Loczki pokonane przez Włókniarz

(Zam: 11.10.2018 r., godz. 17.35)

W sobotę 15 września Loczki Wyszków udały się na wyjazdowe spotkanie do Białegostoku, gdzie podejmowane były przez miejscowy Włókniarz.

Wyszkowianki stoczyły z miejscowymi pasjonujący, pełen bramek pojedynek. Wynik spotkania otworzyły w 9. minucie miejscowe, na co po niespełna pół godzinie gry odpowiedziała Aleksandra Wilk. Chwilę później gospodynie ponownie wyszły na prowadzenie, ale jeszcze przed przerwą do remisu doprowadziła Aleksandra Kozłowska. Po przerwie rywalki dwukrotnie pokonały wyszkowską golkiper, a jedna bramka Pauliny Pokraśniewicz w odpowiedzi niestety nie wystarczyła do wywalczenia punktów w stolicy Podlasia. Włókniarz wygrał 4:3. W następnej kolejce Loczki zmierzą się z Wilgą Garwolin. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 23 września o godz. 16.00 na stadionie w Wyszkowie.