Góralewski trzeci w Markach

(Zam: 06.09.2019 r., godz. 15.05)

W niedzielę 1 września w Markach odbył się XII etap Lotto Poland Bike Marathonu, w którym udział wzięli kolarze Cateny Wyszków. Najlepszy wynik osiągnął Łukasz Góralewski, który zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej na dystansie Max.

• (fot. org.)
Wyścig tradycyjnie rozgrywany był na trzech dystansach: Max (58 km), Mini (32 km) i Fan (8 km). Na koronnym dystansie wystartowało sześciu zawodników Cateny. Najlepiej zaprezentował się trzeci na mecie Łukasz Góralewski, który zajął również drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej. Siódmy w generalce był Adrian Kuczyński (5. w kategorii M3), a dziesiąty Paweł Trzciński (3. w kategorii M4). Wyniki pozostałych kolarzy Cateny:
Robert Parys – 30. w Open, 20. w kategorii M3
Wojciech Wojciechowski – 68. w Open, 36. w kategorii M3
Damian Wasiak – 69. w Open, 37. w kategorii M3
Na dystansie Mini wyścig ukończyło trzech zawodników i jedna zawodniczka Cateny. Najlepszy był Kamil Rojek, który zajął 21. miejsce w Open i 10. w kategorii M3. Wyniki pozostałych wyszkowian: