Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 10 grudnia 2023 r., imieniny Danieli, JuliiCzy Kaczyński wepchnie Dudę w objęcia Biedronia?

(Zam: 11.02.2020 r., godz. 09.44)

Prezydent Andrzej Duda powiedział w rozmowie z tygodnikiem „Wprost”, że jakby trafiła na jego biurko ustawa dotycząca tzw. związków partnerskich, to bardzo poważnie zastanowiłby się, czy jej nie podpisać.

Teraz wystarczy więc czekać na ruch Lewicy Razem, SLD i Wiosny, które zawsze mogą powiedzieć „sprawdzam” i wykorzystując wybory prezydenckie przygotować taką ustawę, a oferując zakulisowo ciche poparcie w drugiej turze wyborów prezydenckich dla obecnego prezydenta, chcieć przepchnąć ją przez cały proces legislacji. Czy Andrzej Duda nie podpisze wtedy takiej ustawy w zamian za poparcie swojej kandydatury? Przecież utrata prezydentury przez PiS to jest utrata przez nich władzy. Oni umieją kalkulować, więc myślę, że sam Naczelnik państwa zachęcałby go w takiej sytuacji do jej podpisania. Skoro rządzący zgodzili się na finansowanie organizacji promujących tzw. ideologię gender i środowiska LGBT z Funduszy norweskich, to tym bardziej zaakceptowaliby taką ustawę. Poza tym PiS realizuje lewicowy program gospodarczy, więc mają z lewicą już wiele rzeczy wspólnych. A postawieniem kropki nad „i” co do obopólnej współpracy, był wybór poseł Magdaleny Biejat z partii Razem na przewodnicząca Sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny.
Już trzy lata temu sam Naczelnik państwa przyznał w wywiadzie dla brytyjskiej agencji informacyjnej Reutersa: „Moja wizja jest warta poświęcania gospodarki”. Co jeszcze będzie chciał poświęcić obecnie, żeby tylko utrzymać się u władzy? Czy składnikiem tej wizji jest także rozwój „tęczowej zarazy” w Polsce? A może jest to niezbędny koszt, który jednak będziemy musieli ponieść godząc się na realizację jakieś tam wizji Naczelnika państwa? Jak odbije się to w przyszłości na naszym narodzie, jeśli moralność publiczna legnie w gruzach? Ile pokoleń będzie trwało wychodzenie na właściwą drogę, żeby otrząsnąć się po tych szkodliwych dla nas rządach?
Czy może zresztą powstać coś dobrego za rządów człowieka, który bardzo pogardliwie myśli o niektórych z nas. Warto przypomnieć, że w książce, której sam jest współautorem, tj. „Czas na zmiany”, lider PiS Jarosław Kaczyński mówi (książka jest wywiadem z nim) m.in.: „Nie jestem zwolennikiem tego, co proponują konserwatyści z ZChN, czyli powrotu do rodziny tradycyjno patriarchalnej, z ostrym podziałem zadań między współmałżonków, z niepracującą żoną otoczoną masą dzieci. To nie jest model możliwy do zaproponowania współczesnemu społeczeństwu. Nawiasem mówiąc, szczególnie w Polsce, gdzie co drugi mężczyzna jest mizernym pijaczyną i stawianie na niego jest nierokującym powodzenia przedsięwzięciem. To smutne, ale taka jest nasza rzeczywistość. Na prowincji, w niektórych rejonach Polski, króluje ogromnie degradujący model życia. Mówiąc żartem, często wychodka nie ma, ale video musi być. Wyróżniamy się w Europie liczbą magnetowidów. Ludzie pracują, jeżeli jeszcze jest praca, wracają do domu, piją wódkę i oglądają „pornosy”. Robią to też dzieci”.
Czy prezydent Polski zgadza się z takim postrzeganiem części Polaków? Czy jest gotów dołożyć jeszcze do tego wprowadzanie u nas ideologii gender, byle tylko utrzymać PiS u władzy? Po tym jak oni rządzą do tej pory wydaje się, że jest to jak najbardziej możliwe. A że skończy się to kolejna katastrofą dla naszego narodu, co widać chociażby po tym, że znowu zaczyna nas ubywać i to najwięcej od czasów II wojny światowej, to kto się tym przejmuje? Przecież rządzący już dawno pokazali, że po nich choćby potop.
