Bug przegrał i stracił lidera

(Zam: 26.11.2019 r., godz. 11.08)

Niestety, w ostatnim meczu rundy jesiennej Bug Wyszków uległ na wyjeździe rezerwom Legionovi Legionowo 0:3. Wskutek przegranej wyszkowianie spadli na trzecie miejsce w tabeli.

Drużyna trenera Arkadiusza Mielczarczyka nie ma szczęścia do „dwójek” klubów występujących w wyższych klasach rozgrywkowych. Po wysokiej przegranej w starciu ze Świtem II Nowy Dwór Mazowiecki teraz wyszkowianie stracili cenne punkty w rywalizacji z Legionovią II. Spotkanie zostało rozegrane w niedzielę 17 listopada w Legionowie. W barwach drużyny gospodarzy wystąpiło kilku zawodników z II-ligowej pierwszej drużyny. Mimo tego mecz nie musiał skończyć się wygraną legionowian. Wyszkowianie stworzyli sobie kilka dobrych sytuacji podbramkowych, których niestety nie potrafili wykorzystać. Skuteczniejsi byli rywale, którzy przed przerwą wyszli na prowadzenie, a w drugiej połowie dwukrotnie je podwyższyli.
Legionovia II Legionowo - Bug Wyszków 3:0 (1:0)
Bug: N. Laskowski - D. Penkul, R. Nogaj, M. Maciak, K. Maciak - Ł. Damętko (80. - V. Flores), Ł. Łada (65. - P. Wojtkowski), P. Polowczyk, P. Połodziuk - Ł. Kowalczyk, Ł. Kamiński.
Mecz z Legionovią był ostatnim w rundzie jesiennej sezonu 2019/20. Wskutek przegranej wyszkowianie spadli na trzecie miejsce w tabeli (34 pkt.). Obecnie prowadzi Escola (36 pkt.), przed Marcovią (36 pkt.).