Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 17 lipca 2024 r., imieniny Aleksego, BogdanaTemat: regeneracja turbosprężarek

(Zam: 08.10.2020 r., godz. 10.19)

Chcesz poznać lidera regeneracji turbosprężarek? To Turbokrymar.plUszkodzona turbosprężarka w samochodzie nie jest już dziś wielkim problemem dla posiadacza auta. Nie trzeba od razu kupować nowej i płacić za to sporo pieniędzy. Współczesna technologia pozwala na skuteczną regenerację tego podzespołu. Dzięki niej będzie on znów działał jak nowy, a dodatkowo w portfelu zostanie jeszcze sporo gotówki na inne wydatki. Jednak do wykonania takiej regeneracji trzeba wybrać zakład lub warsztat zapewniający największą jakość tej usługi. Do takich należy na pewno firma Turbokrymar.pl z Białegostoku. Jest ona od wielu lat niekwestionowanym liderem w tej branży. Dzięki stosowanym przez nią najnowocześniejszym rozwiązaniom i pracującym tam ludziom regeneracja turbosprężarek nigdy wcześniej nie była tak tania, szybka i ekologiczna.

Turbosprężarka to bezpieczeństwo
Zadaniem turbosprężarek jest podnoszenie mocy silnika spalinowego i jak wiadomo znajdują się one nie tylko w autach osobowych i ciężarowych, ale również w ciągnikach, maszynach rolniczych, budowlanych i innych. Turbokrymar pl., który funkcjonuje w branży motoryzacyjnej od wielu lat, zyskał w tej dziedzinie ogromne doświadczenie i „dorobił” się takiego parku maszynowego, który pozwala mu na skuteczną regenerację turbosprężarki każdego typu. Ale szczególnie jej sprawne działanie jest niezbędne w pojazdach, będących codziennymi uczestnikami ruchu drogowego. Ich nieprawidłowej pracy nie można lekceważyć, ponieważ mają one wpływ na bezpieczeństwo. Turbosprężarka przede wszystkim pozwala na dynamicznie wykonywanie najtrudniejszych manewrów na drodze, czyli na przykład wyprzedzania lub omijania. Gdy jest sprawna, kierowca czuje się pewniej za kierownica i poza tym ma większa przyjemność z jazdy.

To wszystko przemawia za tym, aby w przypadku jakichkolwiek symptomów uszkodzenia tej części od razu kierować się do firmy Turbokrymar.pl, gdzie regeneracja turbosprężarek rozpoczyna się od szczegółowego sprawdzenia ich stanu. Używane są do tego wysokiej jakości przyrządy pomiarowe. Kolejne etapy to:
- czyszczenie poszczególnych części turbosprężarki za pomocą myjek, piaskowania i szkiełkowania.
- wymiana uszkodzonych lub zużytych elementów na nowe. Tak wymiana dotyczy zwykle całych zespołów wirujących, czyli talerzyka, zestawu naprawczego, koła kompresji i wirnika. Ze starej turbospreżarki zostaje więc przeważnie tylko obudowa turbiny, sprężarki i łożyskowań.

Testowane części zamienne
Prawdą jest, iż na rynku można w praktyce kupić tylko części zamienne do turbosprężarek wyprodukowane w Chinach. Ale firma Turbokrymar.pl nie sprowadza tych, tylko te wykonane pod nadzorem kontroli jakości. Zresztą przed ich stosowaniem, Turbokrymar.pl sam je sprawdził i zrobione testy potwierdziły, że materiał, z którego wykonano i wytrzymałość są nawet lepsze od oryginalnych.
Końcowym etapem, który obejmuje regeneracja turbosprężarek jest wyważenie, tak, aby miały równomierny rozkład masy wirnika w stosunku do jego geometrycznej osi obrotu. Wykonuje się to za pomocą najnowocześniejszych pryzm oraz kratek rezonansowych na wyważarkach marki Schenck i CIMAT, ponieważ one zapewniają największą dokładność pomiarów. Kolejne etapy pracy z turbosprężarką to:
- kontrola jakości na flowbenach CIMAT TURBO TEST EXPERT,
- pokrycie preparatem antykorozyjnym
W ten sposób zregenerowana turbosprężarka gotowa jest do odbioru przez zleceniodawcę usługi lub może być do niego wysłana.Turbokrymar.pl udziela 36 miesięcy gwarancji na zregenerowane turbosprężarki. I nie jest to dodatkowo ograniczone żadnym limitem przejechanych kilometrów..
Kierownictwo firmy Turbokrymar.pl podkreśla również, iż osiągnięcie pozycji lidera w regeneracji turbosprężarek, to również przede wszystkim, zasługa pracujących tu ludzi. Mają ogromną wiedzę w tej branży i ciągle się uczą.

Zapraszamy również do:
Auto Klinika Białystok
http://autoklinika.bialystok.pl/felgi/malowanie-proszkowe-felg/
ul.Sosabowskiego 1
15-178 Białystok

Materiał sponsorowany

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta