Przegrana z Olimpią

(Zam: 11.10.2018 r., godz. 17.37)

Bug Wyszków nie sprostał Olimpii Warszawa w spotkaniu 7. kolejki rozgrywek ligi okręgowej. Podopieczni trenera Arkadiusza Mielczarczyka przegrali z wyżej notowanym rywalem 2:4.

Mecz z Olimpią został rozegrany w sobotę 15 września w Wyszkowie. Początek należał do gości, którzy już w 8. minucie spotkania wyszli na prowadzenie. Wyszkowianie próbowali szybko do prowadzić do wyrównania, jednak ich akcje rozbijały się o defensywę stołecznych. Ci ostatni również nie znaleźli już recepty na kolejne pokonanie Łukasza Rogulskiego i pierwsza połowa zakończyła się 1:0 dla gości. W drugiej odsłonie działo się zdecydowanie więcej. Zaczęło się w 50. minucie, gry wyrównującą bramkę zdobył Mateusz Maciak. Wyszkowianie nie zachowali koncentracji i tuż po wznowieniu rywale ponownie wyszli na prowadzenie. Te udało się zniwelować Łukaszowi Ładzie, który wpisał się na listę strzelców w 58. minucie. Niestety, ostatnie 30. minut gry należało do piłkarzy Olimpii. Goście wrócili na prowadzenie w 77. minucie, a kilka minut później postawili przysłowiową kropkę nad „i” ustalając wynik spotkania na 4:2.
Bug Wyszków – Olimpia Warszawa 4:2 (0:1)
W następnej kolejce wyszkowski Bug zmierzy się z ostatnim w tabeli Amurem Wilga. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 23 września na obiekcie rywali.
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki – Agape Białołęka 1:0
Legionovia II Legionowo – Mazur Radzymin 0:5
Burza Pilawa – Amur Wilga 6:1
Promnik Łaskarzew – Marcovia Marki 0:2
Mazur II Karczew – Escola Varsovia 0:2
Victoria II Sulejówek – Dąb Wieliszew 7:2
Sokół Serock – Unia Warszawa 0:2

1. Świt II Nowy Dwór Maz. 16 20-3