Wymakracz na fali

(Zam: 11.10.2018 r., godz. 17.36)

Trzecie bardzo wysokie zwycięstwo z rzędu odniósł w rozgrywkach B-klasy Wymakracz Długosiodło! Piłkarze trenera Gordziejczyka rozbili w Wąsewie Orz Goworowo 6:0.

Spotkanie zostało rozegrane w sobotę 15 września. Piłkarze z Długosiodła, którzy w tym sezonie imponują niezwykłą skutecznością, przez długi czas nie mogli znaleźć recepty na bramkarza gości. Premierowe trafienie padło dopiero w drugiej połowie, a dokładnie w 48. minucie, a jego autorem był Marcin Kwiatkowski. Niespełna kwadrans później worek z bramkami rozwiązał się na dobre. Kolejnego hat tricka zanotował Adam Duda, a po jednej bramce dołożyli jescze Emil Mostowski i Kamil Michalak. Rywale nie mieli w tym spotkaniu nic do powiedzenia. Kolejna wysoka wygrana (po 8:0 z GLKS Lelis i 7:0 z KS-em Pniewo) stawia Wymakracz w gronie jednego z liderów rozgrywek B-klasy w grupie ostrołęckiej.
Wymakracz Ostrołęka – Orz Goworowo 6:0 (0:0)
W najbliższym tygodniu ekipa z Długosiodła wybiegnie na boiska dwukrotnie. W środę 19 września Wymakracz zmierzy się w Ostrołęce z rezerwami miejscowej Korony (zaległe spotkanie 1. kolejki). W niedzielę 23 września długosiodlanie udadzą się natomiast do Różana, gdzie ich rywalem będzie nieoczekiwanie mocny w tym sezonie FC 2013.
WKS Mystkówiec Stary – ULKS Ołdaki 2:3
GKS Andrzejewo – FC 2013 Różan 2:1
GUKS Krasnosielc – KS Pniewo 3:0
Iskra Zaręby Kościelne – Korona II Ostrołęka 2:2