Dziś jest 23 kwietnia 2024 r., imieniny Jerzego, Wojciecha

Hryszkiewicz najlepszy

(Zam: 17.05.2011 r., godz. 11.10)

We wtorek 3 maja Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował turniej szachowy. Kilkugodzinną rywalizację wygrał Michał Hryszkiewicz z Wyszkowa.

W turnieju wzięło udział 13 zawodników reprezentujących Wyszków, Skuszew, Knurowiec, Białebłoto oraz Kręgi Nowe. Rywalizacja najlepszych szachistów z naszego regionu trwała ponad 5 godzin. Trzecie miejsce zajął Zbigniew Rosińskiz Knurowca, drugą lokatę wywalczył Marcin Hryszkiewicz reprezentujący Wyszków. Najlepszym szachistą turnieju okazał się Michał Hryszkiewicz, również z Wyszkowa. Wyróżniono też najlepszą zawodniczkę w kategorii ,,Junior” do lat 18. Została nią Paulina Rosińska z Knurowca. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali puchary z pamiątkowymi tabliczkami ufundowanymi przez WOSiR, a także nagrody finansowe.