Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 24 maja 2019 r., imieniny Joanny, Zuzanny

Wprost pod kombajn

(Zam: 08.08.2018 r., godz. 17.57)

Trzy wypadki, osiem kolizji i nietrzeźwy kierujący to bilans minionego weekendu na drogach powiatu wyszkowskiego. W wypadkach ranne zostały trzy osoby, w tym pijany 45-latek, który wjechał wprost pod kombajn.Do wypadku doszło 28 lipca około godz. 16.00 w Tulewie Górnym (gm. Wyszków). 45-letni kierowca skody zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z kombajnem. Badanie na zawartość alkoholu wykazało w jego organizmie prawie 2 promile. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Policjanci zatrzymali prawo jazdy pijanego kierowcy.
Tego samego dnia przed południem w Dalekiem (gm. Długosiodło) 18-latka kierująca samochodem honda nie dostosowała prędkości do warunków ruchu i na łuku drogi zjechała na pobocze, gdzie uderzyła w ogrodzenie posesji. Auto przewróciło się. Do szpitala przewieziono 13-letniego pasażera.
W piątek około godz. 13.00 w Chorchosach (gm. Długosiodło) doszło do potrącenia pieszej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 74-letkę idącą prawym poboczem drogi pociągnął pies, którego kobieta trzymała na smyczy. Piesza wpadła wprost przed jadącego w tym samym kierunku peugeota. Ranną przetransportowano do szpitala w Warszawie.
PP
Na podstawie KPP w WyszkowieNapisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl