Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 24 maja 2019 r., imieniny Joanny, Zuzanny

Legenda klubu trenerem bramkarzy

(Zam: 08.08.2018 r., godz. 17.50)

Znany z występów m.in. w Bugu Wyszków i Nadnarwiance Pułtusk bramkarz Zbigniew Gurlaga uzupełnił sztab szkoleniowy drużyny seniorów Bugu.Zbigniew Gurlaga bronił barw wyszkowskiego klubu w jego najlepszym pod względem sportowym okresie w latach 90. (przed rozwiązaniem klubu w 1999 r.). Utalentowany golkiper jest również bardzo dobrze wspominany w Pułtusku, gdzie występował w miejscowej Nadnarwiance. Teraz będzie miał szansę przekazać swoją ogromną wiedzę i doświadczenie młodszym bramkarzom w Bugu Wyszków. Mamy nadzieję, że pod wpływem Zbigniewa Gurlagi, bramkarze wyszkowskiego zespołu będą kończyć większość spotkań w przyszłym sezonie z czystym kontem. Nowemu trenerowi bramkarzy życzymy powodzenia!
Dwa kolejne sparingi
Trener Gurlaga zadebiutował jako opiekun bramkarzy w sparingowym spotkaniu Bug Wyszków-Sokół Serock. W sobotę 27 lipca wyszkowianie pokonali gości „zza miedzy” po trudnym i wyrównanym meczu 2:0. Bramki dla Bugu zdobyli Łukasz Kamiński i Alan Wróbel. Dwa dni wcześniej, w czwartek 25 lipca, wyszkowska drużyna uległa na wyjeździe Nadnarwiance Pułtusk 1:2. Honorowe trafienie zanotował Nico Wouters. W następnym meczu sparingowym, który planowany jest na 1 sierpnia, wyszkowianie zmierzą się z Ostrovią Ostrów Mazowiecka.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl