Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 28 lutego 2020 r., imieniny Antoniego, Romana

IV Piknik Świąteczny w Rybnie

(Zam: 29.12.2018 r., godz. 12.19)

Już po raz czwarty Stowarzyszenie Integracji i Rozwoju Rybna zorganizowało Piknik Świąteczny, na którym mieszkańcy miejscowości oraz okolic spotkali się, aby poczuć klimat zbliżających się świąt.

Wydarzenie odbyło się w niedzielę 16 grudnia w Rybnie. Tradycyjnie już, rozpoczęło je wspólne ubieranie choinki, znajdującej się w centralnej części miejscowości (na skrzyżowaniu ulic Wyszkowskiej i Strażackiej). Po przystrojeniu świątecznego drzewka impreza przeniosła się do remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybnie. Tam prezes stowarzyszenia Mariola Brzezińska oraz członek Klaudia Leskiewicz-Starczewska powitały uroczyście blisko dwustu zgromadzonych gości.
– Boże Narodzenie obchodzimy co roku. Chociaż wielu z nas zarzeka się, że święta urządza się przede wszystkim dla dzieci, to tak naprawdę wszyscy czujemy atmosferę pełną duchowych wzruszeń, domowego ciepła i harmonii – powiedziała Mariola Brzezińska.
– Zapraszamy do obejrzenia przedstawienia bożonarodzeniowego, w którym tradycja łączy się ze współczesnością – tymi słowami Klaudia Leskiewicz-Starczewska zapowiedziała spektakl, który przygotowała młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Rybnie, pod czujnym okiem nauczycielek: Agnieszki Pietrzak, Agaty Marciniak, Maryli Wołyniec i Bogusławy Prusinowskiej. Scenografię przygotowali członkowie stowarzyszenia oraz niezrzeszeni przyjaciele organizacji.
Po zakończonym przedstawieniu, wszystkich najmłodszych kolejno zapraszał na scenę Św. Mikołaj, który dla każdego miał przygotowaną paczkę z upominkami. W tym roku stowarzyszenie przygotowało około 150 paczek dla dzieci.
Po raz kolejny impreza okazała się dużym sukcesem. Gratulujemy organizatorom pomysłu i zaangażowania oraz czekamy na kolejny Piknik Świąteczny za rok!
Turu
***

Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom i przyjaciołom za wsparcie. Byli to: Fundacja PZU (Jolanta Zabarnik-Nowakowska – prezes zarządu, Marta Wolańska członek), FUZ – Adam Rojek, Pomelac – Paweł Trzciński, Gmina Wyszków, Mariusz Brzeziński, Agnieszka i Wojciech Jabłońscy, Niepubliczny Żłobek „Akuku” Klaudia Leśkiewicz-Starczewska, Apteka Vera Dorota Smółkowska, Paweł Deluga, Adam Mróz, Marek Siekierski – TBS, Daniel Bogdan – PWiK, Raf -Pol Rafał i Mariola Polak, Kasztelanka – Jerzy Dąbrowski, Marcin Jakubczak, Prefbud – Ryszard Dąbrowski, Sklep spożywczo-przemysłowy „Sylwia” Rybno, Sklep spożywczo-przemysłowy Hanna Brzezińska, Agnieszka i Łukasz Głowaccy, Jerzy Wrzesiński, Krystyna Kurowska, Katarzyna i Daniel Romanowiczowie, Sylwia i Artur Wróblowie, Władysław Dudzik – sołtys Rybna, Roman Jastrzębski, Nadleśnictwo Wyszków, Stajnia „Katarzynka” w Rybnie, Koło Gospodyń Wiejskich, Magdalena i Rafał Jakubczakowie.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl