Kuszmider wygrywa etap Poland Bike Marathonu

(Zam: 27.08.2019 r., godz. 15.43)

W niedzielę 30 czerwca w miejscowości Sitkówka-Nowiny odbył się IX etap Lotto Poland Bike Marathonu, w którym rywalizują m. in. kolarze Cateny Wyszków. Lider zespołu, Kamil Kuszmider, wygrał etap na dystansie Max.

Wyścig tradycyjnie rozgrywany był na trzech dystansach: Max, Mini i Fan. Na najdłuższym z wymienionych, dystansie Max (45 km), wystartowało sześciu zawodników Cateny Wyszków. Najlepszy okazał się Kamil Kuszmider, który wygrał kategorię M2 i całą klasyfikację generalną. Szóste miejsce zajął Adrian Kuczyński (2. w M3), a pierwszą dziesiątkę zamknął Łukasz Góralewski (5. w M3). Kategorię M5 po raz kolejny wygrał Mirosław Bralewski (19. w Open). Na dalszych miejscach uplasowali się Marek Stempień (19. w M4, 54. w Open) oraz Paweł Trzciński (25. w M4, 73. w Open).
Kolejny etap Lotto Poland Bike Marathonu odbędzie się w niedzielę 7 lipca w Płocku.