Ciekawe też, czy dalej będzie się on cieszył poparciem hierarchii kościelnej i samego dyrektora Radia Maryja ojca Tadeusza Rydzyka, a co za tym idzie ludzi, którzy kierują się podczas wyborów głosem wyżej wymienionych? Do tej pory wydawali się oni przymykać oczy na brak chociażby uchwalenia zakazu zabijania dzieci nienarodzonych, mimo podjęcia kilkukrotnych prób jego wprowadzenia. Czy ich oczy dalej będą zamknięte?
Internauta

Komentarze

Dodane przez Kocham was., w dniu 11.02.2020 r., godz. 12.17
Internauta idzie drogą ME i jego KODomitów. Tak waliliby temat sądów a tu wycie KODomitów na uroczystościach państwowych 100-lecia Zaślubin Polski z Morzem w Pucku i Wejherowie stał się tematem głównym i pozdrowienia kandydatki Kidawy Błońskiej dla tych wyjców po uroczystościach. Piękna przemowa Prezydenta Andrzeja Dudy, jeszcze mógł po uroczystościach zaapelować do innych kandydatów o brak hejtu i poszanowanie rodzin. Spotkałem dziś kilka osób na mieście i byli zniesmaczeni zachowaniem prowokatorów związanych z Kidawą Błońską. Jeszcze kilka razy takie zachowanie i prezydent Andrzej Duda wygra w pierwszej turze.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 11.02.2020 r., godz. 12.25
Jeszcze parę tygodni i Du...a nie załapie się nawet na drugą turę. Tak trzymać!
Dodane przez Kocham was., w dniu 11.02.2020 r., godz. 12.27
Od kiedy korwinowcy i narodowcy zwolennikami Radia Maryja i Ojca Tadeusza Rydzyka ? A Korwin to z ostatnią żoną ma ślub kościelny ?
Czy wasze oczy dalej będą zamknięte ?
Dodane przez Kocham was, w dniu 11.02.2020 r., godz. 12.34
Kilka wypowiedzi Słońca Wolności o kobietach: O gwałtach: "Kobiety zawsze udają, że pewien opór stawiają i to jest normalne. Trzeba wiedzieć, kiedy można, a kiedy nie" (Kropka nad i); "Kobiety nie powinny mieć prawa głosu, gdyż mają o kilka punktów niższą inteligencję niż mężczyźni" (TVN 24); "Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie nie po to Natura tak skonstruowała mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały. Wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy" (korwin-mikke.blog); "Kobiety nie mogą być zbyt inteligentne - dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej. Inteligentna istota nie wytrzymałaby przebywania przez dłużej niż godzinę dziennie z paplającym dzieckiem! Dlatego właśnie (i nie tylko dlatego) mężczyźni nie lubią wiązać się z kobietami inteligentnymi: instynktownie chcą, by ich dzieci miały dobrą opiekę". Korwin-Mikke ma również specyficzne poglądy na małżeństwo, które przedstawił już w latach 90., w książce "Vademecum". Pisał wówczas, między innymi, że w małżeństwie dopuszczalny jest gwałt. Dawał też rady dotyczące wychowania dzieci - jego zdaniem, "należy je czasem porządnie sprać". Zdradzie małżeńskiej poświęcony został cały rozdział - Janusz Korwin-Mikke uważa, że mąż może, a nawet powinien zdradzać żonę. Natomiast żona musi pozostać wierna mężowi. "Gdy ja zdradzę żonę, to jakbym ze swej sutereny splunął na ulicę (...). Gdy natomiast zdradza mnie żona, to jakby ktoś z ulicy splunął do mojej sutereny" - pisał. (Fakt24)
Dodane przez Anonim, w dniu 11.02.2020 r., godz. 13.12
Bożeeee.., jakie głupoty tu wypisują!
zwycięstwo w I turze ?
