Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 20 listopada 2019 r., imieniny Anatola, Feliksa

Wypadek na dojazdówce, Terlikowski nie ukończył rajdu

(Zam: 16.07.2019 r., godz. 17.55)

Otwarcie tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski nie było szczęśliwe dla Kacpra Terlikowskiego. Wyszkowski kierowca nie ukończył Rajdu Świdnickiego z powodu kolizji z samochodem cywilnym na drodze dojazdowej.

47. Rajd Świdnicki-Krause był pierwszym etapem RSMP 2019. Rywalizacja składała się z 9 odcinków specjalnych. Kacper Terlikowski w starciu z krajową elitą rajdową wystartował za kierownicą swojego Mitsubishi Lancer Evolution z pilotem Bartoszem Dzienisem.
Wyszkowska załoga do momentu nieszczęśliwego wypadku przejechała łącznie 6 oesów. Na metach poszczególnych odcinków Terlikowski plasował się pomiędzy drugą a trzecią dziesiątką. Na swoim najlepszym, 3. oesie wyszkowianin zajął 13. miejsce. Po 6 odcinkach specjalnych Kacper zajmował 20. miejsce w klasyfikacji generalnej.
Podczas dojazdówki do startu 7 odcinka specjalnego wyszkowska załoga miała wypadek. Wg przedstawicielki KPP w Świdnicy, wyszkowski kierowca wykonał nieprzepisowy manewr wyprzedzania auta cywilnego, które wykonywało manewr skrętu w lewo. W wyniku zderzenia oba auta wypadły z drogi, samochód cywilny dachował. Na szczęście nikomu z uczestników wypadku nic się nie stało. Uszkodzenia auta uniemożliwiły Terlikowskiemu kontynuowanie rajdu.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl