Bug „na piątkę” w lidze

(Zam: 29.10.2019 r., godz. 12.35)

Drużyna seniorów Bugu Wyszków odbudowała się po przegranej z rezerwami Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, pokonując w ubiegłą sobotę na własnym boisku Victorię II Sulejówek 5:0.

Wyszkowianie byli faworytem spotkania z Victorią. W barwach drużyny gości wystąpili głównie młodzieżowcy, których należy jednak pochwalić za ambitną postawę na placu gry. Gospodarze dominowali od pierwszej do ostatniej minuty. Po pierwszej połowie Bug prowadził 2:0, po bramkach Łukasza Kamińskiego i Łukasz Damętki. W drugiej odsłonie kolejne trafienia dołożyli Łukasz Kowalczyk, Piotr Połodziuk i Patryk Polowczyk. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Bugu 5:0, co należy uznać za najmniejszy wymiar kary dla gości.
Bug Wyszków – Victoria Sulejówek 5:0 (2:0)
Bramki dla Bugu: Ł. Kamiński 25., Ł. Damętko 28., Ł. Kowalczyk 47., P. Połodziuk 55., P. Polowczyk 69.
Bug: N. Laskowski (80. – Ł. Twardowski) – K. Borowski (63. – D. Penkul), M. Maciak, R. Nogaj, K. Maciak – Ł. Damętko (61. – K. Rosa), P. Polowczyk, Ł. Łada (65. – P. Wojtkowski), Ł. Kowalczyk (76. – O. Flores) – P. Nasiadka (46. – P. Połodziuk), Ł. Kamiński (71. – J. Rejnuś).
W następnej kolejce Bug zmierzy się z Wichrem Kobyłka. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 26 października na terenie rywali.