznia 2019 r., imieniny Małgorzaty, Piotra

Studniówka Zespołu Szkół nr 1

(Zam: 12.02.2018 r., godz. 08.49)

Uczniowie bawili się 10 lutego w hali Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

- To chyba pierwsza taka noc w życiu, kiedy uświadomicie sobie, że nie jesteście już dziećmi. I nie chodzi tylko o wygląd – garnitur, piękną suknię, modą fryzurę. To poczucie, że dojrzeliście do tego, by mierzyć się ze światem i swoimi marzeniami – podkreślił dyrektor szkoły Marian Popławski. – Nie mogę wam obiecać, że będzie to łatwe, ale nie ma rzeczy niemożliwych. O marzenia trzeba walczyć. Nie rezygnujcie z nich. One dają skrzydła, wynoszą w przestrzeń i dają nadzieję.
Uczniowie tego wieczoru dziękowali m.in. wychowawcom – Hannie Czajkowskiej i Małgorzacie Augustyniak (III LO profil społeczny), Karinie Gnatkowskiej (kl. III LO profil lingwistyczny), Jackowi Niewiadomskiemu (kl. III LO profil prawno-administracyjny), Bogusławie Pawelskiej-Kozon (kl. IV a Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych), Katarzynie Sawickiej (kl. IV Technikum Hotelarskie), Grzegorzowi Siemienowskiemu (kl. IV Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych), Aldonie Tolak (kl. IV b Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych), Sylwii Wojciechowskiej (kl. IV Technikum Usługi Turystycznej), Katarzynie Zglinickiej (kl. IV Technikum Budowlanego). Wyrazem wdzięczności były kwiaty, a także piosenka, którą wykonała uczennica Oliwia Jabłońska.
J.P.
Więcej na ten temat w najbliższym numerze „Wyszkowiaka”
Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl