Bug lepszy od Mazura

(Zam: 29.08.2019 r., godz. 15.09)

Trwa dobra passa Bugu Wyszków. W 3. kolejce rozgrywek ligi okręgowej podopieczni trenera Mielczarczyka odnieśli kolejne zwycięstwo, pokonując u siebie Mazura II Karczew 3:0.

Mecz został rozegrany w sobotę 24 sierpnia na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Gospodarze mieli okazję do rewanżu za przegrany mecz ostatniej kolejki poprzedniego sezonu, który odebrał wyszkowianom awans do IV ligi. Wyszkowianie zaprezentowali w sobotę solidny futbol i skuteczność z przodu. Na prowadzenie Bug wyprowadziła bramka Łukasza Kowalczyka z 32. minuty. Prowadzenie 1:0 utrzymało się do przerwy. Po zmianie stron najpierw na 2:0 podwyższył Łukasz Damętko (62. minuta), a następnie wynik meczu ustalił Łukasz Kamiński bramką z 67. minuty. Rywale nie byli w stanie odpowiedzieć.
Bug Wyszków - Mazur II Karczew 3:0 (1:0)
Bramki dla Bugu: Ł. Kowalczyk 32., Ł. Damętko 62., Ł. Kamiński 67.
Bug: N. Laskowski - K. Maciak, M. Maciak, R. Nogaj, Ł. Damętko - P. Polowczyk, K. Borowski (80. - M. Rosiński), D. Penkul, P. Wojtkowski (60. - K. Rosa)- Ł. Kamiński (85. - P. Nasiadka), Ł. Kowalczyk.
W najbliższej kolejce wyszkowianie zmierzą się z obecnym liderem tabeli, Dębem Wieliszew. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 31 sierpnia na terenie rywali.
Wisła Dziecinów - Agape Białołęka 0:4
Polonia II Warszawa - Olimpia Warszawa 5:2
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Marcovia Marki 2:1
Victoria II Sulejówek - Escola Varsovia 2:10
Wicher Kobyłka - Dąb Wieliszew 0:1
Wisła Jabłonna - Sokół Serock 2:2
Legionovia II Legionowo - Mazur Radzymin 5:2