Dziś jest 20 kwietnia 2024 r., imieniny Agnieszki, Teodora

Wymakracz Długosiodło wygrał rundę jesienną B-klasy

(Zam: 22.11.2018 r., godz. 18.34)

W grupie ostrołęckiej B-klasy rywalizują dwa zespoły z powiatu wyszkowskiego – WKS Mystkówiec Stary i Wymakracz Długosiodło.

Jesień 2018 z pewnością milej wspominać będą długosiodlanie, którzy zwycięstwem nad Iskrą Zaręby Kościelne zapewnili sobie pierwsze miejsce na półmetku sezonu!
Wymakracz w bardzo dobrym stylu zakończył świetną w swoim wykonaniu rundę jesienną. Długosiodlanie w niedzielę 4 listopada podejmowali w Wąsewie Iskrę Zaręby Kościelne. Wynik spotkania już w 6. minucie otworzył Kamil Michalak. Mimo wielu sytuacji podbramkowych, 1:0 utrzymało się do końca pierwszej połowy. W drugiej odsłonie długosiodlanie dosłownie rozstrzelali rywali. Trafienia Adama Dudy, Emila Rogalskiego, Damiana Nowickiego i Emila Mostowskiego ustaliły wynik spotkania na 5:0 dla lidera rozgrywek po rundzie jesiennej! Wymakracz z dorobkiem 25 punktów (8 zwycięstw, 1 remis i 1 przegrana) zajmuje pierwsze miejsce po rundzie jesiennej. Drugi jest GUKS Krasnosielc (24 punkty), a trzeci GKS Andrzejewo (21 punktów). Z pewnością czeka nas emocjonująca runda wiosenna!
Wymakracz Długosiodło – Iskra Zaręby Kościelne 5:0 (1:0)
Drugi z przedstawicieli powiatu w rozgrywkach B-klasy, WKS Mystkówiec Stary, niestety przegrał swoje spotkanie z Orz-em Goworowo 1:3. Honorowe trafienie dla WKS-u zdobył Łukasz Piątek (na 1:1). WKS tym samym zakończył rundę jesienną na piątym miejscy w tabeli z dorobkiem 15 punktów (5 zwycięstw, 0 remisów, 5 porażek).
Orz Goworowo – WKS Mystkówiec Stary 3:1 (1:0)