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 11.02.2020 r., godz. 17.12
W tym momencie kampanii uważam, że zwycięstwo Andrzeja Dudy w pierwszej turze jest mało prawdopodobne. Jednak rzeczywiście podobne działania KODziarzy jak w Pucku i Wejherowie, a do tego kolejne potknięcia kandydatki-wpadki mogą spowodować zmianę nastawienia, przechylenie się centrowego elektoratu w stronę Dudy i jego zwycięstwo już 10 maja. Osobiście nie mam nic przeciwko temu, żeby tak było.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 11.02.2020 r., godz. 17.39
Internauto, tym felietonem udowadniasz, że nienawiść do PiS, którą prezentujesz od dawna, nie jest dobrym doradcą. Z cytatów, które podajesz nie wynika teza z tytułu. Osobiście nie wątpię, że Kaczyński nie zamierza wpychać Dudy w objęcia Biedronia. Po co miałby to robić ? Cały felieton jest zresztą mocno naciągany, choć trzeba również powiedzieć, że Zjednoczona Prawica za bardzo kluczy w wielu sprawach, m.in. jest zbyt chwiejna w kwestiach zwalczania neomarksizmu i gender. Z takim poglądem się zgodzę.
Dodane przez Anonim, w dniu 11.02.2020 r., godz. 19.42
Pan Eychler znowu marzy. Pomarzyć dobra sprawa.
duda
Dodane przez olek, w dniu 11.02.2020 r., godz. 23.57
Głowacki chyba rozum ci odjęło! centrowy elektorat zagłosuje na Dudę!!! ha ha ha! to se już ne vrati mister Glowacki!
Dodane przez Anonim, w dniu 12.02.2020 r., godz. 00.07
Po incydencie w Pucku, dawno, może nawet nigdy, nie widzieliśmy tak szczęśliwej, tak uśmiechniętej od ucha do ucha Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Próba zdemolowania ważnej uroczystości rocznicowej, związanej z powrotem Polski nad Bałtyk, wyraźnie sprawiła jej wiele radości. To jest chyba jej prawdziwa twarz. Ta „dama z Ursusa” ma w sobie więcej nienawiści niż skłonna jest to przyznawać, nawet sama przed sobą. Prezydent Andrzej Duda wytrzymał. W bardzo trudnych warunkach, w sytuacji dużego stresu, nie wybuchł, nie rzucił ostrym słowem. Wygłosił dobre, spokojne przemówienie. Pokazał, że jest naprawdę mocny.
Judyta!
Dodane przez Jasio małolat, w dniu 12.02.2020 r., godz. 00.22
Narodowcy spod znaku sierpa i młota. Raz sierpem, raz młotem w czerwoną chołotę!
Dodane przez Internautka Judyta, w dniu 12.02.2020 r., godz. 00.25
Komentarz z 00.21. jeśli się nie pojawi, Judytę nazwiemy nazwiskiem w innym, skutecznym medium. Z zapytaniem czego się dziewczyna wstydzi i nie podaje nazwiska pod swoimi felietonami.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 12.02.2020 r., godz. 07.56
Głowasiu, zaproś do Wyszkowa Du...ę. Lotna Brygada czeka...
Dodane przez Anonim, w dniu 12.02.2020 r., godz. 09.47
najprawdopodobniej Duda pozostanie prezydentem, ale jego córka już dokonała oceny efektów pracy PiS i samego prezydenta. Kinga Duda opuściła kraj dobrobytu stworzony przez rząd PiS. Coś idzie nie tak?
Dodane przez Anonim, w dniu 12.02.2020 r., godz. 18.20
Judyto, uczestniczko narodowych wiecy. Brawo Ty.
ola
Dodane przez Anonim, w dniu 12.02.2020 r., godz. 22.16
czy pan Głowacki ma wiedzę nt Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce, tz. który tam już dyrektor panuje, jakie stosunki interpersonalne nastały i czy dalej warto taki obiekt finansować, który od dwóch lat nie może zostać przyzwoicie otwarty i pełnić roli mu przypisanej - jaki koń jest, każdy widzi i Muzeum jest swoistym symbolem "patriotyzmu" pisich
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 13.02.2020 r., godz. 06.19
Zachowanie KODziarży podczas uroczystości 100lecia zaślubin Polski z morzem to dno dna. Ale takie jest to rowarzycho. Kompletne zera. Najsmutniejsze jest jednak to, że taka sama jest cała totalitarne opozycja, zarówno POwcy z przybudówkami jak i tzw. Nowa Lewica .
