Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 17 czerwca 2019 r., imieniny Adolfa, Laury

Seniorzy w kratkę

(Zam: 11.10.2018 r., godz. 18.07)

W ubiegły weekend kolejne spotkania ligowe rozegrały piłkarskie drużyny seniorów z naszego powiatu – Bug Wyszków, WKS Rząśnik, Wymakracz Długosiodło oraz WKS Mystkówiec Stary.

Najwyżej notowany wśród wymienionych zespołów Bug Wyszków w 9. kolejce rozgrywek ligi okręgowej zmierzył się z Mazurem Radzymin, w niedzielę 30 września na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Wyżej notowany w tabeli rozgrywek jest Mazur Radzymin, co stawiało przyjezdnych w roli nieznacznych faworytów. Podopieczni trenera Mielczarczyka zdołali jednak wywalczyć punkt. Co istotne, Bug jeszcze w doliczonym czasie gry przegrywał spotkanie 0:1, jednak bramka Jakuba Rejnusia uratowała remis. W następnej kolejce wyszkowianie zmierzą się na wyjeździe z rezerwami Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 6 października.
Bug Wyszków – Mazur Radzymin 1:1

Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
Legionovia II Legionowo – Agape Białołęka 2:4
Burza Pilawa – Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2
Promnik Łaskarzew – Amur Wilga 1:1
Mazur II Karczew – Olimpia Warszawa 1:1
Victoria II Sulejówek – AP Marcovia Marki 1:0
Sokół Serock – Escola Varsovia 6:3
Unia Warszawa – Dąb Wieliszew 1:2
Niestety, do trzech wydłużyła się passa spotkań bez zwycięstwa WKS-u Rząśnik. W niedzielę 30 września rywalizująca w A-klasie drużyna udała się na wyjazdowe starcie do Łochowa, gdzie jej rywalem był miejscowy ŁKS. Mimo dobrej, ambitnej postawy i wyrównanego przebiegu spotkania, WKS nie zdołał przywieźć do domu żadnych punktów. Na bramkę Andrzeja Akiera miejscowi odpowiedzieli dwoma trafieniami, które zapewniły im zwycięstwo. Kolejna szansa na punkty dla WKS-u już w niedzielę 7 października. Rząśniczanie podejmą tego dnia na własnym boisku Wkrę Pomiechówek. Początek spotkania o godz. 16.00.
ŁKS Łochów – WKS Rząśnik 2:1

Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
Legion Warszawa – Marcovia II Marki 4:4
KS II Łomianki – Huragan II Wołomin 3:1
Rządza Załubice – Bednarska Warszawa 3:1
Wkra Pomiechówek – MKS Hutnik Warszawa 1:1
Wisła Jabłonna – Błyskawica Warszawa 5:1
Wicher Kobyłka – SKP Korona Warszawa 3:3
Prawdziwy popis dał za to w ostatniej ligowej kolejce drugi z lokalnych WKS-ów – zespół z Mystkówca Starego. Obecnie czwarta siła ostrołęckiej B-klasy, pokonała w Rząśniku GKS Andrzejewo aż 7:0! Bramki dla WKS-u zdobyli: Łukasz Piątek (trzy trafienia), Mateusz Gołębiowski, Piotr Ciskowski, Jarosław Salwin i Paweł Ciskowski. Było to czwarte zwycięstwo WKS-u w tym sezonie. Wygraną numer pięć piłkarze z Mystkówca będą mieli szansę dopisać do swojego ligowego cv w niedzielę 7 października, kiedy to zmierzą się na wyjeździe z GLKS-em Lelis.
WKS Mystkówiec Stary – GKS Andrzejewo 7:0
Skromniejsze, ale również zwycięstwo, odnieśli w ubiegłym tygodniu wiceliderzy rozgrywek B-klasy, piłkarze Wymakracza Długosiodło. Niezwykle bramkostrzelni w tym sezonie długosiodlanie tym razem długo „męczyli się” z rywalami z ULKS-u Ołdaki. Gola na wagę trzech punktów zdobył dopiero w 84. minucie Marcin Pamrowski. W następnej kolejce Wymakracz zmierzy się na wyjeździe z GKS-em Andrzejewo. Liczymy na podobne do zwycięstwa WKS-u Mystkówiec rozstrzygnięcie!
Wymakracz Długosiodło – ULKS Ołdaki 1:0
Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
GUKS Krasnosielc – FC 2013 Różan 4:0
Iskra Zaręby Kościelne – KS Pniewo 0:3
Korona II Ostrołęka – GLKS Lelis 1:1
Turu

Komentarze

Dodane przez kibic, w dniu 05.11.2018 r., godz. 10.07
Kiedy prezes Chodkowski poda się do dymisji ? Czy 1:9 z Legionowią nie pokazał jaki poziom reprezentuje Bug za kadencji Chodkowskiego. Poziom gry Bugu z początku sezonu, który był dramatyczny, niewiele się podniósł i nie ma co liczyć na awans powrotny. Kto chce, żeby jego dziecko odniosło sukces to do Delty Warszawa, bo to jest szkółka z prawdziwego zdarzenia. Z kilkuset osób wybierają dwa roczniki i trenują je profesjonalnie i do bólu i ci osiągają sukcesy. W Wyszkowie to jest to strata czasu i to jest wina Chodkowskiego. Czekam na dymisję anty prezesie.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl