Catena zdobyła Twierdzę Modlin

(Zam: 27.04.2019 r., godz. 13.53)

Wyszkowscy kolarze reprezentujący Catenę Wyszków w niedzielę 14 kwietnia zaliczyli świetny start w II Etapie Poland Bike Marathonu w Twierdzy Modlin. Łukasz Góralewski wygrał wyścig na dystansie MAX, a Catena zajęła pierwsze miejsce drużynowo.

Rywalizacja odbywała się na trzech dystansach: Max (52 km), Mini (26 km) oraz Fan (9 km). Na dystansie Max zwycięstwo odniósł Łukasz Góralewski (zwycięstwo w kategorii M3), a trzecie miejsce zajął Paweł Trzciński (2. miejsce w kategorii M4). W pierwszej dziesiątce był jeszcze debiutujący w barwach Cateny Adrian Kuczyński (7. w Open, 3. w M3). Mirosław Bralewski zwyciężył w kategorii M5 i był jednocześnie 20. w kategorii Open. Wyniki pozostałych kolarzy Cateny na dystansie Max:
Wojciech Góralewski 9. miejsce M4 (32. Open)
Wojciech Wojciechowski 32. miejsce M3 (67. Open)
Damian Wasiak 35. miejsce M3 (72. Open)
Adam Antoniak 40. miejsce M4 (112. Open)
Wśród zawodników startujących na dystansie Mini najlepszy z wyszkowian był Kamil Rojek, który zakończył wyścig na 7. miejscu w kategorii Open (6. miejsce w M3).
Wyniki pozostałych kolarzy Cateny na dystansie Mini:
Marek Stempień 20. miejsce M4 (72. Open)
Hubert Mroczek 42. miejsce M3 (88. Open)
Stanisław Jastrzębski 10. miejsce M5 (93. Open)
Piotr Knap 41. miejsce M4 (141. Open)
Catena Wyszków w klasyfikacji drużynowej zajęła pierwsze miejsce spośród ponad 140 klubów! Gratulujemy! Kolejny start wyszkowian 28 kwietnia w Serocku.