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 13.02.2020 r., godz. 09.46
Zachowanie było (i będzie) teraz takie, jak zachowywała się ta władza przez ostatnie 4 lata. "Cała Polska z was się śmieje - komuniści i złodzieje". Kto to powiedział pierwszy? A mordy zdradzieckie? A element animalny? Kodomici? Koderaści? Z bydłem będzie teraz walka na tym samym poziomie na jakim walczyło z narodem bydło.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 13.02.2020 r., godz. 09.54
A poza tym to Du...a i PIS innego języka i zachowań nie zrozumie. Grzecznie to już było, przez ostatnie 4 lata.
Dodane przez Anonim, w dniu 13.02.2020 r., godz. 12.20
Nie chodzę głosować, ale teraz pójdę zagłosuję na Dude, bo reszta kandydatów to dno. Byłby wstyd dla Polski jakby któryś z tych jenteligentnych inaczej został prezydentem mojej ojczyzny.
Dodane przez Jola Jolka, w dniu 14.02.2020 r., godz. 15.16
Brawo Lotna Brygado! Zapraszamy do Wyszkowa.
anonim głosuje
Dodane przez piotr, w dniu 14.02.2020 r., godz. 23.55
powiedz anonim skąd się głupcy biorą?
Dodane przez Anonim, w dniu 15.02.2020 r., godz. 15.46
Może też jestem głupcem, ale również będę głosować na Andrzeja Dudę.
Zmienne losy Rodziny Eychlerów.
Dodane przez Ed., w dniu 16.02.2020 r., godz. 08.40
Panie Marku Eychler patrząc na Pana czyny i słowa można się zastanawiać dlaczego w tak zacnej Rodzinie pojawił się ktoś "taki" kto zniszczył dorobek patriotyczny i moralny wielu pokoleń Eychlerów. Przodkowie Pana zrobili dużo dobrego dla Ojczyzny tej Dużej - Polski i tej Małej - Ziemi Wyszkowskiej a Pan w przeciągu kilku lat zmarnotrawił to wszystko.
Dodane przez Anonim, w dniu 16.02.2020 r., godz. 15.06
Tak sobie porównuje dotychczasowych prezydentów i jak myślicie który wypadł najkorzystniej? Jeden wygrywał w totka, inny miał pociąg do ciagu inny do żyrandoli. A jaką to mieli gadanę?
Dodane przez Anonim, w dniu 17.02.2020 r., godz. 14.43
PiS jest nieudolny w Wyszkowie i powiecie i powinien zorganizować spotkanie w Wyszkowie z prezydentem Andrzejem Dudą, który nie ma przekonywującego poparcia na Mazowszu. PO wyciągnęło wnioski z poprzednich wyborów i oprócz Kidawy mają Hołownię, który będzie zabierał głosy Kamyszowi a po pierwszej turze się połączą. Kosiniak jak inni z tej formacji czyli 2% dlatego nie ma co marnować głosy i należy poprzeć Andrzeja Dudę już w pierwszej turze. Bosak też wziął ślub przed wyborami i pojechał na miesiąc miodowy. Należy się wyborczej żonie.
Dodane przez anonim, w dniu 17.02.2020 r., godz. 15.40
Oglądam tą kampanię i już na początku jest wyjątkowo ostra. Z jednej strony Kidawa jej KODomici, sędziowie, zagranica i TVN z drugiej strony Andrzej Duda i jego scyzoryki, Ziobro, Lichocka, TVP. Nie biorą jeńców o czym przekonała się małośmieszna Kinga Rusin z drugiej hejtowana Lichocka. Tacy mali konkurenci jak Biedroń, Kosiniak, Hołownia czy Bosak są tylko tłem dla tej wojny ale sami chcieli bo dołączając do AntyPiSu, stali się niepotrzebni.
do anonima
Dodane przez piotr, w dniu 17.02.2020 r., godz. 22.01
anonim, powiedziałeś że jesteś głupcem i masz rację tym razem! niestety jesteś jak powiedziałes głupcem ale niebezpiecznym,bo zarażasz głupotą innych! zobacz wyniki wyborów do sejmu w wyszkowie!
Dodane przez Anonim, w dniu 18.02.2020 r., godz. 08.54
PIS i Duda im się uda. Pomóżmy im pokonać Pokomuchów.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta